Dodaj do ulubionych

Proces Lenina

IP: 195.205.7.* 21.06.02, 12:34
Taki proces świadczy w moim przekonaniu o dwóch sprawach ; po pierwsze ,że
policjanci legitymujący Pana redaktora L. to nie dość iż nie mają poczucia
humoru , nie mają także dobrze pod "dachem". Po drugie to nasze tak przeciążone
sądy nie powinny zajmować się takimi pierdołami , bo jest wiele spraw bardzo
ważnych do rozstrzygnięcia jak choćby korupcja ,morderstwa czy molestowanie
seksualne i wiele innych .
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Re: Proces Lenina IP: 217.11.142.* 21.06.02, 12:36
      a coz to za proces? - powiedz cos wiecej
    • Gość: aw Re: Proces Lenina IP: *.dip.t-dialin.net 21.06.02, 13:10
      Ciekaw jestem, kiedy funkcjonariusz policji /milicji/ zorientowal sie, ze
      nie ma doczynienia z Leninem?

      Andrzej
      • Gość: Jaceq Re: Proces Lenina IP: *.szeptel.net.pl 21.06.02, 22:32
        Gość portalu: aw napisał(a):

        > Ciekaw jestem, kiedy funkcjonariusz policji /milicji/ zorientowal sie, ze
        > nie ma doczynienia z Leninem?
        > Andrzej

        Podejrzewam, że ustalił to przez walkie-talkie. Na komendzie sprawdzili via ruska ambasada, że
        domniemany Lenin nie żyje.
        • douglasmclloyd Re: Proces Lenina 21.06.02, 22:42
          Gość portalu: Jaceq napisał(a):

          > Gość portalu: aw napisał(a):
          >
          > > Ciekaw jestem, kiedy funkcjonariusz policji /milicji/ zorientowal sie, ze
          > > nie ma doczynienia z Leninem?
          > > Andrzej

          > Podejrzewam, że ustalił to przez walkie-talkie. Na komendzie sprawdzili via rus
          > ka ambasada, że
          > domniemany Lenin nie żyje.

          W zwiazku z tym beda sadzic niezywego Lenina. W sadzie, jak w wojsku - liczy sie
          sztuka.
          • Gość: Jaceq Re: Proces Lenina IP: *.szeptel.net.pl 21.06.02, 22:43
            douglasmclloyd napisał(a):


            > W zwiazku z tym beda sadzic niezywego Lenina. W sadzie, jak w wojsku - liczy si
            > e sztuka.

            A za co? Czy może też się podawał za tego - jak mu tam? - z GP?
            • douglasmclloyd Re: Proces Lenina 21.06.02, 22:52
              Gość portalu: Jaceq napisał(a):

              > douglasmclloyd napisał(a):
              >
              >
              > > W zwiazku z tym beda sadzic niezywego Lenina. W sadzie, jak w wojsku - lic
              > zy si
              > > e sztuka.

              > A za co? Czy może też się podawał za tego - jak mu tam? - z GP?

              Sadzic go beda za podszywanie sie pod Lenina i zatajanie personaliow przed
              funkcjonariuszem. Gosciu tlumaczy sie, ze wierzy w reinkarnacje i chociaz nazywa
              sie teraz inaczej, to nadal czuje sie Leninem. Chcial sad cyrku, to go ma.
              • Gość: Jaceq Re: Proces Lenina IP: *.szeptel.net.pl 21.06.02, 22:56
                douglasmclloyd napisał(a):


                > Chcial sad cyrku, to go ma.

                Co Zresztą Było Do Przewidzenia.
                • douglasmclloyd Re: Proces Lenina 21.06.02, 23:01
                  Gość portalu: Jaceq napisał(a):

                  > douglasmclloyd napisał(a):
                  >
                  >
                  > > Chcial sad cyrku, to go ma.

                  > Co Zresztą Było Do Przewidzenia.

                  Dziwi jedynie, ze w tak nieistotnej w sumie sprawie, sad nabral takiego
                  przyspieszenia. Sprawy powazne, aby wejsc na wokande, czekaja latami. Sedziom
                  bardzo sie spieszylo aby znowu sie osmieszyc.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka