Dodaj do ulubionych

Już jutro, dowiemy się

06.09.19, 17:40
czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysięcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a wszystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcentowane.
Obserwuj wątek
    • snajper55 I dwa przekopy przez Mierzeję Wiślana /nt 06.09.19, 18:25
      czandra1 napisał:

> czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają
      > jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysi
      > ęcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a ws
      > zystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcen
      > towane.
      >
      >
    • m.c.hrabia Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 19:32
      czandra1 napisał:

> czym zaskoczy nas nierząd pisiarni, sądzę że, z wrodzoną skromnością, obiecają
      > jeszcze dwa miliony elektrycznych aut, ze cztery miliony mieszkań i siedem tysi
      > ęcy Promów Naszych Narodowych, kilka lotów na Marsa, zasiedlenie Jupitera, a ws
      > zystko to pod hasłem Wolność Równość Kurestwo, i to ostatnie będzie mocno akcen
      > towane.
      >
      >

Alkoholicy i ułaskawieni bandyci na czele ministerstw.
    • rzewuski1 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 20:27
      Zaproponują program budowy pomników L Kaczyńskiego i 1000 nowych kościołów .
      Religia w szkołach zostanie najważniejszym przedmiotem a proboszczowie z automatu dyrektorami szkół o nieograniczonych kompetencjach.
      • lech1966 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 21:11
        weteran-czasu napisał:

> Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na wynaję
        > cie mieszkania.
        >
        > PS.
        > Wszystko już jest jasne.
        > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.

To już są przecieki z programu PO?. Pewnie znalazłeś to info na ulicy. Bo ja dzis słyszałem takie POwiedzienie.

Idzie Grześ przez wieś worek z programem niesie,
        A przez dziurkę cały program sypie się za Grzesiem.

😁😁😁
          • lech1966 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 22:28
            pies.na.czarnych napisała:

> lesiu napisal:
            > > To już są przecieki z programu PO?
            >
            > Maja wprowadzic lekcje wychowania dla ksiezy. Pierwsza lekcja bedzie o tym jak
            > bzykac ministrantow aby sie nie wydalo.

Masz z tym problem? Trzeba było się obrzezać i problem by znikł.
            • pies.na.czarnych Re: Już jutro, dowiemy się 07.09.19, 01:06
              Obrzezanie pomaga w tuszowaniu bzykania ministrantow?
              Wiem, ze po tym zabiegu lepiej sie bzyka. Dlatego np. 80% Amerykanow przeszlo ten zabieg i na pewno tylko niewielu z nich bzyka ministrantow poniewaz tam katolicyzm* chyli sie ku upadkowi.

*Nie mylic katolicyzmu z chrzescijanstwem.
                • czandra1 Re: Już jutro, dowiemy się 07.09.19, 10:41
                  A coś na temat? Wiem że dla ciebie to trudne, ale gdybyś poprosil sześciolatka o pomoc w zrozumieniu tekstu, miałbyś łatwiej, i głowa, ze tak szumnie nazwę to co masz na ramionach, by Cię nie bolała.
                  • lech1966 Re: Już jutro, dowiemy się 07.09.19, 14:00
                    czandra1 napisał:

> A coś na temat? Wiem że dla ciebie to trudne, ale gdybyś poprosil sześciolatka
                    > o pomoc w zrozumieniu tekstu, miałbyś łatwiej, i głowa, ze tak szumnie nazwę to
                    > co masz na ramionach, by Cię nie bolała.

A jak tam czandra to co masz między uszami? Bo na waszym kongresie mówca mówił że wasz problem jest POmiedzy waszymi uszami.
                    Czy u ciebie jest tak samo czy trochę lepiej?
      • qinto Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 21:25
        weteran-czasu napisał:

> Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na wynaję
        > cie mieszkania.
        >
        > PS.
        > Wszystko już jest jasne.
        > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.
        >

Nie wiem czy PiS przebije propozycje, obiecanki MKB. To raczej niemożliwe.
        Dzisiaj MKB zaproponowała tyle, że starczyłoby na kilka rządów.
          • lech1966 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 21:43
            wsk175 napisał:

> się trzoda pisia rozbrykała....
            > podwyżka za forumowe coorwienie się była ?

Myslalalem że u was była. Bo wygląd to jak mega erekcja na FK.. wszystkie ręce na POklad.. A to zachętą dla lemingów aby się coorwili.

Ciekawe co teraz snajper zrobi? Czy wywali oba POsty czy tylko jeden?
          • snajper55 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 21:43
            wsk175 napisał:

> się trzoda pisia rozbrykała....
            > podwyżka za forumowe coorwienie się była ?

Chyba batem ich pędzą do roboty. :) Dawno takiego ataku trolli nie było. DO wyborów pewnie nic się nie zmieni. Najbardziej mnie cieszy ten strach przed Schetyną. Tyle hejtu na niego wylewają... Prawie tyle co na Tuska. :) Widać w tym wszystkim paniczny strach.

S.
        • lech1966 Re: Już jutro, dowiemy się 06.09.19, 21:39
          qinto napisał:

> weteran-czasu napisał:
          >
          > > Wszyscy bezdomni mają dostać po wyborach renty oraz dożywotni dodatek na
          > wynaję
          > > cie mieszkania.
          > >
          > > PS.
          > > Wszystko już jest jasne.
          > > PiSowcy u władzy zabezpieczają na wszelki wypadek samych siebie.
          > >
          >
          >
          > Nie wiem czy PiS przebije propozycje, obiecanki MKB. To raczej niemożliwe.
          > Dzisiaj MKB zaproponowała tyle, że starczyłoby na kilka rządów.

Przecież to obietnice Tuska czytane przez kobietę. Nie wierzę żebyś już zapomniał co ten kelner oPOwiadal.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka