Dodaj do ulubionych

Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem

13.06.26, 13:59
next.gazeta.pl/next/7,151003,32849850,gigantyczny-rachunek-dla-polakow-finanse-uderzyly-w-historyczna.html
Nawet pomimo nie kopania kanału, braku inwestycji, braku CPK, elektrowni atomowych.
Pędzi nasz dług publiczny, który na koniec 2025 roku dobił do 59,7 proc. PKB (według unijnej metodologii EDP), co jest najwyższym odczytem w historii dostępnych danych od 1995 r.
Obserwuj wątek
    • sverir Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 15:38
      On ma problem, cały kraj ma problem i nie ma z czego się cieszyć.

      A tak na marginesie - dlaczego uparłeś sie nazywanie go bezdomnym? W sensie, że jak ktoś nie ma aktu własności do mieszkania, to jest bezdomny?
      • pies.na.czarnych Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 16:00
        > dlaczego uparłeś sie nazywanie go bezdomnym?

        W sensie, że tak jak Czarnek mieszka kątem u żony srozy 😅
        • opa34 Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 16:19
          To takie kuku na muniu u tego trolla,wlasnie
      • stefan4 Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 16:26
        sverir:
        > A tak na marginesie - dlaczego uparłeś sie nazywanie go bezdomnym?

        Spodziewasz się sensownej odpowiedzi? Gdyby tak, to jeszcze zapytaj go, skąd ten ,,Bąk''. I o co chodzi z tym ,,Herr''em.

        Ale ja sądzę, że w odpowiedzi na swoje pytanie dowiesz się raczej, co Negativum przeżył ze swoją kobietą, kiedy ona właśnie traciła dziewictwo, oraz kto na jego dzielni stawał dzielnie do pierwszej krwi.

        - Stefan
      • negativum Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 18:02
        sverir napisał:

        > On ma problem, cały kraj ma problem i nie ma z czego się cieszyć.
        >
        > A tak na marginesie - dlaczego uparłeś sie nazywanie go bezdomnym? W sensie, że
        > jak ktoś nie ma aktu własności do mieszkania, to jest bezdomny?

        Według zeznania majątkowego ma tylko Seiko.
        orka.sejm.gov.pl/osw10.nsf/0/70297BA961F71A2FC1258DE10038317D/%24File/OSW103_400.pdf
        Auta też nie ma. Żyje z emerytury włącznie.

        Za to chodzą słychy, że Pan Żur posiada koło 20 posiadłości, ze skromnej sędziowskiej emerytury. Ale oświadczenie jest tajne. Może Bezdomny Bąk mieszka na jednej z nich?
        • opa34 Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 18:48
          ok. 28–31 tys. zł netto miesięcznie starczy na zycie?
          • negativum Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 20:25
            opa34 napisał(a):

            > ok. 28–31 tys. zł netto miesięcznie starczy na zycie?

            tylko na życie…
            • opa34 Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 20:34
              Kto madry odklada na "czarna godzine "albo inwestuje
        • sverir Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 14.06.26, 12:06
          " Według zeznania majątkowego ma tylko Seiko."

          I co w związku z tym, że ma tylko Seiko? Dalej nie widzę związku pomiędzy twierdzeniem, że jak ktoś nie ma aktu własności mieszkania, to jest bezdomny.
          • negativum Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 14.06.26, 12:20
            sverir napisał:

            > " Według zeznania majątkowego ma tylko Seiko."
            >
            > I co w związku z tym, że ma tylko Seiko? Dalej nie widzę związku pomiędzy twier
            > dzeniem, że jak ktoś nie ma aktu własności mieszkania, to jest bezdomny.

            Ktoś, kto się nie podjął nawet starania, przez 70 lat jest, wybacz mi - kretynem.
            • x2468 Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 14.06.26, 12:41
              Moim zdaniem kretynem jest ten ktory wygłasza takie idiotyzmy jak ty.
    • m.c.hrabia Re: Herr Donald Bezdomny (Bąk) ma problem 13.06.26, 18:15
      W jednym masz racje, to nasz dług nie bąka 😀😀😀😀

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka