Dodaj do ulubionych

Nieuzasadniona niechęć do polityki Prawicy

02.07.19, 11:04
jest wynikiem wieloletniej antyreligijnej propagandy za czasów Polski Ludowej. Trzeba sobie zdawać, z tego faktu, sprawę.

Potomkowie ofiar tej propagandy atakują teraz zarówno polską racje stanu jak i Wiarę.


Nie należy tej postawy zwalczać lecz uświadamiać nieświadomych swego błędu aktywnych jej propagatorów i działaczy.
Obserwuj wątek
    • kolor Re: Nieuzasadniona niechęć do polityki Prawicy 02.07.19, 11:26
      Bełkot synu
      • mazala2 Re: Nieuzasadniona niechęć do polityki Prawicy 02.07.19, 11:35
        kolor napisał:

        > Bełkot synu
        Jak definiujesz określenie "bełkot" i Jak "syn"
    • snajper55 W pełni uzasadniona niechęć do tak zwanej prawicy 02.07.19, 11:30
      A co ma wspólnego z propagandą z czasów PRL deptanie konstytucji przez PiS, obecna dyktatura ciemniaków pisamskich, ich pazerność, chamstwo (np. Pawłowicz), ślepe i głupie posłuszeństwo (np. Misiewicz), permanentne posługiwanie się kłamstwem (np. Morawiecki) czy hołubienie na najwyższych stanowiskach komunistycznych aparatczyków (np. Piotrowicz, Kryże, Jasiński czy Kujda), które to rzeczy budzą niechęć u normalnych ludzi. To obrzydliwe zachowanie tak zwanej prawicy (będącej w istocie partią narodowo-socjalistyczną, czyli nazistowską) budzi tę w pełni zasłużoną odrazę, o której piszesz.

      S.
      • mazala2 Re: W pełni uzasadniona niechęć do tak zwanej pra 02.07.19, 11:36
        snajper55 napisał:

        > A co ma wspólnego z propagandą z czasów PRL deptanie konstytucji przez PiS, obe
        > cna dyktatura ciemniaków pisamskich, ich pazerność, chamstwo (np. Pawłowicz), ś
        > lepe i głupie posłuszeństwo (np. Misiewicz), permanentne posługiwanie się kłams
        > twem (np. Morawiecki) czy hołubienie na najwyższych stanowiskach komunistycznyc
        > h aparatczyków (np. Piotrowicz, Kryże, Jasiński czy Kujda), które to rzeczy bud
        > zą niechęć u normalnych ludzi. To obrzydliwe zachowanie tak zwanej prawicy (będ
        > ącej w istocie partią narodowo-socjalistyczną, czyli nazistowską) budzi tę w pe
        > łni zasłużoną odrazę, o której piszesz.
        >
        > S.
        Wyjaśnij swoje wątpliwości z "kolorem"
        • snajper55 Re: W pełni uzasadniona niechęć do tak zwanej pra 02.07.19, 12:05
          mazala2 napisał:

          > Wyjaśnij swoje wątpliwości z "kolorem"

          Jakie wątpliwości??? Ja nie mam żadnych wątpliwości. Ludzie czują odrazę do tak zwanej prawicy dlatego, ponieważ jest ona odrażająca. Nie ma to nic wspólnego z jakąś PRLowską propagandą.

          S.
    • praktykujacyateista A co ma wiara do walki z pedofilią w KK? 02.07.19, 11:40
      Z wiarą nikt nie walczy , tylko ze zbokami w kieckach, którzy krzywdzą dzieci.
      A na dodatek krzyż, którym te zboki się zasłaniają wisi w Sejmie, Senacie, szkołach i przedszkolach.
      Nalezy go stamtąd wykopać!
      • mazala2 Re: A co ma wiara do walki z pedofilią w KK? 02.07.19, 11:43
        praktykujacyateista napisał:

        > Z wiarą nikt nie walczy , tylko ze zbokami w kieckach, którzy krzywdzą dzieci.
        > A na dodatek krzyż, którym te zboki się zasłaniają wisi w Sejmie, Senacie, szko
        > łach i przedszkolach.
        > Nalezy go stamtąd wykopać!

        rozumiesz znaczenie wyrazów , które użyłeś w napisanych zdaniach i czy zdajesz sobie sprawę, ŻE CZYTELNICY TE SAME WYRAZY ROZUMIEJA INACZEJ? w Czy ty
        • kolor Re: A co ma wiara do walki z pedofilią w KK? 02.07.19, 11:47
          Dalej bełkot pisi synu
        • praktykujacyateista Re: A co ma wiara do walki z pedofilią w KK? 02.07.19, 11:49
          mazala2 napisał:

          > praktykujacyateista napisał:
          >
          > > Z wiarą nikt nie walczy , tylko ze zbokami w kieckach, którzy krzywdzą dz
          > ieci.
          > > A na dodatek krzyż, którym te zboki się zasłaniają wisi w Sejmie, Senacie
          > , szko
          > > łach i przedszkolach.
          > > Nalezy go stamtąd wykopać!
          >
          > rozumiesz znaczenie wyrazów , które użyłeś w napisanych zdaniach i czy zdaje
          > sz sobie sprawę, ŻE CZYTELNICY TE SAME WYRAZY ROZUMIEJA INACZEJ? w
          Czy ty

          Znam znaczenie tego co napisałem.
        • eiran Re: A co ma wiara do walki z pedofilią w KK? 02.07.19, 12:48
          Których słów, zaleski, nie zrozmumiałeś?
    • sverir Re: Nieuzasadniona niechęć do polityki Prawicy 03.07.19, 06:57
      " jest wynikiem wieloletniej antyreligijnej propagandy za czasów Polski Ludowej. Trzeba sobie zdawać, z tego faktu, sprawę"

      Nie w sytuacji, w której "prawica" prowadzi politykę z czasów Polski Ludowej, z uwzględnieniem różnic wynikających z całkowitemu poddaniu się Kościołowi.
      • no-popis Re: Nieuzasadniona niechęć do polityki Prawicy 03.07.19, 07:31
        sverir napisał:

        > " jest wynikiem wieloletniej antyreligijnej propagandy za czasów Polski Ludowej
        > . Trzeba sobie zdawać, z tego faktu, sprawę"
        >
        > Nie w sytuacji, w której "prawica" prowadzi politykę z czasów Polski Ludowej, z
        > uwzględnieniem różnic wynikających z całkowitemu poddaniu się Kościołowi.
        Jeżeli jako prawicę masz tu na myśli PiS i PO to zgoda.
    • j-k Prawica w Polsce - to jest PO. 03.07.19, 07:16
      PiS - to narodowa kato-lewica.

      a do PO zadnej nienawisci nie czuje.

      niech sobie spokojnie siedza w drugim rzedzie, jak i LGBT.

      • taniarada Re: Prawica w Polsce - to jest PO. 03.07.19, 08:23
        j-k napisał:

        > PiS - to narodowa kato-lewica.
        >
        > a do PO zadnej nienawisci nie czuje.
        >
        > niech sobie spokojnie siedza w drugim rzedzie, jak i LGBT.
        > Mylisz się LGBT pcha się do pierwszych rzędów.
        • j-k LGBT... 03.07.19, 08:35
          taniarada napisał(a):
          ... LGBT pcha się do pierwszych rzędów.

          wiem.
          i tylko o to ich opie*dalam.
          niech sobie spokojnie siedza w drugim rzedzie i zajmuja sie sami soba...
          a wtedy pies z kulawa nog nie bedzie sie nimi interesowal.
    • don.kichote To zacznij to uświadamianie ode mnie 03.07.19, 08:42
      i wyjaśnij dlaczego wiara, jest polską racją stanu?

      mazala2 napisał:


      > Nie należy tej postawy zwalczać lecz uświadamiać nieświadomych swego błędu akt
      > ywnych jej propagatorów i działaczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka