Dodaj do ulubionych

Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu demor...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:27
zgadzam sie calkowicie. Kiedy slysze o tych zlodziejach trace ochote na
placenie podatkow! od razu rodzi sie we mnie mysl: jak zakrecic, zeby nie
zaplacic. Wiem, ze to idiotyzm, i zamkniete kolo, bo jesli wszyscy przestana
placic, to juz w ogole szlak ten kraj trafi, ale coz na to poradze... Place i
zgrzytam zebami
Obserwuj wątek
    • Gość: fritz Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu demor... IP: *.adsl.solnet.ch 19.08.04, 16:29
      6 mln w polskich warunkach jest nieporozumieniem. Takich facetow jak Wrobel
      znajdzie sie dziesiatki. Problem pensji managerow jako zupelnie oderwanych od
      rzeczywistosci panuje rowniez na zachodzie. "Dobre" zwyczaje przyszly ze
      Stanow.

      Ale pewnikiem jest, ze to wlascieciele decyduja, ile placa. I jezeli majatek
      wynosi powiedzmy 10 mld, dochody 500 mln a wszystko jakoby zalezy od paru
      wlasnie takich pajacow, to wola im zaplacic 2% wiecej aby miec "pewnosc", ze
      beda sie starac. Po prostu straty kosztuja zbyt duzo. To jest problem czysto
      psychologiczny, nie majacy nic wspolnego z rzeczywistoscia. Kazdego z 95%
      managerow mozna zastpic 10 innymi. A pozostale 5%, tzn. ludzi wyjatkowe
      kreatywnych z wyczuciem, i tak sie nie dostanie, poniewaz maja wlasne firmy.
      Moze ktorys z nich wlasnie zbankrutowal z wlasna firma i mozna go wlasnie
      kupic :-)

      Ci na stanowiskach sa po prostu wyrobnikami i to jest wszystko. Ale wlasnie,
      akcjonariusze chca miec "pewnosc" i maja nadzieje, ze ja w ten sposob
      moga "kupic".
      • Gość: zenon 6 milonów to jest pikuś IP: *.magma / *.magma-net.pl 19.08.04, 16:35
        A ile Wróbel wydoił niby to na koszty reprezentacyjne ? tego to nikt nie wie.
        Mieszkał w pałacu pod Płockiem, zamówił sobie VW takiego, że nawet nie
        słyszałem że takie są. Pewnie kulczyk mu to sprzedał. A miał piękne BMW seri 7
        i audi A8 wszytskie w najwyzszm standardzie. A to dopiero wierzchołek góry
        lodowej. Ludzie mało wiedzą. Alkohole to przywozili mu z londyńskiej giełdy
        markowych alkoholi a cygara to też nie jarał jakichś tam tanich.
        A kto mu na to pozwolił ? Kolega Miller i inni.
        • Gość: Gajowy Marucha OTAKE POLSKE WALCZYŁEM! IP: *.nowa-wies.sdi.tpnet.pl 19.08.04, 16:43
          Gość portalu: zenon napisał(a):

          > A ile Wróbel wydoił niby to na koszty reprezentacyjne ? tego to nikt nie wie.

          Czy ktokolwiek przytomny uważa, że takie rzeczy się dzieją za darmo?

          Warto sprawdzić: co, ile i komu dał Wróbel, zeby takie umowy z nim podpisano.
          • Gość: zenon A ile i co trzeba było mu dać.. IP: *.magma / *.magma-net.pl 19.08.04, 16:50
            Aby załatwić kontrakty na sprzedaz badziewia na stacjach ?
            Moża tak na to spójrzmy. Przecież proponują ci przy płaceniu jakieś tandetne
            cukiereczki, napoje miłości i inny syf.
            Niechby zaproponowali np dobry browar w fajnej cenie, to jest dla mnie aktywna
            sprzedaż, a tak ???
            • Gość: ja Pracować, a nie narzekać! IP: *.core.lanet.net.pl 19.08.04, 18:16
              Człowiek zarabiający 800PLN miesięcznie też może sobie taką sumkę odłożyc. Wystarczy, że weźmie się do roboty zamiast narzekać (jak to liberałowie mówią).
              Wystarczy 650 lat i 6mlnPLN można odłożyć. Wystarczy chcieć, pracować, nie jeść, na głupoty w rodzaju jedzenie, mieszkanie, leczenie itd nie wydawać ;-)
              • Gość: Spostrzeżenie ODPRAWY DLA PREZESÓW ORLENU....INNI MOGĄ BRAĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 18:56
                Ciekawie sformułowany tytuł artykułu, który sugeruje, ze tylko w ORLENie wysokie
                odprawy demoralizują społeczeństwo. Natomiast inne odprawy innych prezesów
                to już nie.
                Społeczeństwo ma już dosyć wszelkich uprzywilejowanych trutni, począwszy od
                kancelarii Prezydenta, a na Jarudze Nowackiej skończywszy.
        • Gość: gori Re: Niby wróbel,a to lis... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.04, 17:23
          co ty powiesz,taki był wybredny?
          A wyglądał jak znajomy gajowy spod Grójca.
      • Gość: STEFAN Z CIEMNOGR Re: Socjologowie:Krzeminski i Czaplinski,to wybitn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:01
        wybitne jednostki jentelektualne.Lubie sluchac ich belkotu.Powinni placic za
        wystepy w telewizji wg stawek za reklame to zastanowili by sie najpierw co
        mowic.UCZTA SIE PRYMITYWY OD PANI PROF.STANISZKIS.
      • tani.net.pl i tak badziej demoralizuje zachowanie p osłow 19.08.04, 18:00
        ci z orlenu mają kokosy za "pracę" a posły za co? skoro nic uchwalić nie
        potrafią bo ich układy wiążą a wcale mniej nie mają kapuchy

        pozdrawiam as
      • Gość: milion Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: 80.111.118.* 19.08.04, 21:11
        Masz racje....ale sie mylisz. Po co takiemu "menagerowi" sie starac? Czy firma
        stoi czy lezy odprawa (6 miln) sie nalezy!
    • michal.esz Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu demor... 19.08.04, 16:30
      nie dziwię się, mnie też to demoralizuje.
      oczywiście sami zainteresowani mają to wszystko gdzieś...
    • feliks-50 Takie prawo mogli stworzyc tylko zlodzieje !!! 19.08.04, 16:31
      Skoro takie wyplaty sa zgodne z prawem tzn, ze prawo zostalo dostosowane dla
      zlodzieji, nie ma innego wytlumaczenia - przeciez Orlen nie jest prywatna
      wlasnoscia owych prezesow ani czlonkow rad nadzorczych. A swoja droga dziwie
      sie udzialowcom tej firmy ze tak dlugo toleruja to jawne zlodziejstwo, przeciez
      to glownie oni sa okradani w bialy dzien i w bialych rekawiczkach, przez
      bezczelna bande oszustow.
      • Gość: Obywatel_oburzony Re: Takie prawo mogli stworzyc tylko zlodzieje !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 21:30
        Goście udziałowcy cierpliwie czekają na swoją kolej, kiedy będą mogli ssać
        jak odprawiani prezesi. Przecież to dla nich napisano to prawo, więc mają
        nadzieję na realizację ich szansy.
    • Gość: Maria Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu demor... IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.04, 16:34
      Cieszę się, że socjologowie zauważyli ten problem. Niestety, zbyt długo już
      upowszechniały się takie zwyczaje, jak gigantyczne odprawy dla tych, którzy
      dość często doprowadzali firmę do upadku. I smutne i zdumiewające jest to, że
      tego rodzaju praktyki mają miejsce "w świetle prawa".

      To cud prawdziwy, że jeszcze jako tako funkcjonujemy w takiej rzeczywistości.
      Niestety, dopóki takie praktyki będą miały miejsce, nie będziemy w stanie
      ucywilizować naszej rzeczywistości jeszcze długo.

      Najsmutniejsze jest to, że tworzy się nam błędne koło. Nie chodzimy do
      wyborów w proteście przeciw takim praktykom i niesprawiedliwemu państwu, co
      owocuje wyborem takich naszych przedstawicieli, którzy nie reprezentują nas
      tylko ... siebie i podobnych sobie.
    • Gość: Max Ludzie przecież Orlen wywodzi się z firmy... IP: *.p / *.pl 19.08.04, 16:40
      ....państwowej!!!! Oni tego dochodu od podstaw nie wypracowali i w sumie są
      monopolem!!!! Skąd więc pomysł wypłacania prezesom takich pieniędzy!!! Potem
      wszyscy lamentują, że nie ma na służbę zdrowia i oświatę. Wiem to standardowe
      przykłady, ale jakże wymowne. Wszyscy co zdolniejsi i inteligentniejsi uczniowie
      szkoły w której pracuję chcą stąd wyjechać i .... w sumie nie dziwię się. Życzę
      im powodzenia.
      • Gość: zenon Państwowe znaczy kolesi kolesi... IP: *.magma / *.magma-net.pl 19.08.04, 16:52
        To proste
    • Gość: maria Babilon a Orlen IP: *.bham.ac.uk 19.08.04, 16:41
      Co wspolnego ma tekst ze zdjeciem?
      • Gość: koloratura Re: Babilon a Orlen IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.08.04, 16:52
        (Odpowiadam Marii):
        Jak to co? Wysłać takich w to miejsce co na obrazku i - na pierwszą linię!
    • razorjack dokladnie! 19.08.04, 16:43
      kilka granatów by się przydało,
      jeden dla sejmu, drugi dla kulczyków i podobnych i jeden dla katoli-pasożytów
      którzy jeżdżą mercedesami,maybachami (vide rydzyk),jaguarami(jankowski)

    • Gość: cysorz Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.chem.cornell.edu 19.08.04, 16:52
      Czy zauwazyliscie, ze Profesor Staniszkis, naprawde uznany specjalista,
      profesor, ktora uczac nas pomnaza nasze mozliwosci awansu, musialaby pracowac na
      stanowisku profesora w PANSTWOWEJ uczelni przez 130 lat, zeby dostac to co ONI
      wyplacaja sobie jako "nalezna odprawe". Albo troche inna perespektywa:
      odszkodowanie dla takiego jednego "pana" (choc z geby to cwok w cwoka) to
      caloroczne wydatki na place dla uczelni zatrudniajacej 130 profesorow
      (powiedzmy, 10-20 na wydzial, czyli uczelni 6-12 wydzialowej). Jesli bylaby to
      uczelnia techniczna to ide o zaklad, ze kazdy z tych profesorow bylby duzo
      lepszym dyrektorem takiego ORLENU niz te "derektory".
    • Gość: Janosik Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:54
      Caly ten tekst jet bardzo oględny, broń Boże zeby kogoś nie urazic. Czemu w
      prasie jest tak grzecznie.Czyżby bała się opinii brukowca i oszołoma Trzeba
      byłoby napisać że większość sejmu, senatu kancelarią tzw prezydenta to kupa
      zasrańców uzurpatorów, cwaniaków, którzy już dziś nawet nie udają ze służą
      Państwu i obywatelom / tu rechot / ale zwyczjajnych, pospolitych złodzieji,
      którzy dbają tylko, wszyscy wiedzą o co dbają. Właściwie nie chce się nawet
      pisać. Przyjdzie czas nie grubej kreski ale czas Szeli. wtedy się posprzata
    • Gość: Piotr Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:54
      Czy niejaki Wróbel otrzyma 6 mln nowych złotych odprawy?! A ile "działki" z tej
      malutkiej (ha,ha) odprawy otrzymają jego polityczni przyjaciele???... Naprawdę,
      cudooowny układ!
    • Gość: aaa To firma prywatna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 16:56
      I decydują akcjonariusze. Jeśli będą chcieli, to i będzie 100 mln odprawy. Polak
      jak sam nie może mieć, to i nie pozwoli innemu żeby miał.
      • Gość: aasda Re: To firma publiczna IP: *.sympatico.ca 19.08.04, 17:43
        Pierdol*sz, to nie jest firma prywatna, lecz publiczna. Akcjonariuszami sa moi
        rodzice, moze i twoi i miliony polakow, ktorzy w mniejszej lub wiekszej czesci
        maja udzial w tej firmie.

        I wiesz co ci akcjonariusze moga zrobic.
        G*wno.

        Nadzor nad firma ma rada nadzorcza, czesto ozoby zarzaddzajace w innych
        firmach, a zgodnie z zasada, reka reke myje. My ci damy to ty dasz nam.
        • Gość: ZłodziejskieUstawy PROFESOROWIE UBOLEWAJĄ, A GDZIE BYLI GDY ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 19:10
          Gdzie byli profesorowie jak uchwalano złodziejskie prawodastwo. Kto jak nie
          profesor powinien przewidywać skutki takich praw. Milczyli jak niemowy.
          Przypomnę, że kasta profesorska została kupiona jako jedna z pierwszych.
          Otrzymali od ręki wysokie wynagrodzenia i stwierdzili z profesorskim znawstwem,
          że w Polsce jest dobrze (im), a przemiany idą w dobrym kierunku, bo kasa nie
          zapomina o profesorskich kieszeniach.
          Czy ktoś zna jakieś krytyczne profesorskie omówienie przemian w Polsce?
          (To wystąpienie z poparciem dla premiera Belki mozemy sobie darować.)
          Profesorowie, kto wam nadał tytuły i za co, to wiedzą wszyscy, nie trzeba pisać.
    • Gość: magda. Re: Oni potem dziela sie szmalem po cichu IP: *.z064220066.okc-ok.dsl.cnc.net 19.08.04, 16:57
      To jest totalna lipa , ta transformacja . Przebierancy z bylej PZPR trzymaja
      kase i dziela sie pod stolem.
      • Gość: agent07 Re: Oni potem dziela sie szmalem po cichu IP: 80.50.28.* 19.08.04, 18:39
        Gość portalu: magda. napisał(a):

        > To jest totalna lipa , ta transformacja . Przebierancy z bylej PZPR trzymaja
        > kase i dziela sie pod stolem.

        Hamerykę Magduś odkryłaś? Parę razy już, przy innych okazjach cytowałem
        tow. generała amii WJ, który onegdaj dobitnie stwierdził że:
        Władzy raz zdobytej, nie oddamy nigdy!
        I niech mi ktoś powie,że oddali.
    • Gość: lump Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:06
      Gazeto- nie czujesz się odpowiedzialna za taką polskę , może bysmy ten tekst
      zatytułowali ' Orlen czyli przychodzi wróbel do garści albo a rebours.
      • Gość: jacek2 Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 19.08.04, 17:11
        Takie odprawy w takim biednym kraju jak Polska - sa przegieciem , ktore dziala
        na wiekszosc spoleczenstwa jak czerwona plachta na byka!!! Tak jak tow Jaruga
        Nowacka wykazuje LEWICOWA TROSKE o biednych i bezrobotnych wydajac 56 tys pln
        na skromne posilki !!! To sie nazywa hipokryzja!!
      • Gość: Maxx Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.isw.intel.com / *.isw.intel.com 19.08.04, 17:26
        Alez gazeta sama dala przyklad - ktos w koncu zarobil miliony na akcjach agory.
    • Gość: cysorz Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.chem.cornell.edu 19.08.04, 17:11
      Ludzie! Narodzie Wolnosciowy! Przestanmy narzekac! Mam propozycje abysmy zaczeli
      dzialac, tworzyc samorzad od podstaw. Na poziomie gminy i dzielnicy naprawde
      mamy wplyw na to kogo wybieramy. Wykorzystajmy mozliwosci jakie dale nam prawo.
      Znamy wsrod nas ludzi, ktorych znamy od lat, do ktorych od lat mamy zaufanie -
      takich od ktorych kupilibysmy w ciemno camochod. Zadnych Leperow, oszolomow
      (religijnych czy politycznych) ale spolecznikow, ktorzy robia cos dla innych.
      Jesli sie sprawdza lokalnie, jesli nie beda mieli ambicji pojscia wyzej to
      wlasnie ich wypchnijmy ich wyzej, bo daja najlepsze gwarancje, ze im nie odbije.
      A jak odbije to mozna zawsze ich ponownie nie wybrac... Przestanmy gadac,
      zacznijmy sie organizowac.
    • Gość: sfrustrowany ojcie Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:18
      Ma rację p. prof. Staniszkis!! Co mam powiedzieć synowi,który za rok skończy
      studia i który pokazuje mi takie patologie jak sprawa Orlenu?Co państwo mu
      zaoferuje po skończeniu Uniwersytetu? Zycie na garnuszku u ojca!Strajkując w
      1980r na dole kopalni nie o taka Polskę walczyłem.Nie ma co się dziwić że
      młodzi wyjeżdżaja za granicę bo tutaj nie ma dla nich przyszłości!!!
      • Gość: ajent97 Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: 80.50.28.* 19.08.04, 18:48
        Gość portalu: sfrustrowany ojcie napisał(a):
        Strajkując w
        > 1980r na dole kopalni nie o taka Polskę walczyłem.

        A miała być druga Japonia, hehe. Ale nie przejmuj się, przecież Ci każdy polityk
        powie teraz, że 15 lat to mało i że transformacja ustrojowa i gospodarcza
        to całe dziesięciolecia.
        Poza tym, jak złodziejstwo już nakradnie wystarczająco dużo, to może z nudów czasem zrobi coś dobrego dla kraju.
    • Gość: artur Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 17:22
      piętnaśnie lat trzeciej RP i dopiero teraz takie "genialne" spostrzeżenia.
    • Gość: torunskiwierzyciel KARTOFLANDIA CZYLI HYBRYDA POMAGDALENKOWA IP: *.torun.mm.pl 19.08.04, 17:24
      Ta hybryda pomagdalenkowo-okrągłostołowa na ironię została nazwana III RP.To
      wyjatkowo obrzydliwy twór, którym rzadzą buldogi;dotychczas walczyły miedzy
      soba pod przysłowiowym dywanem, teraz juz bez żenady publicznie wyszarpują
      resztki nieuwłaszczonej,czyli zawłaszczonej gospodarki.Chłopców Millera czyli
      zetemesowców zastepuja chłopcy kwasniewskiego czyli ordynaccy z byłej
      szsp,zsp.Skoro należa się im odprawy to niechaj je biorą,ale skarb panstwa
      niech nie udaje,że szuka kompetentnego szefa orlenu, po prostu robi miejsce
      dla kolejnego swojaka.jak obserwuję genialne interesy wielu "szczęściarzy"
      giełdy / w tym mojego dłuznika z grupy Boryszew/ to nie mam zadnych złudzeń,że
      zyjemy w JAKIEJŚ KARTOFLANEJ REPUBLICE z groteskowym prezydentem i
      premierem ,który miast pilnować prac nad naprawa finansów publicznych udał sie
      na urlop/ po kilku miesiącach pracy!!!!/ przekazując ster rządu specjalistce od
      skrobanek!, środków2 antykoncepcyjnych i zboczeńców.I tma ma byc kraj w środku
      europy!TO JAKAŚ KARTOFLANDIA!
    • Gość: lucyfer Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.czarna.jarsat.pl 19.08.04, 17:25
      Ja bym skurwysynom poukrecał łby.!!!! Jeszcze jeden dowód, że mozna bezkarnie
      okradać majątek państwa. Więc mam w dupie dobro Polski.
    • Gość: Stanislaw Mackowia Głupi, komuszy minister nie wiedział o aneksie ? IP: 195.94.213.* 19.08.04, 17:48
      A teraz się wymądrza niejaki Kaczmarek mini- ster. Swoją droga to już nie
      nieprzyzwoite ale wręcz zwykłe sqrwysyństwo tej całej lewicowo-prawicowej
      koterii, tej całej posrannej warszawki, która umie tylko okradać cały Naród.
      Ludzie, nie tankujcie na orlenie, nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Inaczej dokładacie się do np do wizyty białego papy, a przede wszystkim do
      niebotycznych zarobków tych chamów. I gdzie tu rząd i sejm - przecież czy wy
      ślepi, zadufani bufoni i osły nie widzicie, że to przedsiębiorstwo w znacznej
      części państwowe. Ech, żeby was wszystkich trafił dobry, duży wóz z gnojem a
      najlepiej dobry terrorysta.
      Stanisław Maćkowiak Poznań
      • Gość: kazik Re: Głupi, komuszy minister nie wiedział o aneksi IP: *.icpnet.pl 19.08.04, 18:12
        i dodam:

        rozejrzyjcie się kochani po tej wyidealizowanej zagranicy:
        1. takie same afery jak u nas, wyciągane przez rzekomo niezależną prasę tylko
        w interesie swoich właścicieli i tylko na potrzeby kolejnej akcji wyborczej
        które nb. są pernamentne.
        2.nasze szuje (czyt.politycy, biznesmeni) biorą przykład z zagranicznych kolesi
        3.to w głównej mierze olbrzymi zagraniczny kapitał korumpuje naszych.
        A głosy przegranej klasy inteligenckiej są "głosami na puszczy" i
        wykorzystywane są jako wentyl bezpieczeństwa - wszak od gadania nic się nie
        zmieni, a ileż dostarcza satysfakcji wypowiadającym się oraz dostarcza ułudy
        czytającym, że o wszystkim teraz można mówić - niestety tylko mówić.
        • Gość: http://pamietamy.t Re:zlodzieje lajdacy byli sa i beda,kwestia ilosci IP: 200.160.128.* 20.08.04, 10:41
          gdy przekracza korupcja 90% i rowna sie tej z meksyku
          zamiast wynosic 30% szwecji danii i norwegii
          to demokracja
          czyli
          ROWNOSC WLASNOSC WOLNOSC
          przestaje istniec

          pamietamy.tripod.com
    • Gość: Mizer Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.chello.pl 19.08.04, 17:59
      To co dziejse sie to skandal ordynarne okradane spoleczensta w imie
      koslawego prawa ktore sami dla siebie stworzyli panowie prezesi. Najgosze
      ze to my w efekcie za to placimy.Powinno sie zaskarzyc te "Prawa" a panow
      prezesow tych spolek pod sad za wyludzenia .Bo to normalne zlodziejstwo.
      • Gość: asdasd Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.sympatico.ca 19.08.04, 18:17
        Jedenie co mozna zrobic, to zaskarzyc czlonkow rady nadzorczej ktora akceptuje
        odprawe za dzialanie wbrew interesom firmy i jej akcjonariuszy.
        Jakby nie bylo, wysoka odprawa dla prezesa jest dzialaniem wbrew interesom
        firmy i OKRADA jej akcjonraiuszy.

        O ile nie jestem w bledzie podobny process mial juz miejsce w Niemczech.

        Jakby poslowie (lub rzad) chcieli wziasc sie za ten problem, to by mogli
        rozwiazac go w pare minut zmieniajac ustawe podatkowa.

        Przywalic 90% podatku od dochodu powyzej million zlotych i nikt nikomu nie
        bedzie mial za zle, iz gosciom wyplaca sie milliony z PUBLICZNEJ kasy (Orlen
        jest firma publiczna).
        • Gość: U_Bolt Re: gwoli przypomnienia...... IP: *.chello.pl 19.08.04, 18:25
          odprawy kolejnych odwolanych prezesów PKN ORLEN:

          2,700,000 ZŁ - Konrad JASKÓŁA (1998)
          4,000,000 ZŁ - Andrzej MODRZEJEWSKI (2001/2002)
          6,000,000 ŻŁ - Zbigniew WRÓBEL (2004)
    • Gość: gość nie społeczeństwo, tylko złodzieja K z Poznania IP: *.acn.waw.pl 19.08.04, 18:23
      K z poznania to rasowy złodziej, rzuca się nawet na drobny grosz, pomimo że już
      ukradł miliony. Nie dość że złodziej, to jeszcze wyprowadza zyski do rajów
      podatkowych aby jeszcze więcej zakombinować kosztem Polaków. Sam ma kilka
      obywatelstw, jak rasowy złodziej globalny. Kombinuje, korumpuje, kupuje i
      funduje. Zaczynał od kremików szmuglowanych z niemiec a kończy na największych
      spółkach. ABW, CBŚ i Prokuratura są ślepe. W każdym normalnym zachodnim
      państwie takich cwaniaków się eliminuje z obrotu gospodarczego, bo zagrażają
      wszystkich. I tam nie pomaga, że ktoś funduje fundację żony prezydenta.
      • Gość: http://pamietamy.t Re: hehe we wloszech nie , bandyci sa premierami IP: 200.160.128.* 20.08.04, 10:46
        to do wiadomosci tych ktorzy mysla
        ze ue zmniejszy korupcje w polsce
        naiwni
        niemcy premierowi wloch administracyjnie uniemozliwili wejscie
        na 5% do prywatnej spolki telewizyjnej
        kazdy kraj dba tylko o swoje interesy
        a korupcja u innych to dobry interes dla tych ktorzy
        jej nie maja
        pamietamy.tripod.com
    • Gość: ABBA Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.citizensbank.com 19.08.04, 18:24
      Nihil novi sub sole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    • Gość: kowalski Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: 82.160.63.* 19.08.04, 18:26
      Ciekawe ile z tego wpłynie na fundację dla p. Kwasniewskiej
      • Gość: gość o, i to jest świetne pytanie Panie Kowalski IP: *.acn.waw.pl 19.08.04, 18:44
        widać że Polacy nie tacy głupi aby nabrali się na te sztuczne gesty Jolki
        Kwach, która udaje królewnę śnieszkę i matkę teresę, a jak jest na prawdę to
        widać niektórzy już wiedzą.
    • Gość: Piotr Re: Socjologowie: odprawy dla prezesów Orlenu dem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 18:46
      test

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka