Dodaj do ulubionych

Pobożność rozumu nie zastąpi

08.11.21, 11:05
Związkowcy z S, mieszkańcy Bogatyni i politycy - Kowalski Janusz i Kempa Beata :) udali się na modły na Jasnej Górze w intencji pozytywnego rozwiązania kwestii Turowa - "żeby z tym Turowem wszystko dobrze się skończyło"
Za wp.pl

www.donald.pl/artykuly/7wpDT2qL/politycy-modlili-sie-na-jasnej-gorze-zeby-z-tym-turowem-wszystko-dobrze-sie-skonczylo?utm_source=o2&utm_medium=site&utm_campaign=siteo2&utm_term=article&utm_content=donald


Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: Pobożność rozumu nie zastąpi 08.11.21, 12:32
   Dobrze powiedziane.
   Pobożność to konfesyjny, czyli w oparciu o czczenie męczennika kult religijny. Dla czczących go ogólnie obowiązujące prawo, logika, czy jakiekolwiek argumenty i perswazje nie istnieją. Te przez tych są wręcz zwalczane. Głównie agresją. Tylko ich kult się liczy i tylko ten jest jedyny i słuszny.
   To tak z ukłonami w kierunku moherów uprawiających kult męczenników granicznych.
   • ktos_z_kosmosu Re: Pobożność rozumu nie zastąpi 08.11.21, 14:14
    m.c.hrabia napisał:

    > jedno z drugim wręcz się gryzie.

    Udowodnij.
    Na tym globie masz całe masy przykładów na słuszność tego co napisałem powyżej. Ale, jeżeli ty masz swoją wiedzę, to podziel się nią.
    Z moich obserwacji wynika, że kult to stan umysłu i niekoniecznie dotyczy on tylko religii, lecz też czcicieli jakiegokolwiek kultu. Jedna wspólna cecha, jaka łączy tych wszystkich, to wspomniany powyżej stan umysłu. Czyli moher mohera pogania syndromem kurdejszatan.
    Jedne co jest tu znamienne to to, że inklinacje do uprawiania kultu dotykają jedynie gatunku homo sapiens. Reszty użytkowników ziemi, tej ziemi, ten bzik nie dotyczy. Czytaj, że wilkowi z przygranicznych lasów jest wsio ryba czyją dupę gryzie.
Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka