Dodaj do ulubionych

Od trzech lat

10.12.13, 17:33
Mój proboszcz całuje moją klamkę. A jak z Wami, drodzy forumowicze?

Pewnie się boicie stosownych notatek w archiwum parafii. I dalej udajecie głupie owieczki ze stosowną kopertą min. 50zł.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Od trzech lat 10.12.13, 17:46
      no i ?

      powiedz nam, brałeś ślub kościelny? chrzciłeś dzieci? wysłałeś je do I komunii?
      odpowiedź na te pytania więcej nam powie niż to ,że się trzy lata twemu obraziłeś na proboszcza.
      • haen2010 Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:18
        Hrabio, to osobiste sprawy. Odpowiem - oczywiście. Krzyż wisi w mieszkaniu jak zawsze.

        Nie życzę sobie mafii w moich progach. To nie ma nic wspólnego z religią.

        Pewnie będę się smażył w piekle.
        • m.c.hrabia Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:34
          Pewnie będę się smażył w piekle

          nie martw się ,piekła nie ma tego jestem pewien na 1000%

          dzięki za odpowiedz też wiele mówi.
          to nie ma nic wspólnego z religią.

          rozumiem :))
          socjalizm TAK-wypaczenia NIE
    • remez2 Re: Od trzech lat 10.12.13, 17:48
      haen2010 napisał:

      > Mój proboszcz całuje moją klamkę.
      O jej, to Ty prawie Hus i Luter w jednej osobie.
      > A jak z Wami, drodzy forumowicze?
      A ja jak powiedziałem księdzu, że chcę wstąpić do partii J.Palikota, to mi zadał taką pokutę, że się jeszcze przez 5 lat nie wyrobię. I jeszcze powiedział - "synu, to za głupotę". :- (
      • l_zaraza_l Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:06
        remez2 napisał:

        > A ja jak powiedziałem księdzu, że chcę wstąpić do partii J.Palikota, to mi zada
        > ł taką pokutę, że się jeszcze przez 5 lat nie wyrobię. I jeszcze powiedział - "
        > synu, to za głupotę". :- (

        Ha ha :)))
    • rzewuski1 Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:21
      Jaka odwaga .
      Jestem dumny ze mamy tutaj takiego bohaterskiego i oddanego sprawie człowieka.
      Niech Cie Bóg błogosławi.
      • haen2010 Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:36
        A jakże! W Polsce wiekszość żyje w strachu przed ogniem piekielnym. Za 50zł mają bilet do raju. Śliczne pienia i niewysłowiona lekkość bytu.
        • gtxl Re: Od trzech lat 10.12.13, 18:59
          haen2010 napisał:

          > A jakże! W Polsce wiekszość żyje w strachu przed ogniem piekielnym. Za 50zł maj
          > ą bilet do raju. Śliczne pienia i niewysłowiona lekkość bytu.


          Pewnie skąpy sie zrobiłeś na starość to i żałujesz proboszczowi.
          Ja w tym czasie wychodzę do pubu,żona mówi,że do koperty daje 20 zł, nie wiem czy jej wierzyć,ale nie jestem w stanie tego sprawdzić.
          • douglasmclloyd Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:38
            gtxl napisał:

            > Ja w tym czasie wychodzę do pubu,żona ...

            A później się dziwią, że ksiądz zrobił dziecko.
            • gtxl Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:38
              douglasmclloyd napisał:

              > gtxl napisał:
              >
              > > Ja w tym czasie wychodzę do pubu,żona ...
              >
              > A później się dziwią, że ksiądz zrobił dziecko.


              poszedł won katotalibie.
              • douglasmclloyd Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:41
                gtxl napisał:

                > douglasmclloyd napisał:
                >
                > > gtxl napisał:
                > >
                > > > Ja w tym czasie wychodzę do pubu,żona ...
                > >
                > > A później się dziwią, że ksiądz zrobił dziecko.
                >
                >
                > poszedł won katotalibie.

                Powinieneś mnie po rękach całować, że cię uświadomiłem. Trzba być ostatnim matołem, żeby swoją babę z obcym chłopem zostawiać.
                • antyprawak Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:46
                  douglasmclloyd napisał:

                  > Trzba być ostatnim matołem, żeby swoją babę z obcym chłopem zostawiać.

                  Tu masz akurat rację. Nie powinno się zostawiać dzieci i kobiet w pobliżu księdza.
                  • gtxl Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:50
                    antyprawak napisał:

                    > douglasmclloyd napisał:
                    >
                    > > Trzba być ostatnim matołem, żeby swoją babę z obcym chłopem zostawiać.
                    >
                    > Tu masz akurat rację. Nie powinno się zostawiać dzieci i kobiet w pobliżu księd
                    > za.


                    Gó...arz jest głupi,a ty zastanów się co mówisz.
                    Juz mu napisałem,że mojej zonie mógłby mówic mamo.
                    Teraz kapujesz?
                • gtxl Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:48
                  douglasmclloyd napisał:

                  > gtxl napisał:
                  >
                  > > douglasmclloyd napisał:
                  > >
                  > > > gtxl napisał:
                  > > >
                  > > > > Ja w tym czasie wychodzę do pubu,żona ...
                  > > >
                  > > > A później się dziwią, że ksiądz zrobił dziecko.
                  > >
                  > >
                  > > poszedł won katotalibie.
                  >
                  > Powinieneś mnie po rękach całować, że cię uświadomiłem. Trzba być ostatnim mato
                  > łem, żeby swoją babę z obcym chłopem zostawiać.
                  >


                  To jeszcze ci ostatni raz katotalibie odpowiem,moja żona jest w takim wieku,że mogłaby byc twoja matka.
                  A teraz sp.........
                  • douglasmclloyd Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:51
                    gtxl napisał:

                    > To jeszcze ci ostatni raz katotalibie odpowiem,moja żona jest w takim wieku,że
                    > mogłaby byc twoja matka.

                    Masz taką maszkarę, że nawet ksiądz się nie skusi?
    • hordol nie jestem takim bohaterem jak ty więc 10.12.13, 18:42
      kazdego roku drzwi dla kolędującego księdza są szeroko otwarte.
      zawsze porozmawiamy sobie. i zawsze ofiarowuję kopertę bo taką mam ochotę wydatkowania części moich pieniędzy
      jedni ksieżą ją biorą a inni dziękują.
      a do koscioła od dawna nie chodzę.
      • gtxl Re: nie jestem takim bohaterem jak ty więc 10.12.13, 19:00
        jedni ksieżą ją biorą a inni dziękują.

        Fakt, coraz więcej zboczeńców.......
      • all.correct2 Henryk N. cztery lata temu dał przez pomyłkę 10.12.13, 19:03
        nie tą kopertę. W co dał tej był szmalec dla lekarza. Od tego czasu próbuje odzyskać choć połowę tej kwoty. Jak odzyska całość to zapisze się do Opus Dei.
        • douglasmclloyd Re: Henryk N. cztery lata temu dał przez pomyłkę 10.12.13, 19:14
          all.correct2 napisał(a):

          > nie tą kopertę. W co dał tej był szmalec dla lekarza. Od tego czasu próbuje odz
          > yskać choć połowę tej kwoty. Jak odzyska całość to zapisze się do Opus Dei.

          Hahahaha, dobre, dał z góry za parę lat.
          • all.correct2 Re: Henryk N. cztery lata temu dał przez pomyłkę 10.12.13, 19:19
            douglasmclloyd napisał:

            > all.correct2 napisał(a):
            >
            > > nie tą kopertę. W co dał tej był szmalec dla lekarza. Od tego czasu próbu
            > je odz
            > > yskać choć połowę tej kwoty. Jak odzyska całość to zapisze się do Opus De
            > i.
            >
            > Hahahaha, dobre, dał z góry za parę lat.
            >
            Teraz to struchlały bluźnierca, ale on to odrobi ... .
    • antyprawak Wdzięczny temat 10.12.13, 19:10
      Jeszcze parę lat temu ksiądz nie pukał, bo lud wychodził na klatkę. Rok temu nie tyle pukał, co dobijał się. I tyle nt.
    • ave.duce Dopiero od trzech lat? 10.12.13, 19:25
      Phiii.
      • douglasmclloyd Trzy lata temu poszedł za Palimłotem nt 10.12.13, 19:29
    • sverir Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:56
      > Mój proboszcz całuje moją klamkę.

      Nie miałeś jaj, żeby powiedzieć proboszczowi,żeby się odpie...ł? Bo chyba tylko dlatego co roku całuje klamkę. U mnie już się nauczył.
    • behemot17-13 Re: Od trzech lat 10.12.13, 19:57
      umiłowany bracie i siostro. zaprawdę powiadam Ci, albo Tobie, jak chcesz, bądź pasuje. co Twój proboszcz z Twoją klamką robi, nic mi do tego. skoro już zapytowywujesz, odpowiadam, się nie chwalę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka