pawka.morozow
24.07.05, 21:29
gdy się tak zacietrzewi i oczytana jest,a ja lubię książki i czytać i o nich
rozmawiać.
Jej zadziorność dodaje jej uroku, gdybym tylko miał szansę to dniami i
n o c a m i przekonywałbym ją do związków z męską szowinistyczną
egoistyczną świnką , która dzierży w dłoniach niczym insygnia władzy domowej :
w lewej piwko a w prawej pilota od TV gdzie wyeliminowałbym najsłabsze ogniwo.
Kazia zna Szekspira i Poskromienie Złośnicy, byśmy przeżyli szekspiriade.
Jeśli lubi góry, pokazałbym jej szczytowanie w Karkonoszach....