lumpior 15.11.19, 08:35 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25411374,wiadomosci-tvp-nie-zajaknely-sie-o-oredziu-grodzkiego-snuly.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5 // Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 09:18 Pani Popiela 'zniknęła' już swój wpis ze swojego konta facebookowego, natomiast obecnie pisze "Poznałam Go tylko jako rodzina pacjentki. Mam nadzieję, że ma dokumenty fundacji. Wtedy wszystko się wyjaśni." Innymi słowy, 21 lat po zdarzeniu oskarża Grodzkiego o łapówkarstwo, mówiąc że jeżeli ten pokaże dokumentację z 1998, to sprawy nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 09:28 "Pani" Popiela powinna spodziewa sie wizyty prokuratorów. Nie znoszenie przestępstwa jest rowniez przestępstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 09:31 Oraz cywilnego pozwu o oszczerstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 09:39 Finansówka tez powinna sie nie zainteresować :) Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 10:01 1998 rok - sprawa ewidentnie przedawniona. Pani Popiela, nawiasem mówiąc, nie użyła sformułowania "zażądał", "wziął", a jedynie "trzeba było dać". Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 10:07 1998 skad ona w tamtym czasie miala 500 dolarów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 16:33 Pani Popiela, zważywszy jej status (w tym cenzus naukowy) wykazuje upodobanie do dość szczególnego rodzaju humoru: twitter.com/PatrykSlowik/status/1195334733485527041/photo/1 Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 12:05 Z jej roboty w sieci wychodzi niezła pisowska lafirynda. Z fobią antyniemiecką. Może i wcisnęła tę łapówę, bo podobno mamusia zeszła łagodnie z tego świata. Kto taką małpę ozdobił profesurą, Duduś? Czy raczej taka co ma wykłady z pisowskiej politologii? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 12:15 Racz zauwazyc, heniu, ze tak jakos dziwnie sie sklada, ze kazdy peowiec obejmujacy jakiekolwiek stanowisko, ma przestepcza przeslosc. Na potwierdzenie tego przywolam kilka nazwisk; Gawlowski, Nowak, Drzewiecki, Chlebowski, burmistrz Wloch(dzielnicy warszawskiej)... Odpowiedz Link Zgłoś
haen2010 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 12:39 Tyle, że oni wszyscy razem nawet na jeden apartament w burdelu Banasia się nie złożyli. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 13:48 To jakie przestępstwo miał na koncie na przykład Nowak, kiedy obejmował stanowisko? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 15:43 eiran napisał: > To jakie przestępstwo miał na koncie na przykład Nowak, kiedy obejmował stanowi > sko? > - z podatkami , nie slyszales o tym..., nawet zone w to wplatal Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 15:45 Opowiesz jakieś szczegóły tego przestępstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:03 Zona Nowaka prowadzila dzialalnosc gospodarcza, a on rozliczal jej naleznosc podatkowa... kontrola skarbowa wykryla liczne"nieprawidlowosci",delikatnie mowiac. - I gdyby nie Parafjanowicz, bylaby cela. - Wiecej o tym poszukaj na forch i w jego zyciorysie. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:08 141288bs napisał: > Zona Nowaka prowadzila dzialalnosc gospodarcza, a on rozliczal jej naleznosc po > datkowa... kontrola skarbowa wykryla liczne"nieprawidlowosci",delikatnie mowiac > . - I gdyby nie Parafjanowicz, bylaby cela. > - Wiecej o tym poszukaj na forch i w jego zyciorysie. Jesteś absolutnie przekonany, że Sławomir Nowak rozliczał działalność gospodarczą gabinetu dentystycznego żony? Siostry Karnowskie tak twierdziły? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:14 a jednak, cos w tym temacie wiesz i pewnie wiesz, jaki byl udzial Slawka w rozliczaniu gabinetu dentystycznego? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:19 eiran napisał: > 141288bs napisał: > > > Zona Nowaka prowadzila dzialalnosc gospodarcza, a on rozliczal jej nalezn > osc po > > datkowa... kontrola skarbowa wykryla liczne"nieprawidlowosci",delikatnie > mowiac > > . - I gdyby nie Parafjanowicz, bylaby cela. > > - Wiecej o tym poszukaj na forch i w jego zyciorysie. > > Jesteś absolutnie przekonany, że Sławomir Nowak rozliczał działalność gospodarc > zą gabinetu dentystycznego żony? Siostry Karnowskie tak twierdziły? > > - udajesz, czy na prawde nie znasz gdanskich obyczajow? Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:36 w Gdańsku ministrowie rozliczają gabinety dentystyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 19:31 eiran napisał: > w Gdańsku ministrowie rozliczają gabinety dentystyczne? > - tym bardziej powinienes to zglosic,jesli nieuczciwie to robil i dodatkowo jako minister Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 19:55 141288bs napisał: > eiran napisał: > > > w Gdańsku ministrowie rozliczają gabinety dentystyczne? > > > - tym bardziej powinienes to zglosic,jesli nieuczciwie to robil i dodatkowo jak > o minister A ty Nowaka zgłosiłeś? S. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 20:04 Problem w tym, że to ty twierdzisz, że takie są gdańskie obyczaje - ja niczego o tym nie wiem, ale ty - jeśli ta, faktycznie powinieneś to zgłosić gdzie trzeba. Bo przecież nie będziesz donosił na jakiegoś Banasia, czy innego Dworczyka, którzy są z PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 21:30 eiran napisał: > Problem w tym, że to ty twierdzisz, że takie są gdańskie obyczaje - ja niczego > o tym nie wiem, ale ty - jeśli ta, faktycznie powinieneś to zgłosić gdzie trzeb > a. Bo przecież nie będziesz donosił na jakiegoś Banasia, czy innego Dworczyka, > którzy są z PiS. > - ale,ale, tu pojawia sie problem,gdyz Gdansk jest lipa obsadzony... nie wiesz o tym, czy udajesz nie obznajomionego z tymi gdanskimi zwyczajami? Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:25 Dworczyk ma latwiej. Pisie CBA stoi za nim murem. www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/oswiadczenia-majatkowe-michala-dworczyka-cba-nie-bylo-podstaw-do-wszczecia-kontroli,985613.html Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:30 pies.na.czarnych napisała: > Dworczyk ma latwiej. Pisie CBA stoi za nim murem. > www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/oswiadczenia-majatkowe-michala-dworczyka-cba-nie-bylo-podstaw-do-wszczecia-kontroli,985613.html - jesli masz jakies podstawy w tej sprawie, to na co czekasz?, w takim przypadku, masz obowiazek zgloszenia tego w instancji scigania przestepstw Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 16:47 Naprawdę uważasz, że ma sens zgłaszanie czegokolwiek do podległej Ziobrze prokuratury, w sytuacji kiedy podległa Kamińskiemu CBA oświadczyła, że wszystko jest w porządku? Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 21:33 eiran napisał: > Naprawdę uważasz, że ma sens zgłaszanie czegokolwiek do podległej Ziobrze proku > ratury, w sytuacji kiedy podległa Kamińskiemu CBA oświadczyła, że wszystko jest > w porządku? Wygląda na to że dla ciebie sens ma jedynie DSR. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 15:24 haen2010 napisał: > Z jej roboty w sieci wychodzi niezła pisowska lafirynda. Z fobią antyniemiecką. > Może i wcisnęła tę łapówę, bo podobno mamusia zeszła łagodnie z tego świata. > > Kto taką małpę ozdobił profesurą, Duduś? Czy raczej taka co ma wykłady z pisows > kiej politologii? Kto podważa dogmat o Nieomylności niePOkalanego POczęcia ten jest fobia antyniemiecka, pisior i woda na młym nazistów z Bonn. Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 15:32 Według ludzikowa, na ten przykład, zamieszczenie na okładce przerobionego zdjęcia Tuska w niemieckim hełmie, albo kolportowanie na facebooku w wersji owiniętej niemiecką flagą, to podważenie dogmatu o nieomylności. Zawsze też może podeprzeć swoją subtelną argumentację linkiem do własnego wyszukiwania obrazków w google pod hasłem "Ewa Kopacz brzydka". Ten - we własnym wyobrażeniu - subtelny dżentelmen (w jego wersji gentelmen) to po prostu ordynarny prostak. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 19:35 yoma napisała: > Oraz cywilnego pozwu o oszczerstwo. > - nie sadze by on na cos takiego zdecydowal sie - wie, ze ma bardzo duzo do stracenia Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 12:50 Dobrze o niej świadczy że obiecała że jak nie było tej łapówki to ona sama z siebie przeprosi. Inna sprawa kto będzie wiedział o tych przeprosinach? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 12:56 stasi1 napisał: > Dobrze o niej świadczy że obiecała że jak nie było tej łapówki to ona sama z si > ebie przeprosi. Inna sprawa kto będzie wiedział o tych przeprosinach? - kazdy, kto bedzie chcial wiedziec o przeprosinach Odpowiedz Link Zgłoś
eiran Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 13:05 Niczego takiego nie powiedziała. Napisała że sprawy nie będzie, jak Grodzki pokaże jej dokumentację fundacji, w szczególności potwierdzenie jej wpłaty, które miało mieć miejsce 21 lat temu! Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 20:10 eiran napisał: > Niczego takiego nie powiedziała. Napisała że sprawy nie będzie, jak Grodzki pok > aże jej dokumentację fundacji, w szczególności potwierdzenie jej wpłaty, które > miało mieć miejsce 21 lat temu! Ale wymuszanie "dobrowolnego datku" na rodzinie pacjentki już cię zupełnie nie interesuje. Czy tak to ma wyglądać??? Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 Że Lech 66 manipuluje ale Ty? 18.11.19, 18:25 eiran napisał: > Niczego takiego nie powiedziała. Napisała że sprawy nie będzie, jak Grodzki pok > aże jej dokumentację fundacji, w szczególności potwierdzenie jej wpłaty, które > miało mieć miejsce 21 lat temu! > > ,,„prof. T. Grodzki to wybitny kardiochirurg, który pomógł mojej śp. Mamie, za co jestem mu wdzięczna. Jeśli to była fundacja, a ja nie dostałam potwierdzenia wpłaty przez pomyłkę, to chętnie przeproszę”." To jest wpis z jej konta, nie jest to zapowiedź przeprosin? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 13:19 lumpior napisał: > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25411374,wiadomosci-tvp-nie-zajaknely-sie-o-oredziu-grodzkiego-snuly.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5 // Odpowiedz Link Zgłoś
xyz_xyz1 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 18:47 A kto to taki jest Grodzki? Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 15.11.19, 18:50 xyz_xyz1 napisał: > A kto to taki jest Grodzki? To taki co jeżdzi Jaguarem...skandal ! :) Kurski to obnażył takim jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 16.11.19, 09:13 xyz_xyz1 napisał: > A kto to taki jest Grodzki? - bozek opozycyjny namaszczany na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 16.11.19, 09:18 141288bs napisał: > xyz_xyz1 napisał: > > > A kto to taki jest Grodzki? > > - bozek opozycyjny namaszczany na prezydenta Bożek ? Jajcarz. Bożkiem jest Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 16.11.19, 18:16 Grodzki to gorzej niz "jajcarz"- to cos w typie filmowego rekruta Buma. A mala litera w nazwaniu go bozkiem, jest stwierdzeniem dla jakiej opcji on takim jest..., gdyby byl dla mnie tym czyms, pisalbym z wielkiej litery. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Kto pamieta ten film... 17.11.19, 11:16 produkcji czechoslowackiej komrdie z rekrutem Bumem w roli glownej? - Taki bedzie Senat pod przywodztwem wybranego marszalka - bedzie wszystko; humor, satyra i rozpacz. Zaczal od humoru, wyglaszajac oredzie. Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Re: Kto pamieta ten film... 17.11.19, 12:29 141288bs napisał: > Streszczając: gul, gul, gul... Duda nadal boli? A ten ból to Jaki? Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Kto pamieta ten film... 17.11.19, 19:50 ukos napisał: > 141288bs napisał: > > > Streszczając: gul, gul, gul... > > Duda nadal boli? A ten ból to Jaki? Ból będzie jak zamkną Agore, niektórzy już się zawijają. www.nowiny.pl/157537-koniec-playboya-i-cosmopolitan.html Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Kto pamieta ten film... 18.11.19, 05:55 ukos napisał: > 141288bs napisał: > > > Streszczając: gul, gul, gul... > > Duda nadal boli? A ten ból to Jaki? - jajcarski a'la Bronek Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 23:23 141288bs napisał: > Grodzki to gorzej niz "jajcarz"- to cos w typie filmowego rekruta Buma. A mala > litera w nazwaniu go bozkiem, > jest stwierdzeniem dla jakiej opcji on takim jest..., gdyby byl dla mnie tym cz > yms, pisalbym z wielkiej litery. No to widać, po Twoich wPISach, że pisiaki trafili na dobrą kandydaturę konkurencyjną dla Dudy. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 05:51 Tomek dobra kandydatura konkurencyjna - tak uwaza no-popis. Byc moze...,mielismy wesolo za Bronka, mozemy miec tak samo za Tomka. Juz taka probke nam aplikuje, jadac do USA nie zaproszony. Po sparadiowaniu Mazowieckiego, bedziemy mieli parodie w Senacie USA. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 18:36 141288bs napisał: > Tomek dobra kandydatura konkurencyjna - tak uwaza no-popis. > Byc moze...,mielismy wesolo za Bronka, mozemy miec tak samo za Tomka. Juz taka > probke nam aplikuje, jadac do USA nie zaproszony. Po sparadiowaniu Mazowieckieg > o, bedziemy mieli parodie w Senacie USA. Ma szansę wygrać z Dudą bo nie Kidawa Błońska bo ta gwarantuje Dudzie 75 %. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 18:58 no-popis odpowiedzial mi; Ma szanse wygrac z Duda do nie Kidawa Blonska bo ta gwarantuje Dudzie 75%. - Nie bede sie spieral, ale obstawiam na Andrzeja Dude i poczekajmy do, po prezydenckich wyborach...,stawiam jesli przegram - oswiadczam powaznie Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 19:14 141288bs napisał: > no-popis odpowiedzial mi; Ma szanse wygrac z Duda do nie Kidawa Blonska bo ta g > warantuje Dudzie 75%. > - Nie bede sie spieral, ale obstawiam na Andrzeja Dude i poczekajmy do, po prez > ydenckich wyborach...,stawiam jesli przegram - oswiadczam powaznie Wygrasz ! Grodzki nie wystartuje. To inteligentny i doświadczony polityk, który w polityce nie jest dla pieniądzy a więc nie ma szans w PO. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 19:17 A juz myslalem, ze bede mial okazje. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 18.11.19, 19:26 Z ta inteligencja Grodzkiego, nie moge sie z Toba, no-popis, zgodzic. - Uwazam,ze jesli naukowiec uznany i szanowany, jak glosza niektore media, oddaje sie bez reszty polityce, to w jego glowie jest cos nie tak. Nie sadzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 14:06 Bedzie pozew wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25412274,tvp-500-dolarow-na-czasopisma-grodzki-dla-gazeta-pl-stanowczo.html Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 21:43 pies.na.czarnych napisała: > Bedzie pozew > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25412274,tvp-500-dolarow-na-czasopisma-grodzki-dla-gazeta-pl-stanowczo.html #Kompletnie nie kojarzę sprawy sprzed 21 lat, nie wiem też, kim jest autorka wpisu. Stanowczo zaprzeczam, nie było mowy o żądaniu wpłat na fundację czy gdziekolwiek. Dementuję też, jakoby doszło do uzależnienia wykonania wszelakich czynności medycznych od jakichkolwiek wpłat.# Żyjemy w Polsce. Każdy z nas spotkał się z takimi lub POdobnymi propozycjami z wiadomych stron. Nie jest żadną tajemnica że poprzez gabinet prywatny najłatwiej dostać się na oddział w szpitalu. Lekarze nie muszą nawet składać takich propozycji bo zainteresowani pacjenci sami wymieniają się doświadczeniami z własnej drogi do szybszego lub lepszego leczenia. Nie mówię tu o grodzkim ale ogólnie o naszej SZ. A jak ktoś POwie że tak nie jest to zapewne jest udziałowcem, lekarzem, dyrektorem placówki SZ. Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 23:11 Wrocmy do tematu, bo temat jest o Grodzkim... zeszlismy na innych a o nim prawie nic. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 23:36 > zeszlismy na innych a o nim prawie nic Na niego nic nie ma i w tym leży wasz problem. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: TVPiSlam i orędzie Grodzkiego. 17.11.19, 23:56 A se wróć, kto ci broni. Odpowiedz Link Zgłoś
no-popis pacan Sierakowski 17.11.19, 23:24 Pisze o nieznanym Grodzkim. No tak. Taki wybitny intelektualista zna tylko tych co to wspierają Antifę;) Jak to dobrze, że Sierakowski nie jest konkurentem Dudy lub senatorem czy politykiem. Odpowiedz Link Zgłoś