Dodaj do ulubionych

Akcja "Nie interesuje mnie festiwal w Opolu"

16.05.17, 19:39
To co wyprawia pislamista Kurski to jest czysta komuna
Cenzuruje artystow, teraz oni powinni olac ten festiwal, a widzowie olac ogladanie go w pisowskiej telewizji
wyborcza.pl/7,75398,21820520,nagly-zwrot-akcji-kurski-cofa-zapis-na-kayah-moze-spiewac.html?v=1&pId=44697856&send-a=1#opinion44697856
Macie cos do powiedzenia pisowskie forumowe glupki?
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Akcja "Nie interesuje mnie festiwal w Opolu" 16.05.17, 19:47
      "Rewelacyjny" pomysl koncert Jana Pietrzaka....jasny gwint kogo to ja przepasuje ,pewno Halinka zaspiewa ,moze Tadek Rosiewicz.....no chyba siEm pochlastam z rozpaczy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka