Dodaj do ulubionych

Łaskawca z tego Orlnenu

16.03.20, 15:03
Już widzę jak dla tych 10 groszy na litrze Polacy masowo zaczną jeździć do pracy prywatnymi samochodami!

Koń by się uśmiał z takiej "obniżki". Obniżcie ze złotówkę, a nie 10 groszy.

www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jemzmkt4mgxjmudrqmcblot4ehtjoot2ig2ri&utm_campaign=amtp_push&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo
Obserwuj wątek
    • stanpan Sorki, nie doczytałem, to 5Ogr, a to już coś. 16.03.20, 15:05
      stanpan napisał:

> Już widzę jak dla tych 10 groszy na litrze Polacy masowo zaczną jeździć do prac
      > y prywatnymi samochodami!
      >
      > Koń by się uśmiał z takiej "obniżki". Obniżcie ze złotówkę, a nie 10 groszy.
      >
      > www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jemzmkt4mgxjmudrqmcblot4ehtjoot2ig2ri&utm_campaign=amtp_push&utm_medium=push&utm_source=pushpushgo
    • pies.na.czarnych Re: Łaskawca z tego Orlnenu 16.03.20, 15:14
      - Podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu cen paliw, tak aby Polacy, którzy muszą w tym trudnym czasie przemieszczać się, korzystali z własnych samochodów, zamiast komunikacji zbiorowej.

Kulson jego. Przeciez to jest manipulacja. Ceny ropy drastycznie spadły i takie obniżki w Europie miały miejsce juz tydzień temu. U mnie diesel potaniał ponad 20 centów/litr.

--
      Uwaga szczur!
      • stanpan Re: Łaskawca z tego Orlnenu 16.03.20, 18:45
        pies.na.czarnych napisała:

> - Podjęliśmy decyzję o zmniejszeniu cen paliw, tak aby Polacy, którzy muszą
        > w tym trudnym czasie przemieszczać się, korzystali z własnych samochodów, zamia
        > st komunikacji zbiorowej.

>
        > Kulson jego. Przeciez to jest manipulacja. Ceny ropy drastycznie spadły i takie
        > obniżki w Europie miały miejsce juz tydzień temu. U mnie diesel potaniał ponad
        > 20 centów/litr.
        >
        Zawistny Kurdupel tym zawiaduje, a nie ma o tym zielonego pojęcia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka