Dodaj do ulubionych

polowanie na kobiety

06.11.21, 08:53
Duża akcja krakowskiej policji. Zatrzymania za "udzielanie pomocy w przerwaniu ciąży.Zarzuty udzielania kobietom pomocy w przerwaniu ciąży oraz wprowadzania do obrotu produktów leczniczych bez pozwolenia usłyszeli członkowie kilkuosobowej grupy, która miała rozprowadzać wśród Polek tabletki wczesnoporonne. Ich działalność namierzyli krakowscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.
Inkwizycja do Polski wróciła.
Obserwuj wątek
  • margit49 Re: polowanie na kobiety 06.11.21, 10:17
   Takie szaleństwo już było w latach 90-tych, po zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, bardzo często opierające się na fałszywych donosach ex partnerów. Pamiętam też, że młodzieńcy z LPR pikietowali statek organizacji "Kobiety na falach", który wpłynął bodajże do Władysławowa. Utrudniali kobietom wejście na pokład, że o wyzwiskach nie wspomnę.

   www.facebook.com/aborcyjnydreamteam/photos/a.2227948047429563/3798564880367864
   Tak, chcemy to potwierdzić - jedna z nas usłyszała zarzuty. Na tydzień po ujawnieniu śmierci Izy, prokuratura przekazała informacje telewizji rządowej - ujawnienie tego typu informacji odbieramy to jako próbę odwrócenia uwagi od tragedii, która spotkała Izę, formę opresji politycznej i próbę zastraszania osób potrzebujących aborcji, osób pomagających w aborcji. Niezły tajming?
   sprostowanie numer 1 - tabletki do aborcji zamawia się z Aborcja Polska - Women Help Women a nie z Ciocia Basia (z całą miłością do cioci 🖤)- rzecznik prokuratury wprowadza Was w błąd 😉
   Sprostowanie numer 2 - jeżeli posiadasz w domu środki aborcyjne na własny użytek to nie łamiesz prawa. Osoby przerywające wlasne ciąże nie łamią prawa!!!!!
   Pomagamy w aborcjach.
   Robimy to, bo to sprawiedliwe i potrzebne. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci i pomagamy w aborcjach przeprowadzanych w domu tabletkami oraz wspieramy osoby wyjeżdżające na zabieg do innego kraju. Uważamy, że każda osoba potrzebująca aborcji powinna mieć do niej dostęp - bez konieczności zadłużania się, bez wstydu i bez przepraszania. Wszystkich nas nie zamkniecie. Wszystkich nas nie zastraszycie.
   Więcej sprawy na tym etapie nie będziemy komentować. Skupmy się na jutrzejszej demonstracji dla Izy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka