Dodaj do ulubionych

Jednak da się wygrać z PiS

22.10.22, 18:12
Marszałkiem.
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2185756,1,jak-panstwowi-urzednicy-probowali-wykonczyc-wulkanizatora.read
Ogólnie gość przekazał nie odpłatnie za zgodą wszelakich urzędów 82 stare opony od ciężarówek jakiejś proeko fundacji. Fundacja miała z tego jakiś ekologiczny dom postawić. Coś nawaliła, wulkanizator musiał zabrać te swoje opony i utylizować. Marszałek naliczył ponad milion złotych kar za nie legalne składowanie opon. Sąd był po stronie wulkanizatora, marszałek ma zapłacić Ponad 20 tysięcy kosztów. Oczywiście nie ze swojego
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:39
      stasi1 napisał:

> Marszałkiem.
      > www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/2185756,1,jak-panstwowi-urzednicy-probowali-wykonczyc-wulkanizatora.read
      > Ogólnie gość przekazał nie odpłatnie za zgodą wszelakich urzędów 82 stare opon
      > y od ciężarówek jakiejś proeko fundacji. Fundacja miała z tego jakiś ekologiczn
      > y dom postawić. Coś nawaliła, wulkanizator musiał zabrać te swoje opony i utyli
      > zować. Marszałek naliczył ponad milion złotych kar za nie legalne składowanie o
      > pon. Sąd był po stronie wulkanizatora, marszałek ma zapłacić Ponad 20 tysięcy k
      > osztów. Oczywiście nie ze swojego
      Bo PiS jest słaby.
      Z PO i SLD nie dało się wygrać jak się nie dało łapówy. Wykańczali do zera. Kluska robi serki zamiast zarządzać dużą korporacją.
      • pies.na.czarnych Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:51
        > Z PO i SLD nie dało się wygrać jak się nie dało łapówy. Wykańczali do zera. Kluska robi serki zamiast zarządzać dużą korporacją.

Ludzikowa jakoś nie wykończyli. Ciekawe dlaczego.
        • szwampuch58 Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:56
          A co mieli wykonczyc,trolla pisowskiego ?
      • don.kichote Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:57
        no-popis napisała:

> Kluska robi serki zamiast zarządzać dużą korporacją.

A ja myślę, że gdyby ten swój przekręt, z papierowym eksporto-importem zrobił teraz - za rządów Ziobro - to by siedział...
        • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 20:09
          don.kichote napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > Kluska robi serki zamiast zarządzać dużą korporacją.
          >
          > A ja myślę, że gdyby ten swój przekręt, z papierowym eksporto-importem zrobił t
          > eraz - za rządów Ziobro - to by siedział...
          No i siedział przecież Kluska tzn był zatrzymany. Sąd nawet , w swojej wielkiej łaskawości, zasądził mu 5 000 zł za niezasadne aresztowanie. I to nie był ZIobro co to go niezasadnie zatrzymał.
          CO do reszty to wyroki wydają sędziowie a nie Ziobro a Kluska został całkiem uniewinnionybez cienia wątpliwości. Nie płacił łapówek to siedział i cierpiał.
          • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 23.10.22, 08:42
            no-popis napisała:

> don.kichote napisał:
            >
            > > no-popis napisała:
            > >
            > > > Kluska robi serki zamiast zarządzać dużą korporacją.
            > >
            > > A ja myślę, że gdyby ten swój przekręt, z papierowym eksporto-importem zr
            > obił t
            > > eraz - za rządów Ziobro - to by siedział...
            > No i siedział przecież Kluska tzn był zatrzymany. Sąd nawet , w swojej wielkiej
            > łaskawości, zasądził mu 5 000 zł za niezasadne aresztowanie. I to nie był ZIob
            > ro co to go niezasadnie zatrzymał.
            > CO do reszty to wyroki wydają sędziowie a nie Ziobro a Kluska został całkiem u
            > niewinnionybez cienia wątpliwości. Nie płacił łapówek to siedział i cierpiał.
            Najbardziej sKOrumpowane mafie, które za wszystko brały haracz to były SLD i PO, i zawsze nieodłączny toaaszysz tych mafii ...PSL.
            Mieli nawet zasady pobierania haraczy czy coś w rodzaju regulaminu podziału.
      • stasi1 Re: Jednak da się wygrać z PiS 24.10.22, 21:06
        Tylko aresztowanie Kluski odbyło się po tym jak sam z siebie zrezygnował z kierowania spółką
        ,,Sprawa pokazała opinii publicznej nieprawidłowości w działaniu polskiej administracji publicznej, w szczególności resortów finansów, sprawiedliwości i obrony. Według Kluski – i zgodnie z późniejszymi wyrokami NSA – działania podejmowane wobec Kluski nie miały podstaw prawnych, były prowadzone w sposób naruszający standardy państwa prawa i miały charakter zorganizowanej nagonki. W konsekwencji posady stracili szefowie Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie, Ryszard Rychlik i Wiesław Nocuń"
        Znasz choć jednego prokuratora który styracił swoją funkcję za nieuzasadnione aresztowanie za PiS?
        • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 25.10.22, 00:09
          stasi1 napisał:

> Tylko aresztowanie Kluski odbyło się po tym jak sam z siebie zrezygnował z kie
          > rowania spółką
          Co bardzo dobrze o nim świadczy bo nie chciał szkodzić spółce.
          Takich przykładów, innych niż Kluska, mogę Ci tu wrzucić dziesiątki. To tylko jeden z możliwych wielu.
          Z kamarylą SLD i PO nie dawało się tak wygrać jak z pisiakami bo kamaryla miała również zblatowanych sędziów czego przykładem był np "niezawisły" sędzia Milewski.
          • stasi1 Re: Jednak da się wygrać z PiS 28.10.22, 21:25
            To pisiaki nie mają tych zblatowanych sędzi? Akurat oni szczycą się z tego że jak ktoś się na sędziego nie nadaje to ma szanse karierę w zawodzie zrobić
            • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 29.10.22, 05:49
              stasi1 napisał:

> To pisiaki nie mają tych zblatowanych sędzi? Akurat oni szczycą się z tego że j
              > ak ktoś się na sędziego nie nadaje to ma szanse karierę w zawodzie zrobić
              Jak zwykle Stasi nie podejmuję się dyskusji w stulu Czandra lub Zapijaczonego.
              Dla mnie sędzia jest sędzia. Wyrok jest wyrok. To jest podstawa praworządności.
              Nie wiem czy pisiaki mają zblatowanych czy nie mają. Staram się pisać nie o swoich rojeniach ale o faktach.
              Dla mnie faktem jest, że np sędzia Milewski dalej orzeka i jest sędzią i nie jest to praworządność.
              • stasi1 Re: Jednak da się wygrać z PiS 30.10.22, 18:52
                Ale już sędzia Piotrowicz ci nie przeszkadza. Czy też schab albo radzik
    • 1maresuav Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:49
      Tzn. <Polskie Urzędy S.A.> to taka firma zarządzana przez Polskich polityków?
      • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 19:55
        1maresuav napisał:

> Tzn. <Polskie Urzędy S.A.> to taka firma zarządzana przez Polskich poli
        > tyków?
        Niestety tak było i ...tak dalej jest.
        • privus Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 20:25
          Dopóki nie ustanowi się niezależnej kontroli od rządu konsekwentnej kontroli, sytuacja nie wiele się zmieni poza zmianą autora bajeczek dla naiwnych.
          "Zaufanie jest dobre, ale kontrola lepsza"
          (Włodzimierz Iljicz Lenin)

I niestety, miał rację.
          Trzeba pamiętać o tym przy najbliższych wyborach nie pozwalając pozostawić jej w jednych rękach.
          • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 21:38
            privus napisał:

> Dopóki nie ustanowi się niezależnej kontroli od rządu konsekwentnej kontroli, s
            > ytuacja nie wiele się zmieni poza zmianą autora bajeczek dla naiwnych.

A co te wybory mają z tą słuszną ideą wspòlnego ?
            • privus Re: Jednak da się wygrać z PiS 22.10.22, 21:42
              Mam nadzieję, że przywrócą prawu jego należne miejsce.
              • no-popis Re: Jednak da się wygrać z PiS 29.10.22, 05:50
                privus napisał:

> Mam nadzieję, że przywrócą prawu jego należne miejsce.
                Jeżeli masz na myśli prawo służące nie obywatelom ale panującym klanom partyjnym to tak.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka