Dodaj do ulubionych

Kandydatką PO została Kidawa-Błońska.

14.12.19, 11:19
Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. Rydzyk odetchnął z ulgą. w Wydziale Propagandy KC PiS pewnie też ulga.

Liczę na Hołownię i na Zandberga (jeżeli lewica go wysunie). Pewnie nie wygrają wyborów ale wniosą do nich uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość.
Obserwuj wątek
    • zachodnikomuch Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 14.12.19, 11:42
      man_sapiens napisał:

      > Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. Rydzyk odetchnął z ulgą. w Wydziale Propa
      > gandy KC PiS pewnie też ulga.
      >
      > Liczę na Hołownię i na Zandberga (jeżeli lewica go wysunie). Pewnie nie wygrają
      > wyborów ale wniosą do nich uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość.
      Kaczyński już dawno straciłby władzę gdyby nie wydatna pomoc PO.
    • man_sapiens Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 14.12.19, 12:42
      No i wykrakałem...
    • maotsetung Zgadłeś!!! 14.12.19, 12:44
      Znamy kandydata PO na prezydenta. Do pojedynku z Andrzejem Dudą stanie Małgorzata Kidawa-Błońska
      >
    • inocom [...] 14.12.19, 12:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • man_sapiens Re: Problem PO jest to, że... 14.12.19, 17:46
        inocom napisał:

        > Problem PO jest to, że nie posiadają, ani kadr, ani programu.

        Nie mają Banasia, Chrzanowskiego, Glapińskiego, Misiewicza, Kamińskiego...
        • taniarada Re: Problemu nie będzie 14.12.19, 17:59
          man_sapiens napisał:

          > inocom napisał:
          >
          > > Problem PO jest to, że nie posiadają, ani kadr, ani programu.
          >
          > Nie mają Banasia, Chrzanowskiego, Glapińskiego, Misiewicza, Kamińskiego...
          >
          Gdy się zamelduje u ojca Tadeusza.Bez tego nie masz szans.
        • x2468 Re: Problem PO jest to, że... 15.12.19, 12:10
          Nawet kierowcy rajdowego "niezwykle pracowietego Szmita" z Olsztyna nie maja.
      • no-popis Re: Problem PO jest to, że... 15.12.19, 07:19
        inocom napisał:

        > man_sapiens napisał:
        >
        > > Kandydatką PO została Kidawa-Błońska.
        > Problem PO jest to, że nie posiadają, ani kadr, ani programu.
        Opisał to Cimoszewicz jak to się stało i kto to w PO zrobił:

        "Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat."
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
        • man_sapiens Re: Problem PO jest to, że... 15.12.19, 10:10
          no-popis napisała:
          > "Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli
          > wybitniejsi

          Gdyby Kaczyński zaczął mordować wszystkich, którzy są wybitniejsi od niego, to byłoby to niespotykane ludobójstwo. Także gdyby ograniczył się do PiS
          • no-popis Re: Problem PO jest to, że... 15.12.19, 20:52
            man_sapiens napisał:

            > no-popis napisała:
            > > "Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byl
            > i
            > > wybitniejsi
            >
            > Gdyby Kaczyński zaczął mordować wszystkich, którzy są wybitniejsi od niego, to
            > byłoby to niespotykane ludobójstwo. Także gdyby ograniczył się do PiS
            >

            Polemizuj ale z Cimoszewiczem.
    • taniarada Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 14.12.19, 17:57
      Super .Bo już myślałem że nie wygra w tych demokratycznych wyborach🤣 Jeśli Kidawa-Błońska to jest ta "jajlepsza jakość Platformy, to nie pozostaje nam nic innego jak dyskretnie zamilknąć. Należy pogratulować "jakości" Platformie.Amen.
      • j-k Szkoda mi Jaskiewicza z PO 14.12.19, 18:08
        w koncu Prezydenta Miasta Poznania.

        ten sie rzeczywiscie do czegos nadawal.

        a tak...

        Prezydent Duda bedzie mial (w drugiej turze) naprzeciw siebie nie - nie Pania Kidawe...

        ale redaktora Holownie...

        smutny to bedzie widok.
        • man_sapiens Re: Szkoda mi Jaskiewicza z PO 14.12.19, 20:32
          j-k napisał:

          > Prezydent Duda bedzie mial (w drugiej turze) naprzeciw siebie nie -
          > nie Pania Kidawe...
          > ale redaktora Holownie...
          > smutny to bedzie widok.

          Dudowa wtedy Dudę pocieszy.
    • haen2010 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 07:27
      Panom od śmieci w sieci warto zwrócić uwagę, że wszelki hejt na nią tylko ją wzmacnia. Nawet Jacuś K. nic nie wymyśli.
      Jako jedyna dama wśród pretendentów ma zapewnione poparcie 90% wyborczyń. Z wyjątkiem moheru, ale chyba nie całego. To potężny elektorat.
      Jak zrobi porządną kampanię, to Belweder ma w kieszeni garsonki.
      • nazimno Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 10:44
        Historia kandydowania Hillary Clinton w polskiej wersji.
        I oni tego nie sa w stanie pojac.
        • haen2010 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 11:54
          Hilary? Gdyby nie jej omdlenie na wiecu i wsparcie Trumpa przez Putina - wygrałaby w cuglach. Oddanych głosów miała więcej od tego pajaca.
          • x2468 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 12:16
            Mrozonka nigdy tego nie zrozumie.
            • nazimno Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 16:44
              Ty, podworkowy, nic nie wiesz o rzeczywistych nastrojach w USA.
              Nie masz o tym zadnego pojecia i jeszcze medrkujesz.

              www.theatlantic.com/politics/archive/2016/11/why-hillary-clinton-lost/507704/
    • jabbaryt Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 10:39
      Chyba już dziś możemy PADowi pogratulować drugiej kadencji.
      • x2468 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 12:18
        Pedz z gratulacjami tyle ze z cala pewnoscia nie wpuszcza takiego jak ty do terrarium PADalca.
      • buldog2 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 16.12.19, 09:26
        Już się w tym gubię, kto ma gratulować.
        Prezydent Putin PADowi, czy PAD Panu Prezydentowi Putinowi?
        Kiedy w Moskwie była PISowska delegacja partyjno-rządowa, minister Ławrow przyjmował ją w czworakach obok pałacyku MSW. Czy teraz, jak już PAD przyjedzie po jarłyk, dostanie go w pomieszczeniach dla kucharek i sprzątaczek, czy wasz pan, Prezydent Putin będzie łaskawszy od Agenta JARa i poda mu rękę? Itd. itp.
        Całe mnóstwo pytań.
    • erte2 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 11:14
      man_sapiens napisał:
      Liczę na Hołownię i na Zandberga (jeżeli lewica go wysunie). Pewnie nie wygrają wyborów ale wniosą do nich uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość.

      Przepraszam cię, ale nie bardzo rozumiem tego twojego "liczenia".
      Bo jeśli chodzi o Hołownię, to przy całym braku szacunku dla pietrzaka pan Hołownia właśnie wchodzi w jego buty. Ogłoszenie swojej kandydatury przez niego uważam za tyleż megalomańskie co idiotyczne. Bo nie wystarczy być znanym zapowiadaczem telewizyjnym czy (mniej znanym) dziennikarzem żeby spełniać wymogi które powinien mieć prezydent, a to:
      1). Doświadczenie w polityce.
      2). Zaplecze w polityce
      3).Pełnienie w przeszłości choć jednej ważnej funkcji państwowej.
      Wystarczy spojrzeć na negatywny obraz dzisiejszego prezydenta który wyciągnięty przez kaczyńskiego jak królik z kapelusza jest całkowicie podporządkowany "promotorowi" i nie ma ani siły, ani ochoty na jakąkolwiek samodzielność.

      A Zndberg? Po pierwsze nie jest on taki znów świeży (bo od lat już siedzi w polityce (Unia Pracy, nowa PPS, współpraca z Kuroniem, a więc zapewne nauczył się już pewnego cynizmu i oportunizmu - vide nagły wybuch "przyjaźni" z Czarzastym i SLD na krytyce których niejako "wyrósł"), a po drugie ta tzw. lewica właśnie zaplątuje się we własną poprawność polityczną (ogłoszenie "urbi et orbi" że kandydatką na urząd prezydenta będzie kobieta podczas gdy konia z rzędem temu kto potrafiłby wymienić choć jedno nazwisko towarzyszki które byłoby choć trochę rozpoznawalne /chyba że chodziłoby o panią Senyszyn/).
      Tak czy owak ani Zandberg, ani Hołownia, a wystawienie tych dwoje "ogórków" może skutkować jedynie tym że duda wygra już w i turze.
    • buldog2 Pytlik na prezydenta 15.12.19, 11:25
      Pytlik albo Kulasek!
      Tak.
      Jak uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość, to tylko oni.
      • buldog2 Re: Pytlik na prezydenta 15.12.19, 11:42
        No, właściwie Zandberg i Biedroń też pasują.
        Ale jak oni, to koniecznie Gdula. Gdula też zasłużony.
    • taniarada Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 11:43
      I o czym tu gadać .Znowu walka pisiorów z peowcami o koryto.I po co to zmieniać .Jak Błońska gada że podwyższenie wieku emerytalnego było dobrym wyborem .
      • x2468 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 15:27
        Bylo bardzo dobrym wyborem. Cala Europa podnosi tylko u nas liberum veto.
    • jabbaryt Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 11:57
      Tusk poparł MKB i dobrze kombinuje. Dopóki on siedzi w Brukseli to peowskie gamonie ma przegrywać każde wybory. Wystawili kogoś na odstrzał bo widzą że nie dadzą rady. Po co spalać mocniejszego kandydata w przegranej walce. Tusk czeka na moment aż Schetyna totalnie się skompromituje i wtedy przyjedzie jako zbawca ludu czerskiego i zbuduje na gruzach PO nową formację. Tylko nowa formacja to nie oznacza nowego elektoratu tylko raczej zagospodarowanie starego.
      • qinto Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 12:24
        jabbaryt napisał:

        > Tusk poparł MKB i dobrze kombinuje. Dopóki on siedzi w Brukseli to peowskie gam
        > onie ma przegrywać każde wybory. Wystawili kogoś na odstrzał bo widzą że nie da
        > dzą rady. Po co spalać mocniejszego kandydata w przegranej walce. Tusk czeka na
        > moment aż Schetyna totalnie się skompromituje i wtedy przyjedzie jako zbawca l
        > udu czerskiego i zbuduje na gruzach PO nową formację. Tylko nowa formacja to ni
        > e oznacza nowego elektoratu tylko raczej zagospodarowanie starego.


        Też tak uważam. Donald chce na gruzach zbudować nową partię i wróci z Brukseli na białej kobyle, a lud będzie śpiewał......"słuchaj Donald jak cię błaga lud".
        • jabbaryt Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 13:16
          Tylko nie tak miało być. Tusk sobie roił że wróci na białym koniu i triumfalnie pokona PADa w nadchodzących wyborach prezydenckich. Ale widzi, bo głupi nie jest że jest za cienki. Nie może odbić prezydentury z rąk PiS, tylko co najwyżej odbić PO (albo kolejną jej mutację) z rąk Schetyny.
          • taniarada Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 stycznia 15.12.19, 13:55
            jabbaryt napisał:

            > Tylko nie tak miało być. Tusk sobie roił że wróci na białym koniu i triumfalnie
            > pokona PADa w nadchodzących wyborach prezydenckich. Ale widzi, bo głupi nie je
            > st że jest za cienki. Nie może odbić prezydentury z rąk PiS, tylko co najwyżej
            > odbić PO (albo kolejną jej mutację) z rąk Schetyny.
            I druga tura w lutym .Wtedy wszystko będzie jasne.Błońskiej bym nie lekceważył.Wystarczy że to zrobił Komorowski.Tusk co do wygranej Kidawy nie jest pewien .Jego ludzie byli widziani u Hołowni.Ciekawe kto i ile wyłoży kasy na propagowanie go.Siema.
            • jabbaryt Re: Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 styc 15.12.19, 14:42
              Oczywiście przeciwnika się nie lekceważy. Ale PAD to nie Komorowski i on już ostro walczy o drugą kadencję. Zawsze można przegrać, ale mam wrażenie że prawdziwe starcie to będzie za 4 lata.
              • x2468 Re: Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 styc 15.12.19, 15:30
                Jesli Tusk czeka to na moment kiedy obity suweren zmadrzeje i na samo slowo pis bedzie dostawal torsji.
                • jabbaryt Re: Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 styc 15.12.19, 19:57
                  Może Tusk się nie doczekać. Ale w najbliższych wyborach Tusk będzie sprzymierzeńcem PADa. Jemu zależy aby na pozycji nie wyrósł jakiś silny i niezależny polityk, bo on Tusk konkurencji nie znosi.
                  • taniarada Re: Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 styc 15.12.19, 20:43
                    jabbaryt napisał:

                    > Może Tusk się nie doczekać. Ale w najbliższych wyborach Tusk będzie sprzymierze
                    > ńcem PADa. Jemu zależy aby na pozycji nie wyrósł jakiś silny i niezależny polit
                    > yk, bo on Tusk konkurencji nie znosi.
                    Na ten czas Tusk został skutecznie wyeliminowany z polskiej polityki.Jedynie co mu pozostało to mędzić .Zawsze można uruchomić Małgośkę Wassermann lub prokuraturę .Nie ma co przeceniać tego człowieka.
                    • lechutek1961 Re: Trzeba poczekać do wyborów platfusów 25 styc 23.01.20, 20:58
                      Dzieki dzisiejszej decyzji POlączonych izb SN szansę na wygraną wszystkich kandydatów z opozycji jeszcze bardziej maleją. Kto zagłosuje za PRL bis poza lemingami z POKO??? Myślę że dziś ci wahający się dostali jasny sygnał że na zmiany nie ma zgody opozycji i będą walczyć do ostatniego żołnierza aby było tak jak było.
    • pies.na.czarnych Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 12:38
      Pani Kidawa-Błońska jest jedyna szansa na pogodzenie sie skłóconego przez pisich spoleczenstwa. Te wybory pokaz czy seweryn chce zgody i życia w jako takiej normalności.
      • buldog2 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 15:31
        Póki co nie wnosi zgody w szeregach PO, której przedstawiciele dość jawnie ignorują jej kandydaturę.
    • no-popis Nie rozumiem lemingów . 15.12.19, 20:14
      A dlaczego nie Bronisław Komorowski ? Na tym forum i w GW był tak wychwalanym prezydentem.
    • pies.na.czarnych Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 15.12.19, 22:59
      Wybrano p. Kidawę i trzeba ją popierać. Tak jak PiS popiera każdego swojego i dzięki temu zwycięża. Zatem zamknąć buzie malkontenci.
      • buldog2 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 16.12.19, 09:31
        Pełna zgoda. Klamka zapadła.
        • buldog2 Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 16.12.19, 09:34
          Łamałem się, chciałem ale nie mogę tego pominąć.
          Trzeba popierać MKB, ale jeśli poprze ją cała PO. Jak PO się z tym upora, to tak. W innej sytuacji to bicie piany.
    • no-popis Kidawa doŁONcza do kandydatów 31.12.19, 01:05
      www.facebook.com/nieKOD/videos/1503188499842119/?t=8
    • no-popis śietny tekst :)a. 24.01.20, 07:11
      man_sapiens napisał:

      Rydzyk odetchnął z ulgą. w Wydziale Propagandy KC PiS pewnie też ulga.
    • nazimno Re: Kandydatką PO została Kidawa-Błońska. 24.01.20, 07:22
      buuuuuuhaaaaaaaahaaaaaaaa,
      cytuje:


      "uczciwość, ideowość, rozsądek, świeżość"


      ...prawie ryneczek warzywny....
    • no-popis to środowisko znowu przegrało 17.04.20, 06:12
      www.se.pl/wiadomosci/polityka/prawdziwa-kleska-kidawy-blonskiej-ten-sondaz-nie-pozostawia-zludzen-aa-4AxF-VSmN-NvnC.html
      Już Kosiniak przegania Kidawę.
      Lata selekcji negatywnej robią swoje.
      • eiran Re: to środowisko znowu przegrało 17.04.20, 06:21
        ludzikow, po porannym założeniu zębów, dopiero co wyjętych ze szklanki, podzielił się newsem sprzed 10 dni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka