Dodaj do ulubionych

Razem z PISem w TOK FM

11.03.21, 10:32
W dzisiejszym Poranku TOK FM P. Karoliny Lewickiej Śmiszek przedstawił kolejny plan naprawy świata. Wydaje się, że akcja została uzgodniona z Solidarną Polską i skoordynowana z wystąpieniem Zbigniewa Ziobry.

Lewica, powiedział Włodzimierz Czarzasty, głosowania za Funduszem Odbudowy UE nie uzależnia od spełnienia przez jakichkolwiek warunków.
Śmiszek lepiej zorientowany w sytuacji, niż Czarzasty.
Przypomnijmy wcześniejsze deklaracje Śmiszka i jego ugrupowania. Najpierw przypomnę, że Prezydent Biedroń życzył sobie, żeby tak się do niego zwracano. I tak o nim mówiono, co potwierdził sam Śmiszek.
Prezydent Biedroń tak opowiadał o programie kandydata na prezydenta Biedronia (czyli własnym):
- likwidacja energetyki węglowej,
- likwidacja kolejek do lekarza - to już w obecnym 2021 roku!!!
- budowa milionów mieszkań,
- budowa godności,
- budowa obronności.

W kwestii "zarabiania", czytaj przylepianiu się do pieniędzy publicznych Prezydent Biedroń zachowuje się tak samo, jak PIS i jak Margot. Dla liberalnego kołtuna to jest defraudacja, nie do przyjęcia, siły postępowe zachwycone.


https://bi.im-g.pl/im/3e/0f/19/z26276926V,Posel-Krzysztof-Smiszek-podczas-wiecu-wyborczego-R.jpg
Aniechtoonly napisała:
Eliza Michalik o Lewicy:
Rozlane - metaforycznie i dosłownie - szambo wystarczyło, żebyśmy dowiedzieli się, kto z kim trzyma w polskiej polityce i jakie ma priorytety. Nie, żeby wcześniej nie było pewnych oznak, ale jednak wielu wyborców zapewne zaskoczy fakt, że deklaratywnie opozycyjna wobec PiS Lewica jawnie z nim romansuje, pomagając partii Kaczyńskiego zmiękczać wizerunek.

...Krzysztof Śmiszek na Twitterze opublikował oskarżenie, zarzucił prezydentowi Warszawy zaniedbania, choć nie potrafił wskazać, co konkretnie Rafał Trzaskowski miał zaniedbać.
wyborcza.pl/7,75968,26276874,reakcje-na-awarie-czajki-pokazaly-prawdziwe-motywacje-lewicy.html?disableRedirects=true#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.glowka
Dziś Lewica podkłada się PISowi i Solidarnej Polsce. Pierwszemu gwarantuje bezpieczeństwo w głosowaniu, drugiej - potwierdza wiarygodność w roli niezłomnego obrońcy deklarowanych przez nią wartości. Razem z PISem może liczyć na więcej, niż tylko finansowanie i przygotowanie spotkań wyborczych. Dla Zjednoczonej Prawicy taka lewica to skarb.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka