Dodaj do ulubionych

Parada Normalności i Parada Równości - a wolność

14.06.05, 18:00
Nie lubię MW, LPR, PiSuarów, jestem liberałem a nie konserwatystą. Uważam że
Lech Kaczyński powinien wyrazić zgodę na Paradę Normalności tak samo jak
powinien zgodzić się wcześniej na Paradę Równości.

"Nie zgadzam się z tobą ale oddam wszystko byś mógł wyrazić swoje zdanie" - Wolter
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka