09.01.15, 16:38
Napieralski został zawieszony w prawach członka SLD. "Działał na szkodę partii"

odlatują już całkiem

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17231720,Napieralski_zostal_zawieszony_w_prawach_czlonka_SLD_.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
Obserwuj wątek
    • 3kaczyjar Re: SLD -cyrk 09.01.15, 16:42
      No no- ładna P. Prezydent by była. I na pewno mniej zależna od wodza jak Duda.
      • lionold Re: prezydent ma być 09.01.15, 17:48
        ładny ?
    • lionold Re: SLD -cyrk 09.01.15, 17:46
      Oleksy właśnie odszedł był na wieki to dla nich najodpowiedniejszy moment to rzucenia hasła: Ogórek na prezydenta.
      • m.c.hrabia Re: SLD -cyrk 09.01.15, 17:50
        Ogórek na prezydenta.

        :))) Napieralski do wora..
    • czan-dra Re: SLD -cyrk 09.01.15, 17:53
      Hrabio, proszę o wybaczenie, powieliłem Twój wątek, jak zwykle głupio i radośnie to uczyniłem, jeszcze raz, wybacz.
    • szwampuch58 Re: SLD -cyrk 09.01.15, 17:55
      Eeeeee tam,Ogórek i tyle
      • czan-dra Re: SLD -cyrk 09.01.15, 17:59
        Czeka nas sezon Ogórkowy.
    • lionold Re: Napieralski został zawieszony za członka 09.01.15, 18:02
      SLD - cyrk.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka