Gość: UBEK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 13:46 ZYCIORYS MA SUPER , CIEKAWE ILU LUDZI ZNISZCZYŁ PO DRODZE Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Miecz na komuchow Hydra IP: *.j.pppool.de 13.01.05, 13:50 Odrabie jedna glowe odrosnie dwadziescia ale nie ustane w trudzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miop Re: ciekawe ilu zostawil na zapleczu na slasku IP: *.broker.com.pl 13.01.05, 16:50 sadzac ze sprawy morela i wujka cala ubecka gromadke slask ma szanse przescignac lodz mullera Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łodzianin Popaprańcy??? IP: *.toya.net.pl 13.01.05, 13:55 Popaprańcy i popieprzony naród Polski-potrzebny H I T L E R Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do debilka ADOLF I JÓZEF - nie dali nam rady!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan Re: Popaprańcy,łodzianin ty gnido bez ambicji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 16:01 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.54.220.140.tisdip.tiscali.de 13.01.05, 13:57 Czerwony karaluch Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamin Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.observer.de / *.observer.de 13.01.05, 14:02 panie prokuratorze, zrobia panu tyle samo co Ziutkowi. Proponuje juz teraz zaczac kandydowac na kogos. Na kogo? Ziutek panu doradzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.nwrk.east.verizon.net 13.01.05, 14:08 Zbrodniarza zdegradowac i postawic pod sciane naprzeciw kalasznikowa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.inter / *.inter-c.pl 13.01.05, 18:54 Debilu. Nie wypowiadaj się na temat armii, bo nie masz zielonego pojęcia. W żadnym wypadku prokuratorzy wojskowi nie byli werbowani przez kontrwywiad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pamin Re: Pewnie kolega Ziuta Oleksego. Pan sie nie boi IP: *.observer.de / *.observer.de 14.01.05, 07:03 A kto sie wypowiada na temat armii? Emeryt i to jeszcze bezmozgowy. Ze sposobu wypowidzi wnioskuje, ze sloma z butow wystaje. Lepiej sie chamie nie odzywaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bogusław Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.238.99.4.adsl.inetia.pl 13.01.05, 14:11 Gość portalu: UBEK napisał(a): > ZYCIORYS MA SUPER , CIEKAWE ILU LUDZI ZNISZCZYŁ PO DRODZE Tylu,ile każdy inny prokurator bez względu na kolor partyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ASD Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 18:19 MZSZ RACJE Odpowiedz Link Zgłoś
feliks-50 Wszystko wskazuje na to,że SB-cja rządzi ... 13.01.05, 14:11 wszędzie. Lustracja konieczna natychmiast. I odsunąć od koryta wszyskich kapusiów i sb_eków oraz całą SLD !!! - dość litowania się nad sprzedawczykami, oni nie mieli litości ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToJaTo Re: Niestety ale masz rację IP: *.zks.skoczow.pl 13.01.05, 14:15 Tylko że dzisiaj to już nic nie da, chyba że wszystkich pod lufy a co zagrabili to na biedne dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LONIA Lustrację wymyślono po to żeby wykosić ludzi z PRL IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 14:24 W ten sposób eliminuje się z życia publicznego wielu fachowych, rzetelnych ludzi zastępując ich chłamem pokroju LPR czy PiS. Nie ma siły, żeby komuś kto służył w wojsku lub policji za czasów PRL nie udowodnić wspólpracy z SB, to było obowiązkiem. Cała ta lustracja to takie samo przestępstwo jak przestepstwa z czasów PRL. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do LONI POZDRÓW CZERWONĄ RODZINKĘ!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:35 Tak lustracje po to wymyślono żeby was wykosić!Szczesciem jest że dzieki "grubej kresce" nie powieszono was!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: od Loni Nie zapomnij, że przy okazji powieszonoby twojego IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 14:40 tatuska może mamuśkę a na pewno nie jednego stryjka. Miałbyś 1 listopada dużo działek do obskoczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Loni ZA PÓŻNO czerwony miociku IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:47 moi bliscy juz oddali życie walcząc z "twoimi"!!!!!! a moje pokolenie nie spocznie zanim was nie zlikwiduje ,ale po chrześcijańsku jak was pochowamy i przysypiemy wapnem-możecie liczyc na modlitwę!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CV Re: do idioty piszacego do LONI IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:34 GLUPI KUNDLU-DO BUDY. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pułkownik LONIA, mnie w to nie mieszaj IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.01.05, 15:02 Lonia, mnie w to nie mieszaj. Nie wolno tak sobie uogólniać i zarzucać wszystkim wojskowym współpracę z SB. Wielką krzywdę wyrządzasz żołnierzom zawodowym służących w LWP. Być może w armii znajdowli się współpracownicy tajnych służb bezpieczeństwa, przecież władza musiała trzymać rękę na pulsie i wiedzieć jakie nastroje są w armii. Podejrzewam, że taki mechanizm jest na całym świecie. Ale nie masz prawa bez pokrycia oskarżać wszystkich żołnierzy o współpracę. Być może jest to metoda "rozmycia" swojej winy. Z autopsji wiem, że oficerowie pionu politycznego zbierali szczegółowe dane o poglądach i nastrojach oficerów innych rodzajów służb. Z tego co wiem, nie kryli się z tym zadaniem. Sądzę,że to nie mieściło się w pojęciu tzw. TW. Być może sie mylę. Niech IPN i MON to wyjaśni. Jeszcze raz powtarzam, służba w wojsku nie była w żadnym przypadku automatyczną współpracą z SB. Jeśli ktoś podjął taką współpracę niech się teraz martwi a nie zasłania służbą wojskową. To dwie rozdzielne sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk To jest KLAMSTWO. IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 15:17 Jesli nawet tak bylo to dlaczego to ukrywac przed komisja lustracyjna. Zaczynac nowe rozdzial od klamstwa: tym bardziej godne pogardy Byli tacy co z tego powodu nie zatrudnili sie w wojsku, w milicji i nie mieli wszystkich przywilejow z tego wynikajacych. Czas by ci co je mieli w PRL przestali je miec w demokratycznej Polsce i zaczeli pracowac normalnie jak wszyscy inni, a nie zalatwiac sobie prace w enargetyce by byc chronionym ukladem zbiorowym, lub w Sejmie by korzystac z immunitetu pOSELSKIEGO. Nie ma to nic wspolnego z przestepstwem. To sie nazywa sprawiedliwoscia dziejowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lonia Nie bronię prokuratora, skłamał bo żal było mu IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 15:32 stracić, jego broszka. Jestem człowiekiem niezależnym i w zasadzie mi to wisi. Chciałem tylko powiedzieć, że historia kałem się tuczy. Kiedy 30 lat temu kończyłem studia koledzy po prawie, historii, geografii szli do policji, SB lub seminarium duchownego, żeby uniknąć nędznie płatnej posadki nauczyciela, czy wychowawcy w domu dziecka. Wybór był marny. Teraz młodzi ludzie kończą studia i idą do policji, SB lub seminarium duchownego, bo nie ma żadnej lepszej pracy. Dlatego nie widzę, żadnej istotnej pozytywnej różnicy między PRL-em a III RP, może teraz jest więcej złodziejstwa i przekretów na wielka skalę. Więc pytam po co ta lustracja ???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk ROZNICA JEST KOLOSALNA IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 16:43 Nie ma porownania, Jak nie ma zadnej innej pracy to nic nie stoi na przeszkodzie by sie samemu zatrudnic, stworzyc przedsiebiorstwo, Mozna wyjechac, pouczyc sie jezyka, zawodu pracujac w calej Europie. Mozna stworzyc partie polityczna. Obecnie sa po temu wysmienite warunki. Stare sa kompletnie skorumpowane tak te z lewa jak i te z prawa. Czy sa jakies mlode nazwiska w polityce ? Ludzi bez przeszlosci komunistycznej. Nie : studenci robia zawody kto wiecej wypija wodki i sa z tego dumni ! Sa po prostu zalosni: maja wolnosc o ktorej marzylem jak mialem 20 lat. Trzeba tylko chciec a nie narzekac, ze nie ma pracy. W Polsce jest roboty od cholery tylko kazdy mysli o spokojnej posadzie: czytalem mlodych o porozumieniu w energetyce: smiac mi sie chcialo: czlowiek z wyzszym wyksztalceniem technicznym zalil sie, ze bez 10 letnich gwarancji to on bedzie skonczony.Zupelnie jak emeryt. Jemu trzeba 5 lat studjow zeby sie przekwalifikowac: gdzie on konczyl te "swoje" studia. Przeciez to wstyd mowic takie rzeczy . Beda dotacje europejskie dla mlodych przedsiebiorstw: dla tych co chca. Tylko w Polsce niewielu jest tych co chce. Wielu mlodych przyjelo model ich rodzicow: oczekuja wszystkiego od panstwa, sa niewolnikami istniejacych ukladow, nie maja odwagi, nie widza potrzeby, czy ja to moge wiedziec ! Roznica jest kolosalna, tylko nie trzeba sie bac walczyc z istniejacymi ukladami, nie trzeba sie bac przegrac raz , drugi by za trzecim razem wygrac. Selekcja negatywna polega wlasnie na tym, ze Ci co sie boja ida do policji, SB i tak dalej. I potem mamy pracownikow sluzb specjalnych z ktorych sie mozna tylko smiac . To sa ci co sie w mlodosci bali: co z nic bedzie na starosc. Tradycja jest zreszta dluga: starczy wspomniec tych co sie "zajmowali" ks. Popieuszka. Przeciez oni mieli poziom intelektualny ludzi niedorozwinietych a byli w sluzbach specjalnych. Pomijajac jednoznaczna ocene morderstwa. Lustracja jest po to by Ci ktorzy korzystali z przywilejow wladzy ( byli placeni za poparcie dla wladz komunistycznych) nie korzystali z podobnych przywilejow obecnie: sa niewiarygodni, sprzedajni, rozleniwieni, daja zly przyklad otoczeniu, nie wspominajac, ze w wiekszosci wypadkow sa niekompetentni czego dowodow nie brak w sadach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miop Re: chyba ci odbilo o tych mozliwosciach zaczynani IP: *.broker.com.pl 13.01.05, 16:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 14:26 OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,o no wreszcie ktoś z PO.No a co z prosiaczkiem Piskorskim i jego mostem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do oli RODZINKA CZERWONEGO POMIOTU aktywizacja IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:40 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga CAŁA PROKURATURA - OPCJA ZEROWA IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:32 Prokuratura bedzie inaczej usytuowana w Konstytucji a prokuratorzy beda z wyboru na okreslone kadencje. Dosyc kompromitacji naszego kraju przez ten "Organ" (nazwa właściwa) !Ostatni Duży Format opisuje losy 3 prok.którzy opuscili ta "instytucję" a wniosek jest tragiczny -uczciwy i madry prawnik nie ma tam czego szukać.!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do loni CZY LONIA TO OD LEONIDA imię?Brezniewa? IP: *.crowley.pl 13.01.05, 14:39 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lonia A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, co IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 15:21 uniemożliwiło ci skończenie podstawówki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.ne.client2.attbi.com 13.01.05, 15:57 Nie skapujesz Lonia. Masz partyjne geny i nie mysl za duzo bo sie spocisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: od Loni Lonia nie zrozumie tego bo nie jest z czasów IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 16:07 skinheadów, chodził do porządnych szkół z czasów PRL, które umiały nie tylko nauczyc ale i wychować i co nie przeszkadzło mu być też ministrantem. Żal mi, że rosniesz synu w gorszych czasach moralnego chłamu i nieładu. A i muszę cie zmartwic Lonia nie ma partyjnych genów za to umie odróżnić białe od czarnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do od loni Czarne i białe rozróżnia LONIA =typowy daltonizm IP: *.crowley.pl 13.01.05, 16:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Lonia nie zrozumie tego bo nie jest z czasów IP: *.ne.client2.attbi.com 13.01.05, 17:06 Obawiam sie Lonia, ze jestem ciut starszy od Ciebie. A to ze masz klopoty z mysleniem i widzeniem kolorow... No coz - moze niekoniecznie PZPR-owskie geny. Wsrod bezpartyjnych pula genetyczna byla dosc zroznicowana. A "crossing over" is a real bitch. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Y Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:42 LONIA ,MOZGOJEB TO RODZAJ DEBILA. NAZYWA SIE LAGODNY ALBO BOLEK.I TO JEST NIEULECZALNE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polonus Re: A co to takiego MÓZGOJEB, czy to coś takiego, IP: *.wma.east.verizon.net 14.01.05, 01:29 Wy sie zastanowcie tam w kraju kto i po co Was szczuje na siebie. To wyglada wrecz tragicznie co robicie. Zastanowcie sie dlaczego zaden Zyd nie jest lustrowany a tyle ich bylo w UB, SB, wywiadzie i kontrwywiadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pragmatyk Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.atldial2.hawkcommunications.com 13.01.05, 16:36 Mimo ze reżym warszawski za czasów PRL był narzucony przez obcą przemoc w wyniku teherańsko-jałtańskich uzgodmień między St.Zj., W.B. i ZSSR, był on faktyczną władzą między Odrą-Nysą i Bugiem od 1945 do 1989. Polacy mogli w głębi duszy popierać legalny rząd polski który z powodu konjunktury był zmuszony przebywać w Londynie, lecz realie życia powodowały że trzeba było działać zgodnie z władzą w Warszawie. Podobnie dziś bywa z Irakijczykami którzy wpółpracują z władzą ustaloną przez obcą przemoc. Czas jest by powiedzieć: Co było to było a ty ciągnij kobyło. Powinno przyciągać się jaknajwięcej utalentowanych ludzi do wzrostu znaczenia Polski a nie odpychać ich za dawne mroczne "przewinienia". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 17:09 do pragmatyka problem polega na tym, ze oni nie tylko nie sa utalentowani, ale raczej wprost przeciwnie niekompetentni: starczy sledzic umowy w energetyce: dyrekcje, nie reprezentuja interesow przedsiebiorstwa tylko swoj wlasny: wszyscy powinni byc karnie zwolnieni bez zadnego odszkodowania.Przeciez to wie kazde dziecko, ze jak sie jest dyrektorem, to broni sie interesow przedsiebiorstwa, bo za to dostaje sie pensje.Ci panowie dostaja pensje za troske o wlasne interesy: to wszystko z naszej kasy.To wola o pomste do nieba. Ale oni, jestem tego pewny, mysla, ze to jest jakas gra, albo nagonka na nich bo przeciez nic zlego nie zrobili. Inteligentni niech sobie poszukaja innej pracy: z dala od wladzy bo do czego sa zdolni dali dowod w ostatnim piecioleciu. Zamiast zajac sie budowaniem praworzadnego panstwa zajeli sie skutecznie rozkradaniem. Bylem zwolennikiem grubej kreski: miarka sie przebrala. Nie potraktowli tego jako reki do zgody, tylko jako slabosc drugiej strony. Czas jest zeby ci co byli we wladzach w czasach komunistycznych mieli zakaz sprawowania wladzy obecnie. Dali dowod, ze wykorzystuja to nie w celu sluzenia polskim interesom, ale wykorzystuja zdobyte pozycje by wzmocnic wlasna mafie, oslabiajac tym samym Polske. I jeszcze jedno: sa sprzedajni i niewiarygodni i trudno by byli zacheta dla mlodych zdolnych i uczciwych, ktorzy chcieliby wybrac "kariere" polityczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol M. Lustracja, IPN, teczki - tematy zastępcze IP: 5.5R* / 213.218.65.* 13.01.05, 16:44 przesłaniające autentyczne problemy tego kraju, którymi są 20 % bezrobocie i 40 % bezrobocie wsród młodziezy, brak inwestycji, zadłużenie kraju na 150 miliardów dolarów. Kto wreszcie otworzy politykom, dziennikarzom, samorządom, klerowi oczy na to o czym się winno mówić, pisać i dyskutować każdego dnia od rana do wieczora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: UFO Re: do ANTY IP: *.ek.zgora.pl 13.01.05, 16:55 przy czytaniu tych wypowiedzi mozna dojsc do wniosku ze w Polsce bylo wiecej antykomuchow niz ludnosci.Im dalej od komuny tym wiecej antykomuchow.Teraz byle gowniarz jest ANTY,.Odwaga staniala.Ciekawi mnie tylko co sie stalo z tymi milionami co na wiecach POPIERALI.Przypuszczam ze znowu sa w pierwszym szeregu jako antykomuchy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: europejczyk TRAFNA UWAGA:ci co najwiecej i najglosniej krzycza IP: *.adsl.nordnet.fr 13.01.05, 19:07 to sa ci co chodzili na pochod I majowy bo "fajnie", zapisywali sie SZMS bo sie "jezdzi na wycieczki dofinansowywane" dostawali mieszkanie "bo sie akurat zwolnilo" byli wysylani na szkolenie do Jugoslawi "bo tam jest najtaniej" sposobow na kupowanie ludzi bylo tysiace czesto kupowani nawet nie wiedzieli ze sa kupowani i byc moze to ich najbardziej zlosci niedosc, ze byli kupowani to jeszcze o tym nie wiedziel ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sprawiedliwy Re: TRAFNA UWAGA:ci co najwiecej i najglosniej kr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.05, 20:30 Wiem cos na ten temat bo mam prokuratora wojskowego w rodzinie.Zaden z nich nie jest czysty.Z urzedu kapowali i robia to dalej.Tam sa naprawde prawdziwi czekisci!!Czyszczenie tego srodowiska jes niezbedne!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazik Europejczyk, nie rozumiesz istoty sprawy, albo.... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.01.05, 21:01 Europejczyk, koniecznie chcesz rozwodnić sprawę. Chcesz za wszelką cenę przyrównać tych co chodzili na 1 maja,zapisywali się do SZMS, itd. do tych którzy potajemnie donosili, szpiclowali, często fabrykowali na swoich współpracowników. Czy ten co poszedł na pochód wyrządził komuś bezpośrednio krzywdę. Robił to w sposób jawny, nikomu nie szkodził. W ten sposób można obciążać tych którzy chodzili do kina , przecież ogladali radzieckie filmy, tych którzy uczciwie pracowali, przecież wzmacniali PRL, itd. Chcę ci wykazać do jakich absurdów prowadzi twoje rozumowanie. Podobnie dziś prof. Lityński w TV1 mówi tak, jeśli już chcemy odtajnić współpracowników SB, to członkowie partii powinni zadć relacje o czym mówili na zebraniach partyjnych. Panie prof. Lityński mógłby Pan coś sensowniejszego wymyślić. Poprostu ręce opadają jak posłucha się tych co strach ich obleciał z powodu ujawniania list TW. Tracą głowę. Spokojnie, przecież każdy kto załapał się na taką listę może się oczyścić, jeśli tam trafił przypadkowo, jeśli nie był podłą świnią i nie szpiclował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Właściwy człowiek na właściwym miejscu ... IP: *.bielsko.dialog.net.pl 13.01.05, 16:47 ... nic tu dodać, nic ująć. Gdy słyszę "Prokuratura Wojskowa" - włos na głowie się jeży, a po plecach przechodzi mrowie. To przecież ci goście, którzy prowadzili postępowanie "w sprawie śmierci górników Kopalni Wujek", co to najpierw nie zabezpieczyli dowody, tym samym dopuszczając do ich bezpowrotnego zniszczenia, a potem już spokojnie umorzyli sprawę z powodu braku cech przestępstwa. A zniszczenie dowodów, to przecież też przestępstwo, za które winni prokuratorzy, a także ich mocodawcy powinni swoje odsiedzieć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Nie wierzę... IP: *.inter / *.inter-c.pl 13.01.05, 18:52 Przecież to idiotyzm najwyższej klasy. Ten stary siwy dereś narobił tyle szkód, że będzie zdychał w męczarniach. Przypomnijmy sobie lustrację Cimoszewicza i Wałęsy. Z uporem idioty powtarzał, że on wie, ale nia ma na to super dowodów. Ale dowodem jest jego głupie rozumowanie. Istny folwark Orwela. Tylko kto w roli knura? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gr DO EMERYTA!! JESTES CZERWONY SKU.....WYSYN SPADAJ!!!!!!... IP: *.proxy.aol.com 14.01.05, 02:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 000 Re: JESTES CZERWONY SKU.....WYSYN SPADAJ!!!!!! IP: *.246.33.236.Dial1.SanJose1.Level3.net 14.01.05, 04:17 wszędzie. Lustracja konieczna natychmiast. I odsunąć od koryta wszyskich kapusiów i sb_eków oraz całą SLD !!! - dość litowania się nad sprzedawczykami, oni nie mieli litości ! feliks-50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 00 Re: Naczelny prokurator wojskowy kłamcą lustracyj IP: *.245.114.166.Dial1.SanJose1.Level3.net 14.01.05, 21:39 nurni napisał: > Kiedy oni przekonuja ze po nich juz tylko potop albo faszyzm. > > Tu juz nie chodzi o to ze ktos taki z dnia na dzien stanie sie NIKIM. > Tu juz chodzi o obrone wlasnych zyciorysow i parszywych (dla Polski) wyborow. Odpowiedz Link Zgłoś