Dodaj do ulubionych

Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyjnym?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 13:46
ZYCIORYS MA SUPER , CIEKAWE ILU LUDZI ZNISZCZYŁ PO DRODZE
Obserwuj wątek
    • Gość: Miecz na komuchow Hydra IP: *.j.pppool.de 13.01.05, 13:50
      Odrabie jedna glowe odrosnie dwadziescia ale nie ustane w trudzie.
      • Gość: miop Re: ciekawe ilu zostawil na zapleczu na slasku IP: *.broker.com.pl 13.01.05, 16:50
        sadzac ze sprawy morela i wujka cala ubecka gromadke

        slask ma szanse przescignac lodz mullera
    • Gość: łodzianin Popaprańcy??? IP: *.toya.net.pl 13.01.05, 13:55
      Popaprańcy i popieprzony naród Polski-potrzebny H I T L E R
      • Gość: do debilka ADOLF I JÓZEF - nie dali nam rady!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:42
      • Gość: stefan Re: Popaprańcy,łodzianin ty gnido bez ambicji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 16:01
    • Gość: gosc Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.54.220.140.tisdip.tiscali.de 13.01.05, 13:57
      Czerwony karaluch
    • Gość: pamin Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.observer.de / *.observer.de 13.01.05, 14:02
      panie prokuratorze, zrobia panu tyle samo co Ziutkowi. Proponuje juz teraz
      zaczac kandydowac na kogos. Na kogo? Ziutek panu doradzi.
      • Gość: Bolek Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.01.05, 14:08
        Zbrodniarza zdegradowac i postawic pod sciane naprzeciw kalasznikowa
        • Gość: Emeryt Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.inter / *.inter-c.pl 13.01.05, 18:54
          Debilu. Nie wypowiadaj się na temat armii, bo nie masz zielonego pojęcia.
          W żadnym wypadku prokuratorzy wojskowi nie byli werbowani przez kontrwywiad.
          • Gość: pamin Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.observer.de / *.observer.de 14.01.05, 07:03
            A kto sie wypowiada na temat armii? Emeryt i to jeszcze bezmozgowy. Ze sposobu
            wypowidzi wnioskuje, ze sloma z butow wystaje. Lepiej sie chamie nie odzywaj.
    • Gość: Bogusław Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.238.99.4.adsl.inetia.pl 13.01.05, 14:11
      Gość portalu: UBEK napisał(a):

      > ZYCIORYS MA SUPER , CIEKAWE ILU LUDZI ZNISZCZYŁ PO DRODZE

      Tylu,ile każdy inny prokurator bez względu na kolor partyjny.
      • Gość: ASD Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:19
        MZSZ RACJE
    • feliks-50 Wszystko wskazuje na to,że SB-cja rządzi ... 13.01.05, 14:11
      wszędzie.
      Lustracja konieczna natychmiast. I odsunąć od koryta wszyskich kapusiów i
      sb_eków oraz całą SLD !!! - dość litowania się nad sprzedawczykami, oni nie
      mieli litości !
      • Gość: ToJaTo Re: Niestety ale masz rację IP: *.zks.skoczow.pl 13.01.05, 14:15
        Tylko że dzisiaj to już nic nie da, chyba że wszystkich pod lufy a co zagrabili
        to na biedne dzieci.
    • Gość: LONIA Lustrację wymyślono po to żeby wykosić ludzi z PRL IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 14:24
      W ten sposób eliminuje się z życia publicznego wielu fachowych, rzetelnych
      ludzi zastępując ich chłamem pokroju LPR czy PiS.
      Nie ma siły, żeby komuś kto służył w wojsku lub policji za czasów PRL nie
      udowodnić wspólpracy z SB, to było obowiązkiem.
      Cała ta lustracja to takie samo przestępstwo jak przestepstwa z czasów PRL.
      • Gość: do LONI POZDRÓW CZERWONĄ RODZINKĘ!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:35
        Tak lustracje po to wymyślono żeby was wykosić!Szczesciem jest że
        dzieki "grubej kresce" nie powieszono was!!!!!!!!!
        • Gość: od Loni Nie zapomnij, że przy okazji powieszonoby twojego IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 14:40
          tatuska może mamuśkę a na pewno nie jednego stryjka.
          Miałbyś 1 listopada dużo działek do obskoczenia.
          • Gość: do Loni ZA PÓŻNO czerwony miociku IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:47
            moi bliscy juz oddali życie walcząc z "twoimi"!!!!!! a moje pokolenie nie
            spocznie zanim was nie zlikwiduje ,ale po chrześcijańsku jak was pochowamy i
            przysypiemy wapnem-możecie liczyc na modlitwę!.
            • Gość: CV Re: do idioty piszacego do LONI IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:34
              GLUPI KUNDLU-DO BUDY.
      • Gość: pułkownik LONIA, mnie w to nie mieszaj IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.01.05, 15:02
        Lonia, mnie w to nie mieszaj. Nie wolno tak sobie uogólniać i zarzucać
        wszystkim wojskowym współpracę z SB. Wielką krzywdę wyrządzasz żołnierzom
        zawodowym służących w LWP. Być może w armii znajdowli się współpracownicy
        tajnych służb bezpieczeństwa, przecież władza musiała trzymać rękę na pulsie i
        wiedzieć jakie nastroje są w armii. Podejrzewam, że taki mechanizm jest na
        całym świecie. Ale nie masz prawa bez pokrycia oskarżać wszystkich żołnierzy o
        współpracę. Być może jest to metoda "rozmycia" swojej winy.
        Z autopsji wiem, że oficerowie pionu politycznego zbierali szczegółowe dane o
        poglądach i nastrojach oficerów innych rodzajów służb.
        Z tego co wiem, nie kryli się z tym zadaniem. Sądzę,że to nie mieściło się w
        pojęciu tzw. TW. Być może sie mylę. Niech IPN i MON to wyjaśni.
        Jeszcze raz powtarzam, służba w wojsku nie była w żadnym przypadku automatyczną
        współpracą z SB. Jeśli ktoś podjął taką współpracę niech się teraz martwi a nie
        zasłania służbą wojskową. To dwie rozdzielne sprawy.
      • Gość: europejczyk To jest KLAMSTWO. IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 15:17
        Jesli nawet tak bylo to dlaczego to ukrywac przed komisja lustracyjna.
        Zaczynac nowe rozdzial od klamstwa: tym bardziej godne pogardy
        Byli tacy co z tego powodu nie zatrudnili sie w wojsku, w milicji i nie mieli
        wszystkich przywilejow z tego wynikajacych.
        Czas by ci co je mieli w PRL przestali je miec w demokratycznej Polsce i
        zaczeli pracowac normalnie jak wszyscy inni, a nie zalatwiac sobie prace w
        enargetyce by byc chronionym ukladem zbiorowym, lub w Sejmie by korzystac z
        immunitetu pOSELSKIEGO.
        Nie ma to nic wspolnego z przestepstwem.
        To sie nazywa sprawiedliwoscia dziejowa.
        • Gość: Lonia Nie bronię prokuratora, skłamał bo żal było mu IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 15:32
          stracić, jego broszka. Jestem człowiekiem niezależnym i w zasadzie mi to wisi.
          Chciałem tylko powiedzieć, że historia kałem się tuczy.
          Kiedy 30 lat temu kończyłem studia koledzy po prawie, historii, geografii szli
          do policji, SB lub seminarium duchownego, żeby uniknąć nędznie płatnej posadki
          nauczyciela, czy wychowawcy w domu dziecka. Wybór był marny.
          Teraz młodzi ludzie kończą studia i idą do policji, SB lub seminarium
          duchownego, bo nie ma żadnej lepszej pracy.
          Dlatego nie widzę, żadnej istotnej pozytywnej różnicy między PRL-em a III RP,
          może teraz jest więcej złodziejstwa i przekretów na wielka skalę.
          Więc pytam po co ta lustracja ????
          • Gość: europejczyk ROZNICA JEST KOLOSALNA IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 16:43
            Nie ma porownania,
            Jak nie ma zadnej innej pracy to nic nie stoi na przeszkodzie by sie samemu
            zatrudnic, stworzyc przedsiebiorstwo,
            Mozna wyjechac, pouczyc sie jezyka, zawodu pracujac w calej Europie.

            Mozna stworzyc partie polityczna.
            Obecnie sa po temu wysmienite warunki.
            Stare sa kompletnie skorumpowane tak te z lewa jak i te z prawa.
            Czy sa jakies mlode nazwiska w polityce ?
            Ludzi bez przeszlosci komunistycznej.
            Nie : studenci robia zawody kto wiecej wypija wodki i sa z tego dumni !
            Sa po prostu zalosni: maja wolnosc o ktorej marzylem jak mialem 20 lat.

            Trzeba tylko chciec a nie narzekac, ze nie ma pracy.
            W Polsce jest roboty od cholery tylko kazdy mysli o spokojnej posadzie:
            czytalem mlodych o porozumieniu w energetyce: smiac mi sie chcialo: czlowiek z
            wyzszym wyksztalceniem technicznym zalil sie, ze bez 10 letnich gwarancji to on
            bedzie skonczony.Zupelnie jak emeryt.
            Jemu trzeba 5 lat studjow zeby sie przekwalifikowac: gdzie on konczyl te
            "swoje" studia. Przeciez to wstyd mowic takie rzeczy .
            Beda dotacje europejskie dla mlodych przedsiebiorstw: dla tych co chca.
            Tylko w Polsce niewielu jest tych co chce.
            Wielu mlodych przyjelo model ich rodzicow:
            oczekuja wszystkiego od panstwa,
            sa niewolnikami istniejacych ukladow,
            nie maja odwagi, nie widza potrzeby, czy ja to moge wiedziec !
            Roznica jest kolosalna, tylko nie trzeba sie bac walczyc z istniejacymi
            ukladami, nie trzeba sie bac przegrac raz , drugi by za trzecim razem wygrac.
            Selekcja negatywna polega wlasnie na tym, ze Ci co sie boja ida do policji, SB
            i tak dalej. I potem mamy pracownikow sluzb specjalnych z ktorych sie mozna
            tylko smiac . To sa ci co sie w mlodosci bali: co z nic bedzie na starosc.
            Tradycja jest zreszta dluga: starczy wspomniec tych co sie "zajmowali" ks.
            Popieuszka. Przeciez oni mieli poziom intelektualny ludzi niedorozwinietych a
            byli w sluzbach specjalnych. Pomijajac jednoznaczna ocene morderstwa.
            Lustracja jest po to by Ci ktorzy korzystali z przywilejow wladzy ( byli
            placeni za poparcie dla wladz komunistycznych) nie korzystali z podobnych
            przywilejow obecnie: sa niewiarygodni, sprzedajni, rozleniwieni, daja zly
            przyklad otoczeniu, nie wspominajac, ze w wiekszosci wypadkow sa niekompetentni
            czego dowodow nie brak w sadach
            • Gość: miop Re: chyba ci odbilo o tych mozliwosciach zaczynani IP: *.broker.com.pl 13.01.05, 16:55
    • Gość: ola Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 14:26
      OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,o no wreszcie ktoś z PO.No a co z prosiaczkiem
      Piskorskim i jego mostem?
      • Gość: do oli RODZINKA CZERWONEGO POMIOTU aktywizacja IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:40
    • Gość: gaga CAŁA PROKURATURA - OPCJA ZEROWA IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:32
      Prokuratura bedzie inaczej usytuowana w Konstytucji a prokuratorzy beda z
      wyboru na okreslone kadencje.
      Dosyc kompromitacji naszego kraju przez ten "Organ" (nazwa właściwa) !Ostatni
      Duży Format opisuje losy 3 prok.którzy opuscili ta "instytucję" a wniosek jest
      tragiczny -uczciwy i madry prawnik nie ma tam czego szukać.!!!!
    • Gość: do loni CZY LONIA TO OD LEONIDA imię?Brezniewa? IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:39
      • Gość: łagodny LONIA kup sobie MÓZGOJEBA IP: *.chello.pl 13.01.05, 14:58
        • Gość: Lonia A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, co IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 15:21
          uniemożliwiło ci skończenie podstawówki
          • Gość: Bolek Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.ne.client2.attbi.com 13.01.05, 15:57
            Nie skapujesz Lonia. Masz partyjne geny i nie mysl za duzo bo sie spocisz.
            • Gość: od Loni Lonia nie zrozumie tego bo nie jest z czasów IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 16:07
              skinheadów, chodził do porządnych szkół z czasów PRL, które umiały nie tylko
              nauczyc ale i wychować i co nie przeszkadzło mu być też ministrantem.
              Żal mi, że rosniesz synu w gorszych czasach moralnego chłamu i nieładu.
              A i muszę cie zmartwic Lonia nie ma partyjnych genów za to umie odróżnić białe
              od czarnego.
              • Gość: do od loni Czarne i białe rozróżnia LONIA =typowy daltonizm IP: *.crowley.pl 13.01.05, 16:26
              • Gość: Bolek Re: Lonia nie zrozumie tego bo nie jest z czasów IP: *.ne.client2.attbi.com 13.01.05, 17:06
                Obawiam sie Lonia, ze jestem ciut starszy od Ciebie. A to ze masz klopoty z
                mysleniem i widzeniem kolorow... No coz - moze niekoniecznie PZPR-owskie geny.
                Wsrod bezpartyjnych pula genetyczna byla dosc zroznicowana. A "crossing over"
                is a real bitch.
            • Gość: Y Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:42
              LONIA ,MOZGOJEB TO RODZAJ DEBILA. NAZYWA SIE LAGODNY ALBO BOLEK.I TO JEST
              NIEULECZALNE
            • Gość: polonus Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.wma.east.verizon.net 14.01.05, 01:29
              Wy sie zastanowcie tam w kraju kto i po co Was szczuje na siebie. To wyglada
              wrecz tragicznie co robicie. Zastanowcie sie dlaczego zaden Zyd nie jest
              lustrowany a tyle ich bylo w UB, SB, wywiadzie i kontrwywiadzie.
    • Gość: pragmatyk Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.atldial2.hawkcommunications.com 13.01.05, 16:36
      Mimo ze reżym warszawski za czasów PRL był narzucony przez obcą przemoc w
      wyniku teherańsko-jałtańskich uzgodmień między St.Zj., W.B. i ZSSR, był on
      faktyczną władzą między Odrą-Nysą i Bugiem od 1945 do 1989. Polacy mogli w
      głębi duszy popierać legalny rząd polski który z powodu konjunktury był
      zmuszony przebywać w Londynie, lecz realie życia powodowały że trzeba było
      działać zgodnie z władzą w Warszawie. Podobnie dziś bywa z Irakijczykami
      którzy wpółpracują z władzą ustaloną przez obcą przemoc. Czas jest by
      powiedzieć: Co było to było a ty ciągnij kobyło. Powinno przyciągać się
      jaknajwięcej utalentowanych ludzi do wzrostu znaczenia Polski a nie odpychać
      ich za dawne mroczne "przewinienia".
      • Gość: europejczyk Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 17:09
        do pragmatyka
        problem polega na tym, ze oni nie tylko nie sa utalentowani, ale raczej wprost
        przeciwnie niekompetentni: starczy sledzic umowy w energetyce: dyrekcje, nie
        reprezentuja interesow przedsiebiorstwa tylko swoj wlasny: wszyscy powinni byc
        karnie zwolnieni bez zadnego odszkodowania.Przeciez to wie kazde dziecko, ze
        jak sie jest dyrektorem, to broni sie interesow przedsiebiorstwa, bo za to
        dostaje sie pensje.Ci panowie dostaja pensje za troske o wlasne interesy: to
        wszystko z naszej kasy.To wola o pomste do nieba.
        Ale oni, jestem tego pewny, mysla, ze to jest jakas gra, albo nagonka na nich
        bo przeciez nic zlego nie zrobili.
        Inteligentni niech sobie poszukaja innej pracy:
        z dala od wladzy bo do czego sa zdolni dali dowod w ostatnim piecioleciu.
        Zamiast zajac sie budowaniem praworzadnego panstwa zajeli sie skutecznie
        rozkradaniem.
        Bylem zwolennikiem grubej kreski: miarka sie przebrala.
        Nie potraktowli tego jako reki do zgody,
        tylko jako slabosc drugiej strony.
        Czas jest zeby ci co byli we wladzach w czasach komunistycznych mieli zakaz
        sprawowania wladzy obecnie.
        Dali dowod, ze wykorzystuja to nie w celu sluzenia polskim interesom, ale
        wykorzystuja zdobyte pozycje by wzmocnic wlasna mafie, oslabiajac tym samym
        Polske.
        I jeszcze jedno: sa sprzedajni i niewiarygodni i trudno by byli zacheta dla
        mlodych zdolnych i uczciwych, ktorzy chcieliby wybrac "kariere" polityczna.

    • Gość: Karol M. Lustracja, IPN, teczki - tematy zastępcze IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 16:44
      przesłaniające autentyczne problemy tego kraju, którymi są 20 % bezrobocie
      i 40 % bezrobocie wsród młodziezy, brak inwestycji, zadłużenie kraju na 150
      miliardów dolarów.
      Kto wreszcie otworzy politykom, dziennikarzom, samorządom, klerowi oczy na to o
      czym się winno mówić, pisać i dyskutować każdego dnia od rana do wieczora.
      • Gość: UFO Re: do ANTY IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:55
        przy czytaniu tych wypowiedzi mozna dojsc do wniosku ze w Polsce bylo wiecej
        antykomuchow niz ludnosci.Im dalej od komuny tym wiecej antykomuchow.Teraz byle
        gowniarz jest ANTY,.Odwaga staniala.Ciekawi mnie tylko co sie stalo z tymi
        milionami co na wiecach POPIERALI.Przypuszczam ze znowu sa w pierwszym szeregu
        jako antykomuchy
        • Gość: europejczyk TRAFNA UWAGA:ci co najwiecej i najglosniej krzycza IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 19:07
          to sa ci co chodzili na pochod I majowy bo "fajnie",
          zapisywali sie SZMS bo sie "jezdzi na wycieczki dofinansowywane"
          dostawali mieszkanie "bo sie akurat zwolnilo"
          byli wysylani na szkolenie do Jugoslawi "bo tam jest najtaniej"
          sposobow na kupowanie ludzi bylo tysiace
          czesto kupowani nawet nie wiedzieli ze sa kupowani
          i byc moze to ich najbardziej zlosci
          niedosc, ze byli kupowani to jeszcze o tym nie wiedziel !
          • Gość: Sprawiedliwy Re: TRAFNA UWAGA:ci co najwiecej i najglosniej kr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 20:30
            Wiem cos na ten temat bo mam prokuratora wojskowego w rodzinie.Zaden z nich nie
            jest czysty.Z urzedu kapowali i robia to dalej.Tam sa naprawde prawdziwi
            czekisci!!Czyszczenie tego srodowiska jes niezbedne!!
          • Gość: kazik Europejczyk, nie rozumiesz istoty sprawy, albo.... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.01.05, 21:01
            Europejczyk, koniecznie chcesz rozwodnić sprawę. Chcesz za wszelką cenę
            przyrównać tych co chodzili na 1 maja,zapisywali się do SZMS, itd. do tych
            którzy potajemnie donosili, szpiclowali, często fabrykowali na swoich
            współpracowników. Czy ten co poszedł na pochód wyrządził komuś bezpośrednio
            krzywdę. Robił to w sposób jawny, nikomu nie szkodził. W ten sposób można
            obciążać tych którzy chodzili do kina , przecież ogladali radzieckie filmy,
            tych którzy uczciwie pracowali, przecież wzmacniali PRL, itd. Chcę ci wykazać
            do jakich absurdów prowadzi twoje rozumowanie. Podobnie dziś prof. Lityński w
            TV1 mówi tak, jeśli już chcemy odtajnić współpracowników SB, to członkowie
            partii powinni zadć relacje o czym mówili na zebraniach partyjnych.
            Panie prof. Lityński mógłby Pan coś sensowniejszego wymyślić.
            Poprostu ręce opadają jak posłucha się tych co strach ich obleciał z powodu
            ujawniania list TW. Tracą głowę. Spokojnie, przecież każdy kto załapał się na
            taką listę może się oczyścić, jeśli tam trafił przypadkowo, jeśli nie był podłą
            świnią i nie szpiclował.
    • Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Właściwy człowiek na właściwym miejscu ... IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.01.05, 16:47
      ... nic tu dodać, nic ująć. Gdy słyszę "Prokuratura Wojskowa" - włos na głowie
      się jeży, a po plecach przechodzi mrowie. To przecież ci goście, którzy
      prowadzili postępowanie "w sprawie śmierci górników Kopalni Wujek", co to
      najpierw nie zabezpieczyli dowody, tym samym dopuszczając do ich bezpowrotnego
      zniszczenia, a potem już spokojnie umorzyli sprawę z powodu braku cech
      przestępstwa. A zniszczenie dowodów, to przecież też przestępstwo, za które
      winni prokuratorzy, a także ich mocodawcy powinni swoje odsiedzieć!
    • Gość: Emeryt Nie wierzę... IP: *.inter / *.inter-c.pl 13.01.05, 18:52
      Przecież to idiotyzm najwyższej klasy. Ten stary siwy dereś narobił tyle szkód,
      że będzie zdychał w męczarniach. Przypomnijmy sobie lustrację Cimoszewicza i
      Wałęsy. Z uporem idioty powtarzał, że on wie, ale nia ma na to super dowodów.
      Ale dowodem jest jego głupie rozumowanie. Istny folwark Orwela. Tylko kto w
      roli knura?
      • Gość: Gr DO EMERYTA!! JESTES CZERWONY SKU.....WYSYN SPADAJ!!!!!!... IP: *.proxy.aol.com 14.01.05, 02:16
        • Gość: 000 Re: JESTES CZERWONY SKU.....WYSYN SPADAJ!!!!!! IP: *.246.33.236.Dial1.SanJose1.Level3.net 14.01.05, 04:17


          wszędzie.
          Lustracja konieczna natychmiast. I odsunąć od koryta wszyskich kapusiów i
          sb_eków oraz całą SLD !!! - dość litowania się nad sprzedawczykami, oni nie
          mieli litości !

          feliks-50
    • Gość: 00 Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.245.114.166.Dial1.SanJose1.Level3.net 14.01.05, 21:39
      nurni napisał:

      > Kiedy oni przekonuja ze po nich juz tylko potop albo faszyzm.
      >
      > Tu juz nie chodzi o to ze ktos taki z dnia na dzien stanie sie NIKIM.
      > Tu juz chodzi o obrone wlasnych zyciorysow i parszywych (dla Polski) wyborow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka