Dodaj do ulubionych

Jakich czasów dożyłem? :) Palikot

01.12.20, 06:55
chwali PiS.:) Mam takie paranoiczne przeświadczenie że w PiS zażywają też i twarde narkotyki.:)
moneyv.wp.pl/gospodarka/palikot-pochwalil-rzad-pis-to-oni-zalegalizowali-cbd-6581257403369601v.html
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Jakich czasów dożyłem? :) Palikot 01.12.20, 07:17
      superspec1 napisał(a):

> chwali PiS.:) Mam takie paranoiczne przeświadczenie że w PiS zażywają też i twa
      > rde narkotyki.:)
      > moneyv.wp.pl/gospodarka/palikot-pochwalil-rzad-pis-to-oni-zalegalizowali-cbd-6581257403369601v.html
      Zrobią dobry deal !
      Już zarobili !
        • no-popis Re: Jakich czasów dożyłem? :) Palikot 01.12.20, 08:10
          superspec1 napisał(a):

> Ale żeby PiS taki postępowy :)
          PiS jest jaki jest. Warto odróżnić zasłonę dymną robioną przez sam PiS i zasłonę, i wrzask ich przeciwników od rzeczywistości.
          Miałeś poprzednio przykład tej piątki dla zwierząt. Lewica ogłupiała przecież z zaskoczenia.
          Masz 9 procentowy podatek dochodowy dla firm o przychodzie do 2 mln euro a więc już nie takich małych. Rzekomym "liberałom" z PO przez myśl to nie przemknęło :)
          Różnica między PiS a PO, odrzucające te wspomniane zasłony dymne czy propagandowe, nie jest wielka.
          Ci wspierają kk ale frakcje tę a Ci drudzy też wspierają ale frakcję ....tamtę ":).
          Ci robią propagandę w mediach publicznych i tamci robili .
          Ci wstawiają swoich sędziów i ...tamci wstawiali.
          Ci pozostawiają religię w szkołach i tamci pozostawiali.
          Ci zawłaszczyli spółki skarbu państwa i tamci zawłaszczali.
          Ci szkodzą gospodarce i tamci szkodzili.
          Ci nie chcą uwolnić mediów publicznyh od polityki i tamci też tego nie zrozbili.
          Ci dają tylko swoim mediom i tamci dawali tylko swoim mediom ;)
          Ci zarzucają drugim wasalstwo wobec Putina i tamci zarzucają.
          ...itd i tak do znudzenia.
          To styropian skażony komunizmem i chciwością na kasę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka