man_sapiens
14.12.19, 11:19
Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. Rydzyk odetchnął z ulgą. w Wydziale Propagandy KC PiS pewnie też ulga.
Liczę na Hołownię i na Zandberga (jeżeli lewica go wysunie). Pewnie nie wygrają wyborów ale wniosą do nich uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość.