emulec Wiekszy kpiarz niz Kwas 09.07.05, 11:55 Czlowiek ponad prawem. Totalny ignorant. Jesli ten czlowiek zostanie prezydentem to Polska sklada sie w wiekszosci z bylych ubekow. Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Wiekszy kpiarz niz Kwas 09.07.05, 12:04 emulec napisał: > Czlowiek ponad prawem. Totalny ignorant. Jesli ten czlowiek zostanie > prezydentem to Polska sklada sie w wiekszosci z bylych ubekow. zgadzam się w całej rozciągłości jak nigdy.Masz 100% racji.Nigdy nie potrafiłbym tak opisać romanka-ósmego pasażera Nostromo. Odpowiedz Link Zgłoś
alexandersson Rób co chcesz.... 09.07.05, 11:59 Rób jak uważasz, głosuj na WC. Tylko nie kłam co do komunizmu i nie wmawiaj ż ebyło tak fajnie...:) Odpowiedz Link Zgłoś
wrr1111 Re: Rób co chcesz.... 09.07.05, 12:07 Kogo wybierzemy. Jeżeli nie ma właściwego kandydata - nie powinny odbywac się wybory? Drugi "taki sam" jak piszecie nie jest potrzebny. Szkoda śiły, czasu i pieniędzy na pokrycie niosących za tym zmian... Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Rób co chcesz.... 09.07.05, 12:08 alexandersson napisała: > Rób jak uważasz, głosuj na WC. Tylko nie kłam co do komunizmu i nie wmawiaj ż > ebyło tak fajnie...:) fajnie????to zależy z czym porównamy.Jeśli z normalnoscią taką jak ja to rozumiem to fajnie nie było,ale jeśli porównamy to z tym co jest obecnie,to było bardzo fajnie.Po prostu wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Odpowiedz Link Zgłoś
imponderabilium Za to zachowanie Cimoszewicza z kampanią nie ma 09.07.05, 12:01 nie wspólnego... Cimoszewicz znów próbuje być jedynym sprawiedliwym. Tego typu zachowanie, obliczone - podobnie jak miesięczne wahania nad powrotem "z Sulejówka" - na zyskanie poparcia są dowodem świetnego PR przyszłego prezydenta (bo wszystko wskazuje, że nim zostanie...). Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Za to zachowanie Cimoszewicza z kampanią nie 09.07.05, 12:10 imponderabilium napisał: > nie wspólnego... > > Cimoszewicz znów próbuje być jedynym sprawiedliwym. Tego typu zachowanie, > obliczone - podobnie jak miesięczne wahania nad powrotem "z Sulejówka" - na > zyskanie poparcia są dowodem świetnego PR przyszłego prezydenta (bo wszystko > wskazuje, że nim zostanie...). ON prowadzi kampanie i to własną i ma do tego prawo.A że jest jednym z nielicznych sprawiedliwych,to już nie Jego wina. Odpowiedz Link Zgłoś
lusia39 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:03 Bardzo dobrze zrobil bo z tymi co tam siedza nie mozna rozmawiac jedna wielka nienawiesc bron panie od takich ludzi brawo panie Cimoszewicz Odpowiedz Link Zgłoś
listek86 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:04 Wygra wybory, wypunktuje i wyjdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
lukasiewiczr Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:09 A tzw. eksperci czytaja ustawy jak im każą mocodawcy z Komisji. Nic to, że ustawa stanowi inaczej, ale zapotrzebowanie jest na opinię, która z prawem nie ma nic wspólnego. Bo Prawo mówi:"Art. 6. Jeżeli w trakcie postępowania prowadzonego przez komisję zostanie ujawniona okoliczność, która mogłaby wywołać wątpliwości co do bezstronności członka komisji przy wykonywaniu czynności przesłuchania osoby wezwanej przez komisję, ulega on wyłączeniu z tej czynności na wniosek osoby wezwanej lub członka komisji; przepis art. 5 ust. 2 stosuje się odpowiednio. Art. 5. Po rozpatrzeniu wniosku komisja decyduje, w drodze uchwały, o wyłączeniu posła; w głosowaniu nie bierze udziału poseł, którego dotyczy wyłączenie. Jeżeli wnioski dotyczą takiej liczby członków komisji, że uniemożliwia to przeprowadzenie głosowania, uchwałę w sprawie wyłączenia podejmuje Prezydium Sejmu" (U S T A W A Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 21 stycznia 1999 r. O SEJMOWEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:12 lukasiewiczr napisał: > A tzw. eksperci czytaja ustawy jak im każą mocodawcy z Komisji. Nic to, że > ustawa stanowi inaczej, ale zapotrzebowanie jest na opinię, która z prawem nie > ma nic wspólnego. Bo Prawo mówi:"Art. 6. Jeżeli w trakcie postępowania > prowadzonego przez komisję zostanie ujawniona okoliczność, która mogłaby > wywołać wątpliwości co do bezstronności członka komisji przy wykonywaniu > czynności przesłuchania osoby wezwanej przez komisję, ulega on wyłączeniu z tej > > czynności na wniosek osoby wezwanej lub członka komisji; przepis art. 5 ust. 2 > stosuje się odpowiednio. Art. 5. Po rozpatrzeniu wniosku komisja decyduje, w > drodze uchwały, o wyłączeniu posła; w głosowaniu nie bierze udziału poseł, > którego dotyczy wyłączenie. Jeżeli wnioski dotyczą takiej liczby członków > komisji, że uniemożliwia to przeprowadzenie głosowania, uchwałę w sprawie > wyłączenia podejmuje Prezydium Sejmu" (U S T A W A Sejmu Rzeczypospolitej > Polskiej z dnia 21 stycznia 1999 r. O SEJMOWEJ KOMISJI ŚLEDCZEJ czy musze ci pisać ze jako jeden z nielicznych masz moje uznanie i szacunek??? Przynajmniej do momentu aż je stracisz,ale chyba na to się nie zanosi. Odpowiedz Link Zgłoś
listek86 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 15:09 I wszystko jasne :-) Odpowiedz Link Zgłoś
www.podroznicy.tk Pan Cimaszewicz brat Millera nie chce go na prezyd 09.07.05, 12:09 uk.f306.mail.yahoo.com/ym/ShowFolder?YY=39093&inc=25&order=down&sort=date&pos=0&view=a&head=b&box=Inbox Oto dowod podobne fryzury Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Pan Cimaszewicz brat Millera nie chce go na p 09.07.05, 12:17 www.podroznicy.tk napisał: > uk.f306.mail.yahoo.com/ym/ShowFolder?YY=39093&inc=25&order=down&sort=date&pos=0&view=a&head=b&box=Inbox > > Oto dowod podobne fryzury większość ludzi w pewnym wieku siwieje i trudno strzyc sie na PUNKA.Niektórzy stają się skinami,ale ja będę głosował na w miarę normalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
luzaczek34 .....KTO DOGONI PSA, KTO DOGONI PSA..... 09.07.05, 12:09 WC uciekł... Odpowiedz Link Zgłoś
unimix Następny do zgnojenia przez komisję 09.07.05, 12:11 Zrobią wszystko żeby przypadkiem Cimoszewicz nie wygrał wyborów,jak widzę Giertycha z Macierewiczem to noż otwiera się w kieszeni. Trzymaj się Włodek !!! Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Następny do zgnojenia przez komisję 09.07.05, 12:20 unimix napisał: > Zrobią wszystko żeby przypadkiem Cimoszewicz nie wygrał wyborów,jak widzę > Giertycha z Macierewiczem to noż otwiera się w kieszeni. > Trzymaj się Włodek !!! Są tyle warci co pozostałości po psie na chodniku.Za mali i za tępi. Odpowiedz Link Zgłoś
krusek.fm komisja nie zmierza do wyjaśnienia sprawy Orlenu, 09.07.05, 12:12 jej prace to czysta fikcja i gra polityczna, darmowa kampania wyborcza m.in. niejakiego Giertycha, za nasze pieniądze robi sobie kampanie wyborczą we wszystkich mediach, żenada...., Odpowiedz Link Zgłoś
chamzbmw szkoda ze nie dostal pala po lbie 09.07.05, 12:14 od strazy marszalkowskiej.. tak wyglada stosunek do prawa kandydata na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: szkoda ze nie dostal pala po lbie 09.07.05, 12:23 chamzbmw napisał: > od strazy marszalkowskiej.. tak wyglada stosunek do prawa kandydata na > prezydenta to co piszesz to nawoływanie do przemocy.Jest karalne.A prawa to Gimoszka przestrzega bo jako jedyny je zna.Czym różni się od tego cyrku straceńców.Ta komisja to wyłudzenie pieniedzy podatników.Darmowa kampania wyborcza prawicowych oszołomów Odpowiedz Link Zgłoś
chamzbmw Re: szkoda ze nie dostal pala po lbie 09.07.05, 12:40 a co to za prawo ktore zna? chyba pierwsze prawo sld - czlonkowie partii zawsze ponad prawem Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: szkoda ze nie dostal pala po lbie 09.07.05, 12:23 Sam sobie wymyśliłeś nicka? Fajny. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:17 Ibardzo dobrze się stało,pan WC pogrzebał swoje wyborcze szanse, bo pokazał narodowi kto on zacz....ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:25 ukropek napisał: > Ibardzo dobrze się stało,pan WC pogrzebał swoje wyborcze szanse, > bo pokazał narodowi kto on zacz....ha ha ha ha chyba sobie kpisz.Pogrzebał komisje ale nie swoje szanse.Udowodnił ze są śmieszni i zapluci w swej nikczemnej złości. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:27 Wydaje się, że naród nie składa się z samych <ukropków>. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:31 Obyś miał rację,to pan WC miałby szansę jak świnia w rzeżni ha ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:33 Zmieniam treść. <ukropków> kulturalnych, błyskotliwych i z poczuciem humoru. Tak trzymaj. Odpowiedz Link Zgłoś
ukropek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:41 Najpierw ubezpiecz się i głosuj....ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:51 O, dobre rady w cenie. <ukropek> jest również mądry i chętnie dzieli się tą mądrościa z innymi. Odpowiedz Link Zgłoś
zolenderek Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:17 Brawo Cimoszewicz. Wreszcie ktoś postawił sie oszołomom z tzw. Komisji.Śledzę działania "Komisji" od poczatku i nie potrafię nijak powiązać dziąłań komisji z Orlenem. Było powiedzenie słoń a sprawa polska, teraz w miejsce słonia chyba należy wstawić Orlen. Odpowiedz Link Zgłoś
adax1 Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:18 koński łeb się lekko wkurzył, oby tylko odgłosów paszczowych nie zaczałą wydawać Odpowiedz Link Zgłoś
domk1 CIMOSZEWICZ OLAŁ KOMISJĘ OSZOŁOMÓW 09.07.05, 12:18 I bardzo dobrze - ktoś wreszcie tym facetom wprost powiedział, że są świrami. Odpowiedz Link Zgłoś
mago13 Nowaczyk ekspert Giertych 09.07.05, 12:18 Nowaczyk zasiadała w zarządzie Pozmeat, posiadała razem z bratem ,bratową i szwagierką akcje, w 2004 r.miała sprawę w sądzie apelacyjnym przegrała a kasację którą wniosłą Sąd Najwyższy odrzucił.To jaki z niej ekspert,no chyba że przyjąć, że jej wspólniczka z którą wniosła pozew , jest ze Śremu,rodzinnego miasta Giertycha Odpowiedz Link Zgłoś
mlodygniewny1 Nowaczy i Giertych są ze Śremu?! 09.07.05, 12:25 no to rzeczywiscie wybitny rzetelny i obiektywny ekspert komisji sledczej. szef uop nowek i general libera - kolejni eksperci komisji,to takze wybitni i obiektywni eksperci,bo sa kolesiami czlonka komisji miodowicza-szefa kontrwywiadu oraz macierewicza- szefa msw,autora afery teczkowej.super. Odpowiedz Link Zgłoś
ojdipuss Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:19 Zgadzam się w zupełności z moim przedmówcą.. Mało tego Pan Cimoszewicz nie powie nic ciekawego.. nie zdziwiłbym się gdyby na każde pytanie Cimoszewicz odmawiał odpowiedzi.. swoją drogą zgadzam się z Nim w kwestii chamskiej kampani wyborczej. Sądzę, że potraktowanoby Jego tak samo jak Panią Kwaśniewską. Oby wykluczyli członków których chce Pan Marszałek, a nasz miejmy nadzieję przyszły Prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
gabbriell Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:27 ojdipuss napisał: > Zgadzam się w zupełności z moim przedmówcą.. Mało tego Pan Cimoszewicz nie powi > e > nic ciekawego.. nie zdziwiłbym się gdyby na każde pytanie Cimoszewicz odmawiał > odpowiedzi.. swoją drogą zgadzam się z Nim w kwestii chamskiej kampani > wyborczej. Sądzę, że potraktowanoby Jego tak samo jak Panią Kwaśniewską. > > Oby wykluczyli członków których chce Pan Marszałek, a nasz miejmy nadzieję > przyszły Prezydent. nie zgadzam się z Tobą w jednym:On ma zawsze coś ciekawego do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
japak2 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:22 Nie jestem fanem Cimoszki, ale przyznaję że zachował się jak facet z jajami. W końcu ktoś przypomniał "komisarzom" do czego została powołana komisja. Odpowiedz Link Zgłoś
repres1 No to Cimoszko z pewnością ma jeden głos mniej. 09.07.05, 12:23 Jestem "elektoratem lewicowym", ale dziś po raz kolejny jaskrawo dostrzegam, że arogancja to cecha władców Rzeczypospolitej. Nie pozwólmy żeby nadal rządzili nami władcy Rzeczypospolitej. To jest nasz kraj - nie ich. Nie głosowałem ani na Giertych, ani na Wasermana, ale oni są moimi przedstawicielami. Przyznaję, że wśród moich przedstawicieli nie brakuje pajaców, ale ten gbur Cimoszewicz nie ma prawa mnie tak lekceważyć. Dość już komunistycznej buty. Nikt nie będzie stawiał się ponad prawem i uzurpował sobie prawa oceny w jakim kierunku mają prowadzić postępowanie organy śledcze. Śledztwo ma prawo badać także "nietrafne kierunki", bo inaczej nie byłoby śledztwem tylko postępowaniem sądowym. Jeśli ktoś tego nie rozumie - nie rozumie państwa prawa. Wiem, że organy tego państwa, a w szczególności wymiar sprawiedliwości są dalekie od ideału. Od lat apeluję o " rewolucję" w wymiarze sprawiedliwości. Wiem co piszę, bo jestem wewnątrz tego wymiaru. I wiem, że prawo jest "inne" dla różnych "grup". Wiem, że ważniejsze od tego co jest przedmiotem sprawy bywa kto jest przedmiotem sprawy. Jest to wstrętne, ale niestety prawdziwe. Dziś ludzie, którzy sprzyjają takiemu układowi dostali wyraźny sygnał: możemy tak działać dalej. Szkoda, że nie będę mógł uczciwie zarabiać na chleb. Wejść w układ nie potrafię (a właściwie nie chcę). No coż, w USA jest jeszcze wiele azbestu do zerwania. Wrócę gdy Polska będzie krajem jej obywateli. Cieszcie się miłośnicy Cimoszki, że macie "twardego" kandydata. Józef Stalin też był twardy. Was wolność i władza obywateli przeraża. Odpowiedz Link Zgłoś
ghj1 Brawo Cimoszewicz 09.07.05, 12:24 Ostatnie wnioski złożone przez faszystę giertycha potwierdzają słuszność postępowania Cimoszewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
izik48 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:24 To ogólnie kpina z nas wszystkich.Ale tak postepujacy mąż stanu nie powinien reprezentować nas zarowno na arenie krajowej jak i zagranicznej/pomimo dobrego przygotowania/.Prawo jest rowne dla wszystkich bez wzgledu na to czy staje sie np. przed glupim prokuratorem czy sedzia. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:29 Tak, to znaczy jak? Przecież postąpił zgodnie z ustawą sejmową, gdzieś powyżej cytowaną. A to, że wygląda to na walkę polityczną, samo z siebie świadczy o stronniczości członków komisji. Poza tym, jak piszesz "nas wszystkich", to dodawaj, że myślisz o sobie w liczbie mnogiej. Odpowiedz Link Zgłoś
bprzybysz Nie chce ale musze zaglosowac na pana C. 09.07.05, 12:24 Po co tyle gadania? Politykom sie wydaje, ze zyja w 40 mln kraju idiotow. I po co sie podniecac, ze Kwakwakwazarazzwariujekwakwaczynski chce nam zrobic 'dobrze' skoro ma nas w dup** A tak na marginesie, z checia dorwal bym tego pedzia Romka i wsadzil mu jedna po drugiej, 10 teczek w jego niewyzyte dupsk* Odpowiedz Link Zgłoś
jerzywal Komisja chciała przesłuchać ale im się nie udał po 09.07.05, 12:25 Popieram działanie Włodzimierza Cimoszewicza. Już mam dawno dośc wysokiej komisji puszącej się i dającej swoje głupawo-reklamowe koncerty. Jeśli komisja chce przesłychać Cimoszewicza to ma do tego prawo jak będzie miała podstawy i uczciwych członków. Twierdzą, że podstawy do przesłuchania mają o uczciwości są sami przeświadczeni na tak Ja jestem przekonany, że nie są uczciwy. Giertych daje co chwilę popis dający do zrozumienia, że tylko on ma prawo do wydawania opinii. Ja chcę mieszkać w prawdziwym państwie prawa. Dotychczasowa komisja utwierdza mnie, że prawo zależy od tego gdzie się siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kamad20 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:27 Ten tępy ból , który widać w jego oczach to chyba wspomnienia z dzieciństwa. To pewno było straszne. Odpowiedz Link Zgłoś
iwa7 Re: Komisja ds. PKN Orlen przesłuchuje Cimoszewic 09.07.05, 12:29 Sprawa nie jest jednoznaczna. Dura lex sed lex - to dotyczy nas wszystkich, tzn. pana Cimoszewicza, ale członków "Komisji..." TEŻ !!! Myślę, że członkowie Komisji muszą zająć się sprawą, do rozwiązania której zostali powołani. Wielokrotnie zachowywali się skandalicznie, aż natrafili na przeciwnika jakim okazała się pani Kwaśniewska, która publicznie i z tamtego miejsca obnażyła prawdziwe oblicza członków Komisji - ich intencje i zamiary nie mające nic wspólnego z rozwiązaniem "sprawy orlenowskiej". Pan Cimoszewicz swoim postępowaniem zmusił Komisję do zajęcia się "sprawą orlenowską" i "zablokował polowanie na czarownice", które to Komisja uprawia niemal od początku jej powołania. Myślę, że na ten moment pan Cimoszewicz nie miał innego wyjścia jak zaprotestować przeciwko łamaniu prawa. Odpowiedz Link Zgłoś