Dodaj do ulubionych

Brłem b miś nlżalo

30.07.20, 09:32
wyborcza.pl/7,75398,26170012,europosel-pis-mial-wyludzac-pieniadze-z-parlamentu-europejskiego.html#S.main_topic-K.P-B.1-L.2.zw
Kara za to przestępstwo - do 8 lat pozbawienia wolności...
Obserwuj wątek
      • margit49 Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 10:57
        ave.duce napisała:

> Jakoś mam przekonanie graniczące z pewnością, że w tym temacie ser Ryczard nie
        > jest "samotnym PiSem".
        >
        Podzielam przekonanie :) Wyłudzanie=kradzież, o czym zapominają wybrańcy narodu klepiący frazesy o "wartościach."
        "W 2008 r. głośna stałą się sprawa polityka Samoobrony Jana Masiela. Jako europoseł miał on fikcyjnie zatrudnić część swoich asystentów. Dostawali oni pieniądze z PE i dzielili się nimi z Masielem. W 2015 r. "Newsweek" ujawnił, że w podobny proceder zatrudniania "lewych" asystentów zamieszani byli politycy PiS. "W tekście "Lewi asystenci PiS" ujawniono, że na fikcyjnych, ale realnie opłacanych za brukselskie pieniądze etatach PiS zatrudniało m.in. makijażystki prezesa, kobietę, która opiekowała się chorą mamą Jarosława Kaczyńskiego i pracowników partii, którzy nie wiedzieli nawet, gdzie mieszczą się biura deputowanych."

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ryszard-czarnecki-mial-wyludzic-pieniadze-z-parlamentu-europejskiego-sprawe-bada/0n170s6,79cfc278
      • czandra3 Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 11:17
        Podobno jojo Brudziński po swojej kadencji w Brukseli otworzy sklep z obuwiem, tyle butów ludzie "zapominają", Wojciechowski też z kasą nie tego, tam chyba każdy, no prócz Beci, ale ona z innych względów.
      • margit49 Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 11:31
        lumpior napisał:

> Twierdzi że jest katolikiem totalnym,
        to prawda, totalny katolik ma w życiorysie przynajmniej jeden rozwód, a bardziej totalny katolik przynajmniej dwa śluby kościelne

Totalność w tym temacie zał
        > atwia w ..konfesjonale,więc jest czyściutki jak pupcia noworodka.A tu takie osk
        > arżenia.
        >
        jeśli kradzieże są jego wadą główną to i konfesjonał powinien zareagować-nie tylko żal i pokuta, ale zadośćuczynienie-zwrot ukradzionej kasy! Nawet w przypadku stwierdzonej kleptomanii
          • margit49 Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 11:57
            pies.na.czarnych napisała:

> > konfesjonał powinien zareagować-nie tylko żal i pokuta, ale zadośćuczynie
            > nie-zwrot ukradzionej kasy!
            >
            > Chyba ochuja... Nie zwrot, a wpłacenie wyższego datku na Kościół.
            >
            no chyba tak :) to są właśnie te ich wartości :)
          • buldog2 Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 12:04
            A jak powie, że po zastanowieniu doszedł do wniosku, że pieniądze były przewidziane na ten wysoki cel i sam Palec Boży go prowadził, dostanie nie tylko rozgrzeszenie, ale potwierdzenie, że drogą świętości podąża. Oczywiście, kiedy wpłaci.
    • pies.na.czarnych Re: Brłem b miś nlżalo 30.07.20, 11:25
      Złożyli zawiadomienie do polskiej prokuratury...
      oko.press/unijni-sledczy-podejrzewaja-ze-ryszard-czarnecki-wyludzil-pieniadze-z-parlamentu-europejskiego/?u=true#_=_
      Przypominam, ze "pan" Zbyszek też ma kłopoty z rozliczeniem się z unijnych pieniędzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka