Dodaj do ulubionych

Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO

22.05.17, 17:20
Prezydent Opola wypowiedzial umowe rezimowej TVPPIS
Biedny chlopina jeszcze nie wie, ale w tym tygodniu dowie sie ze jego dziadek byl w Wermachcie, jego drugi dziadek w SS. Urzad prezydenta w tym tygodniu odwiedza urzad skarbowy, a rodzina prezydenta zostanie przeswietlona do 15 pokolen wstecz
Pislamistyczna holota nie lubi takich - teczka na prezydenta juz jest zalozona

Za Radiem ZET

"22.05.2017 13:21

W poniedziałek, 22 maja, opolski ratusz podał do informacji, że Arkadiusz Wiśniewski zarządził, aby na teren festiwalu Opole 2017 nie wpuszczać Telewizji Polskiej, której prezesem jest Jacek Kurski. Co ciekawe prezydent Opola w przeszłości w wyborach był wspierany przez lokalnych działaczy Solidarnej Polski (obecnych członków PiS-u), czyli najbliższego otoczenia obecnego prezesa TVP."

Mowilem i mowie - forumowe pisowskie glupki moga nie wierzyc i kpic z oceny PISu przez ludzi z PO
Ale jest cala masa pisowcow ktorzy wstycza sie pislamistycznej wladzy
Mowi wam to cos, forumowe pisowskie oszolomy? czytajac wypowiedzi tych ludzi juz nie macie prawa wyzywac ich od lewakow
Lista pisowcow ktorzy jawnie krytykuja pislamizm jest zastraszajaco duza
Obserwuj wątek
    • j-k mozna i tak, ale mozna i prosciej... 22.05.17, 17:28
      szlachcic napisał:
      > Biedny chlopina jeszcze nie wie, ale w tym tygodniu dowie sie ze jego dziadek b
      > yl w Wermachcie, jego drugi dziadek w SS.
      Urzad prezydenta w tym tygodniu odwiedza urzad skarbowy....


      Mozna i tak, ale mozna i prosciej.
      Wojewoda Opolski moze go zawiesic za uchybienia regulaminowe...
    • witek.bis Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 17:37
      No, nie wiem, nie wiem... Jako osobnik beznadziejnie ufny i bezgranicznie wierzący w dobre intencje ludzi podejrzewam, że ta decyzja jest tratwą ratunkową, która ma przedłużyć kur..ski żywot prezesa TVPiS. Przecież z dwojga złego lepiej nie wydawać sporej kasy na nieuchronną kompromitację.
      • j-k na powaznie... 22.05.17, 17:43
        witek.bis napisał:
        > No, nie wiem, nie wiem... Jako osobnik beznadziejnie ufny i bezgranicznie wierz
        > ący w dobre intencje ludzi podejrzewam, że ta decyzja jest tratwą ratunkową, kt
        > óra ma przedłużyć kur..ski żywot prezesa TVPiS. Przecież z dwojga złego lepiej
        > nie wydawać sporej kasy na nieuchronną kompromitację.


        na powaznie...
        - to tak to wyglada...
        ta decyzja kryzysu politycznego w PL nie usunie, ale go nieco zlagodzi i rozlozy w czasie
        - dajac dodatkowe pole manewru obu stronom.


      • szlachcic Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 19:20
        "Arkadiusz Wiśniewski zarządził, aby na teren festiwalu Opole 2017 nie wpuszczać Telewizji Polskiej, której prezesem jest Jacek Kurski"

        Gdyby powiedzial "w zwiazku z zaogniona sytuacja odwoluje tegoroczna impreze"
        to bym sie z Toba zgodzil
        Uzyl jednak "TVP" i "Kurski" - to daje pewnosc ze nie dzialal w zmowie z pislamistami, ewidentnie ich pograza
        • sverir Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 10:03
          "Uzyl jednak "TVP" i "Kurski" - to daje pewnosc ze nie dzialal w zmowie z pislamistami, ewidentnie ich pograza"

          W PiS są różne frakcje, nie wszystkie kochają Kurskiego. Przypomnę, że ojciec Jakiego jest prezesem wodociągów, a asystent wiceprezydentem.
          • jureek Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 10:10
            sverir napisał:

            > "Uzyl jednak "TVP" i "Kurski" - to daje pewnosc ze nie dzialal w zmowie z pisla
            > mistami, ewidentnie ich pograza"
            >
            > W PiS są różne frakcje, nie wszystkie kochają Kurskiego. Przypomnę, że ojciec J
            > akiego jest prezesem wodociągów, a asystent wiceprezydentem.

            Cieszy głos rozsądku.
          • dystans4 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 19:04
            Mafie wszędzie i zawsze opanowywały usługi komunalne. To standarT.
    • sprawa_niema Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 17:39
      od trupa, przez trupa w trupa
    • witek.bis Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 17:59
      No, proszę... Ania Dąbrowska i Jan Borysewicz zdążyli się wymiksować dosłownie w ostatniej chwili... Reszta zrezygnuje z udziału w festiwalu gdzieś na przełomie lipca i sierpnia, gdy wreszcie dotrze do nich, że impreza naprawdę się nie odbyła.
    • witek.bis Prezydent Opola zamachnął się na Jana Pietrzaka... 22.05.17, 18:39
      ... bo z jakichś niezrozumiałych powodów bardzo mu zależało na storpedowaniu 50. rocznicy sformowania Kabaretu Pod Egidą Mieczysława Moczara.

      opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,21848907,prezydent-opola-odwolal-festiwal-jan-pietrzak-uznal-ze-to.html
    • taniarada Coś w tym jest 22.05.17, 18:44
      Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB.I wszystko jasne.tygodnikopole.pl/resortowe-dziecko-ratuszu/
      • witek.bis Re: Coś w tym jest 22.05.17, 18:52
        To by nawet nieźle tłumaczyło, dlaczego jest w tak dobrej komitywie z Patrykiem Jakimś.

        Uosobieniem miasta działania jest właśnie Arkadiusz Wiśniewski, uosobieniem miasta gadania są natomiast Garbowski (SLD) i Jarmuziewicz (PO), którzy wiele obiecywali, a niewiele zrobili – argumentował Jaki swoje poparcie dla Wiśniewskiego. To by nawet nieźle tłumaczyło, dlaczego jest w tak dobrej komitywie z Patrykiem Jakimś.

        wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Kim-jest-Arkadiusz-Wisniewski-prezydent-Opola
      • mariner4 Re: Coś w tym jest 23.05.17, 06:37
        Typowe dla PiSowców. jak nie jest za to mu się w zyciorysie grzebie.
        Jesteś gnidą.
        M.
        • jureek Re: Coś w tym jest 23.05.17, 10:13
          mariner4 napisał:

          > Typowe dla PiSowców. jak nie jest za to mu się w zyciorysie grzebie.

          To akurat nie pisowcy wygrzebali. Widziałem te dokumenty na facebooku już dawno, gdy prezydent Opola był w doskonałej komitywie (i pewnie dalej jest) z pisowcem Patrykiem Jakim.
          • sverir Re: Coś w tym jest 23.05.17, 10:31
            Patryk Jaki nie jest pisowcem, jest solidarnościowcem polskim. Mimo wszystko to inna partia.
            • jureek Re: Coś w tym jest 23.05.17, 10:46
              sverir napisał:

              > Patryk Jaki nie jest pisowcem, jest solidarnościowcem polskim. Mimo wszystko to
              > inna partia.

              Racja. W Opolu jednak obecna pisowska władza kojarzona jest przede wszystkim z Jakim, a nie z pisowcami "prawdziwymi", czyli Kłosowskim i Czocharą. Dlatego użyłem tego skrótu myślowego.
    • pies_na_czarnych Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 20:34
      Telewizja Polska informuje, że pomimo decyzji władz miasta Opole o rozwiązaniu umowy z TVP S.A. na organizację 54. KFPP, festiwal polskiej piosenki odbędzie się w zbliżonym terminie

      Ciekawe gdzie? :)
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21849334,tvp-odpowiada-wladzom-opola-pomimo-decyzji-festiwal-sie-odbedzie.html
      • witek.bis Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 20:39
        Stawiam na Opole Lubelskie.
        • taniarada Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 21:53
          witek.bis napisał:

          > Stawiam na Opole Lubelskie.
          > witia ty się nie stawiaj ty coś rób . Tylko cię proszę nie pod siebie.
          • xyz_xyz1 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 06:50
            Ale w czym Ty widzisz problem? Czy jedyne Opolem w Polsce? A festiwal nosi piętno i ma korzenie w poprzedniej epoce. Nie chce go Opole to nie będzie w Opolu jest tyle lokalizacji równie dobrych. Nie podoba się TVP "gwiazdą" to i łaski bez znajdą się inne równie dobre.
    • nauto Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 21:55
      Gdyby nie festiwal, niewielu wiedziałoby o istnieniu tego miasta. Wizerunkowa katastrofa dla Opola przede wszystkim.
      • szlachcic Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 22:03
        no i co chcesz powedziec przez to?
        ze prezydent zrobil zle? zrobil bardzo dobrze bo
        - nie pozwoli pislamisci Kurskiemu na cenzure
        - nie pozwoli pislamiscie Kurskiemu na zanizenie poziomu festiwalu

        pytanie: Co zrobi wlasciciel Kurskiego?
        • nauto Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 22.05.17, 22:19
          Gdzie jest ta słynna lista ocenzurowanych? Jeżeli nawet gdzieś jest to jeszcze poproszę o wiarygodny dowód na to, że stworzył ją Kurski lub ktoś inny z TVP.
          • szlachcic Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 17:55
            ty jestes glupszy niz ustawa przewiduje
            typowy pisowiec - to o tobie mowi Kurski ciemny lud, bo wszystko kupujesz
    • mariner4 I chwała mu za to! 23.05.17, 06:39
      Nie dal się PiS ferajnie.
      Brawo!
      M.
    • xyz_xyz1 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 06:47
      Festiwal w Opolu ma rodowód z poprzedniej epoki. To i może dobrze że pójdzie do likwidacji.
      W zamian za to w innej lokalizacji będzie nowy festiwal bez bagażu komuny. Trzeba było już tak zrobić w zeszłym roku.
      • erka-4 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 07:38
        xyz_xyz1 napisał:

        > Festiwal w Opolu ma rodowód z poprzedniej epoki. To i może dobrze że pójdzie do
        > likwidacji.
        > W zamian za to w innej lokalizacji będzie nowy festiwal bez bagażu komuny. Trze
        > ba było już tak zrobić w zeszłym roku.


        - skoro Opole,przykro mi to mówić bo jestem z Opolszczyzny,ma takiego prezydenta jakiego ma to to festiwalu mieć nie będzie i nie ma powodu się zamartwiać,ale jedno mnie zastanawia,skąd niby już wczoraj szanowny pan prezydent Opola dowiedział się,że nie festiwal a kicz to będzie,kto mu to POwiedzaił ?
        Od kiedy to ocenę wystawia się przed egzaminem ?

        cytat:
        Arkadiusz Wiśniewski: nie zgodzę się na festiwal kiczu !
        • xyz_xyz1 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 08:30
          Nie można udawać iż to co od dawna gnije jest ok. Opole i to jest fakt ma korzenie w poprzedniej epoce. Puder i makijaż nie pomogą na trąd który od dość dawna toczy tak Opole jak i naszą kulturę reprezentowaną przez specyficzne gwiazdy w dużej ilości z rodowodem a'la PRL lub III RP.
          Nie uważam aby festiwal piosenki polskiej koniecznie musiał być w Opolu. Nawet za wskazane uznam jego przeniesienie w inne miejsce bez bagażu poprzedniej epoki. A gwiazdy - no cóż są to dobrze nie ma to jeszcze lepiej będzie szansa dla młodych. Im woda sodowa do głów nie uderzyła i chętnie się wypromują. I jeszcze będą wdzięczni TVP iż im to umożliwiła.
          • jureek Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 10:19
            xyz_xyz1 napisał:

            > Im woda sodowa do głów nie uderzyła i chętnie się wypromują. I jeszcze
            > będą wdzięczni TVP iż im to umożliwiła.

            Tak jest. W końcu coś się należy tym wszystkim "leśnym ruchadłom" za popieranie władzy.
          • erka-4 popieram w całej rozciągłości... 23.05.17, 10:23
            ...jest szansa dla młodych.
            Maryla gdyby w młodych latach w Opolu nie wystąpiła niegdyś nikim by była dzisiaj,co wcale nie znaczy,że Opole to jedyna szansa.
            POłapią się Opolanie wówczas kiedy im koło nosa festiwalowa kasa przeleci.
            No i ciekawe kogo będą z niej rozliczać ?
            Prezesa czy prezydenta raczej.

            POżyjemy,zabaczymy.
        • jureek Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 10:17
          erka-4 napisał:

          > jedno mnie zastanawia,skąd niby już wczoraj szanowny pan prezydent Opola dowie
          > dział się,że nie festiwal a kicz to będzie,kto mu to POwiedzaił ?
          > Od kiedy to ocenę wystawia się przed egzaminem ?

          Nie jest żadną tajemnicą, że Kurski lubi i promuje takich "artystów" jak Zenek Martyniuk mający w repertuarze utwór "Fajne masz piździsko".
          • erka-4 nie o Kurskiego a o prezydenta oPOla chodzi... 24.05.17, 07:23
            ...wnet w PiSdu POleci jak zrobią mu Opolanie referendum.

            A nawiasem mówiąc słyszałem,że rolę Opola być może Rzeszów przejmie,bardzo bym się cieszył z takiego faktu bo tam moje opolskie korzenie sięgają.

            Jak widzisz,tak ludzi jak i miejsc nie ma niezastąpionych.
            • jureek Re: nie o Kurskiego a o prezydenta oPOla chodzi.. 24.05.17, 13:07
              erka-4 napisał:

              > ...wnet w PiSdu POleci jak zrobią mu Opolanie referendum.

              I bardzo bym się ucieszył, gdyby tak się stało. Za to, jak wspólnie z Jakim ograbił sąsiadujące z Opolem gminy, należy mu się kop w dupę. Razem z nim powinni też polecieć mianowane przez niego osoby spośród kręgu krewnych i znajomych Jakiego, jak np. wiceprezydent Rol, ojciec Jakiego z funkcji prezesa wodociągów (podwyższa opłaty za wodę, a kasę ładuje w sponsorowanie klubu piłkarskiego) czy koleżanka Jakiego na stanowisku dyrektora centrum kongresowo-wystawienniczego wsławiona tym, że zorganizowała imprezę ponoć charytatywną, która kosztowała więcej niż zebrane na cele charytatywne pieniądze.
      • religijnych.uczuc.obraza Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 07:57
        Jacek Kurski ma rodowód z poprzedniej epoki.
      • szlachcic Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 17:57
        Warszawa byla stolica za komuny, tzreba zmienic stolice
    • czesio77 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 09:38
      marna prowokacja ale ze tylu pseudoartystów dało się w to wciągnąć to niewybaczalne pokazali ze za nic maja publicznośc i fanów, to nie cios w Kurskiego to cios w nas, a prezydent Opola tylko na to czekał i żeby koledzy z partii PO byli z niego dumni naraził miasta na koszty !!!
    • jureek Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 10:09
      Skończcie już z tymi pochwałami dla prezydenta Opola. To cyniczny gracz, który w zamian za poparcie ze strony Jakiego w wyborach samorządowych poustawiał kiboli od Jakiego w urzędzie miasta i w miejskich spółkach (ojca Jakiego zrobił dyrektorem wodociągów). Do spółki z Jakim ograbił sąsiadujące z Opolem gminy z najlepszych podatkowych kąsków, lekceważy protesty ludzi, tchórzliwie ucieka przed wyborcami, więc ten jeden gest pijarowy na pewno nie zmieni mojej negatywnej oceny tego gościa.
      Zaś dziadka i ojca, którzy utrwalali na Opolszczyźnie władzę ludową, już dawno mu inni wyciągnęli.
    • qui-nn Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:07
      Prezydent Opola to resortowe dziecko: "Zarówno dziadek, jak i ojciec urzędującego prezydenta miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego – byli pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Jego dziadek – Józef Mól (rocznik 1927) był w czasach stalinowskich milicjantem (w latach 50-tych to był resort Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), a ojciec Arkadiusza – Henryk Mól vel Wiśniewski (rocznik 1952) – rozpoczynał karierę w MSW od pracy w ZOMO, potem pracował w MO i SB".

      Artykuł jest z lutego, więc powstał przed aferą z festiwalem: tygodnikopole.pl/resortowe-dziecko-ratuszu/

      Jak widzisz z PiS walczą resortowi i resortowe dzieci. Wszystko układa się w spójną całość.
      • jureek Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:17
        qui-nn napisał(a):

        > Jak widzisz z PiS walczą resortowi i resortowe dzieci.

        Walczą? Czy raczej współpracują? Przecież Wiśniewskiego w wyborach samorządowych popierał wiceminister Patryk Jaki. Wiśniewski w ramach wdzięczności pozatrudniał w urzędzie i w spółkach miejskich mnóstwo pisowców, za pieniądze zagrabione (też wspólnie z Jakim i z poparciem ministerstwa Błaszczaka) okolicznym gminom chce budować jakieś pomniki czy instalacje smoleńskie. To ma być człowiek walczący z PiS-em? Koń by się uśmiał.
      • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:17
        Kolejny potomek esbeka w PO? Czy to może być przypadek?
        • jureek Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:21
          f.a.q napisał:

          > Kolejny potomek esbeka w PO? Czy to może być przypadek?

          Wiśniewski w PO? Piszesz w wątku, a nawet z faktami nie chciało Ci się zapoznać?
          • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:23
            Anty-PiS. Nieważne z jakiej partii. Ważne, że potomek komunistów.
            • jureek Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:27
              qui-nn napisał(a):

              > Anty-PiS. Nieważne z jakiej partii. Ważne, że potomek komunistów.

              A w PiS-ie nie ma potomków komunistów?
              I nie jest z Wiśniewskiego żaden anty-pis, to tylko pozory. Zapoznaj się z głosowaniami w opolskiej radzie miasta, kto popiera projekty Wiśniewskiego, a kto głosuje przeciw nim.
              • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:31
                Jakieś antypolskie projekty? Podaj przykład.
              • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:34
                A co mnie ku... obchodzą potomkowie komunistów w PIS. Rozmawiamy o prezydencie Opola, wiec nie indycz się Jureczku i nie uciekaj od meritum wątku.
                Ten człowiek to nie dość, że PeOwiec ( a to już jest wystarczająca kompromitacja) to jeszcze esbeckie dziecię.
                • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:37
                  Nie przeklinaj.
                  • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:43
                    Korzystam ze swoich konstytucyjnych uprawnień do swobody wypowiedzi.
                • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:38
                  "Ten człowiek to nie dość, że PeOwiec ( a to już jest wystarczająca kompromitacja) to jeszcze esbeckie dziecię"

                  Startował niegdyś z list PO, ale w 2014 miał poparcie Solidarnej Polski. Nie uciekniemy przed porównaniami do niektórych członków PiS - niegdyś zapracowanych komunistów, dziś przedstawicieli prawicy, którzy pracując dla PiS odkupili winy.
                  • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:56
                    Otóż to był czas żeby stanąć po właściwej stronie. Po stronie narodu i wyrzec się swojej esbeckiej przeszłości. Odciąc się od komuszego korzenia.
                    Niestety nie wszyscy z tego skorzystali i zawiązali partię, której przez nieporozumienie nadali przydomek Obywatelska ( pewnie mi się z Milicją kojarzyło ).
                    • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:05
                      "Otóż to był czas żeby stanąć po właściwej stronie. Po stronie narodu i wyrzec się swojej esbeckiej przeszłości"

                      Rocznik 78 i esbecka przeszłość? No, to pewnie dziedziczy przez rodziców. Niech będzie. Do kiedy był więc taki czas? Do 2007?

                      "Niestety nie wszyscy z tego skorzystali i zawiązali partię, której przez nieporozumienie nadali przydomek Obywatelska ( pewnie mi się z Milicją kojarzyło )"

                      Tia, to podobnie jak partia Prawo i Sprawiedliwość, ten sam zabieg stylistyczny.
        • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:21
          To wręcz reguła - że wszędzie we władzach potomkowie ubeków, esbeków i innej maści komunistów po tzw. upadku komunizmu. Teraz walczą z nową władzą, bo ta odbiera im monopol.
          • jureek Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:23
            qui-nn napisał(a):

            > To wręcz reguła - że wszędzie we władzach potomkowie ubeków, esbeków i innej ma
            > ści komunistów po tzw. upadku komunizmu. Teraz walczą z nową władzą, bo ta odbi
            > era im monopol.

            A gdzie tam, nowa władza daje im po prostu nowe możliwości. Taki Piotrowicz, albo Jasiński dopiero za PiS-u mogli rozwinąć skrzydła.
            • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:29
              Nikt nie usprawiedliwia komunistów w pierwszych szeregach PiS. Tak być nie powinno. Jeśli się zmienili i chcą działać na rzecz Polski, powinni działać jako szaraki odpokutowujące winę, a nie na eksponowanych stanowiskach. To jest błąd PiS, ale nie reguła, jak w pozostałych partiach.
              • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:39
                W takim razie różnica taka, że w PiS Pan Prezes eksponuje byłych ubeków. W innych partiach wybiera ich suweren.
                • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:42
                  Nie, suweren najczęściej nie zna ich przeszłości. Przecież jaki teraz rozlega się kwik, że jest ujawniana przeszłość resortowych dzieci.
                  • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:47
                    "Nie, suweren najczęściej nie zna ich przeszłości"

                    A jeśli zna, to często mu nie przeszkadza i na niego głosuje. Tym faktycznie różnią się PiS od innych partii, że dyskryminuje byłych ubeków:)

                    "Przecież jaki teraz rozlega się kwik, że jest ujawniana przeszłość resortowych dzieci"

                    Bynajmniej nie z powodu ujawniania przeszłości, tylko zarzutów związanych z "resortowym pochodzeniem". A przecież trotyl jest resortowy i taki porządny.
                    • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:04
                      "A jeśli zna, to często mu nie przeszkadza i na niego głosuje".

                      No właśnie... To kim ktoś taki jest, że mu nie przeszkadza? Pochodzenie nie ma znaczenia, gdy ktoś nie kontynuuje niechlubnej tradycji. Ale często niestety tak się dzieje.
                      • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:05
                        "No właśnie... To kim ktoś taki jest, że mu nie przeszkadza?"

                        Chrześcijaninem.
                        • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:08
                          Nie. Człowiekiem takiego samego sortu.
                          • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:21
                            Panu Prezesowi nie przeszkadza komuch na usługach, zatem... ten sam sort?
                            • qui-nn Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:27
                              Nadal nie zrozumiałeś. Komuch, który działa jak komuch - to jest problem. Nie jest problemem komuch, który nie działa na rzecz komunizmu. Jest to natomiast jedynie problem wizerunkowy, jeżeli taka osoba jest na świeczniku. Nie "filozofuj", bo tracisz czas.
                              • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:46
                                Wiem, że tracę czas, bo Twoja filozofia jest prosta - komuch pracujący na rzecz Pana Prezesa nigdy nie będzie komuchem:)
                                • wagonetka Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:48
                                  a nie-komuch pracujący przeciw Prezesowi zawsze będzie komuchem :-)

                                  • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:54
                                    A ponieważ przeciw Prezesowi pracuje każdy, kto nie pracuje dla niego...
                                    • wagonetka Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 14:59
                                      ... to wszyscy jesteśmy komuchami :-)
                                      • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 16:54
                                        Zaraz odkurzę swoją legitymację partyjną.
          • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:42
            Może dlatego uznali, że czarka się przelała po tej ustawie, tej ograniczającej emerytury ich ojcom i dziadkom i przystąpili do okupacji sejmu.
            A propos, czy ta awantura o Opole nie zaczęła się od tego, że Kuski nie zaprosił min. Muchy z przebojem "nie pucz kiedy odjadem"?
            • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:56
              "A propos, czy ta awantura o Opole nie zaczęła się od tego, że Kuski nie zaprosił min. Muchy z przebojem "nie pucz kiedy odjadem"?"

              Ha ha ha, zabawne.

              Ale niestety nie.

              Awantura zaczęła się, gdy Pan Prezes dał pisowcom zielone światło, żeby jechać po prezesie TVP.
              • f.a.q Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:57
                Pan prezes dał zielone światło..?! Zaczekaj wyjrzę przez okno.
                • sverir Re: Dobrze strzeliłeś 23.05.17, 13:59
                  Lepiej nie, bo zobaczysz tam Tuska.
    • f.a.q Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:12

      Czyli któraś z tych możliwości.
      • jureek Re: Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:19
        f.a.q napisał:

        > Czyli któraś z tych możliwości.

        No to fajną karierę wróżysz Patrykowi Jakiemu, bo przecież Jaki to dokładnie taki sam peowiec jak i Wiśniewski.
        • sverir Re: Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:44
          "No to fajną karierę wróżysz Patrykowi Jakiemu, bo przecież Jaki to dokładnie taki sam peowiec jak i Wiśniewski"

          A daj spokój! Jaki odkupił winy, bo po romansie z PO wstąpił ponownie do PiS. Wiśniewski nie odkupił, bo po romansie poszedł na swoje.
      • taniarada Re: Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:23
        f.a.q napisał:

        >
        > Czyli któraś z tych możliwości.
        > A dlaczego nie wisiał .Jak mu tak wygodnie.
        • jureek Re: Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:28
          taniarada napisał(a):

          > > A dlaczego nie wisiał .Jak mu tak wygodnie.

          Ty jesteś zakonnikiem?
          • taniarada Re: Każdy Peowiec stoi, stał lub będzie siedział. 23.05.17, 13:40
            jureek napisał:

            > taniarada napisał(a):
            >
            > > > A dlaczego nie wisiał .Jak mu tak wygodnie.
            >
            > Ty jesteś zakonnikiem?
            Jureczku to nie moja wina że założyciel postu chciał dokopać pisowcom .A wyszło jak zwykle sraczka.
    • wagonetka raczej Kurski stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 13:38
      przecież to on, nie prezydent Opola rozwalił festiwal - prezydent Opola tylko zareagował

      • taniarada Re: raczej Kurski stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 13:42
        wagonetka napisał(a):

        > przecież to on, nie prezydent Opola rozwalił festiwal - prezydent Opola tylko z
        > areagował
        > No to mamy dylemat .Bo jest dwóch Kurskich .Ale tak w tajemnicy to żaden nie stał.Ślepy strzał wróć do kąta.
      • szlachcic Re: raczej Kurski stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 19:32
        tytul to kpina z pislamistow
    • zapijaczony_ryj A co miał się z kotem pod pierzyną wylegiwać? 23.05.17, 13:53
      Jak TW Pączek!
    • xyz_xyz1 Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 15:18
      Ujmę to tak wisi mi to dokładnie ilu pseudo gwiazdom nie odpowiadają klimaty z TVP podobnie jak to czy festiwal będzie miał numer I czy inny i czy będzie się odbywał w Opolu czy też w innym miejscu. Nawet powinien w obliczy "Dobrej Zmiany" i odcięcia się od poprzednich epok odbyć się w innym nie skażonym miejscu jak i też bez udziału Pseudo - Gwiazd co też są rodem z tych epok.
      Są i inne miejsca gdzie festiwal można zrobić są i młodzi artyści którym występ pozwoli się wypromować. Tylko powinien zapaść totalny szlaban na emisję i udział tych co im się nowe klimaty nie podobają w TVP i PR. Po prostu powinni przestać dla nich istnieć. Zobaczymy komu gwiazdorzenie i muchy w nosie wyjdą na zdrowie.
      • jureek Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 23.05.17, 16:16
        xyz_xyz1 napisał:

        > Tylko powinien zapaść totalny szlaban na emisję i udzi
        > ał tych co im się nowe klimaty nie podobają w TVP i PR.

        Tak jest! Media publiczne tylko dla "leśnych ruchadeł" i Zenków Martyniuków!
      • szlachcic Re: Prezydent Opola stał tam gdzie stało ZOMO 24.05.17, 17:05
        Glupis
        Pewnie ze nie jest ten festiwal Opola, ale tak samo nie jest TVPIS
        Oczywiscie ze mozna zrobic go w innym miejscu ale jeszcze latwiej jest zmienic telewizje
        Opole daje tradycje, a inna TV dalaby spokojnie ten sam poziom
        Ale nie o to chodzi
        Ewidentnie widac ze wszystko co dzieje sie w rezimowej TV przechodzi przez decyzje Kurskiego
        Dlatego brawa dla artystow za olanie pislamistycznej holoty - bo to wyraz pogardy nie dla festiwalu ale dla pislamistycznej holoty. Dla pseudo prezesa ktory jak sie okazuje ma z komuna duzo wiecej wspolnego niz mogloby sie to wydawac
        Pisowskie gnojki pokazaly ze sa komunistami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka