Dodaj do ulubionych

Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego

21.04.17, 16:00
Część p/osłow z PiSu i Kukiz15 wyszła z sali, tym z PiSu się nie dziwie, matoły nie wiedzą kim był premier Mazowiecki, fakt, nie był Piotrowiczem, Zelnikiem, Wolskim, Czabańskim, Targalskim Kryże, Przyłębskim, i resztą członków PZPR, jeśli kogoś pominąłem, jego wina, było bardziej współpracować z sowietami, a do tego nie ma tak ładnej karty opozycjonisty jak bezzębny Kaczyński.
A o Kukizach mam wyrobione zdanie, tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nie wyszli z sali ze śpiewem na ustach, mogli śpiewać na cały pysk swój hymn, "Aaaa kto z nami nie wypije. To byłoby wyjście, pełen wypas.
Dobra, reasumując, mendy, i to gorszego gatunku, żerujące na padlinie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21670280,sejm-uczcil-pamiec-premiera-mazowieckiego-niektorzy-poslowie.html
Obserwuj wątek
    • matylda1001 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:04
      Jeśli jest jakieś życie po śmierci to Mazowiecki w trumnie wiruje jak baletnica na widok tego, co wyprawiają pisiarze.
      • yoma Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:18
        Nie ma życia po śmierci, dowód: brat nie straszy prezesa za to, co z nim wyprawia.
      • mai-ra3 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 17:24
        Nie ma, dowodem jest na to życie w dostatku Rydza i głodujące dzieci w Afryce.
      • ligieros Nie wszyscy szanują Mazowieckiego Gruba Krechę. 21.04.17, 17:45
        Konstytucja tego nie zabrania.
        • czan-dra Re: Nie wszyscy szanują Mazowieckiego Gruba Krech 21.04.17, 17:48
          I ty dziwisz się, że nie szanuje się Lecha Kaczyńskiego? Jadą po Dudzie jak po łysej kobyle?
          Konstytucja tego nie zabrania.
          Jest takie słowo jak szacunek.
    • yoma Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:16
      Imiennie:

      nie głosowali
      sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=46773&KodKlubu=Kukiz15&Decyzja=Nieobecny

      przeciw
      sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=46773&KodKlubu=Kukiz15&Decyzja=Przeciw

      za
      sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=46773&KodKlubu=Kukiz15&Decyzja=Za
      • 99venus Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:30
        Ale podobno przeciw głosowało kilku posłów PO!!!!!!!!!!!!!!
        • yoma Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 18:03
          Twierdzą, że im się bidusiom przyciski pomyliły. Nowoczesna w całości "za".
          • eiran Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 21:11
            Trzeba być ćwokiem, żeby w takim w sumie uroczystym głosowaniu pomylić przyciski.

            sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=46773&KodKlubu=PO&Decyzja=Przeciw

            Chyba że patrzyli jak głosuje Kaczyński i uznali, że należy głosować na odwrót.
            • yoma Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 21:16
              A ty wiesz, że to całkiem możliwe? :)
    • taniarada Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:47
      Przeczytaj wszystkie artykuły o śp.premierze Mazowieckim .Zwłaszcza o grubej kresce . I przestań się wszystkiemu dziwić ."A ty jak się masz? - spytał Puchatek.
      - Nie bardzo się mam - odpowiedział Kłapouchy. - Już nie pamiętam czasów, żebym jakoś się miał.
      Alan Alexander Milne – Kubuś Puchatek"
      • mai-ra3 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 17:37
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14033823,_Grubej_kreski__nigdy_nie_bylo__Co_naprawde_powiedzial.html

        No właśnie, warto przeczytać.
      • 99venus Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 17:49
        Ludzie inteligentni zrozumieli co Mazowieki miał na mysli i co wyraźnie powiedział o grubej kresce.Ale nie wymagajmy od pisich przyzwoitości i rozumu bo to są cechy calkowicie im obce.
      • inocom Akurat z grubą kreską miał rację 21.04.17, 21:24
        taniarada napisał(a):

        > Przeczytaj wszystkie artykuły o śp.premierze Mazowieckim .Zwłaszcza o grubej
        > kresce . I przestań się wszystkiemu dziwić ."A ty jak się masz? - spytał Puchat
        > ek.

        Gdy wysłuchasz oryginału wypowiedzi, to dowiesz się, że Mazowiecki tylko oświadczył, iż nie może odpowiadać za rządy PRL. Stąd gruba kreska jego rządów. Szydło też nie może odpowiadać za zaniedbania poprzednich rządów.

        Natomiast można oceniać jego postawę wobec raptownego (7 dni) likwidowania kopalni antracytu i zasypania szybu Kopernik, czy likwidacji PGR. Czysto rabunkowej.
        W rezultacie po grubej kresce miliony obywateli z dnia na na dzień zostało skazanych na wegetację.
        Cześć z nich, jak np. Lepper tego nie wytrzymała.

        To jest prawdziwa zasługa Mazowieckiego.
        • taniarada Re: Akurat z grubą kreską miał rację 21.04.17, 23:07
          Różnie to można tłumaczyć . W kręgach moich przyjaciół i kolegach mówiło się :termin „gruba kreska” symbolizuje pobłażanie wobec działań byłych członków partii komunistycznych, a także podlegających im służb specjalnych. A można ich było wtedy rozliczyć .A ogólnie to mówił o grubej linii. Za czasów Mazowieckiego Michnik buszował w archiwach esbeckich, Kiszczak do woli palił teczki, Kozłowski wyciszał wszystkie skandale.
          • kolpik124 Re: Akurat z grubą kreską miał rację 21.04.17, 23:11
            tzn. u was w klasztorze?
          • taniarada Re: Akurat z grubą kreską miał rację 21.04.17, 23:17
            Praktycznie w demoludach komuchy spadły na cztery łapy nikt ich nie ukarał .Ale w Polsce szczególnie. Mazowiecki jako jeden z pierwszych od początku, aż do końca robił wszystko, żeby w Polsce utrzymała się amnestia dla bandytów PRL, żeby kapusie esbeccy i sami esbecy byli establishmentem.siema.
            • inocom Ale to nie była gruba kreska. 21.04.17, 23:44
              taniarada napisał(a):

              > Praktycznie w demoludach komuchy spadły na cztery łapy nikt ich nie ukarał .Ale
              > w Polsce szczególnie. Mazowiecki jako jeden z pierwszych od początku, aż do ko
              > ńca robił wszystko, żeby w Polsce utrzymała się amnestia dla bandytów PRL, żeby
              > kapusie esbeccy i sami esbecy byli establishmentem.siema.

              Gdyby rozumować tak jak Ty to robisz. Szydło odpowiada za rząd PO czyli Tuska i Kopacz.
              Przecież to bzdura.
              • taniarada Re: Ale to nie była gruba kreska. 22.04.17, 08:39
                inocom napisał:

                > taniarada napisał(a):
                >
                > > Praktycznie w demoludach komuchy spadły na cztery łapy nikt ich nie ukara
                > ł .Ale
                > > w Polsce szczególnie. Mazowiecki jako jeden z pierwszych od początku, aż
                > do ko
                > > ńca robił wszystko, żeby w Polsce utrzymała się amnestia dla bandytów PRL
                > , żeby
                > > kapusie esbeccy i sami esbecy byli establishmentem.siema.
                >
                > Gdyby rozumować tak jak Ty to robisz. Szydło odpowiada za rząd PO czyli Tuska i
                > Kopacz.
                > Przecież to bzdura.
                >
                Jaka bzdura . Wróć do artykułu Mazowiecki i PAX i jego zachowania wobec prymasa Wyszyńskiego.Drugie takie były czasy bo komuna sobie układała późniejsze drugie życie w II RP. Pałowanie studentów protestujących w sprawie palenia teczek esbeków. Rozumiem że chciał odciąć dobro od zła ,ale nie odciął .Miał taki cel ,ale był słaby .
                • eiran Re: Ale to nie była gruba kreska. 22.04.17, 08:54
                  Masz, niedorozwoju, na myśli, Stanisława Wyszyńskiego?

                  Internauci zapytali również o postacie, które są autorytetami Jarosława Kaczyńskiego. Prezes odpowiedział: Jan Paweł II i Stanisław Wyszyński. Dodał także Józefa Piłsudskiego oraz Romana Dmowskiego. Wspomniał krótko o Żołnierzach Wyklętych.

                  wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-odpowiada-na-pytania-internautow/5vke9g
    • szwampuch58 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 16:56
      wolska nienawisc siega bardzo mocno w zaswiaty,taniec na trumnach to w koncu ich specjalnosc....o sympatykach alkoholika sie nie wypowiadam bo i po cholere
    • snajper55 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 20:48
      sprawy.nie_ma napisała:

      > Mazowiecki był łachudrą współpracującym z generałem Kiszczakiem

      Podobnie jak współpracowali z Kiszczakiem i Jaruzelskim Lech Kaczyński, Jarosław Kaczyński o takich jak Kryże czy Piotrowiczu już nie wspominając.

      S.
      • szwampuch58 Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 20:58
        te "lachudry" siEm nie liczOm ....to pisie lachudry czyli swojaki
    • religijnych.uczuc.obraza Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 21:44
      Czyli był jak płk. Kukliński.
    • dr.krisk Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 22:56
      Kanalie - po prostu. Mali ludzie, cieszący się z możliwości nasikania komuś na grób....
    • qqazz No właśnie wiedzą kim był i co robił 21.04.17, 22:57


      pozdrawiam
    • dr.krisk Re: Sejm uczcił pamięć premiera Mazowieckiego 21.04.17, 23:02
      A ty jesteś bezdennym idiotą. Szkoda, że twego idiotyzmu nie można zamienić na energię elektryczną: oświetliłbyś spore miasto.
    • inocom Demot 8080 21.04.17, 23:57
      W latach 70tych polskie firmy mogły śmiało konkurować ze światowymi potentatami

      demotywatory.pl/4763238/Ciekawe-ze-za-komuny-w-slabo-zarzadzanym-kraju-bylismy-w
      Po 89 już nie.
      • dr.krisk Re: Demot 8080 22.04.17, 00:35
        A nie wstyd ci te głupoty opowiadać?
        No i nie zapomnij, że przed 1989 rokiem produkowaliśmy polskie samochody (Syrena). A po 89 - już nie.
        Co za idiotyzmy.....
        • inocom Re: Demot 8080 22.04.17, 00:49
          dr.krisk napisał:

          > A nie wstyd ci te głupoty opowiadać?
          > No i nie zapomnij, że przed 1989 rokiem produkowaliśmy polskie samochody (Syren
          > a). A po 89 - już nie.
          > Co za idiotyzmy.....

          W dwa lata po Intelu i rok po AMD robiliśmy takie procesory. Oczywiście do robienia procesorów nie potrzeba zaawansowanej techniki i struga się je kozikiem w każdej drewutni.

          Z Syreną też się zdziwisz. Tak zwany dwumas (dwu-masowe koło zamachowe Sachsa) to zwykły standard w Syrenie.
        • taniarada Re: Demot 8080 22.04.17, 08:53
          dr.krisk napisał:

          > A nie wstyd ci te głupoty opowiadać?
          > No i nie zapomnij, że przed 1989 rokiem produkowaliśmy polskie samochody (Syren
          > a). A po 89 - już nie.
          > Co za idiotyzmy.....
          Nie zapominaj i nie krytykuj .W tych lata pojawił się już Lech Wałęsa i szlak bombki trafił i Syrenkę też .W krajach demoludu każdy miał zezwolenie na produkcję samochodu od KPZR .
    • inocom Tak robią interesy ludzie biznesu 22.04.17, 10:35
      Można np. zagrać na giełdzie

      www.gazetakrakowska.pl/polska-i-swiat/a/pilkarzy-zaatakowal-gracz-gieldowy-a-nie-islamista,12009471/
      Ciekawe ilu graczy było na początku III RP?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka