mazala2
05.06.26, 16:58
Zaczynali Oni swoją aktywność budowniczych nowego polskiego ustroju gospodarczo - społeczno - politycznego pod koniec lat osiemdziesiątych. Czy wiesz kto reprezentował główne środowiska ustalające ramy nowego ładu polityczno- gospodarczego co musiało być celem transformacji ze względu na ciągłość istnienia polskiego państwa ?
Które z tych środowisk - założycielskich (Magdalenka ) i osób nadal są aktywne w realizacji pierwotnych celów transformacji ?
Przypomnijmy sobie główne kategorie działań podczas transformacji:
1- ekonomiczna i prywatyzacyjna
2- polityczno-propagandowa
3 - organizacyjno- techniczna
4- społeczno- kościelna
No to do dzieła bezwstydu i bez obciachu 😁✋🍷
---------------
Pamiętaj o skutkach zniesławień lub pomówień zob. Art. 212 KK.