Gość: erni
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
19.08.04, 16:27
zgadzam sie calkowicie. Kiedy slysze o tych zlodziejach trace ochote na
placenie podatkow! od razu rodzi sie we mnie mysl: jak zakrecic, zeby nie
zaplacic. Wiem, ze to idiotyzm, i zamkniete kolo, bo jesli wszyscy przestana
placic, to juz w ogole szlak ten kraj trafi, ale coz na to poradze... Place i
zgrzytam zebami