indeed-4 30.11.14, 23:44 twitter.com/Radoom/status/539186556918308868 No, jeśli Antek w skórzanym płaszczu wkracza do akcji, to pozamiatane ;-) PS. To już naprawdę mój ostatni wątek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sclavus Re: Macierewicz w TV: wybory sfałszowane, mamy do 01.12.14, 00:01 Słusznie! Dość, qrva!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus PeeS 01.12.14, 00:06 jak się ma tytuł wątku do zalinkowanego twitta??? Delikatnie rzecz ujmując, jak garbaty do ściany... a więc - dość, qrva!! Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 O co ci chodzi? 01.12.14, 00:13 To cytat, godzinę temu expressis verbis mówił o tym w TV - nie napinaj się tak dziadek, w twoim wieku to niebezpieczne... Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Dość czego, oszustw wyborczych? 01.12.14, 00:09 Pacz pan, nigdy bym nie pomyślał, że Antek dostanie od patrioty Platformy takie mocne wsparcie... PS. Tusk i HGW to czuby? Że znienacka odniosę się do twojej urokliwej sygnaturki. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Dość czego, oszustw wyborczych? 01.12.14, 00:19 Rżniesz!!! ... co piszę, to piszę - nie biorę żadnej odpowiedzialności, za kolejność ukazujących się sygnaturek... tym niemniej, mimo że taka sygnaturka istnieje... wiedz, że naprawdę: *** przeuFielbiam tÓmaństFo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Macierewicz w TV: wybory sfałszowane, mamy do 01.12.14, 00:17 Zadaje się, że mają dowody z Elbląga. Jestem ciekaw, co będzie, jak ktoś powie "sprawdzam" i sprawdzi, jak to było w I rundzie. Odpowiedz Link Zgłoś