czan-dra
21.04.17, 16:00
Część p/osłow z PiSu i Kukiz15 wyszła z sali, tym z PiSu się nie dziwie, matoły nie wiedzą kim był premier Mazowiecki, fakt, nie był Piotrowiczem, Zelnikiem, Wolskim, Czabańskim, Targalskim Kryże, Przyłębskim, i resztą członków PZPR, jeśli kogoś pominąłem, jego wina, było bardziej współpracować z sowietami, a do tego nie ma tak ładnej karty opozycjonisty jak bezzębny Kaczyński.
A o Kukizach mam wyrobione zdanie, tylko zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nie wyszli z sali ze śpiewem na ustach, mogli śpiewać na cały pysk swój hymn, "Aaaa kto z nami nie wypije. To byłoby wyjście, pełen wypas.
Dobra, reasumując, mendy, i to gorszego gatunku, żerujące na padlinie.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21670280,sejm-uczcil-pamiec-premiera-mazowieckiego-niektorzy-poslowie.html