Dodaj do ulubionych

Duda dołuje, aż głowa mała

19.01.20, 09:27
na spotkaniu z "górnikami", bo widziałem na zdjęciu Pjotera Dudę, a on ma tyle wspólnego z górnikami, ile Kaczyński z rozumem, no i ten zadufek wykrzyczał: Tak jak udało się kiedyś pokonać komunę, tak samo wierzę, że uda się oczyścić do końca nasz polski dom. Żeby był czysty, porządny, piękny". I to krzyczy niedorajda który nie dawno powołał komucha i babę która pisała artykuły do komuszych pism, na sędziów TK, to że toto wstydu nie ma, to już wiadomo, ale robić z siebie głupszego niż jest się w rzeczywistości, to niegodne człowieka, czyli ......... .

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25613151,sedzia-z-poznania-nazwal-dude-marnym-prezydentem-rzecznik.html#s=BoxOpImg1
PS. Rzecznik może sędziego pocałować tam gdzie on może w dupę pana sędziego pocałować.


--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
   • taniarada Wpisy znieważające 19.01.20, 10:28
    szwampuch58 napisał:

    > jako ZOMO-wiec z górnikami dyskutowal za pomoca palki,wiec cusik wspólnego z n
    > imi ma
    >
    Wpisy znieważające Prezydenta RP". Rzecznik Dyscyplinarny zajmie się sędzią Jarosławem O. Jak poinformował w komunikacie Piotr Schab, rzecznik dyscyplinarny Sędziów Sądów Powszechnych jego zastępca, sędzia Przemysław Radzik zdecydował o podjęciu czynności wyjaśniających w sprawie wpisów na portalu społecznościowym, których miał dokonać sędzia Jarosław O. z Sądu Okręgowego w Poznaniu.
    • mn7 Re: Wpisy znieważające 19.01.20, 12:59
     Ciekawe. Udział w zorganizowanej grupie w systematyczny sposób nakręcającej odrażający hejt w necie i poza nim nie jest w ogóle żadnym problemem (nawet jeszcze postępowanie wyjaśniające nie zostało wszczęte) natomiast wypowiedź bezsprzecznie mieszcząca się w granicach konstytucyjnej wolności wypowiedzi powodu podjęcie czynności już po kilku godzinach. Jak widać po Tobie, wstyd umarł.
  • taniarada Re: Duda dołuje, aż głowa mała 19.01.20, 10:31
   Najnowszy sondaż : Oznacza to, że od wygrania wyborów już w pierwszej turze Dudę dzieli zaledwie kilka punktów procentowych. Drugie miejsce, bez zaskoczenia, przypadło kandydatce Platformy Obywatelskiej Małgorzacie Kidawie-Błońskiej. Na nią swój głos chce oddać 23,11 proc. badanych. Nieoczekiwanie trzecie miejsce zajął Szymon Hołownia z 9,86 proc. głosów.Amen .www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://wiadomosci.wp.pl/najnowszy-sondaz-prezydencki-zmiany-na-podium-6468551384860289a&ved=2ahUKEwiokoDxrI_nAhUFpIsKHSGkBm4QFjAAegQIBBAB&usg=AOvVaw1R-2lqjop48m_lLf1kmtO3&cshid=1579426238699
  • buldog2 Re: Duda dołuje, aż głowa mała 19.01.20, 10:31
   Sędzia z Poznania stwierdził fakt i nadał stwierdzeniu należną rangę przyznawaną przez niezależną konstytucyjną władzę.

   --
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas- piter125k, PIS, Sawuszkina 55
  • margit49 Re: Duda dołuje, aż głowa mała 19.01.20, 12:15
   To sędzia nakręcający aferę hejterską "uchybił godności urzędu i zasadom etyki zawodowej". Wypowiedź poznańskiego sędziego mieści się w granicach dozwolonej krytyki, natomiast rozpowszechnianie oszczerstw i pomówień jest przestępstwem, a w te zorganizowane działania zaangażowani byli sędziowie oddelegowani do resortu sprawiedliwości. To oni uchybili godności urzędu, a zasady etyki są im obce. A konsekwencje-powrót do orzekania, co jest dobitnym wyrazem pogardy dla społeczeństwa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka