pies_na_czarnych 22.06.17, 22:46 Kapus nad kapusiem stoi. Jedni maja to w genach inni zostają przyuczeni od dziecka. fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/zolnierze-wot-maja-prowadzic-rozpoznanie-w-swoim-otoczeniu,751028.html Jak za PRL-u. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
horpyna4 Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 08:11 A elektorat PiS dostaje orgazmu z zachwytu nad mądrością swoich przywódców. Do czasu, przecież Stalin nie ograniczył się do likwidowania przeciwników politycznych. Wziął się za swoich, żeby zlikwidować ewentualnych konkurentów. Inna rzecz, że jakie dowództwo, takie i rozpoznanie. Chłopcy będą się po prostu bawić w podchody. Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 10:17 tutejszy forumowicz marynarz ma 100% racji: "To prawda. Za PRL większość kolaborowała z władzą. Tylko nieliczni (teraz opluwani) mieli odwagę się przeciwstawić. Dopiero radykalne podwyżki cen spowodowały bunt powszechny. Polacy jak się nażrą i opją, mają w d...... demokrację. Teraz też kolaboeują z PiS, jak kiedyś z PZPR. M." Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 10:26 Szacunkowo można powiedzieć, że 75% kapowało. Wszyscy PZPR, ci nie musieli podpisywać lojalek. Następnie z racji wykonywanego zawodu, kadrowcy itp. Wielu z chęci zysku. Tych "zastraszonych" było najmniej. Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote To ja w innym PRL-u żyłem! 23.06.17, 10:36 a ty, o PRL-u masz pojęcie takie, jakie ja mam o budowie rakiet kosmicznych... pies_na_czarnych napisała: > Szacunkowo można powiedzieć, że 75% kapowało. Wszyscy PZPR, ci nie musieli podp > isywać lojalek. Następnie z racji wykonywanego zawodu, kadrowcy itp. Wielu z ch > ęci zysku. Tych "zastraszonych" było najmniej. > Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To ja w innym PRL-u żyłem! 23.06.17, 10:38 Nie wiedziałem, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Tylko pozazdrościć. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: To ja w innym PRL-u żyłem! 23.06.17, 10:42 Ten serial swietnie pokazuje sytuacje w NRD, w Polsce było podobnie "the same sky" Odpowiedz Link Zgłoś
matigrypl Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 10:40 Jakiś szwabski punkt widzenia nam zaprezentowałeś szwam\b\. Na czy niby ta kolaboracja miała polegać? Na udziale w marszu pierwszomajowym? Jeśli ktoś się stawia na marsz kodu to na pewno jest kolaborantem? Może na chodzeniu do pracy? Może na zapisaniu się do partii? Czyżby dzisiaj nikt nie wstępował do partii? Popatrz jak stopniały szeregi peło po przegranej! Z pięćdziesięciu tys. na siedem. Tutaj pasuje raczej określenie: bezwzględny karierowicz niż kolaborant. A kto najwięcej drze ryja? No właśnie ci co potracili intratne synekury i to se już ne wrati. Odpowiedz Link Zgłoś
buldog2 Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 13:46 Kłamiesz. A chodzi o to, że agenturalna jaczejka PIS przygotowuje się do pełnej inwigilacji społeczeństwa. Było tak już w 2007, kiedy PIS mówił o tym, żeby dzieci uczyły się donosić na rodziców, na początek w przypadku popełniania wykroczeń drogowych. Znamy to z historii PIS w latach trzydziestych, pamiętamy przypadek Pawki Morozowa. PIS kontynuuje tradycje z "najlepszego" okresu. Odpowiedz Link Zgłoś
mariner4 Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 11:06 Teraz wiesz skąd się wzięli ZOMOwcy? M. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Jak za PRL-u 23.06.17, 12:58 Zomo to jest inna bajka. Popatrz na dzisiejszych policjantów, zrozumiesz co mam na myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce "Ma być miłe powitanie, żadnych krzyków przeciwko 23.06.17, 12:55 przeciwko prezydentowi USA czy wymachiwania konstytucją RP" Jak za PRLu: fotopolska.eu/foto/242/242343.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: "Ma być miłe powitanie, żadnych krzyków przec 23.06.17, 12:56 Link: wyborcza.pl/7,75398,21998958,pis-sciaga-ludzi-na-wystep-donalda-trumpa.html#BoxGWImg Odpowiedz Link Zgłoś
szwampuch58 Re: "Ma być miłe powitanie, żadnych krzyków p 23.06.17, 13:38 W Hamburgu oficjalnie zabroniono protestow z powodu wizyty amarykanskiego Narcyza....nam to nie grozi lubimy im robic "loda" Odpowiedz Link Zgłoś