czandra1
06.01.19, 11:21
Ciaputowicz, czy Człaputowicz, jakoś tak się wabi, błysnął tekstem o Tusku, po którym nawet Kaczyńskiemu, bez imienia, zrobiło się głupio, teraz Matousz powołał fafluna na wiceministra cyfryzacji, Matousz, wiem, rozumiem, tati kazali, ale jesteś już dorosły, i nie zawsze tati ma rację, i co z tego że faflun umie pisać, to nie jest wyznacznikiem inteligencji, ptak gwarek umie mówić, a czasami sensowniej niż niejeden pisior, a nie robisz go wicepremierem.
Ten "rząd" zasługuje jedynie na śmiech, i tak też będzie.
www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/adam-andruszkiewicz-kim-jest-nowy-wiceminister-cyfryzacji-sylwetka,896675.html