snajper55 20.08.15, 20:56 Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? S. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
artexe Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 20:58 snajper55 napisał: > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? . Już kończy kadencję? Masz gorączkę? - stłucz termometr. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:57 artexe napisał(a): > Już kończy kadencję? A dlaczego mam czekać na koniec kadencji??? On to miał zrobić natychmiast po objęciu urzędu prezydenta. "Obiecałem, że jak zostanę prezydentem to natychmiast, w ramach przysługującej prezydentowi inicjatywy ustawodawczej, złożę projekt ustawy chroniący polską ziemię, bo ograniczenia w obrocie polską ziemią gasną 1 maja 2016 roku." "Dlatego zobowiązuję się, że gdy zostanę Prezydentem, natychmiast przedstawię Sejmowi ustawę przywracającą poprzednie zasady przechodzenia na emeryturę." "Andrzej Duda wyraźnie zapowiadał w trakcie kampanii prezydenckiej, że natychmiast po tym jak obejmie urząd prezydenta, zgłosi projekty przynajmniej w dwóch obszarach – dotyczących wieku emerytalnego i sześciolatków w szkołach. " www.wsieci.pl/co-by-duda-nie-zrobil-beda-krzyczeli-pnews-2292-page-3.html www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAAahUKEwivlor39aPHAhVj8XIKHWwZBJE&url=http%3A%2F%2Fandrzejduda.pl%2Fuploads%2Fmedia%2F553e0c36265ab.pdf&ei=gG7LVa_WJ-PiywPsspCICQ&usg=AFQjCNGnrsJnJwtzi2uiza-m3gqv78TiMQ&bvm=bv.99804247,d.bGQ&cad=rja wpolityce.pl/polityka/233653-andrzej-duda-prezydent-powinien-wyciagnac-reke-do-gornikow-i-zaproponowac-rozmowy-w-palacu S. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Czy Snajper winien być AESEm? 20.08.15, 20:59 snajper55 napisał: > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? > > S. Hymmmmm? Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Czy Snajper winien być AESEm? 20.08.15, 21:05 snajper55 napisał:Gdybyś był rzetelny to nawet bym ci rzetelnie odpisał.Ale ty się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO.Szczekasz jak zwykły burek wiejski spuszczony z łańcucha.Tobie szczególnie nie przystoi.Dlaczego milczałeś jak Tusk ,kłamał.Dlaczego milczałeś jak Komorowski oderwany od rzeczywistości bredzi.Dlaczego milczysz jak Kopacz prowadzi swoją wojenkę z PIS.Milczysz - nie masz honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
inocom Toż się pytam :) 20.08.15, 21:13 taniarada napisał(a): > snajper55 napisał:Gdybyś był rzetelny to nawet bym ci rzetelnie odpisał.Ale ty > się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO.Szczekasz jak zwykły bure > k wiejski spuszczony z łańcucha.Tobie szczególnie nie przystoi.Dlaczego milczał > eś jak Tusk ,kłamał.Dlaczego milczałeś jak Komorowski oderwany od rzeczywistośc > i bredzi.Dlaczego milczysz jak Kopacz prowadzi swoją wojenkę z PIS.Milczysz - n > ie masz honoru. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Czy Snajper winien być AESEm? 21.08.15, 08:50 > Ale ty się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO. Swój swego rozpozna. Wszak jesteś typowym "hajter" ze wskazaniem na PiS:-) Snajpera można przynajmniej cenić za to, że nie udaje honorowego i moralnie odpowiedzialnego. A pelikany mają tendencję do takiej postawy. Subtelna, ale istotna różnica w odbiorze. Odpowiedz Link Zgłoś
stelmachlukasz Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:01 snajper55 napisał: > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? > > S. Ale przecież żadnej obietnicy jeszcze nie złamał, to po co to pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:59 stelmachlukasz napisał: > snajper55 napisał: > > > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: > > > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? > > > > S. > > Ale przecież żadnej obietnicy jeszcze nie złamał, to po co to pytanie? Złamał. Natychmiast po objęciu urzędu prezydenckiego miał złożyć projekty kilku ustaw. Gdzie one są? S. Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:01 Odpowiedzi powinny być dwie, 1. Nie, bo jest prezydentem wszystkich Polaków. 2. Nie, bo jest prezydentem wsłuchanym w głos narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:09 czan-dra napisał: następny poliglota wskoczy. Ten ostatni od czekoladowego orła ,co miał budować zgodę.I Platforma Nieobywatelska na ostatnie miesiące rządzenia wsłuchana w głos narodu w cyrku obwoźnym. Odpowiedz Link Zgłoś
mara571 jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:11 dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia. Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bedzie mozliwe po 25 pazdziernika. Odpowiedz Link Zgłoś
artexe Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:14 mara571 napisała: > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia. > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bed > zie mozliwe po 25 pazdziernika. Ale oni o tym też wiedzą, plują jadem bo to im tylko zostało. To bezsilność i próba zakrzyczenia rzeczywistości. Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:17 artexe napisał(a): > mara571 napisała: > > > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia. > > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiado > mo bed > > zie mozliwe po 25 pazdziernika. > > > Ale oni o tym też wiedzą, plują jadem bo to im tylko zostało. To bezsilność i p > róba zakrzyczenia rzeczywistości. > > To nie próba ,to wojenka na śmierć i życie.Tak nauczał Donald Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
mara571 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 22:14 taniarada napisał(a): To nie próba ,to wojenka na śmierć i życie.Tak nauczał Donald Tusk. No coz, teraz on musi walczyc w Brukseli, zeby go nie wywalili po 30 miesiacach. Odpowiedz Link Zgłoś
stelmachlukasz Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:15 Snajper55 - zrozumiałeś już? mara571 - wszysko wyłożyła jak na dłoni. Pozdrawiam! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
taniarada Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:23 stelmachlukasz napisał: > Snajper55 - zrozumiałeś już? mara571 - wszysko wyłożyła jak na dłoni. > > Pozdrawiam! :-) Nie jestem przekonany czy zrozumiał.Tacy nie potrzebują zrozumienia.Mają własne.Platforma przygotowała wspólnie z Komorowskim referendum i od niego zginęła. Odpowiedz Link Zgłoś
zbychu51 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:25 NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje. Odpowiedz Link Zgłoś
stelmachlukasz Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:28 zbychu51 napisał(a): > NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje. Opowiadasz po raz kolejny wierutne bzdury, żeby nie powiedzieć kłamstwa. Duda jest prezydentem wszystkich Polaków i dziś pokazał to w orędziu! Szanuje opinię społeczeństwa i głos obywatelski! Przypomniał o inicjatywach obywatelskich, które zebrały ponad sześć milionów podpisów pod wnioskiem o referendum ws. obowiązku szkolnego sześciolatków, obniżenia wieku emerytalnego, ochrony Lasów Państwowych. I to tak na prawdę jest najważniejsze. Wzniósł się ponad partyjne podziały. Prezydent liczy się z głosem narodu i obywateli a nie głosem swoich POpleczników i POpychadeł z WSI i Pro Civili jak jego marny poprzednik. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 08:38 > NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje. On nie jest prezydentem wyborców PISu, on jest prezydentem PiSu a dokładniej Kaczyńskiego. A wyborcy PiSu to dla niego ciemna masa, która wszystko kupi. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 22:00 mara571 napisała: > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia. > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bed > zie mozliwe po 25 pazdziernika. Obiecał, że klika projektów ustaw złoży natychmiast po objęciu urzędu. Ten rząd nie jest przeszkodą, aby tych obietnic dotrzymał. S. Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 08:47 > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. Przynajmniej o jednej z obietnic mówił, że spełni ją do końca sierpnia. Nie wspominał o zmianie rządu. Cokolwiek nie zrobi, to danego słowa już nie dotrzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:08 To biedny pan prezydent nie wiedział, że potrzebuje rządu? Ojej, ojej, kto zataił przed nim tak ważną informację? Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:13 A czemu się dziwisz że się niecierpliwimy? Ty sobie siedzisz na dobrobycie w Niemczech a u nas w Polsce platfusia bieda Polaków i psn prezydent który jest naszą jedyną nadzieją na poprawę naszej doli. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:36 żabciu, bł. dr Doda nie potrzebuje innego rządu. Wystarczy, że przedstawi projekty ustaw. Odpowiedz Link Zgłoś
camille_pissarro :-) 20.08.15, 21:34 Dobre, jeszcze lepsze jest takie : "Czy partia, która nie dba o poprawę bytu Polaków nie powinna zostać zdelegalizowana ?" Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: :-) 20.08.15, 22:07 Musisz, pisiorro, popracować nad polszczyzną. To coś napisał, z tym podwójnym "nie", jest żałośnie nieporadne. Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: :-) 21.08.15, 08:34 > "Czy partia, która nie dba o poprawę bytu Polaków nie powinna zostać > zdelegalizowana ?" Chcesz delegalizacji PiSu? Nie wierzę! Na dodatek z tak błahego dla Pana Premiera Jarosława "300zł" Kaczyńskiego powodu. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: :-) 21.08.15, 08:35 Kamilek, chcesz delegalizacji PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: :-) 21.08.15, 09:03 Nie wiadomo czyjej delegalizacji on chce bądź też nie. Precyzja słowa, którą pisiorro zaprezentował w swojej propozycji pytania referendalnego jest mniej więcej taka, jak w pytaniu "Czy nie jesteś za tym, żeby dziecko, które nie skończyło siedmiu lat nie musiało nie iść do szkoły?". Które być może pojawi się w zbliżonej formie. Odpowiedz Link Zgłoś
religijnych.uczuc.obraza Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 21.08.15, 08:29 Kolejne pytanie powinno być taki: czy jesteś za tym, aby w przypadku zwycięstwa wyborczego PiSu rząd pani B. Szydło dokonał zwrotu do OFE 153 mld zł?. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Czy prezydent powinien być samodzielnym? 21.08.15, 08:33 snajper55 napisał: > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie: > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic? > > S. Odpowiedz Link Zgłoś