pies_na_czarnych 20.07.18, 12:51 Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malarzy”. Wśród poturbowanych dziennikarz OKO.press oko.press/nocny-kociol-pod-sejmem-do-sadu-dopisali-ostateczny-poturbowany-dziennikarz-oko-press/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 12:59 Humorystyczna puenta. Okazuje się, że malarze, już otoczeni przez policję, dopisali jeszcze słowo „wypie...ć”. Teraz policjantom kazano zasłonić ten nieprzyzwoity napis. Stoją jeden obok drugiego, ludzie się śmieją. oko.press/images/2018/07/AGR180719_149-1024x683.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 14:03 :D Chyba podjadę po robocie :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Lemingi, protestujcie:) 20.07.18, 14:15 A buk ci zapłać za pozwolenie, patryś :) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Lemingi, protestujcie:) 20.07.18, 15:09 cossa.nostra napisał(a): > > Avanti! Ty tez możesz sobie zrobic selfi. Przyda ci sie, może sąd uwierzy:) oko.press/images/2018/07/AGR180719_143-1024x683.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:14 te sq...y syny okradli podatników którzy zapłacą za odnowienie fasady Sejmu RP,Ż..y okradli Polski Naród! Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:29 Ty a gdzie jest kasa za skonstruowanie systemu losowania sędziów, z którego pisi właśnie rezygnują? Kolejne pół dużej bańki ziobru pod ogon. crowdmedia.pl/pis-po-cichu-wyparl-sie-wlasnej-reformy-w-tle-sterowanie-wyrokami-i-duze-pieniadze/ Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:37 te pieniądze zmieniły właściciela,ponoć fostało je MSWiA na rozbudowę Gwardi Narodowej,ale to może tylko plotka gdyż chodzą słuchy że dostał je Nieten Jachu jako podziękowanie za wsparcie sprawy polskiej w zachodnich mediach. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:38 No widzisz? MSWiA sqsyny. Okradli podatników i naród polski. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:32 Dyby nie tacy jak oni to do dzisiaj w sklepach moglbys tyko ocet kupic. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:39 sezon ogórkowy wię ocet zchodziłbu jak cirpłe hotdogi,o. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:49 ja wole hotdogi zamiast octu z ogorkami. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:49 xystos napisał: > sezon ogórkowy wię ocet zchodziłbu jak > cirpłe hotdogi,o. Nie schodziłby, bo by zabrakło słoików. S. Odpowiedz Link Zgłoś
xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:58 too straszne,to jak nadmiar cyklistów przy niedoborze fitnes camp Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:34 BTW Za te barierki rowniez zaplacil podatnik momo ze z naciskiem zaznaczal, ze ich nie chce. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:33 Nie tylko za to... Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Czytam, ze wpuscili tym malarzom male Manto ? 20.07.18, 17:02 ale poniewaz "czaisz Baze" - zopodaj, czy licza na wieksze ? Odpowiedz Link Zgłoś