Dodaj do ulubionych

Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malarzy”.

20.07.18, 12:51
Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malarzy”. Wśród poturbowanych dziennikarz OKO.press
oko.press/nocny-kociol-pod-sejmem-do-sadu-dopisali-ostateczny-poturbowany-dziennikarz-oko-press/
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 12:59
      Humorystyczna puenta. Okazuje się, że malarze, już otoczeni przez policję, dopisali jeszcze słowo „wypie...ć”. Teraz policjantom kazano zasłonić ten nieprzyzwoity napis. Stoją jeden obok drugiego, ludzie się śmieją.
      oko.press/images/2018/07/AGR180719_149-1024x683.jpg
      • yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 14:03
        :D

        Chyba podjadę po robocie :)
        • cossa.nostra Lemingi, protestujcie:) 20.07.18, 14:10

          Avanti!
          • yoma Re: Lemingi, protestujcie:) 20.07.18, 14:15
            A buk ci zapłać za pozwolenie, patryś :)
          • pies_na_czarnych Re: Lemingi, protestujcie:) 20.07.18, 15:09
            cossa.nostra napisał(a):

            >
            > Avanti!

            Ty tez możesz sobie zrobic selfi. Przyda ci sie, może sąd uwierzy:)
            oko.press/images/2018/07/AGR180719_143-1024x683.jpg
    • xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:14
      te sq...y syny okradli podatników
      którzy zapłacą za odnowienie fasady Sejmu RP,Ż..y okradli
      Polski Naród!
      • yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:29
        Ty

        a gdzie jest kasa za skonstruowanie systemu losowania sędziów, z którego pisi właśnie rezygnują? Kolejne pół dużej bańki ziobru pod ogon.

        crowdmedia.pl/pis-po-cichu-wyparl-sie-wlasnej-reformy-w-tle-sterowanie-wyrokami-i-duze-pieniadze/
        • xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:37
          te pieniądze zmieniły właściciela,ponoć
          fostało je MSWiA na rozbudowę Gwardi Narodowej,ale to może tylko plotka gdyż
          chodzą słuchy że dostał je Nieten Jachu
          jako podziękowanie za wsparcie sprawy
          polskiej w zachodnich mediach.
          • yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:38
            No widzisz? MSWiA sqsyny. Okradli podatników i naród polski.
      • pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:32
        Dyby nie tacy jak oni to do dzisiaj w sklepach moglbys tyko ocet kupic.
        • xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:39
          sezon ogórkowy wię ocet zchodziłbu jak
          cirpłe hotdogi,o.
          • pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:49
            ja wole hotdogi zamiast octu z ogorkami.
          • snajper55 Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:49
            xystos napisał:

            > sezon ogórkowy wię ocet zchodziłbu jak
            > cirpłe hotdogi,o.

            Nie schodziłby, bo by zabrakło słoików.

            S.
            • xystos Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:58

              too straszne,to jak nadmiar cyklistów przy niedoborze
              fitnes camp
      • pies_na_czarnych Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 15:34
        BTW
        Za te barierki rowniez zaplacil podatnik momo ze z naciskiem zaznaczal, ze ich nie chce.
        • yoma Re: Nocny kocioł pod Sejmem po akcji „grupy malar 20.07.18, 16:33
          Nie tylko za to...
    • j-k Czytam, ze wpuscili tym malarzom male Manto ? 20.07.18, 17:02
      ale poniewaz "czaisz Baze" - zopodaj, czy licza na wieksze ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka