Dodaj do ulubionych

Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ???

10.09.04, 22:39
Głosował przecił uchwale sejmu sprzeciwiającej łamaniu praw człowieka na
Białorusi. Jaki LPR ma interes we wspieraniu reżimu u naszych sąsiadów ?
Co nas czeka jeśli LPR wygra wybory ?
Obserwuj wątek
    • yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:19
      Brawo Giertych. Jak przeczytałem na stronie PO oświadczenie w sprawie praw
      człowieka i demokracji na Białorusii to myślałem, że skonam ze śmiechu. Co nas
      do jasnej cholery obchodzi ustrój suwerennego kraju Białoruś? Czy marionetkowy
      reżym prezydenta Łukaszenki zagraża w jakiś sposób bezpieczeństwu i żywotnym
      interesom państwa polskiego? Nie, więc niech polska lewica(czyli także obłudna
      Platforma) nie wtyka nosa w nie swoje sprawy. A jak tak bardzo im nie odpowiada
      Łukaszenko, to ja proponuję zrobić to samo co z Irakiem-zbrojny "eksport
      demokracji, Platforma nasz udział w awanturze irackiej wszakże poparła, czemu
      więc nie postuluję inwazji na łamiącą prawa człowieka i podstawowe zasady
      demokracji Białoruś?
      • maly_czarny Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:24
        Żeby oszołomstwo nie mówiło, że wywołali kolejną wojnę?

        Eh, ci wschodni idole i pryncypały LPR...
        • yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 10.09.04, 23:28
          Mieszanie się w sprawy wewnętrzne suwerennych krajów, która nie zagrażają
          bezpieczeństwu naszego państwa to zwykła głupota i nieodpowiedzialność.
          • wesoly3 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 01:10
            mieszanie sie do jakiegokolwiek panstwa
            podczas gdy u nas burdel na kolkach
            to faktycznie tylko sie mozna posmiac

            tylko ten smiech troche smutny
      • Gość: Sasza Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? IP: *.wroclaw.mm.pl 12.09.04, 14:59
        Skąd się biorą takie palanty jak ty.Jak Cię w kapuście znależli, to poprosili
        Cię abyś edukację skończył na podstawówce? A może taki głupi nie jesteś? Może
        należysz do LPR tj. Ligi Popierania Rosji.
        • yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 12.09.04, 16:32
          A skąd w naszym Sejmie biorą się tacy idioci, dla których prawa człowieka na
          Białorusi są ważniejsze niż polski interes narodowy???
    • Gość: jack Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? IP: *.proxy.aol.com 11.09.04, 01:39
      Uwazam, ze ci glosujacy przeciw zachowali twarz.
      Ta sejmowa zaklamana banda znalazla sobie nie wiadomo czemu, temat zastepczy -
      Bialorus i Lukaszenka-kolchozowy batiuszka.
      Polskiego burdelu i gnoju juz dawno nie zamierzaja nawet naprawiac... ale
      pieniactwo i nieodpowiedzialnosc, bruzdzenie na miedzynarodowym parkiecie,
      podejmowanie ustaw mieszajacych sie w sprawy suwerennego panstwa maja we krwi.
      A jest to wewnetrzna sprawa bialorusinow, kogo wybieraja i jaka polityke chca
      prowadzic.
      Nikt chyba nie slyszal o przygotowanej agresji Bialorusi na panstwa oscienne?
      • yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:09
        Niech panowie z PO i PiSu pomyślą lepiej co zrobić żeby w Polsce wzrost
        gospodarczy sięgnął poziomu białoruskiego.
        • kicior99 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:15
          a masz OBIEKTYWNE dane dotyczace wzrostu gospodarczego na Bialorusi?
          • yossarian18 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:17
            JKM napisał w jednym ze swych artykułów, że jest 1,5 raza wyższy niż w Polsce,
            ja mu wierzę.
    • Gość: wlodek jaki interes ma Polska w zwalczaniu legalnej wladz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.04, 12:12
      w Bialorusi? Wiekszosc Bialorusinów nie zyczy sobie demoliberalizmu! I to
      wkurza miejscowych poprawnosciowców- dziwie sie tylko tym prawicowym poslom,
      ktiozry ulegli liberalno-lewackiemu szantazowi.
      Jak LPR wygra wybory to emigruj do Izraela.
    • kicior99 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:13
      a wiesz kto komu lba nie urwie?
      • padalec52 Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:17
        Romek ma łeb, wie u kogo może szukać poparcia.
    • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Czemu Giertych wspiera Łukaszenkę ??? 11.09.04, 12:15
      ponieważ Łukaszenka zaczyna się odcinać od Rosji a raczej został odepchniety
      przez Putina.z dwojga złego lepszy Łukaszenka
    • leszek.sopot Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 12:25
      Moze ma wspolne interesy z Lukaszenka?
      "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu"
      www.wprost.pl/ar/?O=66650
      Fragment:
      Łukaszenka oświadczył, że dwustronne obroty handlowe mogą wzrosnąć nawet
      kilkadziesiąt razy. W 2003 roku obroty te wyniosły 21,4 mln dolarów, z czego
      dużą część stanowiła białoruska broń dostarczana do Iranu.
      Łukaszenka podkreślił, że Białoruś bardzo ceni współpracę i szanuje stosunki z
      Iranem i "na wszelkie sposoby będzie je pogłębiać i poszerzać". Prezydent
      Białorusi poinformował, że wszystkie ustalenia poczynione w trakcie wizyty
      prezydenta Iranu "Białoruś będzie święcie wykonywać, nie zważając na żadne
      przeszkody".
      • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:26
        a jakie wonty masz do Iranu? co ten kraj złego ci zrobił?
        • leszek.sopot Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:36
          To bardzo dobry islamski kraj, ktory bedzie wspieral swoja religie wszelkimi
          srodkami na calym swiecie, a mi sie islamisci nie podobaja.
          • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 13:40
            jak zwykle bezpodstawne oskarżenia..z Irakiem było podobnie..kiedy wreszcie
            położymy kres amerykańskiemu bezprawiu?
            • leszek.sopot Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 11.09.04, 14:04
              nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

              > jak zwykle bezpodstawne oskarżenia..z Irakiem było podobnie..kiedy wreszcie
              > położymy kres amerykańskiemu bezprawiu?

              Czym ja oskarzylem Iran lub napisalem nieprawde? Co ty masz w glowie....
              myslisz, ze Iran jest krajem katolickim? Jak tobie bardziej sie podoba islam
              niz chrzescijanstwo to twoj wybor.
              • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:21
                chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzułmanie
                • Gość: jack Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" IP: *.proxy.aol.com 12.09.04, 14:28
                  Gdyby byli to ladowaliby podobnie jak oni gospodarczo, socjalnie.
                  Smrod, ubostwo i ciemnota.
                  Chyba, ze marzy ci sie fucha naczelnego imama, to mow, ze masz swoje powody.
                • mogiliani Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:28
                  nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

                  > chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzułmanie

                  To zmien wiarę:))
                  • goniacy.pielegniarz Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:30
                    mogiliani napisał:

                    > nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:
                    >
                    > > chvciałbym by chrześcijanie , katolicy byli tak mocno religijni jak muzuł
                    > manie
                    >
                    > To zmien wiarę:))

                    Oszoł Abdul Ali?
                    • mogiliani Abdul-Baha 12.09.04, 16:40
                      Tak by wyglądał:
                      www.users.globalnet.co.uk/~njtrg/Bahai/Abdul-Baha.jpg
                      • yossarian18 Re: Abdul-Baha 12.09.04, 16:44
                        W przeciwieństwie do Twoich pejsów Abdul-Baha ma chociaż zadbaną brodę:)))
                        • mogiliani Re: Abdul-Baha 12.09.04, 17:46
                          To jest najlepszy brodacz:
                          lancelottessi.republika.pl/fotzadra5.JPG
                          • yossarian18 Re: Abdul-Baha 12.09.04, 17:54
                            To Twój brat???
                  • nowy.oszolom.z.radia.maryja Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 14:34
                    a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k ale
                    wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o
                    alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając
                    • mogiliani Myślałem, że już znasz ich język! 12.09.04, 16:44
                      nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

                      > a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k
                      ale wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o
                      > alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając

                      Ty wolałeś islam, a teraz mi wciskasz, że to ja wolę. Masz pomerdane obrońco
                      islamistów:((
                      Myślałem, że już znasz ich język!
                      www.iran-newspaper.com/
                    • oszolom.z.tv.trwam Re: Bo: "Łukaszenka mizdrzy się do Iranu" 12.09.04, 17:42
                      nowy.oszolom.z.radia.maryja napisał:

                      > a nie lepiej umiacniac wiarę dotychczasową? chcesz islamskiej Europy? o.k ale
                      > wtedy zapomnij o alkoholu dyskotekach i seksie z byle kim i byle gdzie o
                      > alternatywnych związkach partnerskich juz nuie wspominając

                      Ty lewacka podszywko! Sex z byle kim (lub czym) to wasze lewackie hobby, my
                      radiomaryjni katolicy tylko po bożemu!
                      Precz z podszywkami!!! Niech się bzykają w alternatywnych związkach
                      partnerskich, tfu!!!
                      No, ulżyło mi trochę, kurde.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka