porannakawa01 14.03.15, 17:50 Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił setki ludzi? Chazan, Piecha? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
x2468 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 17:53 Ziobro z Kamińskim, czyli pis. Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 17:54 Jaruzelski ? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 17:57 13kisiel 14.03.15, 17:54 Jaruzelski ? Jaruzelski? Setki? Pogięło ciebie? Jaruzelski w szrankach z Chazanem, z Piechą? Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:00 To Chazan jest śp.sowieckim generałem który wprowadził stan wojenny ? Odpowiedz Link Zgłoś
sipleg Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:18 w stanie wojennym urodziło się najwięcej dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 20:08 13kisiel 14.03.15, 18:00 To Chazan jest śp.sowieckim generałem który wprowadził stan wojenny ? Chazan? Skrobał, skrobał - mordował patrząc jak rośnie mu willa z naskrobanych. Podobnie Piecha. Co oni mają wspólnego ze stanem wojennym? Oni w tym czasie spoceni, zmeczeni skrobali, skrobali. Bo to wtedy było trendy i profity przynosiło. Odpowiedz Link Zgłoś
bew-is Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 07:38 To moze Kiszczak? porannakawa01 napisała: > 13kisiel 14.03.15, 17:54 > Jaruzelski ? > Jaruzelski? > Setki? > Pogięło ciebie? > Jaruzelski w szrankach z Chazanem, z Piechą? > Odpowiedz Link Zgłoś
erte2 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 21:35 13kisiel napisał: Jaruzelski ? Dość trafne porównanie. Choć bez ryzyka popełnienia dużego błędu można przyjąć że Jaruzelski który ma na sumieniu ofiary obu Grudni (można przyjąć że ok. 200. osób) nie dorównuje w ilości wyprodukowanych "aniołków" obu tym panom. I o ile Jaruzelski "tylko" wydawał rozkazy to obaj panowie uśmiercali osobiście. Własnoręcznie. I jeszcze brali za to pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
profil_anonima Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:21 porannakawa01 napisała: > Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił setki ludzi? > > Chazan, Piecha? > Brąku ? Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:27 teraz też polki rodzą dużo dzieciaków ale nie w Polsce,"dzięki" rządom PO Polska poniosła olbrzymie straty w populacji porównywane tylko do II WŚ...ci emigranci co wyjechali już nie wrócą ale może ślepi byli i nie dostrzegli złotego okresu Bronka i PO w ostatnich ośmiu latach :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
profil_anonima Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 11:45 naukowe doświadczenia socjologiczne wykorzystywane jako metody do ekonomicznego drenażu obywateli w zbiorze 18 - 30 letnich czyli najbardziej podatnych ze swoimi oczekiwaniami na uzyskanie statusu niezależności finansowej dla normalnej w tym wieku potrzeby parzenia się i zakładania rodzin są oni wykorzystywani przez takich jak Komorowski do swoich ambicji osobistych w polityce trwonienia. Mnie to przypomina okres lat końca siedemdziesiątych gdzie zatrudnienie socjologów było powszechne w każdym zakładzie pracy a wyniki ich pracy skrzętnie wykorzystywane przez SB dla komplementacji sukcesu gospodarczego Gierka Moje skojarzenie metod SB i Komorowskiego jest naturalne z powodu mojego dużego doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:39 profil_anonima napisała: > porannakawa01 napisała: > > > Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił setki ludzi? > > > > Chazan, Piecha? > > > Brąku ? O, pytanie było panią przerosło:)) Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 11:27 Braku raczej bryluje w oborze i wsrod przedszkolakow...jest kims w rodzaju insyminatora. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:53 porannakawa01 napisała: Łapy opadają na takie teksty i jeszcze moderator na to pozwala.To nie choroba ,to paranoja . Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:58 taniarada napisał(a): > porannakawa01 napisała: Łapy opadają na takie teksty i jeszcze moderator na to > pozwala.To nie choroba ,to paranoja . > A to Piecha nie dokonywał aborcji onegdaj? Przecież podług PiSoidalnej doktryny aborcja, to ludobójstwo.... Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 18:58 taniarada napisał(a): > porannakawa01 napisała: Łapy opadają na takie teksty i jeszcze moderator na to > pozwala.To nie choroba ,to paranoja . Dawaj coś na temat lepiej. Nie przeszkadza ci jak rozumiem przeszłość bojowników o ludzkie życie? Czy to może w związku z wiarą która wybacza wszystko? Nie wiem jak tam z morderstwem, ale wielokrotne rozgrzeszyć pewnie trudno. Odpowiedz Link Zgłoś
13kisiel Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 19:03 widocznie nie jest taki zły skoro kawa się uchowała i pisze jak to mówił Regan: wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się urodzić co do pomówień masz jakieś fotki tych rzekomych zbrodni? Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 19:49 13kisiel napisał: > widocznie nie jest taki zły skoro kawa się uchowała i pisze jak to mówił Regan: > wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się urodzić > > co do pomówień masz jakieś fotki tych rzekomych zbrodni? > To nie znasz osobistych wyznań Piechy? Kisiel,z klubu PiSoidalnych dupolizów cię wypieprzą za nieznajomość wypowiedzi członków KC PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa01 Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 20:51 13kisiel 14.03.15, 19:03 widocznie nie jest taki zły skoro kawa się uchowała i pisze jak to mówił Regan: wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli się urodzić co do pomówień masz jakieś fotki tych rzekomych zbrodni? Nie widziałeś fotek tych "rzekomych zbrodni" skrobaczkami Chazana i Piechy przedstawainych publicznie na wystawach organizowanych przez KK i PiS? Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś
wykress Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 07:18 porannakawa01 napisała: > Nie widziałeś fotek tych "rzekomych zbrodni" skrobaczkami Chazana i Piechy prze > dstawainych publicznie na wystawach organizowanych przez KK i PiS? > Dlaczego? ... powinnaś sie kawo raczej zastanowić nad "Państwem" które toleruje takie zbrodnie! Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 14.03.15, 19:15 POPiSior. Odpowiedz Link Zgłoś
wykress Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 07:10 Chazan Piecha i wielu innych .... zabijali! ...ale jak nazwać tych, którzy każą zabijać im dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
m.c.hrabia Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 07:37 ale jak nazwać tych, którzy każą zabijać im dalej? wiadomo Hitlerem . Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Mengele? 15.03.15, 07:48 porannakawa01 napisała: > Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił setki ludzi? > > Chazan, Piecha? > Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił set 15.03.15, 08:13 porannakawa01 napisała: > Jak nazwać kogoś, kto z zimną krwią zabił setki ludzi? > > Chazan, Piecha? > Katolik wyspowiadany, męczennik ziemski nawrócony? Odpowiedz Link Zgłoś