Dodaj do ulubionych

Kolejne ważne pytanie referendalne

20.08.15, 20:56
Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:

Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?

S.
Obserwuj wątek
    • artexe Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 20:58
      snajper55 napisał:

      > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:
      >
      > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?
      .


      Już kończy kadencję?
      Masz gorączkę? - stłucz termometr.
      • snajper55 Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:57
        artexe napisał(a):

        > Już kończy kadencję?

        A dlaczego mam czekać na koniec kadencji??? On to miał zrobić natychmiast po objęciu urzędu prezydenta.

        "Obiecałem, że jak zostanę prezydentem to natychmiast, w ramach przysługującej prezydentowi inicjatywy ustawodawczej, złożę projekt ustawy chroniący polską ziemię, bo ograniczenia w obrocie polską ziemią gasną 1 maja 2016 roku."

        "Dlatego zobowiązuję się, że gdy zostanę Prezydentem, natychmiast przedstawię Sejmowi ustawę przywracającą poprzednie zasady przechodzenia na emeryturę."

        "Andrzej Duda wyraźnie zapowiadał w trakcie kampanii prezydenckiej, że natychmiast po tym jak obejmie urząd prezydenta, zgłosi projekty przynajmniej w dwóch obszarach – dotyczących wieku emerytalnego i sześciolatków w szkołach. "

        www.wsieci.pl/co-by-duda-nie-zrobil-beda-krzyczeli-pnews-2292-page-3.html

        www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAAahUKEwivlor39aPHAhVj8XIKHWwZBJE&url=http%3A%2F%2Fandrzejduda.pl%2Fuploads%2Fmedia%2F553e0c36265ab.pdf&ei=gG7LVa_WJ-PiywPsspCICQ&usg=AFQjCNGnrsJnJwtzi2uiza-m3gqv78TiMQ&bvm=bv.99804247,d.bGQ&cad=rja

        wpolityce.pl/polityka/233653-andrzej-duda-prezydent-powinien-wyciagnac-reke-do-gornikow-i-zaproponowac-rozmowy-w-palacu

        S.
    • inocom Czy Snajper winien być AESEm? 20.08.15, 20:59
      snajper55 napisał:

      > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:
      >
      > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?
      >
      > S.

      Hymmmmm?
      • taniarada Re: Czy Snajper winien być AESEm? 20.08.15, 21:05
        snajper55 napisał:Gdybyś był rzetelny to nawet bym ci rzetelnie odpisał.Ale ty się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO.Szczekasz jak zwykły burek wiejski spuszczony z łańcucha.Tobie szczególnie nie przystoi.Dlaczego milczałeś jak Tusk ,kłamał.Dlaczego milczałeś jak Komorowski oderwany od rzeczywistości bredzi.Dlaczego milczysz jak Kopacz prowadzi swoją wojenkę z PIS.Milczysz - nie masz honoru.
        • inocom Toż się pytam :) 20.08.15, 21:13
          taniarada napisał(a):

          > snajper55 napisał:Gdybyś był rzetelny to nawet bym ci rzetelnie odpisał.Ale ty
          > się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO.Szczekasz jak zwykły bure
          > k wiejski spuszczony z łańcucha.Tobie szczególnie nie przystoi.Dlaczego milczał
          > eś jak Tusk ,kłamał.Dlaczego milczałeś jak Komorowski oderwany od rzeczywistośc
          > i bredzi.Dlaczego milczysz jak Kopacz prowadzi swoją wojenkę z PIS.Milczysz - n
          > ie masz honoru.
        • sverir Re: Czy Snajper winien być AESEm? 21.08.15, 08:50
          > Ale ty się zachowujesz jak typowy hajter ze wskazaniem na PO.

          Swój swego rozpozna. Wszak jesteś typowym "hajter" ze wskazaniem na PiS:-) Snajpera można przynajmniej cenić za to, że nie udaje honorowego i moralnie odpowiedzialnego. A pelikany mają tendencję do takiej postawy. Subtelna, ale istotna różnica w odbiorze.
    • stelmachlukasz Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:01
      snajper55 napisał:

      > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:
      >
      > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?
      >
      > S.

      Ale przecież żadnej obietnicy jeszcze nie złamał, to po co to pytanie?
      • snajper55 Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:59
        stelmachlukasz napisał:

        > snajper55 napisał:
        >
        > > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:
        > >
        > > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?
        > >
        > > S.
        >
        > Ale przecież żadnej obietnicy jeszcze nie złamał, to po co to pytanie?

        Złamał. Natychmiast po objęciu urzędu prezydenckiego miał złożyć projekty kilku ustaw. Gdzie one są?

        S.
        • sverir Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 21.08.15, 08:43
          Zabrakło ich.
    • czan-dra Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:01
      Odpowiedzi powinny być dwie,
      1. Nie, bo jest prezydentem wszystkich Polaków.
      2. Nie, bo jest prezydentem wsłuchanym w głos narodu.
      • taniarada Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 20.08.15, 21:09
        czan-dra napisał: następny poliglota wskoczy. Ten ostatni od czekoladowego orła ,co miał budować zgodę.I Platforma Nieobywatelska na ostatnie miesiące rządzenia wsłuchana w głos narodu w cyrku obwoźnym.
    • mara571 jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:11
      dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia.
      Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bedzie mozliwe po 25 pazdziernika.
      • artexe Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:14
        mara571 napisała:

        > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia.
        > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bed
        > zie mozliwe po 25 pazdziernika.


        Ale oni o tym też wiedzą, plują jadem bo to im tylko zostało. To bezsilność i próba zakrzyczenia rzeczywistości.
        • taniarada Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:17
          artexe napisał(a):

          > mara571 napisała:
          >
          > > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia.
          > > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiado
          > mo bed
          > > zie mozliwe po 25 pazdziernika.
          >
          >
          > Ale oni o tym też wiedzą, plują jadem bo to im tylko zostało. To bezsilność i p
          > róba zakrzyczenia rzeczywistości.
          >
          > To nie próba ,to wojenka na śmierć i życie.Tak nauczał Donald Tusk
          • mara571 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 22:14
            taniarada napisał(a):
            To nie próba ,to wojenka na śmierć i życie.Tak nauczał Donald Tusk.

            No coz, teraz on musi walczyc w Brukseli, zeby go nie wywalili po 30 miesiacach.
      • stelmachlukasz Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:15
        Snajper55 - zrozumiałeś już? mara571 - wszysko wyłożyła jak na dłoni.

        Pozdrawiam! :-)
        • taniarada Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:23
          stelmachlukasz napisał:

          > Snajper55 - zrozumiałeś już? mara571 - wszysko wyłożyła jak na dłoni.
          >
          > Pozdrawiam! :-)
          Nie jestem przekonany czy zrozumiał.Tacy nie potrzebują zrozumienia.Mają własne.Platforma przygotowała wspólnie z Komorowskim referendum i od niego zginęła.
          • zbychu51 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:25
            NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje.
            • stelmachlukasz Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 21:28
              zbychu51 napisał(a):

              > NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje.

              Opowiadasz po raz kolejny wierutne bzdury, żeby nie powiedzieć kłamstwa. Duda jest prezydentem wszystkich Polaków i dziś pokazał to w orędziu!

              Szanuje opinię społeczeństwa i głos obywatelski! Przypomniał o inicjatywach obywatelskich, które zebrały ponad sześć milionów podpisów pod wnioskiem o referendum ws. obowiązku szkolnego sześciolatków, obniżenia wieku emerytalnego, ochrony Lasów Państwowych.

              I to tak na prawdę jest najważniejsze. Wzniósł się ponad partyjne podziały. Prezydent liczy się z głosem narodu i obywateli a nie głosem swoich POpleczników i POpychadeł z WSI i Pro Civili jak jego marny poprzednik.


            • man_sapiens Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 08:38
              > NIE bo jest prezydentem wyborców PIS-u. A przynajmniej tak się zachowuje.

              On nie jest prezydentem wyborców PISu, on jest prezydentem PiSu a dokładniej Kaczyńskiego. A wyborcy PiSu to dla niego ciemna masa, która wszystko kupi.
      • snajper55 Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 20.08.15, 22:00
        mara571 napisała:

        > dzisiaj minely 2 tygodnie od zaprzysiezenia.
        > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu. A to jak wiadomo bed
        > zie mozliwe po 25 pazdziernika.

        Obiecał, że klika projektów ustaw złoży natychmiast po objęciu urzędu. Ten rząd nie jest przeszkodą, aby tych obietnic dotrzymał.

        S.
      • sverir Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 08:47
        > Dla spelnienia obietnic prezydent potrzebuje innego rzadu.

        Przynajmniej o jednej z obietnic mówił, że spełni ją do końca sierpnia. Nie wspominał o zmianie rządu. Cokolwiek nie zrobi, to danego słowa już nie dotrzyma.
      • yoma Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:08
        To biedny pan prezydent nie wiedział, że potrzebuje rządu? Ojej, ojej, kto zataił przed nim tak ważną informację?
      • religijnych.uczuc.obraza Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:13
        A czemu się dziwisz że się niecierpliwimy? Ty sobie siedzisz na dobrobycie w Niemczech a u nas w Polsce platfusia bieda Polaków i psn prezydent który jest naszą jedyną nadzieją na poprawę naszej doli.
      • kotek.filemon Re: jacy wy wszyscy jestescie niecierpliwi 21.08.15, 09:36
        żabciu, bł. dr Doda nie potrzebuje innego rządu. Wystarczy, że przedstawi projekty ustaw.
    • camille_pissarro :-) 20.08.15, 21:34
      Dobre, jeszcze lepsze jest takie :
      "Czy partia, która nie dba o poprawę bytu Polaków nie powinna zostać zdelegalizowana ?"
      • ayran Re: :-) 20.08.15, 22:07
        Musisz, pisiorro, popracować nad polszczyzną. To coś napisał, z tym podwójnym "nie", jest żałośnie nieporadne.
      • man_sapiens Re: :-) 21.08.15, 08:34
        > "Czy partia, która nie dba o poprawę bytu Polaków nie powinna zostać
        > zdelegalizowana ?"

        Chcesz delegalizacji PiSu? Nie wierzę!
        Na dodatek z tak błahego dla Pana Premiera Jarosława "300zł" Kaczyńskiego powodu.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: :-) 21.08.15, 08:35
        Kamilek, chcesz delegalizacji PiSu?
        • ayran Re: :-) 21.08.15, 09:03
          Nie wiadomo czyjej delegalizacji on chce bądź też nie.
          Precyzja słowa, którą pisiorro zaprezentował w swojej propozycji pytania referendalnego jest mniej więcej taka, jak w pytaniu "Czy nie jesteś za tym, żeby dziecko, które nie skończyło siedmiu lat nie musiało nie iść do szkoły?". Które być może pojawi się w zbliżonej formie.
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Kolejne ważne pytanie referendalne 21.08.15, 08:29
      Kolejne pytanie powinno być taki: czy jesteś za tym, aby w przypadku zwycięstwa wyborczego PiSu rząd pani B. Szydło dokonał zwrotu do OFE 153 mld zł?.
    • zapijaczony_ryj Czy prezydent powinien być samodzielnym? 21.08.15, 08:33
      snajper55 napisał:

      > Proponuję w referendum zadać Polakom takie pytanie:
      >
      > Czy Prezydent Polski powinien dotrzymywać obietnic?
      >
      > S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka