jureek
24.03.20, 13:02
Zyski ważniejsze niż zdrowie. Amazon kompletnie olewa restrykcje i nikt z tym nic nie robi. Za opuszczenie kwarantanny grozi wysoki mandat, a tu co się dzieje? Znowu PIP pracy nałoży jak kiedyś mandat 1000 złotych? To państwo jest silne wobec słabych, ale słabe wobec silnych.
wpolityce.pl/polityka/492659-zandberg-domaga-sie-reakcji-premiera-ws-amazona