negativum
07.03.25, 23:14
"Szef rządu 13 grudnia Donald Tusk oświadczył w piątek w Sejmie, że trwają prace nad przygotowaniem szkoleń wojskowych dla każdego dorosłego mężczyzny w Polsce - tak, aby rezerwa żołnierzy była "adekwatna do ewentualnych zagrożeń". Jak dodał Tusk, model ma być gotowy do końca roku."
tvrepublika.pl/Polska/Ziemkiewicz-i-internauci-wykpili-pomysl-Tuska/183934
Zastanawiam się jak to będzie z emerytami? Są dorośli, czy nie?