gregorak 16.11.04, 22:17 Nic nie slyszalem w RM (ani w ND) o sprawie spotkania Kulczyk-Giertych na Jasnej Górze. Dlaczego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yossarian18 Re: Kulczyk-Giertych 16.11.04, 22:27 Nie słuchałem ostatnio uważnie serwisów informacyjnych w RM. W ND rzeczywiście nic nie ma dzisiaj. Poseł Giertych nie jest ulubieńcem o. Rydzyka i o. Dyrektor nie chce mu przysparzać popularności. Odpowiedz Link Zgłoś
gregorak Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 08:28 yossarian18 napisał: > Nie słuchałem ostatnio uważnie serwisów informacyjnych w RM. Jako adminowi tego FORUM wypada Ci słuchac uważnie. > Poseł Giertych nie jest ulubieńcem o. Rydzyka i o. Dyrektor nie chce mu > przysparzać popularności. Zaskakująca odpowiedź! Po pierwsze informacja o tajnym spotkaniu Giertych - Kulczyk jest moim (i chyba nie tylko moim) zdaniem kompromitująca dla lidera LPR, więc jak taki news może mu przysparzać popularności. Po drugie czy mam rozumieć, że także Twoim zdaniem (ja do co do tego nie mam żadnych wątpliwości) RM dzieli wiadomości na te, które mogą i nie mogą byc podane na antenie? Wniosek: RM manipuluje słuchaczami nie podając istotnych dla kraju (obiektywnie rzecz biorąc) ale niewygodnych dla RM wiadomości. Odpowiedz Link Zgłoś
yossarian18 Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 19:24 Słuchacze Radia Maryja b. nie lubią p. Kulczyka i jego ataki(oraz posłów lewicy, np. Nałęcza) na R. Giertycha mogą przysporzyć popularności tylko temu ostatniemu. Moim zdaniem spotkanie lidera LPR z Kulczykiem wcale nie kompromituję Pana Romana, a rekacja lewicowo-liberalnych mediów jest przesadna. Odpowiedz Link Zgłoś
gregorak Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 20:15 yossarian18 napisał: > Słuchacze Radia Maryja b. nie lubią p. Kulczyka i jego ataki(oraz posłów > lewicy, np. Nałęcza) na R. Giertycha mogą przysporzyć popularności tylko temu > ostatniemu. W zwiazku z tym, że słuchacze RM nie lubią Kulczyka to nie wolno mowić o jego spotkniu z Giertychem, w "jedynym medium w Polsce ktore mówi prawdę"? Gdzie tu logika? >Moim zdaniem spotkanie lidera LPR z Kulczykiem wcale nie > kompromituję Pana Romana Uzasadnij wypowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 15:50 poseł Giertych poełnil błąd nieostrożnosci...no cóż mlody jest brak mu doswiadczenia i ogrania...ale to paradoksalnie działa na korzysć pana Romana..nikt już mu nie ma prawa od tej pory zarzucic ze jest cyniczny i wyrachowany..gdyby taki był w istocie napewno nie dał by się nabrać ludziom Kulczyka i jemu samemu.. Poza tym Rodziny Radia Maryja nie interesują kulisy bieżących rozgrywek politycznych, unikamy tanich sensacji typu kto z kim gdzie ile razy i za co...tym cchemy sie odróżniać od kolorowych pisemek i prasy bulwareowej. Podstawowe prorytety Radia Maryja to gloszenie Dobrej Nowiny i formacja słuchaczy w duchu katolickim Odpowiedz Link Zgłoś
gregorak Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 17:25 oszolom.z.radia.maryja napisał: > poseł Giertych poełnil błąd nieostrożnosci...no cóż mlody jest brak mu > doswiadczenia i ogrania...ale to paradoksalnie działa na korzysć pana > Romana..nikt już mu nie ma prawa od tej pory zarzucic ze jest cyniczny i > wyrachowany..gdyby taki był w istocie napewno nie dał by się nabrać ludziom > Kulczyka i jemu samemu.. Może jest po prostu głupi, zwłaszcza jeśli sie okaże, że Kulczyk go nagarł.. >Poza tym Rodziny Radia Maryja nie interesują kulisy > bieżących rozgrywek politycznych, unikamy tanich sensacji typu kto z kim >gdzie ile razy i za co...tym cchemy sie odróżniać od kolorowych pisemek i >prasy bulwareowej. Podstawowe prorytety Radia Maryja to gloszenie Dobrej >Nowiny i formacja słuchaczy w duchu katolickim To po co RM obszernie komentowało i komentuje np. takie afery Rywina i Orlenu. Przecież w nich jest najważniejsze "kto z kim gdzie ile razy i za co" Odpowiedz Link Zgłoś
oszolom.z.radia.maryja Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 18:10 nikt nie jest doskonały i wszechwiedzący (to do pierwszej części twej wypowiedzi) Jak inne media nawijają o tym w kółko to silą rzeczy RM zaczyna sie tym interesować i co wiecej zwraca też uwagę nie na to co sie mówi o danym wydarzeniu ale i jak w jak i sposób sie te wydarzenia relacjonuje w innych mediach tego nie masz (tego jak tylko co) Odpowiedz Link Zgłoś
gregorak Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 18:30 oszolom.z.radia.maryja napisał: > nikt nie jest doskonały i wszechwiedzący (to do pierwszej części twej > wypowiedzi) > Jak inne media nawijają o tym w kółko to silą rzeczy RM zaczyna sie tym > interesować i co wiecej zwraca też uwagę nie na to co sie mówi o danym > wydarzeniu ale i jak w jak i sposób sie te wydarzenia relacjonuje w innych > mediach tego nie masz (tego jak tylko co) Przepraszam, ale mimo strań, nie mogę zrozumieć co napisałeś. Możesz wyrażac sie trochę jaśniej. Odpowiedz Link Zgłoś