tornson 12.05.14, 15:24 Demokracja jest tylko wtedy gdy wygrywają nasi zdaje się mówić Tusk. Gdy w Polsce wygrywało SLD, a prezydenckie Kwaśniewski styropian też wrzeszczał że to kpina z demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wlodzimierz.iljicz Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 16:51 Miała być demokracja a tu każdy teraz gada co chce? - Lech Wałęsa Odpowiedz Link Zgłoś
thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 21:30 i dlatego na wszelki wypadek przez następne 20 lat będzie rządzić POPIS Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 12.05.14, 16:56 Przecież to oszustwo a nie referendum. Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 12:21 wiosnaludzikow napisał: > Przecież to oszustwo a nie referendum. To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionetki z Kijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód niema żadnego prawa imputować że referendum było oszukane. > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ? pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum Odpowiedz Link Zgłoś
wiosnaludzikow Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 15:47 tornson napisał: > wiosnaludzikow napisał: > > > Przecież to oszustwo a nie referendum. > To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionetki z K > ijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód niema żad > nego prawa imputować że referendum było oszukane. > > > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ? > pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum No i co ? Fantastyczne wyniki , co ? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 16:02 wiosnaludzikow napisał: > tornson napisał: > > > wiosnaludzikow napisał: > > > > > Przecież to oszustwo a nie referendum. > > To trzeba było wysłać tam obserwatorów, a nie szczekać i zmuszać marionet > ki z K > > ijowa do krwawego zdławienia ludzi na wschodzie Ukrainy. Teraz Zachód nie > ma żad > > nego prawa imputować że referendum było oszukane. > > > > > Wiesz ile głosów oddano na Krymie w stosunku do uprawnionych ? > > pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_na_Krymie_w_2014_roku#Oficjalne_wyniki_referendum > No i co ? Fantastyczne wyniki , co ? To trzeba było posłać tam obserwatorów!!! Zapraszano obserwatorów z UE, trzeba było ich wysłać zamiast bojkotować. Gdy poseł SLD z Polski pojechał obserwować referendum, to go polityczny i pismacki motłoch obszczekał równo. Więc teraz kraje które to referendum olały nie mają żadnego prawa do krytyki! Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 16:56 Jako wielbiciel ZSRR, PRL oraz innych tego typu wynalazków..... Masz chłopie poważny problem, i jak widzę jesteś z tego powodu okropnie dumny. Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:09 Mam nadzieję że lewica solidarnościowa nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Piotrek z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:15 A co to takiego,ta solidarnościowa lewica? Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:40 Przede wszystkim działacze dawnej Unii Demokratycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 17:48 I kto jeszcze?Jak na magistra samouka jakieś cienkie te wyjaśnienia,ale godne członka młodzieży weszpolskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 18:39 Młodzież Wszechpolską zakładał w 1989 roku Roman Giertych. Jestem za niski żeby być politykiem. Sprawdziłem się jako publicysta prasowy. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 18:46 A któryż to tytuł podjął ryzyko publikacji twoich tekstów? Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 12.05.14, 19:38 Publikowałem w piśmie "Głos", dzienniku Prawo i Gospodarka" i tygodniku "Myśl Polska. Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Mietek!? 12.05.14, 18:56 Ale żeby tak prostacko, prozaicznie - prozą? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:25 p.grochowski napisał: > Przede wszystkim działacze dawnej Unii Demokratycznej. No zlituj się kolego!!! Co to za lewica??? W tematach społeczno gospodarczych to był prawicowy beton i osoba Jacka Kuronia niewiele tam zmieniała. W tematach obyczajowych sługusy kleru. W którym miejscu oni byli lewicą? Lewica solidarnościowa to była Unia Pracy, a teraz od biedy można do niej zaliczyć NSZZ Solidarność, gdyby tylko skupili się na kwestiach społeczno-ekonomicznych a zostawili kwestie obyczajowe (bo to nie rola związków zawodowych). Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 13:51 Tak mam nadzieję że Unia Pracy nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Piotrek z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:22 dr.krisk napisał: > Jako wielbiciel ZSRR, PRL oraz innych tego typu wynalazków..... Masz chłopie po > ważny problem, i jak widzę jesteś z tego powodu okropnie dumny. ZSRR przynajmniej wspierał demokrację w innych krajach (Ameryka Południowa, Afryka), Amerykańce poza Europą wspierali niemal wyłącznie reżimy totalitarne. Odpowiedz Link Zgłoś
lodziarek Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 12:29 No, np. Korea północna, Kuba i tym podobne. Pięknie się pogrążasz wyznawco bolszewii i Putina! tornson napisał: > ZSRR przynajmniej wspierał demokrację w innych krajach (Ameryka Południowa, Afryka), Amerykańce poza Europą wspierali niemal wyłącznie reżimy totalitarne.< Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: A co ty możesz wiedziec o demokracji...... 13.05.14, 13:12 lodziarek napisał: > No, np. Korea północna, Kuba i tym podobne. Pięknie się pogrążasz wyznawco bols > zewii i Putina! Korea Północna szła razem z Chinami, które się na ZSRR obraziły gdy zerwano tam ze stalinizmem, rychło skorzystał tego Zachód i zbliżył się do maoistycznych CHin. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Tak - na przykład na Kubie..... 13.05.14, 22:08 Okropnie demokratyczny kraj! Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Tak - na przykład na Kubie..... 14.05.14, 10:29 dr.krisk napisał: > Okropnie demokratyczny kraj! Znacznie bardziej niż jej sąsiedzi i znacznie bardziej niż za rządów tego bandyty Batisty. Fidel Castro rządził na Kubie z woli ludu, doszedł do władzy mając masowe poparcie społeczne i spełnił swoje najwazniejsze obietnice (sprawiedliwość społeczna, bezpieczeństwo, powszechna edukacja i służba zdrowia). Załgani polscy politycy mogliby się od niego uczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Tak... 14.05.14, 10:39 tornson napisał: > dr.krisk napisał: > > i spełnił swoje najwazniejsze obietnice (sprawiedliwo > ść społeczna, bezpieczeństwo, powszechna edukacja i służba zdrowia). Załgani po > lscy politycy mogliby się od niego uczyć. Obywatele tego szczęśliwego kraju wyrażali swoje poparcie dla El Commandante budując z czego się dało tratwy i płynąc przez ocean do USA: kraju nieporównanie mniej demokratycznego od Kuby! Ot, taka zagadka dziwna. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Tak... 14.05.14, 10:44 dr.krisk napisał: > Obywatele tego szczęśliwego kraju wyrażali swoje poparcie dla El Commandante bu > dując z czego się dało tratwy i płynąc przez ocean do USA: kraju nieporównanie > mniej demokratycznego od Kuby! > Ot, taka zagadka dziwna. Ale czemu nie uciekali do Meksyku, Hondurasu, na Dominikanę albo Haiti, czyli do krajów wyglądających tak jak Kuba przed Fidelem? Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Tak... 14.05.14, 10:46 Poza tym poprostu bredzisz!! W czasie zimnej wojny z Kuby uciekały sługusy obalonego reżimu, albo zdrajcy. A masowe ucieczki z przyczyn ekonomicznych nastąpiły już po upadku ZSRR, kiedy upadek Bloku Wschodniego spowodował że Kuba została totalne ekonomicznie zablokowana. Dziś to jednak przeszłość i dzisiaj to Amerykanie wbrew zakazom swojego reżimu uciekają na Kubę by się tam leczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Re: Tak... 14.05.14, 10:56 tornson napisał: > dzisiaj to Amerykanie wbrew zakazom swojego reżimu uciekają na Kubę by się tam leczyć. Dobre. Napisz coś jeszcze, bo nudno. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Re: Tak... 14.05.14, 12:37 Taak - Michael Moore :))) Byłem w Stanach kilka lat - jakoś nikt nie wybierał się leczyć na Kubę, natomiast ludziska składali się w Miami na to aby biednym Kubańczykom choćby tenisówki kupić.... Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 19:02 Mam nadzieję że ci ludzie styropianu są że ciągle żyją. Piotrek z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 13.05.14, 20:44 p.grochowski napisał: > Mam nadzieję że ci ludzie styropianu są że ciągle żyją. Piotrek z Warszawy. Był człowiek z marmuru, człowiek z żelaza, są i ludzie ze styropianu. Jaki kraj, jakie czasy, taki materiał ;) Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 04:16 Tak "Człowiek z żelaza" to kultowy film dla nas dzieci lat 80. Piotrek z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 10:30 p.grochowski napisał: > Tak "Człowiek z żelaza" to kultowy film dla nas dzieci lat 80. Piotrek z Warszawy. To był raczej film dla dorosłych Odpowiedz Link Zgłoś
thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:25 żyją ,a niektórzy to nawet z leżenia na styropianie stworzyli sobie sposób na życie . Odpowiedz Link Zgłoś
adam111115 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 12:40 Próbujesz kreować fakty człowieku, innymi słowy kłamiesz. Ani Tusk nic takiego nie sugeruje ani w 1993 lub w 2001 nikt nie podwazal wyników wyborów. Żeby nie było że w Polsce jest normalnie, to styropian i spady po PZPR czyli pis podważa wyniki każdych wyborów od 2007 Odpowiedz Link Zgłoś
thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 19:42 SLD nigdy nie podważał wyników wyborów. Za to tzw prawica gdy przegrywała robiła to zawsze . Nie chcę już wracać do żenujących wydarzeń z wyborów prezydenckich z 1995 -to przykład jak styropian pojmuje demokrację. Odpowiedz Link Zgłoś
p.grochowski Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:03 W 1995 roku popierałem Ruch Odbudowy Polski i mecenasa Jana Olszewskiego. Byliśmy szczęśliwi w swoim patriotycznym środowisku. Piotrek z Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
thisisrussia2014 Re: Demokracja wedle polskiego styropianu. 14.05.14, 20:06 nikt nie broni . Za to wyniki wyborców trzeba uszanować. Nawet niechętnie . Odpowiedz Link Zgłoś