Dodaj do ulubionych

Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko mu się

06.08.19, 18:39
Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko mu się wymyka mu z rąk.
Są niezadowoleni nauczyciele i rozwalone szkolnictwo, padająca na twarz służba zdrowia, gdzie masowo za granicę uciekają lekarze , kończą się zasoby pielęgniarek.
Pada sądownictwo, gdzie ludzie są niepewni czy wydane wyroki są ważne, gdzie na sprawy sądowe czeka o wiele dłużej ,niż parę lat temu.
Rozwalona jest ochrona środowiska, finanse państwa.
Przestaliśmy też budować drogi, a już są zakusy na nadzor nad dewloperką.
Jedynie kościół katolicki ma się dobrze zasilony milionem dla Rydzyka z funduszów Ministerstwa Zdrowia bo tam już uznali, że dalej już chorymi nie ma się co zajmować bo przynoszą problem ZUSowi.
Im wcześniej umrą, tym dla PiSu lepiej.
Nie jest dobrze.
Ale za chwilę będzie potrzebna resustytacja.
Obserwuj wątek
    • wsk175 Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 06.08.19, 19:12
      A zdziczały pisi suweren zadowolony......
    • szwampuch58 Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 06.08.19, 19:21
      czyzby kulawemu marzylo siEm premierowanie????? W obliczu tych plag zdymisjonuje marionetka i wszystko naprawi?
      • yoma Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 06.08.19, 21:26
        Wybory go zdymisjonują. I still hope.
        • lech1966 Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 06.08.19, 21:52
          yoma napisała:

          > Wybory go zdymisjonują. I still hope.
          >
          Hope. Yes yes yes. A nie lepiej haratnac w galę?
        • buldog2 Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 07.08.19, 00:03
          Na razie w sondażach ma ok. 45%. Przed wyborami jeszcze jakieś "prezenty".
          Ludzie, którzy go wybierają, muszą potężnie oberwać, żeby zmądrzeć.
          Ale głosować na PO, która nawet nie wspomni o rozliczeniu przestępstw PIS, nie myślę. Musi wszystko rąbnąć, innej rady nie ma.
          • yoma Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 07.08.19, 00:52
            Po rąbnięciu, Buldog, nikt nie będzie myślał o rozliczaniu pisu, tylko o tym, czy uda się kolejny raz podnieść ten kraj.

            A może się nie udać.
    • no-popis Re: Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko m 06.08.19, 19:28
      kawa_poranna napisała:

      > Kulawy pootwierał tyle frontów, że wszystko mu się wymyka mu z rąk.
      > Są niezadowoleni nauczyciele i rozwalone szkolnictwo, padająca na twarz służba
      > zdrowia, gdzie masowo za granicę uciekają lekarze , kończą się zasoby pielęgnia
      > rek.
      > Pada sądownictwo, gdzie ludzie są niepewni czy wydane wyroki są ważne, gdzie na
      > sprawy sądowe czeka o wiele dłużej ,niż parę lat temu.
      > Rozwalona jest ochrona środowiska, finanse państwa.
      > Przestaliśmy też budować drogi, a już są zakusy na nadzor nad dewloperką.
      > Jedynie kościół katolicki ma się dobrze zasilony milionem dla Rydzyka z fundusz
      > ów Ministerstwa Zdrowia bo tam już uznali, że dalej już chorymi nie ma się co z
      > ajmować bo przynoszą problem ZUSowi.
      > Im wcześniej umrą, tym dla PiSu lepiej.
      > Nie jest dobrze.
      > Ale za chwilę będzie potrzebna resustytacja.
      ...i przyŃdzie Gabinet Cieni Schetyna i to NAPRAWI :)))))))))
    • no-popis praworządność przywróci .... 06.08.19, 19:39
      ...Jerzy Jaskiernia lub niejaki Budka. Stary bolszewik i młody bolszewik.
      • kawa_poranna Re: praworządność przywróci .... 06.08.19, 21:20
        no-popis napisała:

        > ...Jerzy Jaskiernia lub niejaki Budka. Stary bolszewik i młody bolszewik.
        Nieważne kto by.
        Byle naprawił!

        • lech1966 Re: praworządność przywróci .... 06.08.19, 21:54
          kawa_poranna napisała:

          > no-popis napisała:
          >
          > > ...Jerzy Jaskiernia lub niejaki Budka. Stary bolszewik i młody bolszewik.
          > Nieważne kto by.
          > Byle naprawił!

          Chyba że będzie wolał haratnac w gałę. Przecież jakoś to będzie.😁😁
          • kawa_poranna Re: praworządność przywróci .... 06.08.19, 22:37
            lech1966 napisał:

            . Przecież jakoś to będzie.😁😁

            I na to pisie psuje liczą?
            Jakoś tam będzie?
            Nie bedzie.
            Widzieliśmy to na przykładzie wycieczki organizowanej przez Dudę i Sasina do Smoleńska.
            Są przecież procedury.
            Także związane z lotami Head. A Latający Marszałek ma to w Dudzie i uważa, że jakoś tam bedZie.
            Nie będzie jakoś.
            Bedzie jak wtedy Norymberga.
            Nieuchronnie!
            • lech1966 Re: praworządność przywróci .... 06.08.19, 22:52
              Haratniem w galę i jakoś to będzie. To masz na myśli kawo? O lotach Head wiem już prawie wszystko. Chyba że coś masz jeszcze na deser. Chętnie POczytam.
        • no-popis Problem w gangu Olsena 06.08.19, 22:12
          Już by tego pisu nie było po najbliższych wyborach gdyby nie to, że główny przeciwnik czyli PO to gang Olsena dla wyborcy czyli zlodziejaszki i patologiczni nieudacznicy.
          www.dziennik.pl/amp/604246,protasiewicz-wybory-ko-przegrana-gang-olsena.html
          • wsk175 Re: Problem w gangu Olsena 06.08.19, 23:46
            A zdziczały pisi suweren zadowolony......
            • no-popis Re: Problem w gangu Olsena 07.08.19, 06:33
              wsk175 napisał:

              > A zdziczały pisi suweren zadowolony......
              Każdy normalny widz jest zadowolony, że do władzy nie wróci Egon Olsen i jego złodziejski i niekompetentny gang.
            • lech1966 Re: Problem w gangu Olsena 07.08.19, 11:00
              wsk175 napisał:

              > A zdziczały pisi suweren zadowolony......

              A zdziczałe lemingi prześcigają się w obrażaniu PT wyborców. Oby tak dalej wsk175.😁😁😁
              • wsk175 Re: Problem w gangu Olsena 07.08.19, 12:07
                nie nazywajmy szamba, czyli pisu, perfumerią.
                • lech1966 Re: Problem w gangu Olsena 07.08.19, 12:13
                  wsk175 napisał:

                  > nie nazywajmy szamba, czyli pisu, perfumerią.

                  Dokładnie. Wystawiłeś głowę z błota na chwilę i puściłeś bąka. Schrek będzie z ciebie dumny.😂.
    • kadziteusz Ale koperta przykryta 07.08.19, 09:47

      a 50 tys zł ktoś łyknął, a prokuratura nie zauważyła.
      • no-popis Re: Ale koperta przykryta 07.08.19, 11:35
        kadziteusz napisał:

        >
        > a 50 tys zł ktoś łyknął, a prokuratura nie zauważyła.
        >
        I rozmowa braci przed lądowaniem. ZaPOmnialeś ?
        • kadziteusz Re: Ale koperta przykryta 07.08.19, 12:53
          no-popis napisała:

          > kadziteusz napisał:
          >
          > >
          > > a 50 tys zł ktoś łyknął, a prokuratura nie zauważyła.
          > >
          > I rozmowa braci przed lądowaniem. ZaPOmnialeś ?
          >
          >
          >
          Nie zapomniałem i mam nadzieję, ze kiedyś wypłynie, ale nawet jak wypłynie to dla takich Pisiorów jak ty nie będzie miała żadnego znaczenia. Wy nadal wierzycie w pancerne, brzozy, wybuchy i spisek Tuska z Putinem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka