Dodaj do ulubionych

Gruszka musi czekać w 600-osobowej kolejce

22.06.05, 23:45
Poseł Józef Gruszka, który po wylewie powinien jak najszybciej rozpocząć
rehabilitację neurologiczną, na przyjęcie do specjalistycznej kliniki w
Bydgoszczy musi czekać w 600-osobowej kolejce. Ale w podobnej sytuacji
znajduje się co najmniej 14 tys. Polaków spośród 70 tys., którzy każdego roku
doznają udaru.
polityka.onet.pl/162,1234369,1,0,artykul.html
Czy przypadek Gruszki zwroci nareszcie uwage poslow na najwazniejsze sprawy i
oduczy idiotycznej demagogii, ktora przynosi wylacznie szkody Polsce ?
Obserwuj wątek
    • jestemzewsi Re: Gruszka musi czekać w 600-osobowej kolejce 22.06.05, 23:46
      Z tego, co słyszałem, Gruszka już nie musi czekać, bo go dzisiaj przewieziono
      do Bydgoszczy.
      • katonazizm-stop a co to za przywileje jak dla aparatczykow PZPR ?! 22.06.05, 23:51
        Skandal !
        • jestemzewsi Re: a co to za przywileje jak dla aparatczykow PZ 23.06.05, 00:02
          Z tego, co głosił p. Miodowicz jr. - poseł Gruszka ma tak wielkie zasługi dla
          RP, że należy mu się i kropka.
          • katonazizm-stop Re: a co to za przywileje jak dla aparatczykow PZ 23.06.05, 00:07
            Towarzysz Konstanty jego ojciec tak samo mowil o towarzyszach z PZPR.
    • kot.behemot A Pęczak w kolejce nie poczeka 23.06.05, 00:12
      A Pęczak w kolejce nie poczeka. Wniosek - w Polsce najlepiej być kryminalistą.
      miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,2707831.html
      • t-800 Re: A Pęczak w kolejce nie poczeka 23.06.05, 00:34
        Kurcze! Ksiądz Andrzej Pęczak???

        bi.gazeta.pl/im/7/2781/z2781667G.jpg
    • skun2 Re: Gruszka musi czekać w 600-osobowej kolejce 23.06.05, 00:31
      katonazizm-stop napisał:

      > Poseł Józef Gruszka, który po wylewie powinien jak najszybciej rozpocząć
      > rehabilitację neurologiczną, na przyjęcie do specjalistycznej kliniki w
      > Bydgoszczy musi czekać w 600-osobowej kolejce. Ale w podobnej sytuacji
      > znajduje się co najmniej 14 tys. Polaków spośród 70 tys., którzy każdego roku
      > doznają udaru.
      > polityka.onet.pl/162,1234369,1,0,artykul.html
      > Czy przypadek Gruszki zwroci nareszcie uwage poslow na najwazniejsze sprawy i
      > oduczy idiotycznej demagogii, ktora przynosi wylacznie szkody Polsce ?

      niech czeka!
      Brawo!
      jest paru pomazańców, ale gruszka pomazańcem nie jest - niech czeka - niech....
      jak każdy!
      • cheetah15 PODOBNO NIE MUSI!! 23.06.05, 00:34
        Dzisiaj gdzieś mówili, że już nie czeka - przewieźli go do Bygdoszczy na
        rehabilitację.
        • skun2 Re: PODOBNO NIE MUSI!! 23.06.05, 00:38
          kwas też dostanie trumnę bez kolejki.
          • katonazizm-stop Re: PODOBNO NIE MUSI!! 23.06.05, 00:52
            cale to badziewie sejmowe powinni pochowac bez kolejki ku chwale Ojczyzny.
        • skun2 epitafium 23.06.05, 00:42
          "W tym pozłacanym grobowcu spocZywa rodzina Kwaśniewskich - Aleksander i
          Jolanta"
          Za 20 lat taki napis będziecie oglądali, rodacy, przykre, ale prawdziwe.
    • skun2 Re: Gruszka musi czekać w 600-osobowej kolejce 23.06.05, 01:15
      T u, w tym grobie Gruszka spoczywa.
      Mimo troski państwa polskiego zmarł jak każdy. Amen.
      • jestemzewsi Re: Gruszka NIE musi czekać w 600-osobowej kolejce 23.06.05, 08:00
        Z ostatniej chwili: kolejka liczy ok. 200 osób, poseł Gruszka będzie leczony
        poza kolejką, ale nie za pieniądze z NFZ. Może koledzy się złożyli na leczenie
        umiłowanego przewodniczącego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka