szlachcic
22.05.17, 17:20
Prezydent Opola wypowiedzial umowe rezimowej TVPPIS
Biedny chlopina jeszcze nie wie, ale w tym tygodniu dowie sie ze jego dziadek byl w Wermachcie, jego drugi dziadek w SS. Urzad prezydenta w tym tygodniu odwiedza urzad skarbowy, a rodzina prezydenta zostanie przeswietlona do 15 pokolen wstecz
Pislamistyczna holota nie lubi takich - teczka na prezydenta juz jest zalozona
Za Radiem ZET
"22.05.2017 13:21
W poniedziałek, 22 maja, opolski ratusz podał do informacji, że Arkadiusz Wiśniewski zarządził, aby na teren festiwalu Opole 2017 nie wpuszczać Telewizji Polskiej, której prezesem jest Jacek Kurski. Co ciekawe prezydent Opola w przeszłości w wyborach był wspierany przez lokalnych działaczy Solidarnej Polski (obecnych członków PiS-u), czyli najbliższego otoczenia obecnego prezesa TVP."
Mowilem i mowie - forumowe pisowskie glupki moga nie wierzyc i kpic z oceny PISu przez ludzi z PO
Ale jest cala masa pisowcow ktorzy wstycza sie pislamistycznej wladzy
Mowi wam to cos, forumowe pisowskie oszolomy? czytajac wypowiedzi tych ludzi juz nie macie prawa wyzywac ich od lewakow
Lista pisowcow ktorzy jawnie krytykuja pislamizm jest zastraszajaco duza