gorszysort 06.04.16, 09:34 czy to już groźby karalne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mao111 Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:36 Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
freies_man Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:39 mao111 napisał: > Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko. Zagłosuj na PO. W poprzedniej kadencji obiecała Ziobrę postawić przed TS. Do postawienia byłego ministra sprawiedliwości przed Trybunałem Stanu potrzebne było 276 głosów. Zabrakło pięciu. - PO to nieudacznicy - skomentował wyniki głosowania Zbigniew Ziobro. Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,18909625,sejm-zaglosowal-przeciw-postawieniu-zbigniewa-ziobry-przed-trybunalem.html#ixzz451upOi5z Odpowiedz Link Zgłoś
mao111 Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:42 To muszą się znaleźć jacyś udacznicy, którzy to zrobią. Może za 3 lata. Jeszcze na pisowskich zasadach niech się za nich wezmą :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 11:12 Ale po co? Trybunał Stanu ma skład powołany przez aktualnie rządzącą koalicję. Gdyby w poprzedniej kadencji postawiono Ziobro przed TS wtedy, kiedy był składany wniosek, to proces odbyłby się w bieżącej kadencji, a Ziobro zostałby przez swoich kolegów z przytupem uniewinniony. No - chyba że w międzyczasie naraziłby się prezesowi. Absolutnie zgadzam się z Tuskiem, że stawianie poprzedników przy władzy przed TS nie ma sensu. Ziobrę należałoby postawić przed sądem powszechnym za przestępstwa kryminalne, i już. Odpowiedz Link Zgłoś
czekam.na.lewice Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 15:55 mao111 napisał: > Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko. Macie jakieś 5-10 % jak taki jest Wasz cały program:) Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Grozba postawienia przed TS -to nie grozba karalna 06.04.16, 11:02 cos pomoglem ? Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. Odpowiedz Link Zgłoś
freies_man Re: Grozba postawienia przed TS -to nie grozba ka 06.04.16, 11:33 j-k napisał: > cos pomoglem ? > > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. Kto mówi, że to groźba karalna? Pisałem tylko, że PO nie spełniła swojej obietnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k gorszy sort mowi :) 06.04.16, 11:38 freies_man napisał: > > Kto mówi, że to groźba karalna? gorszy sort o to pytal. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_bzdury Re: Grozba postawienia przed TS -to nie grozba ka 06.04.16, 15:57 Zdarzyło ci się kiedyś zrozumieć jakiekolwiek pytanie? A może z reguły rozumiesz tylko udajesz niekumatego? Odpowiedz Link Zgłoś
suender Ho, ho, symultany prezesa c-d. ...... 06.04.16, 11:36 Dn. 31.03.2016. Prezes rozpoczął symultanę z opozycją. Na pierwszym spotkaniu Prezes łyknął Swetru i Kamyszowi po pionku a mimo to obaj wodzowie opozycyjnych partii widzieli wtedy światełko w tunelu. Grzesiu Sch. jedynie nadal zachował wszystkie figury, ale widzi światełko w tunelu od pociągu pancernego. Dzisiaj Prezes mów ustami dwuosobowego Ziobra SZACH! i teraz ruch jest po stronie jego partnerów. Nie powiem, gra się coraz lepiej rozwija, tylko czy ktoś z forumowiczów wie gdzie jest sędzia tej symultany, bo na pewno nie Rzepliński. Pozdr. "Das ist nicht wahr, daß der Weg schwer ist, sonder das Gehen selbst!" Odpowiedz Link Zgłoś
gorszysort Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 15:47 pise chcą doprowadzić do zawisłości sądów Odpowiedz Link Zgłoś