Dodaj do ulubionych

A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest !

24.07.05, 21:29
gdy się tak zacietrzewi i oczytana jest,a ja lubię książki i czytać i o nich
rozmawiać.
Jej zadziorność dodaje jej uroku, gdybym tylko miał szansę to dniami i
n o c a m i przekonywałbym ją do związków z męską szowinistyczną
egoistyczną świnką , która dzierży w dłoniach niczym insygnia władzy domowej :
w lewej piwko a w prawej pilota od TV gdzie wyeliminowałbym najsłabsze ogniwo.
Kazia zna Szekspira i Poskromienie Złośnicy, byśmy przeżyli szekspiriade.
Jeśli lubi góry, pokazałbym jej szczytowanie w Karkonoszach....
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 24.07.05, 21:51
      A jak wypadła w Rate My Camel Toe?
      • sawa.com Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 24.07.05, 22:09
        E... tam... Myślcie sobie co chcecie. Lubię ją. Niebrzydka i inteligentna. Lub
        odwrotnie: Inteligentna i niebrzydka.

        --------------------------------
        • dr.krisk Potwierdzam. Tez lubie. 25.07.05, 19:58
          Lubue kobiety podobne do Kazi: ladne i inteligentne.
          KrisK
          • chilum Re: Potwierdzam. Tez lubie. 26.07.05, 00:22
            Spoko jest,Chilum ją też lubi.

            Bardziej lubi swoją panne,o wdzięcznym nick`u <WitcH>,czy jak kto woli 0hexe.
            Łee tam ,0hexe to ja kocham:-).
    • deoszolomizacja Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 24.07.05, 22:09
      Niczego sobie,niczego:)))
      • kubus811 Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 25.07.05, 19:25
        jest przecudna, ja bym ja zabrał w podróz jachtem jesli oczywiscie lubi jachty
        i wode słoneczko
    • rpq Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 25.07.05, 19:31
      Ponoć przeciwieństwa się przyciągają.
      • hrabia.m.c Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 25.07.05, 19:42
        To już dwom przeciwieństwom sie podoba:))
        • pawka.morozow ciekawe co u niej? 04.10.05, 22:59
          jak przyjmuje te wybory,tę kampanię?
          czy może uwierzyć że nawet przekonania polityczne przełamią czyjeś serca?i
          wzniosą się ponad..
          a że to po prostu życie, i za 4 lata znowu będziemy postować i forumować ,a
          jednak mimo pragnień nie spotkamy się....
          zupełnie nie rozumiem dlaczego?
          pozdrawiam cię kaziu sponad klawiszy zawzięcie politycznie postujących, sądzę
          że jednak można...
    • kropekuk Nic z tego - najwyrazniej kocha inaczej :))))))) 25.07.05, 20:05
      Chyba ze jestes slodka blondynka ;)
      • hrabia.m.c Re: Nic z tego - najwyrazniej kocha inaczej :)))) 25.07.05, 20:06
        kropekuk napisał:

        > Chyba ze jestes slodka blondynka ;)

        Myślisz,że woli blondaska Konopczyne?:))))))))))))))))))))))))))))))
        • kropekuk Mysle, ze ma rownie ladna i niestara przyjaciolke 25.07.05, 20:10
          Fajne dziewuchy, ale nie dla was, panowie:))))))))))))
          • jak_nie_jak_tak Czy ty sie specjalizujesz w plotach Gabrys? 26.07.05, 00:42
            Schodzisz coraz bardziej na dno! Ty sam tego nie widzisz?
            • kropekuk A ty Mosiek w wycieczkach osobistych? 26.07.05, 22:14

      • pawka.morozow nie szkodzi, nikt nie jest doskonały 25.07.05, 20:08
        co prawda nie jestem słodką blondynką , ani nawet ognistym włoskim brunetem,
        ale nikt piękniej ode mnie nie kolekcjonuje wspomnień w pamięci.....

        natomiast jeśli zgadniesz cytat z Tematu, to jesteś......boski......
        • siekiera77 Re: nie szkodzi, nikt nie jest doskonały 26.07.05, 00:43
          pawka.morozow napisała:

          > natomiast jeśli zgadniesz cytat z Tematu, to jesteś......boski......


          pół żartem,pół serio:jestem boski
      • kubus811 Re: Nic z tego - najwyrazniej kocha inaczej :)))) 25.07.05, 22:51
        to ze jest feministką nieznaczy ze kocha inaczej, problemem nie jest orientacja
        ale to ze byc moze nigdy nie bede miał szans na spotkanie z ta boska kobieta...
      • wiewiorzasta Re: Nic z tego - najwyrazniej kocha inaczej :)))) 08.02.06, 00:35
        kropekuk napisał:

        > Chyba ze jestes slodka blondynka ;)

        Wstydź się, Kropek :P
        Głupie stereorytypy wyłażą, czy pleciuga-szkaluga?

        Szczuka nie jest lesbijką.
    • vicemichnik K.SZCZUKA jest przeciętnie inteligentna i 25.07.05, 23:48
      tylko dlatego, że dużo czyta. Wszystkie braki i niedostaki nadrabia
      bezczelenością i wspomnianą zadziornością - dzięki temu jest chrakterystyczna i
      może uprawiać szołbiznes. Największe wzięcie zawsze ma kabaretowy komik , który
      zamiast głowić się nad inteligentnymi skeczami, gęsto wali k... i ch... Ona
      działa podobnie. Tylko bez wulgaryzmów.
      • gosforth Re: K.SZCZUKA jest przeciętnie inteligentna i 01.08.05, 00:06
        Dobrze powiedziane.
        Glupiutka to ona jest az milo. Kiedys widzialem jak wyrwala sie ze
        stwierdzeniem bysmy nie zastepowali jezyka totalitaryzmu nowym jezykiem
        totalitaryzmu (takie mONdre to mialo byc) :-))
        • pandada Re: K.SZCZUKA jest przeciętnie inteligentna i 01.08.05, 00:20
          To akurat głupie nie było. Język totalitaryzmu komunistycznego został przejęty przez LPR, PiS, PO i Samoobronę. Wszystko wartościują, używają grzmiących słów i tylko oni mają rację. Świat jest czarno-biały. Masa sloganów zaklinających rzeczywistość. Kto nie jest z nami, jest przeciwko Polsce itp.
          • gosforth Re: K.SZCZUKA jest przeciętnie inteligentna i 02.08.05, 23:56
            No, swiat tez nie jest szary. Trzeba pewne rzeczy wybielic a inne przyciemnic
            bo inaczej bedziemy dewagowac co jest dobre a co zle (to takie typowe
            europejskie piep...nie) nie dochodzac nigdy do sedna.
            Nie za duzo tych partii w tym rzedzie?

            Widze kolego ze lewackie mysli wam w glowie.
            Religijne brednie prowadza do swietej wojny ale lewackie poglady moga tez
            rownie szybko zaprowadzic nas na Kube.
          • magnusg Macie takie same hasla! 08.03.06, 11:25
            Druga strona ma identyczne haselka w stylu-"kto nas nie popiera jest
            ciemnogrodem".
    • porter11 Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 26.07.05, 00:48

      Pani Szczuka sama z siebie nie ma nic do powiedzenia. W najsłabszym ogniwie
      czyta po prostu z telepromptera to, co jej piszą ghost-writerzy, a w kwestiach
      feministycznych powtarza to, co mówiła papieżyca feminizmu p. Andrea Dworkin. A
      jak wyglądała p. Dworkin widać na np. tym zdjęciu:
      image.guardian.co.uk/sys-images/Books/Pix/authors/2005/04/12/dwor1.jpg
      Patrząc na jej oblicze bezmyślnego kaszalota, jakoś nie potrafię uwierzyć, że
      te seksistowskie zaczepki obrzydliwych samców pani Andrea zna z autopsji.
      -----------------------------------------
      Kibice piłki nożnej lubują sie w dobrych zespołach, nieważne skąd pochodzą.
      (c) bzyk7
      • gregorak Re: p. Andrea Dworkin 26.07.05, 08:11
        Nasze feministki są ładniejsze:
        kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy/5,53662,2767772.html?x=4
        • kubus811 Re: p. Andrea Dworkin 26.07.05, 17:51
          no TA feministka niewatpliwie jest najładniejsza cudna z najpiekniejszym
          usmiechem,ubóstwiam ja
      • wiewiorzasta Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.02.06, 00:34
        porter11 napisał:

        >
        > Pani Szczuka sama z siebie nie ma nic do powiedzenia. W najsłabszym ogniwie
        > czyta po prostu z telepromptera to, co jej piszą ghost-writerzy,

        Taaa... Yntelektualista się odezwał, który Szczukę zna jedynie z "Najsłabszego
        ogniwa" - buhahahaha :)

        > a w kwestiach
        > feministycznych powtarza to, co mówiła papieżyca feminizmu p. Andrea Dworkin.

        A możesz przytoczyć jakieś profeministyczne cytaty Szczuki, które kalką z Dworkin?


        > A
        > jak wyglądała p. Dworkin widać na np. tym zdjęciu:

        Gdyby poglądy były skorelowane z wyglądem, to zapewne pokazałbys swoją buźkę,
        czy wolałbys nie?

        > Patrząc na jej oblicze bezmyślnego kaszalota, jakoś nie potrafię uwierzyć, że
        > te seksistowskie zaczepki obrzydliwych samców pani Andrea zna z autopsji.

        Trzeba, chamie, poznać biografię Dworkin, żeby sobie nie pozwalać na takie
        obleśne teksty.
    • pawka.morozow przy takiej liczbie fanów nie mam chyba szans 26.07.05, 21:52
      ale chciałbym podkreślić jedno,że jeśli feminizm oznacza walkę o prawo do
      własnego stylu życia,prawo do własnego orgazmu,prawo do nieprania męskich
      śmierdzących skarpetek,prawo do sterowania co najwyżej kuchenką gazową i pralką
      automatyczną - to ja w całej rozciągłości popieram feminizm.
      Myślę że jedną z istotnych motywacji wrogów feminizmu jest obawa przed kobietą
      inteligentną z jej osobowością i wrażliwością.
      Zwykły męski tłuk staje bezradny wobec takiej istoty.
      • siekiera77 Re: przy takiej liczbie fanów nie mam chyba szans 31.07.05, 23:28
        ty, pawka
        pisz szybko że jestem boski.
        i nie półżartem tylko serio!
        • pawka.morozow siekiera77 08.08.05, 17:31
          siekiera77 jesteś boski
          • siekiera77 Re: siekiera77 08.08.05, 22:31
            pawka.morozow napisała:

            > siekiera77 jesteś boski

            Wiem... ;-)
    • gosforth Gdyby to Kazia znala... 31.07.05, 23:59
      ...Twe patriarchalne mysli :-)

      No, szansa na obrone swej niepokalanej feministycznej (duszy?) mogloby byc
      noszenie koszulki, jak to robi, z napisem 'mam okres'.
      • ksenos Re: Gdyby to Kazia znala... 01.08.05, 00:06
        a po co nosi koszulke???co mnie obchodzi czy ona ma okres,czy nie ma.jak chce
        niech sie nawet zakorkuje-co mnie to obchodzi.ale morozow ma racje-faceci
        takich kobiet unikaja ze strachu-za madre sa
        • siekiera77 Re: Gdyby to Kazia znala... 01.08.05, 00:33
          a pawka się boi napisać
          że jestem boski
          choć znałem prawidłową odpowiedź
          czy ja jestem najsłabsze ogniwo? :-(
    • x-y-z Wstrętna, zgredliwa baba, która ma klapy na oczach 03.08.05, 20:41
      Wstrętna, zgredliwa baba, która na dodatek ma ma klapy na oczach.

      I nie mówię tutaj o okularach, ale o ograniczoności myślenia.... to chyba na
      wskutek zbyt wybiórczej lektury
      • jak_nie_jak_tak To uszanuj zdanie Pawki, 08.08.05, 22:34
        On ja lubi:)))
        • pawka.morozow Re: To uszanuj zdanie Pawki, 08.08.05, 22:39
          jak_nie_jak_tak napisała:

          > On ja lubi:)))
          ja mógłbym zaryzykować coś więcej
          np.wspólne czytanie książek,dyskusje po świt, wspólne spacery po porannej
          plaży,niezaplanowany wypad do monopolowego i namiętnie oglądałbym słabe
          ogniwo.Nawet udowodniłbym że jeśli jest mocne ogniwo ,to może dojść do
          rozmnażania.A potem zasiadłbym przed TV i słuchałbym na regulator disco polo
          live trzymając browara w ręce i pilota.
          jeśli można być feministką to w ramach demokracji mogę być maskulinistą
          i nastąpiłaby jedność jing i jang
          • siekiera77 Re: To uszanuj zdanie Pawki, 08.08.05, 22:57
            Pawka,
            ale o so chosi?!
            To ty jesteś facetem?!!!!
            To ja...
            jestem najsłabszym ogniwem
            i wcale nie jestem boski :-((((
            • kamuii2 Re: To uszanuj zdanie Pawki, 09.08.05, 01:25
              Kazia sama z siebie nie ma wiele do powiedzenia. Chyba ze chodzi o książki. tutaj rzeczywiście jest nie do pobicia. Ale poza tym ? Taki 2 gi powiatowy pajac show busieness'u byle kogoś obrazić I tyle.
          • wiewiorzasta Re: To uszanuj zdanie Pawki, 08.02.06, 00:37
            Kazia lubi male zagubione pieski ;))
            • cheetah51 Re: To uszanuj zdanie Pawki, 08.02.06, 00:39
              A duże koty?;-)))
              • wiewiorzasta Re: To uszanuj zdanie Pawki, 08.02.06, 00:40
                cheetah51 napisał:

                > A duże koty?;-)))

                Koty to nie wiem, ale znając Jej ;) podejście do życia, to raczej lubi - za
                niezależność.
                Ale historię ze zgubionym pieskiem (w zasadzie suczką) widziałam na własne oczy :)
                • cheetah51 Re: To uszanuj zdanie Pawki - momenty będą??? 08.02.06, 00:42
                  Please...
                  • wiewiorzasta Re: To uszanuj zdanie Pawki - momenty będą??? 08.02.06, 01:23
                    Nie będą - znaleźli się właściciele suni o wdzięcznym chwilowym imieniu Zadra i
                    Kazia zalala się łzami :(
      • hulaj_dusza Re: Tak, Danka jest fajniejsza!!! 27.12.05, 09:22
        To Kazia:

        najslabszeogniwo.onet.pl/

        A to Danka:

        wiadomosci.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=2175621
        • cheetah51 Re: Tak, ale Sobecka jest NAJfajniejsza!!!;-))) 08.02.06, 00:25
          szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=1491022
    • dokowski Ja ją bardzo lubię. Jest ładna, sympatyczna, ... 09.08.05, 10:18
      ... dowcipna, ma miły głos i pięknie się uśmiecha
    • pawka.morozow i dobrze Kazia robiłaś nie wierząc facetom 11.08.05, 23:20
      z lewicy co ci gadali że księżniczką dla nich jesteś
      to słabi faceci byli
    • pawka.morozow Kazia mówiła że nie miała udanego Sylwestra :(( 26.12.05, 22:12
      Kazia mówiła że jeszcze nie miała nigdy udanego Sylwestra,
      no to mnie zamurowało!!
      Kaziu, nadal chcesz kontynuowac tę niechlubną tradycję?
      Przełam się, nie warto stawiać na zgrane konie......
    • alex.4 taki wioskowy głupiec jak ty nie ma u niej szans:) 27.12.05, 06:03
      • pawka.morozow a te mondraliny widac spapraly jej sylwestry 27.12.05, 08:47
        no cóż, widać Kazia powinna spróbować z kimś innym, jeśli dotychaczosowe
        łynteligenty spaprały jej wszystkie sylwestry.
        A taki wioskowy głupek z którego można bezkarnie się naśmiewac na forum
        czerpiąc z tego niewyszukaną rozrywkę i satysfakcję ,może okazać się naprawdę
        kimś zabawnym.Autentycznie a nie ałtentycznie.
        pozdrawiam zazdrośnice
    • pawka.morozow przypominam Kazi się ! 07.02.06, 23:44
      się Kazi przypominam coby nie pomyślała żem jakaś
      egoistyczna
      męska
      świnka
      co zmienia zainteresowania!
      pozdrawiam cię Kaziu serdecznie i wrzuć wreszcie coś na priv.
      Walentynki się zbliżają!
      • cheetah51 Re: przypominam Kazi się ! 08.02.06, 00:33
        pawka.morozow napisała:

        > się Kazi przypominam coby nie pomyślała żem jakaś
        > egoistyczna
        > męska
        > świnka
        > co zmienia zainteresowania!
        > pozdrawiam cię Kaziu serdecznie i wrzuć wreszcie coś na priv.
        > Walentynki się zbliżają!


        Kazimiero, przepraszam, że tak długo nie odpisywałem, ale dopiero co z Azji
        wróciłem.

        :P
    • piaf.e TVN ISTNIEJE W WIELU KRAJACH 08.02.06, 01:29
      i istnieja te same programy.Wybierają osobe podobnie ja harakteryzuja i podobne
      teksty wkładaja w jej usta.
      Ten sam program mozna ogladac na tele5 w Hiszpani i caracol w Kolumbi i kilku
      innych krajach .
    • piotr7777 Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.02.06, 13:30
      Jeśli wierzyć jednemu z tabloidów (zwróciło moją uwagę na wystawie, nie żebym
      czytał) jako jedyna z gości programu "Duże dzieci" nie przekazała honorarium na
      cel charytatywny.
      • hulaj_dusza Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.02.06, 14:58
        Też to czytałem.
        Jeśli mam być szczery - nienawidzę takiego "wymuszania" -
        sam często jestem w podobnej sytuacji i odmawiam. Potem zwykle przekazuję tę
        kwotę na schorniska dla bezdomnych zwierząt (mam kilka, krtóre wspomagam, jeśli
        tylko mogę):)))
        • ab554 Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.03.06, 11:06
          Chyba jestesmy swiadkami kolejnego "upadku"osoby publicznej z cokolu na ktory
          weszla dzieki medialnej i dobrze sprzedajacej sie bezczelnosci.Po co
          monitorowanie mediow?Spoleczenstwo zna granice.
          • ab554 Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.03.06, 11:09
            Nie dodalam , a powinnam - mi tez sie podobala , choc ogladalam ogniwo moze ze
            trzy razy , ale niezla tez byla w "Dobrych ksiazkach".
    • ratatatam fajny lifting jej zrobili 08.03.06, 11:08
      jak na kogos kto walczy ze stereotypami o kobietach to lawo sie dala przekonac
      do operacji plastycznej
      • artsg A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 11:39
        cztery dychy na karku.
        • ave_duce Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 13:39
          artsg napisał:

          > cztery dychy na karku.


          Ho, ho! Wg ciebie - od kiedy powinna już nie żyć?
          Swoja drogą - ile lat mają twoi rodzice, dziadkowie, etc.?
          • artsg Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 14:23
            > Ho, ho! Wg ciebie - od kiedy powinna już nie żyć?
            > Swoja drogą - ile lat mają twoi rodzice, dziadkowie, etc.?

            Nie o to chodzi że stara, ale że że już nie na tyle młoda na ile się kreuje.
            • ave_duce Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 14:38
              artsg napisał:

              > > Ho, ho! Wg ciebie - od kiedy powinna już nie żyć?
              > > Swoja drogą - ile lat mają twoi rodzice, dziadkowie, etc.?
              >
              > Nie o to chodzi że stara,

              Ok, w takim razie twój poprzedni post czego dotyczył?


              > ale że że już nie na tyle młoda na ile się kreuje.


              W jaki sposób się kreuje na młodą? I na ile lat się kreuje?

              ;)
              • po_godzinach Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 14:40
                "W jaki sposób się kreuje na młodą? I na ile lat się kreuje?"

                No, pewnie chodzi o to, ze jest szczupła, ładna, dobrze ubrana i ostrzyżona.

                On pewnie przywykł, że 40-letnia kobieta inaczej wygląda :)
                • ave_duce Re: To zdecydowanie przemawia na jej 08.03.06, 15:27
                  po_godzinach napisała:

                  > "W jaki sposób się kreuje na młodą? I na ile lat się kreuje?"
                  >
                  > No, pewnie chodzi o to, ze jest szczupła, ładna, dobrze ubrana i ostrzyżona.
                  >
                  > On pewnie przywykł, że 40-letnia kobieta inaczej wygląda :)

                  niekorzyść! Powinna wygladać tak:

                  www.zgora.pl/muzeum/zabytki/Portret%20kobiety.jpg
                  I tylko kinder, kuche, kirche.
                  Odzwywać się tylko za przyzwoleniem, słuchać Radia Maryja i Ojca Dyrektora,
                  jeździć jak najczęściej do do Medjugorie. I należeć do "Dziecięcych Kółek
                  Różańcowych".
                  • po_godzinach Re: To zdecydowanie przemawia na jej 08.03.06, 15:31
                    Taka stara i do do "Dziecięcych Kółek Różańcowych"?

                    co to "Medjugorie"?
                    • ave_duce Re: To zdecydowanie przemawia na jej 08.03.06, 16:56
                      po_godzinach napisała:

                      > Taka stara i do do "Dziecięcych Kółek Różańcowych"?
                      >
                      > co to "Medjugorie"?


                      A Madzia to taka mołdziutka?

                      Medjugorje?

                      www.pkrd.vel.pl/txt_pl/start.htm
                      Tam 25. dnia każdego miesiąca Matka Boska WYDAJE ORĘDZIE!!!

                      www.medjugorje.hr/ulazakpl.html
              • artsg Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 15:57
                > W jaki sposób się kreuje na młodą? I na ile lat się kreuje?

                Kazi to tylko brakuje jednego: kolczyka w nosie i w pępku, bo na języku to już
                ma.
                • ave_duce Re: A w ogóle to jest to strasznie stara baba 08.03.06, 16:51
                  artsg napisał:

                  > > W jaki sposób się kreuje na młodą? I na ile lat się kreuje?
                  >
                  > Kazi to tylko brakuje jednego: kolczyka w nosie i w pępku, bo na języku to
                  już
                  > ma.

                  Wg ciebie - kolczyk w nosie i w pępku to kreowanie się na młodą?
    • risza Szczytowanie?Chyba własne, z piwem i pilotem w.. 08.03.06, 16:19
      ..jednej rączce a w drugiej - to właśnie.. szczytowanie. Normalni mówią o tym masturbacja.
    • pieron.slonski Re: A mnie się Kazia Szczuka podoba ,fajna jest ! 08.03.06, 17:02
      Nie pisz tak!
      Ja pierwszy coś do nie poczułem!
    • pawka.morozow Kazia Szczuka - poskromienie złośnicy 11.08.06, 23:12
      www.iik.pl/recenzje.php/105
      gdyby mnie się udało - byłbym bohaterem!
    • racjomalista1 Jest urocza !!! 11.08.06, 23:57

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka