Dodaj do ulubionych

Macierewicz w TV: wybory sfałszowane, mamy dowody!

30.11.14, 23:44

twitter.com/Radoom/status/539186556918308868

No, jeśli Antek w skórzanym płaszczu wkracza do akcji, to pozamiatane ;-)

PS. To już naprawdę mój ostatni wątek.
Obserwuj wątek
    • sclavus Re: Macierewicz w TV: wybory sfałszowane, mamy do 01.12.14, 00:01
      Słusznie!
      Dość, qrva!!!
      • sclavus PeeS 01.12.14, 00:06
        jak się ma tytuł wątku do zalinkowanego twitta???
        Delikatnie rzecz ujmując, jak garbaty do ściany... a więc - dość, qrva!!
        • indeed4 O co ci chodzi? 01.12.14, 00:13
          To cytat, godzinę temu expressis verbis mówił o tym w TV - nie napinaj się tak dziadek, w twoim wieku to niebezpieczne...
      • indeed4 Dość czego, oszustw wyborczych? 01.12.14, 00:09
        Pacz pan, nigdy bym nie pomyślał, że Antek dostanie od patrioty Platformy takie mocne wsparcie...

        PS. Tusk i HGW to czuby? Że znienacka odniosę się do twojej urokliwej sygnaturki.
        • sclavus Re: Dość czego, oszustw wyborczych? 01.12.14, 00:19
          Rżniesz!!!
          ... co piszę, to piszę - nie biorę żadnej odpowiedzialności, za kolejność ukazujących się sygnaturek... tym niemniej, mimo że taka sygnaturka istnieje... wiedz, że naprawdę:
          ***
          przeuFielbiam tÓmaństFo!!!
    • wariant_b Re: Macierewicz w TV: wybory sfałszowane, mamy do 01.12.14, 00:17
      Zadaje się, że mają dowody z Elbląga.
      Jestem ciekaw, co będzie, jak ktoś powie "sprawdzam" i sprawdzi, jak to było w I rundzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka