Dodaj do ulubionych

Demokracja wedle polskiego styropianu.

12.05.14, 15:24
Demokracja jest tylko wtedy gdy wygrywają nasi
zdaje się mówić Tusk.
Gdy w Polsce wygrywało SLD, a prezydenckie Kwaśniewski styropian też wrzeszczał że to kpina z demokracji.
Obserwuj wątek
    • wlodzimierz.iljicz Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 16:51
      Miała być demokracja a tu każdy teraz gada co chce? - Lech Wałęsa
      • thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 21:30
        i dlatego na wszelki wypadek przez następne 20 lat będzie rządzić POPIS
    • wiosnaludzikow Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 16:56
      Przecież to oszustwo a nie referendum.
      Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ?
      • tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 12:21
        wiosnaludzikow napisał:

        > Przecież to oszustwo a nie referendum.
        To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionetki z Kijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód niema żadnego prawa imputować że referendum było oszukane.

        > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ?
        pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum
        • wiosnaludzikow Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 15:47
          tornson napisał:

          > wiosnaludzikow napisał:
          >
          > > Przecież to oszustwo a nie referendum.
          > To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionetki z K
          > ijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód niema żad
          > nego prawa imputować że referendum było oszukane.
          >
          > > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ?
          > pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum
          No i co ? Fantastyczne wyniki , co ?
          • tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 16:02
            wiosnaludzikow napisał:

            > tornson napisał:
            >
            > > wiosnaludzikow napisał:
            > >
            > > > Przecież to oszustwo a nie referendum.
            > > To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionet
            > ki z K
            > > ijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód nie
            > ma żad
            > > nego prawa imputować że referendum było oszukane.
            > >
            > > > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ?
            > > pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum
            > No i co ? Fantastyczne wyniki , co ?
            To trzeba było posłać tam obserwatorów!!! Zapraszano obserwatorów z UE, trzeba było ich wysłać zamiast bojkotować. Gdy poseł SLD z Polski pojechał obserwować referendum, to go polityczny i pismacki motłoch obszczekał równo. Więc teraz kraje które to referendum olały nie mają żadnego prawa do krytyki!
    • dr.krisk A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 16:56
      Jako wielbiciel ZSRR, PRL oraz innych tego typu wynalazków..... Masz chłopie poważny problem, i jak widzę jesteś z tego powodu okropnie dumny.
      • p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:09
        Mam nadzieję że lewica solidarnościowa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Piotrek z Warszawy.
        • alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:15
          A co to takiego,ta solidarnościowa lewica?
          • p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:40
            Przede wszystkim działacze dawnej Unii Demokratycznej.
            • alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:48
              I kto jeszcze?Jak na magistra samouka jakieś cienkie te wyjaśnienia,ale godne członka młodzieży weszpolskiej.
              • p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 18:39
                Młodzież Wszechpolską zakładał w 1989 roku Roman Giertych. Jestem za niski żeby być politykiem. Sprawdziłem się jako publicysta prasowy.
                • alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 18:46
                  A któryż to tytuł podjął ryzyko publikacji twoich tekstów?
                  • p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 19:38
                    Publikowałem w piśmie "Głos", dzienniku Prawo i Gospodarka" i tygodniku "Myśl Polska.
                • ponte_aronte Mietek!? 12.05.14, 18:46
                  zmieniłeś skórę?
                  • chateau Re: Mietek!? 12.05.14, 18:56
                    Ale żeby tak prostacko, prozaicznie - prozą?
                    • volupte Re: Mietek!? 13.05.14, 12:29
                      Mietka wybrali do PE i juz tu nie pisze:-)
            • tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:25
              p.grochowski napisał:

              > Przede wszystkim działacze dawnej Unii Demokratycznej.
              No zlituj się kolego!!!
              Co to za lewica??? W tematach społeczno gospodarczych to był prawicowy beton i osoba Jacka Kuronia niewiele tam zmieniała. W tematach obyczajowych sługusy kleru. W którym miejscu oni byli lewicą? Lewica solidarnościowa to była Unia Pracy, a teraz od biedy można do niej zaliczyć NSZZ Solidarność, gdyby tylko skupili się na kwestiach społeczno-ekonomicznych a zostawili kwestie obyczajowe (bo to nie rola związków zawodowych).
              • p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 13:51
                Tak mam nadzieję że Unia Pracy nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Piotrek z Warszawy.
      • tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:22
        dr.krisk napisał:

        > Jako wielbiciel ZSRR, PRL oraz innych tego typu wynalazków..... Masz chłopie po
        > ważny problem, i jak widzę jesteś z tego powodu okropnie dumny.
        ZSRR przynajmniej wspierał demokrację w innych krajach (Ameryka Południowa, Afryka), Amerykańce poza Europą wspierali niemal wyłącznie reżimy totalitarne.
        • lodziarek Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:29
          No, np. Korea północna, Kuba i tym podobne. Pięknie się pogrążasz wyznawco bolszewii i Putina!

          tornson napisał:
          > ZSRR przynajmniej wspierał demokrację w innych krajach (Ameryka Południowa, Afryka), Amerykańce poza Europą wspierali niemal wyłącznie reżimy totalitarne.<
          • tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 13:12
            lodziarek napisał:

            > No, np. Korea północna, Kuba i tym podobne. Pięknie się pogrążasz wyznawco bols
            > zewii i Putina!
            Korea Północna szła razem z Chinami, które się na ZSRR obraziły gdy zerwano tam ze stalinizmem, rychło skorzystał tego Zachód i zbliżył się do maoistycznych CHin.
        • dr.krisk Tak - na przykład na Kubie..... 13.05.14, 22:08
          Okropnie demokratyczny kraj!
          • tornson Re: Tak - na przykład na Kubie..... 14.05.14, 10:29
            dr.krisk napisał:

            > Okropnie demokratyczny kraj!
            Znacznie bardziej niż jej sąsiedzi i znacznie bardziej niż za rządów tego bandyty Batisty. Fidel Castro rządził na Kubie z woli ludu, doszedł do władzy mając masowe poparcie społeczne i spełnił swoje najwazniejsze obietnice (sprawiedliwość społeczna, bezpieczeństwo, powszechna edukacja i służba zdrowia). Załgani polscy politycy mogliby się od niego uczyć.
            • dr.krisk Tak... 14.05.14, 10:39
              tornson napisał:

              > dr.krisk napisał:
              >
              > i spełnił swoje najwazniejsze obietnice (sprawiedliwo
              > ść społeczna, bezpieczeństwo, powszechna edukacja i służba zdrowia). Załgani po
              > lscy politycy mogliby się od niego uczyć.
              Obywatele tego szczęśliwego kraju wyrażali swoje poparcie dla El Commandante budując z czego się dało tratwy i płynąc przez ocean do USA: kraju nieporównanie mniej demokratycznego od Kuby!
              Ot, taka zagadka dziwna.
              • tornson Re: Tak... 14.05.14, 10:44
                dr.krisk napisał:

                > Obywatele tego szczęśliwego kraju wyrażali swoje poparcie dla El Commandante bu
                > dując z czego się dało tratwy i płynąc przez ocean do USA: kraju nieporównanie
                > mniej demokratycznego od Kuby!
                > Ot, taka zagadka dziwna.
                Ale czemu nie uciekali do Meksyku, Hondurasu, na Dominikanę albo Haiti, czyli do krajów wyglądających tak jak Kuba przed Fidelem?
              • tornson Re: Tak... 14.05.14, 10:46
                Poza tym poprostu bredzisz!!
                W czasie zimnej wojny z Kuby uciekały sługusy obalonego reżimu, albo zdrajcy. A masowe ucieczki z przyczyn ekonomicznych nastąpiły już po upadku ZSRR, kiedy upadek Bloku Wschodniego spowodował że Kuba została totalne ekonomicznie zablokowana. Dziś to jednak przeszłość i dzisiaj to Amerykanie wbrew zakazom swojego reżimu uciekają na Kubę by się tam leczyć.
                • dr.krisk Re: Tak... 14.05.14, 10:56
                  tornson napisał:

                  > dzisiaj to Amerykanie wbrew zakazom swojego reżimu uciekają na Kubę by się tam leczyć.
                  Dobre. Napisz coś jeszcze, bo nudno.
                  • tornson Re: Tak... 14.05.14, 12:20
                    www.youtube.com/watch?v=7ncoFQdBIvU
                    • dr.krisk Re: Tak... 14.05.14, 12:37
                      Taak - Michael Moore :)))
                      Byłem w Stanach kilka lat - jakoś nikt nie wybierał się leczyć na Kubę, natomiast ludziska składali się w Miami na to aby biednym Kubańczykom choćby tenisówki kupić....
    • p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 19:02
      Mam nadzieję że ci ludzie styropianu są że ciągle żyją. Piotrek z Warszawy.
      • tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 20:44
        p.grochowski napisał:

        > Mam nadzieję że ci ludzie styropianu są że ciągle żyją. Piotrek z Warszawy.
        Był człowiek z marmuru, człowiek z żelaza, są i ludzie ze styropianu. Jaki kraj, jakie czasy, taki materiał ;)
        • p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 04:16
          Tak "Człowiek z żelaza" to kultowy film dla nas dzieci lat 80. Piotrek z Warszawy.
          • tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 10:30
            p.grochowski napisał:

            > Tak "Człowiek z żelaza" to kultowy film dla nas dzieci lat 80. Piotrek z Warszawy.
            To był raczej film dla dorosłych
      • thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:25
        żyją ,a niektórzy to nawet z leżenia na styropianie stworzyli sobie sposób na życie .
    • adam111115 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 12:40
      Próbujesz kreować fakty człowieku, innymi słowy kłamiesz. Ani Tusk nic takiego nie sugeruje ani w 1993 lub w 2001 nikt nie podwazal wyników wyborów. Żeby nie było że w Polsce jest normalnie, to styropian i spady po PZPR czyli pis podważa wyniki każdych wyborów od 2007
      • thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 19:42
        SLD nigdy nie podważał wyników wyborów.
        Za to tzw prawica gdy przegrywała robiła to zawsze .
        Nie chcę już wracać do żenujących wydarzeń z wyborów prezydenckich z 1995 -to przykład jak styropian pojmuje demokrację.
        • p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:03
          W 1995 roku popierałem Ruch Odbudowy Polski i mecenasa Jana Olszewskiego. Byliśmy szczęśliwi w swoim patriotycznym środowisku. Piotrek z Warszawy.
          • thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:06
            nikt nie broni .
            Za to wyniki wyborców trzeba uszanować.
            Nawet niechętnie .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka