Dodaj do ulubionych

Pan Zbyszek grozi

06.04.16, 09:34
czy to już groźby karalne?
Obserwuj wątek
    • mao111 Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:36
      Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko.
      • freies_man Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:39
        mao111 napisał:

        > Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko.


        Zagłosuj na PO.
        W poprzedniej kadencji obiecała Ziobrę postawić przed TS.
        Do postawienia byłego ministra sprawiedliwości przed Trybunałem Stanu potrzebne było 276 głosów. Zabrakło pięciu. - PO to nieudacznicy - skomentował wyniki głosowania Zbigniew Ziobro.

        Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,18909625,sejm-zaglosowal-przeciw-postawieniu-zbigniewa-ziobry-przed-trybunalem.html#ixzz451upOi5z
        • mao111 Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 09:42
          To muszą się znaleźć jacyś udacznicy, którzy to zrobią. Może za 3 lata. Jeszcze na pisowskich zasadach niech się za nich wezmą :-)
      • ayran Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 11:12
        Ale po co? Trybunał Stanu ma skład powołany przez aktualnie rządzącą koalicję. Gdyby w poprzedniej kadencji postawiono Ziobro przed TS wtedy, kiedy był składany wniosek, to proces odbyłby się w bieżącej kadencji, a Ziobro zostałby przez swoich kolegów z przytupem uniewinniony. No - chyba że w międzyczasie naraziłby się prezesowi. Absolutnie zgadzam się z Tuskiem, że stawianie poprzedników przy władzy przed TS nie ma sensu. Ziobrę należałoby postawić przed sądem powszechnym za przestępstwa kryminalne, i już.
      • czekam.na.lewice Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 15:55
        mao111 napisał:

        > Zagłosuję na każdego kto postawi tych gnojków przed TS i nie tylko.
        Macie jakieś 5-10 % jak taki jest Wasz cały program:)
    • j-k Grozba postawienia przed TS -to nie grozba karalna 06.04.16, 11:02
      cos pomoglem ?

      Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
      • freies_man Re: Grozba postawienia przed TS -to nie grozba ka 06.04.16, 11:33
        j-k napisał:

        > cos pomoglem ?
        >
        > Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.


        Kto mówi, że to groźba karalna?
        Pisałem tylko, że PO nie spełniła swojej obietnicy.
        • j-k gorszy sort mowi :) 06.04.16, 11:38
          freies_man napisał:
          > > Kto mówi, że to groźba karalna?

          gorszy sort o to pytal.
      • pogromca_bzdury Re: Grozba postawienia przed TS -to nie grozba ka 06.04.16, 15:57
        Zdarzyło ci się kiedyś zrozumieć jakiekolwiek pytanie? A może z reguły rozumiesz tylko udajesz niekumatego?
    • suender Ho, ho, symultany prezesa c-d. ...... 06.04.16, 11:36
      Dn. 31.03.2016. Prezes rozpoczął symultanę z opozycją. Na pierwszym spotkaniu Prezes łyknął Swetru i Kamyszowi po pionku a mimo to obaj wodzowie opozycyjnych partii widzieli wtedy światełko w tunelu. Grzesiu Sch. jedynie nadal zachował wszystkie figury, ale widzi światełko w tunelu od pociągu pancernego.
      Dzisiaj Prezes mów ustami dwuosobowego Ziobra SZACH! i teraz ruch jest po stronie jego partnerów.
      Nie powiem, gra się coraz lepiej rozwija, tylko czy ktoś z forumowiczów wie gdzie jest sędzia tej symultany, bo na pewno nie Rzepliński.
      Pozdr.

      "Das ist nicht wahr, daß der Weg schwer ist, sonder das Gehen selbst!"
    • gorszysort Re: Pan Zbyszek grozi 06.04.16, 15:47
      pise chcą doprowadzić do zawisłości sądów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka