Dodaj do ulubionych

POLSKA KRAJ STRACONY? DRUGA BOLIWIA. SPIS UJAWNIL,

IP: *.cvx28-bradley.dialup.earthlink.net 20.05.02, 00:00
SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM


PAŃSTWO W PAŃSTWIE - ŻYDZI W POLSCE

Czy spis ludności ujawni ile Żydów mieszka w Polsce? Szymon Szurmiej powiedział
w Telewizji Warszawskiej w 1996 roku, że zamieszkałych w Polsce Żydów jest 4
miliony i oni są członkami Światowej Federacji Żydów. Ilu więc jeszcze, według
niego, może być tych, którzy nie są członkami?
W zasobach archiwalnych MSW udokumentowanych jest:
2 miliony i 700 tysięcy Żydów,
ale w tej liczbie zawiera się liczba ukrywających swoje pochodzenie przybrawszy
polskie nazwiska.

Według spisu w 1938 było 3 miliony Żydów w Polsce, a po spisie przybyło
szacunkowo 300 tysięcy. Przed i w 1939 roku Żydzi z Polski uszli przeważnie do
Związku Sowieckie-go, skąd powrócili przebrani za II. Dywizję Piechoty tzw.
Wojska Polskiego i za “partyzantów” Armii Ludowej.

Po wojnie Żydzi twierdzili, że w obozach zginęło 3 mln 400 tys. czyli ponad
100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Potem mówili, że 6 milionów -
na użytek pokazówek norymberskich dla wyszantażowania “odszkodowań” od Niemiec
i “pomocy” od podatników amerykańskich.
Niezależne kalkulacje oszacowały ilość zgonów, które nastąpiły podczas
okropnych warunków w obozach pod koniec wojny wskutek zbrodniczych bombardowań
Aliantów i które nastąpiły z innych przyczyn - na 110 tysięcy.
Zob. Tomasz Gabiś: “Religia ‘Holocaustu’", periodyk “Stańczyk”, Wrocław nr
2/1997, oraz:
codoh.com
www.zundelsite.net
www.geocities.com/capitolhill/senate/8844

W 1989 Sanhedryn brukselski (tajny rząd żydowski) przeprowadził
ekonomiczny "holocaust" na narodzie polskim. Głównym jego wykonawcą był Żyd
Soros za swoim “pinczerkiem z Harvardu” Jefferey-em Sachsem i Międzynarodowy
Fundusz Walutowy którzy zdewastowali kraj "prywatyzacją" i lichwiarskim
zadłużeniem.

Obecna elita polityczna to dzieci morderców i ludobójców, jak W. Cimoszewicz i
M. Borowski, którzy wyrośli z poczuciem wyższości i z cynicznie skrywaną
pogardą do Polaków. Wielu zmieniło nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i
występuje w kamuflażu rodowitych Polaków. Ich pochodzenie polityczne to KPP,
PPR, PZPR, UW i UP.

Żydzi w “żydokomunie” korzystali z przywilejów, “ciepłych posadek” i intratnych
stanowisk, kształcili się za darmo, wspomagani stypendiami, jeździli swobodnie
na Zachód, do Sowietów i po KDL-u, a obecnie kształcą następny miot pasożytów
w prywatnych szkołach i uniwersytetach zgranicznych, np. Haike Silberstein
(Hanna Suchocka) i Szymon Szimel (K. Skubiszewsk).

Aaron Schechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie
wystąpił ostentacyjnie w jarmułce, że Żydzi w Polsce przygotowują ekspansję i
mogą ją zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów. Na konferencji w Los
Angeles, gdzie on usiłował pomówić Episkopat polski o “antysemityzm”,
powiedział: “Jestem polskim Polakiem jak cholera”. (To prawda - jak plaga).
Również: “Jestem polskim Polakiem, a tylko dla moich wrogów Żydem”.

Wyniki wyborów uległy dystorcji przez zawiłe i pokrętne ordynacje, ale głównie
przez wmówienie wyborcom psychotechnicznymi trikami żydowskich mediów, że Żydzi
zadbają o przyszłość Polaków, a nie o ich żydowskie geszefta.

Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać
się świadectwem, że jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń
polskich i nie ze zdrajców ojczyzny, żeby Polska była Polską. Na to istnieje
precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.

Żydzi i ich przekupni serwiliści kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa,
telewizję, radio, widowiska, muzea, szkolnictwo i urabiają opinie wyborców
propagandą i środkami psychotechnicznymi. “Zdywersowanym” standardem prawdy i
dezinformacją powodują oni zamęt w społeczeństwie, demoralizację, podważają
katolicyzm, z którego naród czerpie swoją siłę, sprzeciwiają się restrykcjom
katolickim i naukom Kościoła, organizują nagonki na Episkopat itd., co jest
powszechnie rozpoznawane, ale Polacy są pozbawieni siły politycznej i ich
reakcja polityczna jałowieje w bezsilnym gniewie jednych i rezygnacji drugich.

W Polsce, jak w USA, obowiązuje “political correctness” (terror
strukturalny “poprawności politycznej”), czyli autocenzura wypowiedzi i
publikacji, oraz akcji.
"Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety jawnie żydowskie.

Unia Wolności jest partią żydowską, tak jak Democratic Party w USA. Inne
partie zinfiltratrowali manipulatorzy żydowscy.

2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.

Żydostwo stanowi państwo w państwie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Nimek POLSKA KRAJ STRACONY? DRUGA BOLIWIA. SPIS UJAWNIL, IP: *.cvx28-bradley.dialup.earthlink.net 20.05.02, 00:01
      PLAN PERSPETYWICZNY ŚWIATOWEJ FEDERACJI ŻYDÓW

      ■ Wyniszczyć Polskę finansowo;

      ■ Pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy,
      nawet tych które przetrwały od 1918 roku;

      ■ Zrujnować rolnictwo, aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";

      ■ "Oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;

      ■ Wyludnić kraj różnymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą
      służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;

      ■ Zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby
      Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w
      resorcie usług i pracy robotniczej na podobieństwo Palestyńczykow pracujących w
      Izraelu.

      ■ “Odzyskać” własność nieruchomości i gruntów dla przyszłych osadników;

      ■ Przygotować zwiększenie ilości osadników żydowskich;

      ■ Najpilniejszą inicjatywą jest wywłaszczenie Polaków z żydowskich "miejsc
      pamięci", a natychmiast z obozu w Oświęcimiu, który stanowi podstawę mitologii
      Religii Holocaustu i jest "miejscem, gdzie uczy się nienawiści" młodzież z
      Izraela.



      Znajdź więcej informacji:
      www.papurec.org/
      www.ihr.org/index.html
      pubweb.acns.nwu.edu/%7eabutz/
      www.noontidepress.com/index.html
      www.lebensraum.org/index.html
      www.hoffman-info.com/
      www.revisionism.com/
      codoh.com
      www.normanfinkelstein.com/
      www.blacksandjews.com/
      homepage.mac.com/lsf/
      www.geocities.com/capitolhill/senate/8844

      SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM
      • Gość: zyx aNIMEK aniMOZDZEK. ANTYSEMITA vulgaris IP: *.rdu.bellsouth.net 20.05.02, 00:16
        Gość portalu: Nimek napisał(a):

        > PLAN PERSPETYWICZNY ŚWIATOWEJ FEDERACJI ŻYDÓW
        >
        > ■ Wyniszczyć Polskę finansowo;
        >
        > ■ Pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów prac
        > y,
        > nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
        >
        > ■ Zrujnować rolnictwo, aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";
        >
        > ■ "Oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;
        >
        > ■ Wyludnić kraj różnymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy b
        > ędą
        > służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
        >
        > ■ Zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich,
        > aby
        > Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w
        > resorcie usług i pracy robotniczej na podobieństwo Palestyńczykow pracujących w
        >
        > Izraelu.
        >
        > ■ “Odzyskać” własność nieruchomości i gruntów dla przyszłych
        > osadników;
        >
        > ■ Przygotować zwiększenie ilości osadników żydowskich;
        >
        > ■ Najpilniejszą inicjatywą jest wywłaszczenie Polaków z żydowskich "miejs
        > c
        > pamięci", a natychmiast z obozu w Oświęcimiu, który stanowi podstawę mitologii
        >
        > Religii Holocaustu i jest "miejscem, gdzie uczy się nienawiści" młodzież z
        > Izraela.
        >
        >
        >
        > Znajdź więcej informacji:
        > <a href="http://www.papurec.org/"target="_blank">www.papurec.org/</a>
        > <a href="http://www.ihr.org/index.html"target="_blank">www.ihr.org/index.html</
        > a>
        > <a href="http://pubweb.acns.nwu.edu/%7eabutz/"target="_blank">pubweb.acns.nwu.e
        > du/%7eabutz/</a>
        > <a href="http://www.noontidepress.com/index.html"target="_blank">www.noontidepr
        > ess.com/index.html</a>
        > <a href="http://www.lebensraum.org/index.html"target="_blank">www.lebensraum.or
        > g/index.html</a>
        > <a href="http://www.hoffman-info.com/"target="_blank">www.hoffman-info.com/</a>
        > www.revisionism.com/
        > codoh.com
        > <a href="http://www.normanfinkelstein.com/"target="_blank">www.normanfinkelstei
        > n.com/</a>
        > <a href="http://www.blacksandjews.com/"target="_blank">www.blacksandjews.com/</
        > a>
        > <a href="http://homepage.mac.com/lsf/"target="_blank">homepage.mac.com/lsf/</a>
        > www.geocities.com/capitolhill/senate/8844
        >
        > SKOPIUJ ▬ PODAJ DALEJ ▬ OPOWIEDZ ZNAJOMYM WYBORCOM

        • Gość: Nimek Re: aNIMEK aniMOZDZEK. ANTYSEMITA vulgaris IP: *.cvx28-bradley.dialup.earthlink.net 20.05.02, 00:21
          Temu Zydowi (zyx) prawda mowe odjela.
          • Gość: Rysy ZxyDek czy to prawda IP: *.104.popsite.net 20.05.02, 17:07
            Gość portalu: Nimek napisał(a):

            > Temu Zydowi (zyx) prawda mowe odjela.

            No wez ze cos beknij chociaz
            • chicago1 Re: Rysy Bezmozgowe 20.05.02, 17:10
              Gość portalu: Rysy napisał(a):

              > Gość portalu: Nimek napisał(a):
              >
              > > Temu Zydowi (zyx) prawda mowe odjela.
              >
              > No wez ze cos beknij chociaz

              Wystarczy,ze ty bekasz bezmozgowcu.

      • Gość: pank Re: POLSKA KRAJ STRACONY? DRUGA BOLIWIA. SPIS UJAWNIL, IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 17:01
        jezeli to ty jestes ta "inteligencja patriotyczna" to faktycznie nalezaloby oczyscic z tego kraj
        • Gość: jewHowa Pank ? IP: *.104.popsite.net 20.05.02, 17:09
          Ty nie jestes zaden pank
          nawet nie wiesz co to pank
          panki bija zyda
          • chicago1 Re: Rysy bezmozgowe 20.05.02, 17:14
            Gość portalu: jewHowa napisał(a):

            > Ty nie jestes zaden pank
            > nawet nie wiesz co to pank
            > panki bija zyda

            UI znow sie produkujesz bezmozgowcu?Myslisz,ze nikt cie nie pozna glisto ludzka.
    • Gość: Ed Re: POLSKA KRAJ STRACONY? DRUGA BOLIWIA. SPIS UJAWNIL, IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 20.05.02, 16:54
      Gość portalu: Nimek napisał(a):

      > "...Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje,..."

      Tak, to mówi wszystko.
      • Gość: Rysy Wszysko + jeeeeszcze IP: *.104.popsite.net 20.05.02, 17:11
        No to jak mowi wszysko to co ty chcesz dodac?

        logiczny objeb ED
        • Gość: errtu Re: Wszysko + jeeeeszcze IP: *.chello.pl 20.05.02, 17:15
          ha niezli jestescie.Spisek zydo-komuny?????chyba nie wiecie ale w polsce zyje
          tylko 8 tys. zydow.Ja nim nie jestem.Nie jesttem tez ich agentem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka