Dodaj do ulubionych

WICESZEFOWA KOMISJI SPRAWIEDLIWOŚCI!!!!!!!!!!

IP: *.chello.pl 16.05.02, 01:05
....NIE STAWIŁA SIĘ W SĄDZIE NA ROZPRAWIE W KTÓREJ ODPOWIADA ZA FAŁSZOWANIE
DOKUMENTÓW... W TVP DYREKTORZY MAJĄ DEBET NA KARTACH FIRMOWYCH 30000pln
MIESIĘCZNIE, I TO JA ZA TO PŁACĘ....CO SIĘ W TYM KRAJU DZIEJE PRZECHODZI
LUDZKIE POJĘCIE...TAKIEGO BURDELU JAK ZA RZĄDÓW SLD JESZCZE NIE BYŁO....DO
TEGO KWACH WETUJĄCY USTAWĘ O PRAWIE KARNYM....SĘDZIA WYPUSZCZA Z ARESZTU
PRZYWÓDCÓW GANGU W LUBUWSKIEM GDYŻ PACJĘCI OSKARŻENI O WYŁUDZENIA, MORDERSTWA
I KRADZIERZE ZASŁUGUJĄ NA TO BY ODPOWIADAĆ Z WOLNEJ STOPY.......I
CO...NIC....RZĄD TO OLEWA, UDAJE JAKBY TEGO NIE WIDZIAŁ!!!!!!...SRAM NA TAKI
RZĄD I WSTYDZĘ SIĘ ŻE TAKIE SKORUMPOWANE, NAWZAJEM KRYJĄCE SIĘ MENDY MNIE
REPREZENTUJĄ
Obserwuj wątek
    • Gość: rako Re: WICESZEFOWA KOMISJI SPRAWIEDLIWOŚCI!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl / 62.179.0.* 17.05.02, 08:06
      Ty!ze stolcem na zamowienie nie zapominaj ,ze prawdziwy burdel to wniesli
      poprzednicy.Ten rzad nie jest wstanie posprzatac te smieci w tak krotkim czasie.
      Co rzad zrobi kiedy parlament wybral narod.Takie tez mamy
      Hojarskie,Lepperow,Macierewiczow i innych jakies my sobie wybrali!
      Widze,ze ci teskno za debilem Walesa-prezydentem dlatego opluwasz Kwacha.
      Badz obiektywny,bo swoim rozgoryczeniem nie uzdrowisz panujacych stosunkow.Mnie
      tez krew zalewa jak wiekszosc Polakow i co zrobic.Chyba wywolac "wojne domowa"?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka