28.02.25, 12:57
Mentzen na zaszczytnym 2 miejscu.

businessinsider.com.pl/wiadomosci/takiego-wyniku-nie-bylo-mentzen-wygrywa-z-nawrockim-sondaz/9g7stbb
Obserwuj wątek
    • prze.nick Re: Sensacja 28.02.25, 12:59
      Rotacyjny ma więc problem.
      • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 13:01
        prze.nick napisał:

        > Rotacyjny ma więc problem.

        A w czym ma problem?
        • prze.nick Re: Sensacja 28.02.25, 13:12
          Odpływ elektoratu Hołowni właśnie do Mentzena
          Poza tym są i inne rozgrywki
          wpolityce.pl/polityka/722424-holownia-stwierdzil-ze-mentzen-to-szkodnik-bedzie-nagana
          • prze.nick Re: Sensacja 28.02.25, 13:14
            Jeszcze obiecuje że pokona Mentzena. Pewnie tyle z tego wyjdzie co z wbicia Putina w ziemię
            wpolityce.pl/polityka/721669-on-w-to-wierzy-holownia-zamierzam-pokonac-mentzena
          • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 13:32
            prze.nick napisał:

            > Odpływ elektoratu Hołowni właśnie do Mentzena
            > Poza tym są i inne rozgrywki
            > wpolityce.pl/polityka/722424-holownia-stwierdzil-ze-mentzen-to-szkodnik-bedzie-nagana
            Szalony jesteś?
            To odpływa elektorat PiSu ...i Hołowni.
            • prze.nick Re: Sensacja 28.02.25, 13:39
              Pomijając już fakt wiarygodności sondaży (która jest niska bo suma partii koalicji ma więcej poparcia niż opozycja podczas gdy znaczna większość Polaków nie jest zadowolona z rządu) to według pisiorów Mentzen najwięce głosów zabiera Hołowni.
              • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 15:00
                prze.nick napisał:

                > Pomijając już fakt wiarygodności sondaży (która jest niska bo suma partii koali
                > cji ma więcej poparcia niż opozycja podczas gdy znaczna większość Polaków nie j
                > est zadowolona z rządu) to według pisiorów Mentzen najwięce głosów zabiera Hoło
                > wni.

                Prosiłbym maja fatalnego kandydata. Jak znasz jakiegoś ważnego pisiora to powiedz im, że jak kochają Polskę to niech w odpowiednim momencie wycofają tego parafiana Nawrockiego? DOKTORA KAROLA NAWROCKIEGO :)
              • sverir Re: Sensacja 01.03.25, 09:34
                "Pomijając już fakt wiarygodności sondaży (która jest niska bo suma partii koalicji ma więcej poparcia niż opozycja podczas gdy znaczna większość Polaków nie jest zadowolona z rządu)"

                Koalicja to nie tylko rząd, ale też Sejm i cała propaganda medialna wokół niej. Pewnie się zdziwisz, ale są ludzie, którzy popierają wciąż koalicję krytykując jednak rzad. I takich można znaleźć także w partiach koalicyjnych.

        • negativum Re: Sensacja 28.02.25, 13:53
          no-popis napisała:

          > prze.nick napisał:
          >
          > > Rotacyjny ma więc problem.
          >
          > A w czym ma problem?

          Dalej zostanie rotacyjnym.
          • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 15:01
            negativum napisał:

            > no-popis napisała:
            >
            > > prze.nick napisał:
            > >
            > > > Rotacyjny ma więc problem.
            > >
            > > A w czym ma problem?
            >
            > Dalej zostanie rotacyjnym.
            To Włodek nie wpisze sobie do emerytalnego cv tytułu Marszałka?
      • alicia033 Re: Sensacja 28.02.25, 14:16
        prze.nick napisał:

        > Rotacyjny ma więc problem.

        rotacyjny jest od początku nieliczący się.
    • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 13:00
      superspec2 napisał:

      > Mentzen na zaszczytnym 2 miejscu.
      >
      > businessinsider.com.pl/wiadomosci/takiego-wyniku-nie-bylo-mentzen-wygrywa-z-nawrockim-sondaz/9g7stbb

      No to jak do tego dojdzie to Trzaskowski niech pakuje walizeczki.
      • stasi1 Re: Sensacja 28.02.25, 13:49
        I Kaczyński też. Chyba nie będą chcieli w partii gościa który postawił na takiego kandydata
        • no-popis Re: Sensacja 28.02.25, 15:02
          stasi1 napisał:

          > I Kaczyński też. Chyba nie będą chcieli w partii gościa który postawił na takie
          > go kandydata

          To niemożliwe. To partia Kaczyńskiego:)
          • stasi1 Re: Sensacja 01.03.25, 09:28
            Co z tego. Przecież co raz jest prezes wybierany. I zawsze może się zdarzyć że go nie wybiorą.
            Swoją drogą tylko Kaczyński ma swoją partię, od ponad 20 lat tylko on szefuje. Inni się ciągle zmieniają
      • superspec2 Re: Sensacja 28.02.25, 16:30
        Pożyjemy zobaczymy.;)

        businessinsider.com.pl/wiadomosci/druga-tura-trzaskowski-mentzen-taki-bylby-wynik-sondaz/jvrycsl
    • eriko Re: Sensacja 28.02.25, 14:07
      superspec2 napisał:
      > Mentzen na zaszczytnym 2 miejscu.
      > businessinsider.com.pl/wiadomosci/takiego-wyniku-nie-bylo-mentzen-wygrywa-z-nawrockim-sondaz/9g7stbb

      Ach te sondaże :-D

      W najnowszym sondażu CBOS:
      R. Trzaskowski 34%
      K. Nawrocki 25%
      S. Mentzen 17 %

      Poczekamy na kolejne... Kto da więcej?



    • alicia033 Re: Sensacja 28.02.25, 14:14
      a co za różnica który to z kukiełków piss-prezesa jest drugi?
      • margit49 Re: Sensacja 28.02.25, 14:51
        Obaj są rotacyjni 😀

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka