Dodaj do ulubionych

Gdzie leży prawda?

27.01.20, 06:51
Przed 2015 rokiem narracja członków mafii pisowskiej była taka, że Tusk nie chce sprowadzić wraku TU154 M, i po dojściu do władzy złodziei pisich, wrak wróci w szybkich abcugach, gwoli przypomnienia PO złożyła 11 WNIOSKÓW do ruskich o zwrot Tutki, a mafia 1, słownie JEDEN, a teraz na dokładkę Kulawy gnom pieprzy że może spotkać się z Putlerem jeśli ten odda wrak, gdzieś, ktoś, kogoś okłamał, tylko kto?

--
joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
I nie wódź nas na pokuszenie.
Obserwuj wątek
    • annakarenina Putin jest prezydentem Rosj 27.01.20, 08:29
      A Jarek tylko lalkarzem kukiełki panaprezydenta, to niby wg jakiego protokołu mieliby się spotkoć?

--
      www.facebook.com/anko.kozlowska/videos/10220979638470900/UzpfSTEwMDAxODYyNjczNzMwNzo1MDk2NDQyMjI5OTk3OTg/?id=100018626737307
    • zachodnikomuch wąterk forumowej gimbazy :) 27.01.20, 12:28
      czandra1 napisał:

> Przed 2015 rokiem narracja członków mafii pisowskiej była taka, że Tusk nie chc
      > e sprowadzić wraku TU154 M, i po dojściu do władzy złodziei pisich, wrak wróci
      > w szybkich abcugach, gwoli przypomnienia PO złożyła 11 WNIOSKÓW do ruski
      Skąd tylu takich %$%$#@ wśród zwolenników PO.
      Luuudzie ! Wierzcie mi bo znam. Są inteligentni ludzie w PO i to dużo.
      • czandra1 Re: wąterk forumowej gimbazy :) 27.01.20, 13:43
        Słuchaj niedorozwoju, nie wiem czym jest wąterk i nie chcę wiedzieć, przygłupie quinto, gtlx czy jeszcze jak się zwiesz pajacu, weź spadaj z moich wątków bo niedobrze mi się robi, gdy mam czytać twoje wypociny.
        Aha, zgłaszam do moderacji trollowanie.

--
        joemonster.org/i/2013/11/surrealphotos_05.jpg
        I nie wódź nas na pokuszenie.
    • erte2 Re: Gdzie leży prawda? 27.01.20, 23:08
      Temat pod tytułem "Zamach" jest nader ciekawy.
      Ale ad rem.
      W okresie pomiędzy 10. kwietnia 2010. a wyborami prezydenckimi które wygrał Bronisław Komorowski (maj 2010) temat zamachu się nie pojawił; przeciwnie - pamiętamy koncyliacyjny i spokojny spot kurdupla "Do przyjaciół Moskali" z pianinem i martwą naturą w tle. Ale zaraz potem pojawił się macierewicz ze swoim zespołem i otworzył się worek z oskarżeniami, insynuacjami i teoriami prosto z Tworek. Było tego multum, często wzajemnie wykluczających się bredni i "naukowych" dowodów wygłaszanych przez różnego rodzaju i autoramentu "autorytety", często nawet po prostu groteskowych.
      Ale w tym szaleństwie była metoda - powtarzane przez lata brednie, kalumnie i kłamstwa zrobiły swoje - część z nas, szczególnie tych słabiej wykształconych i nie znających się na technice zakodowała sobie takie połączenie w mózgu: zamach - zbrodnia - wina Tuska i Putina. Taki odruch warunkowy, jak u psa Pawłowa.
      Dziś zaś tematu nie ma. Oficjalna, państwowa i dysponująca praktycznie nieograniczonymi funduszami tzw. podkomisja macierewicza w zasadzie zniknęła, rozpłynęła się w niebycie; nie ma żadnych komunikatów, żadnych raportów, żadnych protokołów i w ogóle niczego (jak u Kononowicza).
      A sprawa jest prosta - ponieważ nie ma niczego co choćby w niewielkim stopniu uprawdopodobniało zamach więc lepie sewerynowi o tym nie przypominać, bo a nuż zacznie zadawać jakieś pytania i nie daj bóg zacznie wątpić. Ale wciskane przez lata brednie zrobiły swoje - czyli zainfekowały "ciemny lud" nienawiścią do Tuska, Komorowskiego i PO, choć tak naprawdę nie bardzo potrafi już on powiedzieć dlaczego.
      • taniarada Re: Gdzie leży prawda? 28.01.20, 06:39
        Sam Palikot pisał w swojej książce że Lech Kaczyński jest niewygodny dla rządu Tuska i trzeba go wsadzić do kąta.Mniej pisz ,więcej czytaj.I powiedz wszystkim erte2 ile ty masz wzrostu? www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.legimi.pl/ebook-kulisy-platformy-anna-wojciechowska-janusz-palikot,b54069.html&ved=2ahUKEwj7rozoyaXnAhWRxIsKHRtlDo0QFjAAegQIChAB&usg=AOvVaw1HgWlVm5JGjU5EZCAwV9ar&cshid=1580189847601
    • taniarada Re: Gdzie leży prawda? 28.01.20, 06:32
      No i co wynikło z tych not dyplomatycznych PO co pieprzy Brejza.Odpowiem jajco.Rozmowy były prowadzone na szczeblach MSZ i też nic z tego nie wynikło .Bo ruskie wraku nie oddadzą.Pod koniec października 2019 Grupa przedstawicieli Prokuratury Krajowej - około siedmiu osób - przebywała w Smoleńsku .Według nieoficjalnych informacji celem wizyty jest wykonanie badań, które za niezbędne uznali amerykańscy eksperci współpracujący z polskimi śledczymi.I tyle w temacie.Nie ma co chrzanić że rząd PIS nie robi w tej sprawie.Wątek zakichany bo zaczyna się od wyzwisk i ubliżania ludziom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka