Dodaj do ulubionych

Religa na czele

16.09.05, 08:19
Przepływ wyborców Cimoszewicza do Tuska już się rozpoczął. Jerzy Dudek w lipcu popierał Cimoszewicza...
Obserwuj wątek
    • bedulek Nie widzę nikogo rozumnego na liście członków 16.09.05, 09:00
      Same różowe popłuczyny czerwonego szamba
      • almagus Niech Kaczyński zostanie kościelnym u Rydzyka! 16.09.05, 17:14
        Niech Kaczyński zostanie kościelnym u Rydzyka!
        PiS ma w swoich szeregach ZChN największą zakałę Solidarności i stopera reform.
        To oni blokowali reformy Balcerowicza, rozwalali rządy w imię aborcji i
        konkordatu.
        W tej sytuacji niech wygra PO i reformujemy państwo.

        Feromonem Kaczyńskiego Rydzykowa gnojowica
        ona ściąga fundamentalistów i nie zachwyca!
    • bedulek Sepleniący prezydent????? 16.09.05, 09:02
      Broń nas PAnie Boże!
      • t-800 Re: Sepleniący prezydent????? 16.09.05, 09:04
        Lepszy sepleniący niż na grobach polskich żołnierzy się przewracający (z przepicia).
    • miss.take Re: Religa na czele 16.09.05, 13:55
      Najbardzej to Tuskowi zazdroszcze Joanny Brodzik, fajna babka...
    • ksiundz Joanna Brodzik też popierała Cimokwasa - za męsko 16.09.05, 17:17
      ść :))) Niewątpliwie jest znawczynią cech męskości :)))
    • niezapowiedziany Re: Religa na czele 16.09.05, 17:52
      z tego co wiem, Dudek od poczatku deklarowal poparcie dla Tuska. mozesz wskazac
      jakies zrodlo twojej "rewelacji"?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka