Dodaj do ulubionych

Kulczyk-Giertych

16.11.04, 22:17
Nic nie slyszalem w RM (ani w ND) o sprawie spotkania Kulczyk-Giertych na
Jasnej Górze. Dlaczego?
Obserwuj wątek
    • yossarian18 Re: Kulczyk-Giertych 16.11.04, 22:27
      Nie słuchałem ostatnio uważnie serwisów informacyjnych w RM. W ND rzeczywiście
      nic nie ma dzisiaj.
      Poseł Giertych nie jest ulubieńcem o. Rydzyka i o. Dyrektor nie chce mu
      przysparzać popularności.
      • gregorak Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 08:28
        yossarian18 napisał:
        > Nie słuchałem ostatnio uważnie serwisów informacyjnych w RM.
        Jako adminowi tego FORUM wypada Ci słuchac uważnie.

        > Poseł Giertych nie jest ulubieńcem o. Rydzyka i o. Dyrektor nie chce mu
        > przysparzać popularności.
        Zaskakująca odpowiedź! Po pierwsze informacja o tajnym spotkaniu Giertych -
        Kulczyk jest moim (i chyba nie tylko moim) zdaniem kompromitująca dla lidera
        LPR, więc jak taki news może mu przysparzać popularności. Po drugie czy mam
        rozumieć, że także Twoim zdaniem (ja do co do tego nie mam żadnych wątpliwości)
        RM dzieli wiadomości na te, które mogą i nie mogą byc podane na antenie?
        Wniosek: RM manipuluje słuchaczami nie podając istotnych dla kraju (obiektywnie
        rzecz biorąc) ale niewygodnych dla RM wiadomości.
        • yossarian18 Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 19:24
          Słuchacze Radia Maryja b. nie lubią p. Kulczyka i jego ataki(oraz posłów
          lewicy, np. Nałęcza) na R. Giertycha mogą przysporzyć popularności tylko temu
          ostatniemu. Moim zdaniem spotkanie lidera LPR z Kulczykiem wcale nie
          kompromituję Pana Romana, a rekacja lewicowo-liberalnych mediów jest przesadna.
          • gregorak Re: Kulczyk-Giertych 17.11.04, 20:15
            yossarian18 napisał:
            > Słuchacze Radia Maryja b. nie lubią p. Kulczyka i jego ataki(oraz posłów
            > lewicy, np. Nałęcza) na R. Giertycha mogą przysporzyć popularności tylko temu
            > ostatniemu.
            W zwiazku z tym, że słuchacze RM nie lubią Kulczyka to nie wolno mowić o jego
            spotkniu z Giertychem, w "jedynym medium w Polsce ktore mówi prawdę"? Gdzie tu
            logika?

            >Moim zdaniem spotkanie lidera LPR z Kulczykiem wcale nie
            > kompromituję Pana Romana
            Uzasadnij wypowiedź
    • oszolom.z.radia.maryja Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 15:50
      poseł Giertych poełnil błąd nieostrożnosci...no cóż mlody jest brak mu
      doswiadczenia i ogrania...ale to paradoksalnie działa na korzysć pana
      Romana..nikt już mu nie ma prawa od tej pory zarzucic ze jest cyniczny i
      wyrachowany..gdyby taki był w istocie napewno nie dał by się nabrać ludziom
      Kulczyka i jemu samemu.. Poza tym Rodziny Radia Maryja nie interesują kulisy
      bieżących rozgrywek politycznych, unikamy tanich sensacji typu kto z kim gdzie
      ile razy i za co...tym cchemy sie odróżniać od kolorowych pisemek i prasy
      bulwareowej. Podstawowe prorytety Radia Maryja to gloszenie Dobrej Nowiny i
      formacja słuchaczy w duchu katolickim
      • gregorak Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 17:25
        oszolom.z.radia.maryja napisał:

        > poseł Giertych poełnil błąd nieostrożnosci...no cóż mlody jest brak mu
        > doswiadczenia i ogrania...ale to paradoksalnie działa na korzysć pana
        > Romana..nikt już mu nie ma prawa od tej pory zarzucic ze jest cyniczny i
        > wyrachowany..gdyby taki był w istocie napewno nie dał by się nabrać ludziom
        > Kulczyka i jemu samemu..
        Może jest po prostu głupi, zwłaszcza jeśli sie okaże, że Kulczyk go nagarł..

        >Poza tym Rodziny Radia Maryja nie interesują kulisy
        > bieżących rozgrywek politycznych, unikamy tanich sensacji typu kto z kim
        >gdzie ile razy i za co...tym cchemy sie odróżniać od kolorowych pisemek i
        >prasy bulwareowej. Podstawowe prorytety Radia Maryja to gloszenie Dobrej
        >Nowiny i formacja słuchaczy w duchu katolickim
        To po co RM obszernie komentowało i komentuje np. takie afery Rywina i Orlenu.
        Przecież w nich jest najważniejsze "kto z kim gdzie ile razy i za co"
        • oszolom.z.radia.maryja Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 18:10
          nikt nie jest doskonały i wszechwiedzący (to do pierwszej części twej
          wypowiedzi)
          Jak inne media nawijają o tym w kółko to silą rzeczy RM zaczyna sie tym
          interesować i co wiecej zwraca też uwagę nie na to co sie mówi o danym
          wydarzeniu ale i jak w jak i sposób sie te wydarzenia relacjonuje w innych
          mediach tego nie masz (tego jak tylko co)
          • gregorak Re: Kulczyk-Giertych 18.11.04, 18:30
            oszolom.z.radia.maryja napisał:

            > nikt nie jest doskonały i wszechwiedzący (to do pierwszej części twej
            > wypowiedzi)
            > Jak inne media nawijają o tym w kółko to silą rzeczy RM zaczyna sie tym
            > interesować i co wiecej zwraca też uwagę nie na to co sie mówi o danym
            > wydarzeniu ale i jak w jak i sposób sie te wydarzenia relacjonuje w innych
            > mediach tego nie masz (tego jak tylko co)

            Przepraszam, ale mimo strań, nie mogę zrozumieć co napisałeś. Możesz wyrażac
            sie trochę jaśniej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka