Dodaj do ulubionych

Zdrada rozumu

10.03.20, 00:46
Pan Lisicki :

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25773774,naczelny-do-rzeczy-o-decyzji-episkopatu-wloch-ws-koronawirusa.html#s=BoxOpImg8
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Zdrada rozumu 10.03.20, 00:58
      Nie można zdradzić czegoś, co nie istnieje.

      Czy zawieszenie pogrzebu oznacza zawieszenie pochówku, czy tylko ceremonii?
    • snajper55 Re: Zdrada rozumu 10.03.20, 01:40
      ta napisała:

      > Pan Lisicki :
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25773774,naczelny-do-rzeczy-o-decyzji-episkopatu-wloch-ws-koronawirusa.html#s=BoxOpImg8

      Lisicki ma rację. Prawdziwi katolicy nigdy by z sakramentów nie zrezygnowali, wierząc, że życie doczesne nie jest funta kłaków warte i ważne jest tylko to, co będzie po śmierci. Ważne jest zbawienie a nie przedłużenie wegetacji na ziemskim padole. Ważny jest sakrament zwiększający szansę na życie wieczne od ucieczką przed epidemią, która przecież nikogo nie zabije bez woli i decyzji boga. Zawieszenie udzielania sakramentów jest bezdyskusyjnym dowodem na brak wiary biskupów i papieża w boga.

      S.
      • alux Re: Zdrada rozumu 10.03.20, 01:56
        Wypowiadał się do katolickiego czasopisma, to nie mógł nic innego wypocić.
    • sverir Re: Zdrada rozumu 10.03.20, 05:53
      Pan Lisicki mówi o fasadowości, a przecież reprezentuje polską wersję katolicyzmu, który ma sekciarskie wobec tego rzymskiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka