Dodaj do ulubionych

Kto płaci abonament za telewizor Dochnala?

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 05.12.04, 22:29
Sadze ze jest to bardzo istotny problem,na miare komisji sledczej i
pierwwszych stron gazet tego ciemnogrodu
Obserwuj wątek
    • Gość: Misio A kto płaci za spotkania Michnik - Kwach? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 22:40
      Mysle, ze te kolezenskie spotkania wieecej kosztuja podatnikow niz abonament tv
      dla tej SLD-wskiej kreatury. Dla kogo te banały?
      • Gość: HEHE KIEDY NAROD GLUPCOW PRZESTANIE GLOSOWAC NA DURNIOW IP: *.chello.pl 05.12.04, 23:00
        MOZE WRESZCIE WYBIERZMY SEJM KTORY ZACZNIE PO PROSTU ZAPIERD... I ODWALAC
        ROBOTE ZA KTORA IM PLACIMY !!!! TYLKO ZA GLUPI NASZ NAROD CHYBA JESZCZE NA COS
        TAKIEGO !
        • Gość: miop Re:debilizm w gazecie wybiorczej wlasnie szczytuje IP: 195.136.193.* 06.12.04, 04:33
          widac zatrudnili mlode kadry lyberalnej szkoly dzienikarstwa zaocznego
          • Gość: miop Re:sprawdzilem -blondynka i jeszcze z lodzi IP: 195.136.193.* 06.12.04, 04:35
            autorem tego gniota
            • Gość: kacper Re:sprawdzilem -blondynka i jeszcze z lodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 10:47
              ZA ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ ZUŻYWANĄ PRZEZ TELEWIZORY KRYMINALISTÓW TEŻ PŁACĄ
              PODATNICY!
          • steq1 [...] 06.12.04, 07:40
            Post niedostępny ze względu na naruszenie prawa lub regulaminu.
    • Gość: you Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.wroc.net / *.wroc.net 05.12.04, 22:41
      Nie oglądam tv, i jeżdżę tam:
      hydral.com.pl/neo/22277,foto.html
      • Gość: Tutu Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: 151.157.129.* 05.12.04, 23:03
        Dochnal ma placic, a jak nie to do pierdla z nim.
      • Gość: narod debili w usa nie ma telewizorow w celach. IP: *.client.comcast.net 06.12.04, 04:12
        w usa w wiezieniach sa betonowe lozka, sracz i umywalka. to wszystko. a wy
        glupie lewackie barany? macie problem z mysleniem. to u was gentyczne, wy
        pokomunistyczni mutanci, potomkowie chamow i chlopow panszczyznianych.
        • Gość: miop Re: i dlatego procent polglowkow wliczajac ciebie IP: 195.136.193.* 06.12.04, 04:37
          przekroczyl tam mase 50%
          wybierajac busha na prezydenta
        • Gość: Mojaj Jojo Ale tu jest Europa i więźniowie przechodzą IP: *.acn.waw.pl 06.12.04, 07:30
          resocjalizację, a nie usa gdzie zakłady karne są w rękach prywatnych.
    • Gość: logik Niech gazety w końcu uczą ludzi czym różni się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.04, 23:22
      skazany od aresztowanego. Bo tak zaciera się obraz i powstają miedzy innymi
      takie problemy. Wystarczy napisać: aresztowany to niewinny człowiek - bo sąd go
      nie skazał jeszcze. Idąc dalej to proukratura powinna płacić abonament za TV -
      bo jej zależy na braku mataczenia i innych tego typu okolicznościach.
      • Gość: fajka do logika Re: Niech gazety w końcu uczą ludzi czym różni si IP: *.pl 06.12.04, 00:48
        istnieje jeszcze taka kategoria jak podejrzany. Aresztowanie nie leży w gesti
        prokuratury tylko sądu .
        • Gość: miop Re:w postperlu to jakas roznica w branzy bezpieki? IP: 195.136.193.* 06.12.04, 04:40
    • Gość: shoo Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: 217.153.77.* 05.12.04, 23:26
      Normalnie bym napisal "gratuluje artykulu na poziomie Expressu Ilustrowanego".
      Ale biorac pod uwage ze to EI napisal o tym w piatek, a GW teraz to przepisuje
      to co moge napisac???
    • Gość: rolnik propaganda michnika IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 06.12.04, 00:12
      gdzie są dopłaty bezpośrednie? gazeta to strasznie kłamliwy szmatławiec.
      najpierw sugerują że to jest 500zł do 1ha,a faktycznie 200zł. W ten sposób
      można napisać że SREDNIO wszyscy zarabiają tyle co michnik. Dlaczego teraz
      zapanowała taka cisza na ten temat? napisz kłamco jak wpływają pieniądze do
      rolników.
    • Gość: JFK Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.toya.net.pl 06.12.04, 00:30
      Łodzianie mają w dupie problem kto płaci abonament za telewizor Dochnala. Jeśli
      ktoś nie ma rodziny i dochodów, to zapewne nie ma i telewizora. Dalej bez
      odpowiedzi musi pozostać pytanie, kto płaci abonament za "niemany" telewizor.
      Artykulik na poziomie głębokiej depresji.
    • franzmaurer Odgrzany kotlet ;) 06.12.04, 00:31
      Odgrzany kotlet a nie żaden news :)))
      tebe.blox.pl/html/1310721,262146,13.html?103728
    • Gość: fajka Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.pl 06.12.04, 00:51
      guzik mnie to obchodzi
    • Gość: sromoliz Po jakiego diabla w tzw "wolnym kraju" IP: *.dyn.grandenetworks.net 06.12.04, 01:27
      ...istnieje obowiazek rejestracji odbiornika RTV?
    • Gość: nemo Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 01:34
      A coz to - jest jesien, a uwas sezon ogorkowy
    • leonmasta Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? 06.12.04, 01:36
      amoze by tak dziwczynki do celi co skazani nie musieli by sie masturbowac
    • Gość: cezar Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.04, 07:29
      Nie rozumiesz o co tu chodzi?! Przeciez to takie proste! Chodzi o to, że mnie
      czy tobie, przeciętnemu obywatelowi każą płacić haracz na tę durną telewizję,
      grożąc inspekcjami, karami i ch.. wie czym jeszcze! Natomiast taki Dochnal, czy
      Pęczak dalej nie płacą żadnego abonamentu (jestem gotów założyć się o każde
      pieniądze, że wcześniej też nie płacili), mimo że tym razem są pod kontrolą
      (podobno)!
    • Gość: ZAWADZKI Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.04, 09:15
      POMIJAJĄĆ ABSURDALNOŚĆ OBCIĄŻEN WYNIKAJĄCYCH Z PŁACENIA DANINY ZA NIEZAMAWIANE
      USŁUGI W POSTACI TZW. ABONAMENTU CZYLI INACZEJ MÓWIĄĆ PODATKU OD WYJĄTKOWO
      TANDENTEJ TELEWIZJI POLSKIEJ DYSKUSJA NA TE TEMATY JEST BEZPRZEDMIOTOWA. NIKT
      NIKOGO NIE ZMUSI DO PŁACENIA "ABONAMETU" NATOMIAST ABONAMENT POTRZEBNY JEST NA
      PŁACENIE MIĘDZY INNYMI NA NIKOMU NIE POTRZEBNĄ CZAPĘ RADIOFONII Z JEJ SZEFOWĄ
      DANUTĄ WANIEK. PONADTO WŁAŚCICIEL TELEWIZORA MOŻE GO EKSPLOATOWAĆ W DOWOLNYCH
      MIEJSCACH I NIE MÓGŁBY WNOSIĆ DODATKOWEJ OPŁATY ZA OGLĄDANIE ZA KRATAMI. CZYLI
      W MYŚL ZASADY O ILE PŁACI ABONAMENT TO NIE MOŻĘ GO PŁACIĆ PODWÓJNIE.
      NAJLEPSZYM WYJŚLCIEM Z IMPASU ABSURDU JEST PRYWATYZACJA TELEWIZJI I WYSŁANIE NA
      ZIELONĄ TRAWKĘ AMATORÓW ŁATWEGO ZYSKU W CZYLI TYCH , KTÓRZY TWIERDZĄ IŻ TO ONI
      MAJĄ JAKĄŚ MISJĘ. TA ICH MISJA TO SĄ WŁASNE ETATY ORAZ CZŁONKÓW ICH RODZIN.
      W USA NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK JAKAŚ OPŁATA ZA OGLĄDANIE TV I STACJA KTÓRA MA
      SŁABE PROGRAMY PO PROSTU BANKRUTUJE. PONADTO TZW . ABONAMENT JEST NIEZBĘDNY DO
      WYPŁATY ODPRAW DLA RÓŻNEGO RODZAJU ODPADÓW INTELEKTUALNYCH , KTÓRE Z RÓŻNYCH
      POWODÓW OPUSZCZAJĄ SWOJE DOTYCHCZASOWE MIEJSCE PRACY. SZCZYTEM ABSURDU W
      FORMUOWANILU TEJ USTAWY JEST FAKT IŻ KAŻE SOBIE PŁACIĆ ZA FAKT POSIADANIA
      ODBIORNIKA TV NATOMIAST KAŻDY Z UŻYTKOWNIKÓW JUŻ W MOMENCIE ZAKUPU WNIÓŚŁ
      STOSOWNY PODATEK VAT ZA JEGO ZAKUP. IDĄC DALEJ TYM TROPEM MYŚLENIA PRODUCENCIL
      PRALEK I LODÓWEK MOGLIBY WPROWADZIĆ ABONAMWNT ZA POSIADANIE TYCHŻE PRZEDMIOTÓW.
      KŁANIA SIĘ MROŻEK. NALEPSZE ROZWIĄZANIE TO ZAKODOWANIE TYCH PROGRAMÓW I
      OGLĄDA TYLKO TEN KTO PŁACI TAK JAK TO MA MIEJSCE W NIEKTÓRYCH A MOŻE WIĘKSZOŚCI
      PAKIETÓW TELEWIZJI SATELITARNEJ.
    • Gość: Krzysztof Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.oepd.com.pl / 83.136.227.* 06.12.04, 10:00
      Jeszcze jeden doskonały przykład na to iż abonament telewizyjny to bzdura i
      utopia. Telewizja publiczna jak na to wskazuje nazwa powinna liczyć na pomoc
      publiczną z naszych podatków (a nie z dodatkowego, niekonstucyjnego haraczu).
      Powinna być na miarę naszych możliwości a nie państwem w państwie gdzie
      prezenterzy (publicznej TV) zarabiają kilkakrotnie wuięcej niż Prezydent czy
      Premier - jakimś cudem nie podlegają słynej ustawie kominowej. TV oderwana jest
      od rzeczywistości - kreuje świat reklam blichtru i zabaw towarzyskich. Czas na
      to aby przywrócić temu towarzystwu właściwy wymiar (finansowy również).
    • Gość: Kaszanka KWACHNAL musi odejsc na Ukrainem! IP: *.sympatico.ca 06.12.04, 11:19
    • Gość: ifs Re: Kto płaci abonament za telewizor Dochnala? IP: *.pop.e / *.pop.e-wro.pl 06.12.04, 18:08
      Święte słowa! Abonament RTVf jest przecież o wiele ważniejszy, niż niesprawna
      służba zdrowia, niedofinansowane szkolnictwo i mnożące się afery z udziałem
      najważniejszych osób w państwie. Trochę wstyd, że "Gazeta" zajmuję się takimi
      drobiazgami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka