Dodaj do ulubionych

Komando striptizerów?

09.07.20, 04:30
Na pierwszy rzut oka nic niezwykłego - zwyczajny filmik ukazujący jak kilku milicjantów udziela pomocy słabej, zagubionej kobiecie. Ale już przy drugim rzucie oka można się trochę zdziwić, bo młodzi milicjanci noszą zadziwiająco wysokie stopnie. Najlepiej widać to w 37 sek. filmu, kiedy widoczne są pagony komisarza i inspektora. W związku z powyższym zasadne wydaje się pytanie, czy ci milicjanci mają etaty w prawdziwej milicji, czy w jednej z tych agencji, które nie szczędzą trudu, by maksymalnie uatrakcyjnić wieczory panieńskie.

twitter.com/KatarzynaKlass/status/1280539564717768707
Obserwuj wątek
  • margit49 Re: Komando striptizerów? 09.07.20, 05:02
   witek.bis napisał:

   . Najlepiej widać to w 37 sek. filmu, kiedy widoczne są pagony komisarza, czy ci milicja
   > nci mają etaty w prawdziwej milicji, czy w jednej z tych agencji, które nie szc
   > zędzą trudu, by maksymalnie uatrakcyjnić wieczory panieńskie.
   >
   chippendales- może czipendejsi- nie będą nam tu w obcych językach..., na wiecu PADa :) trzeba przyznać, że zawsze szuka atrakcji
  • witek.bis Re: Komando striptizerów? 09.07.20, 06:06
   Sprawa się wyjaśniła. Otóż okazuje się, że któraś z tych tarcz koronawirusowych zadbała o bezpieczeństwo nie tylko urzędników kupujących lipne maseczki i wirtualne respiratory, ale i milicjantów niosących pomoc obywatelom na ulicach polskich miast i miasteczek.

   Tak więc w celu zapewnienia anonimowości funkcjonariuszy zezwolono im na nieużywanie identyfikatorów, zasłanianie twarzy, usuwanie sobie linii papilarnych, noszenie fałszywych dystynkcji, przywdziewanie mundurów innych formacji i z dowolnej epoki historycznej.

   Krótko mówiąc, jeśli mandat za parkowanie wypisze wam rotmistrz dragonów albo wielki hetman koronny, to nie bądźcie za bardzo zdziwieni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka