moja.dusza.industrialna 10.09.04, 22:39 Głosował przecił uchwale sejmu sprzeciwiającej łamaniu praw człowieka na Białorusi. Jaki LPR ma interes we wspieraniu reżimu u naszych sąsiadów ? Co nas czeka jeśli LPR wygra wybory ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:19 Brawo Giertych. Jak przeczytałem na stronie PO oświadczenie w sprawie praw człowieka i demokracji na Białorusii to myślałem, że skonam ze śmiechu. Co nas do jasnej cholery obchodzi ustrój suwerennego kraju Białoruś? Czy marionetkowy reżym prezydenta Łukaszenki zagraża w jakiś sposób bezpieczeństwu i żywotnym interesom państwa polskiego? Nie, więc niech polska lewica(czyli także obłudna Platforma) nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. A jak tak bardzo im nie odpowiada Łukaszenko, to ja proponuję zrobić to samo co z Irakiem-zbrojny "eksport demokracji, Platforma nasz udział w awanturze irackiej wszakże poparła, czemu więc nie postuluję inwazji na łamiącą prawa człowieka i podstawowe zasady demokracji Białoruś? Odpowiedz Link Zgłoś
maly_czarny Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:24 Żeby oszołomstwo nie mówiło, że wywołali kolejną wojnę? Eh, ci wschodni idole i pryncypały LPR... Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:28 Mieszanie się w sprawy wewnętrzne suwerennych krajów, która nie zagrażają bezpieczeństwu naszego państwa to zwykła głupota i nieodpowiedzialność. Odpowiedz Link Zgłoś
wesoly3 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 01:10 mieszanie sie do jakiegokolwiek panstwa podczas gdy u nas burdel na kolkach to faktycznie tylko sie mozna posmiac tylko ten smiech troche smutny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sasza Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? IP: *.wroclaw.mm.pl 12.09.04, 14:59 Skąd się biorą takie palanty jak ty.Jak Cię w kapuście znależli, to poprosili Cię abyś edukację skończył na podstawówce? A może taki głupi nie jesteś? Może należysz do LPR tj. Ligi Popierania Rosji. Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 12.09.04, 16:32 A skąd w naszym Sejmie biorą się tacy idioci, dla których prawa człowieka na Białorusi są ważniejsze niż polski interes narodowy??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? IP: *.proxy.aol.com 11.09.04, 01:39 Uwazam, ze ci glosujacy przeciw zachowali twarz. Ta sejmowa zaklamana banda znalazla sobie nie wiadomo czemu, temat zastepczy - Bialorus i Lukaszenka-kolchozowy batiuszka. Polskiego burdelu i gnoju juz dawno nie zamierzaja nawet naprawiac... ale pieniactwo i nieodpowiedzialnosc, bruzdzenie na miedzynarodowym parkiecie, podejmowanie ustaw mieszajacych sie w sprawy suwerennego panstwa maja we krwi. A jest to wewnetrzna sprawa bialorusinow, kogo wybieraja i jaka polityke chca prowadzic. Nikt chyba nie slyszal o przygotowanej agresji Bialorusi na panstwa oscienne? Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:09 Niech panowie z PO i PiSu pomyślą lepiej co zrobić żeby w Polsce wzrost gospodarczy sięgnął poziomu białoruskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:15 a masz OBIEKTYWNE dane dotyczace wzrostu gospodarczego na Bialorusi? Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:17 JKM napisał w jednym ze swych artykułów, że jest 1,5 raza wyższy niż w Polsce, ja mu wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek jaki interes ma Polska w zwalczaniu legalnej wladz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 12:12 w Bialorusi? Wiekszosc Bialorusinów nie zyczy sobie demoliberalizmu! I to wkurza miejscowych poprawnosciowców- dziwie sie tylko tym prawicowym poslom, ktiozry ulegli liberalno-lewackiemu szantazowi. Jak LPR wygra wybory to emigruj do Izraela. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:13 a wiesz kto komu lba nie urwie? Odpowiedz Link Zgłoś
padalec52 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:17 Romek ma łeb, wie u kogo może szukać poparcia. Odpowiedz Link Zgłoś
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:15 ponieważ Łukaszenka zaczyna się odcinać od Rosji a raczej został odepchniety przez Putina.z dwojga złego lepszy Łukaszenka Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 12:25 Moze ma wspolne interesy z Lukaszenka? "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" www.wprost.pl/ar/?O=66650 Fragment: Łukaszenka oświadczył, że dwustronne obroty handlowe mogą wzrosnąć nawet kilkadziesiąt razy. W 2003 roku obroty te wyniosły 21,4 mln dolarów, z czego dużą część stanowiła białoruska broń dostarczana do Iranu. Łukaszenka podkreślił, że Białoruś bardzo ceni współpracę i szanuje stosunki z Iranem i "na wszelkie sposoby będzie je pogłębiać i poszerzać". Prezydent Białorusi poinformował, że wszystkie ustalenia poczynione w trakcie wizyty prezydenta Iranu "Białoruś będzie święcie wykonywać, nie zważając na żadne przeszkody". Odpowiedz Link Zgłoś
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:26 a jakie wonty masz do Iranu? co ten kraj złego ci zrobił? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:36 To bardzo dobry islamski kraj, ktory bedzie wspieral swoja religie wszelkimi srodkami na calym swiecie, a mi sie islamisci nie podobaja. Odpowiedz Link Zgłoś
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:40 jak zwykle bezpodstawne oskarżenia..z Irakiem było podobnie..kiedy wreszcie położymy kres amerykańskiemu bezprawiu? Odpowiedz Link Zgłoś
leszek.sopot Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 14:04 nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał: > jak zwykle bezpodstawne oskarżenia..z Irakiem było podobnie..kiedy wreszcie > położymy kres amerykańskiemu bezprawiu? Czym ja oskarzylem Iran lub napisalem nieprawde? Co ty masz w glowie.... myslisz, ze Iran jest krajem katolickim? Jak tobie bardziej sie podoba islam niz chrzescijanstwo to twoj wybor. Odpowiedz Link Zgłoś
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:21 chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzułmanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" IP: *.proxy.aol.com 12.09.04, 14:28 Gdyby byli to ladowaliby podobnie jak oni gospodarczo, socjalnie. Smrod, ubostwo i ciemnota. Chyba, ze marzy ci sie fucha naczelnego imama, to mow, ze masz swoje powody. Odpowiedz Link Zgłoś
mogiliani Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:28 nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał: > chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzułmanie To zmien wiarę:)) Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:30 mogiliani napisał: > nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał: > > > chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzuł > manie > > To zmien wiarę:)) Oszoł Abdul Ali? Odpowiedz Link Zgłoś
mogiliani Abdul-Baha 12.09.04, 16:40 Tak by wyglądał: www.users.globalnet.co.uk/~njtrg/Bahai/Abdul-Baha.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Abdul-Baha 12.09.04, 16:44 W przeciwieństwie do Twoich pejsów Abdul-Baha ma chociaż zadbaną brodę:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mogiliani Re: Abdul-Baha 12.09.04, 17:46 To jest najlepszy brodacz: lancelottessi.republika.pl/fotzadra5.JPG Odpowiedz Link Zgłoś
nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:34 a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k ale wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając Odpowiedz Link Zgłoś
mogiliani Myślałem, że już znasz ich język! 12.09.04, 16:44 nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał: > a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k ale wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o > alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając Ty wolałeś islam, a teraz mi wciskasz, że to ja wolę. Masz pomerdane obrońco islamistów:(( Myślałem, że już znasz ich język! www.iran-newspaper.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.tv.trwam Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 17:42 nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał: > a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k ale > wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o > alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając Ty lewacka podszywko! Sex z byle kim (lub czym) to wasze lewackie hobby, my radiomaryjni katolicy tylko po bożemu! Precz z podszywkami!!! Niech się bzykają w alternatywnych związkach partnerskich, tfu!!! No, ulżyło mi trochę, kurde. Odpowiedz Link Zgłoś