bydgoskacd 16.09.05, 08:19 Przepływ wyborców Cimoszewicza do Tuska już się rozpoczął. Jerzy Dudek w lipcu popierał Cimoszewicza... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bedulek Nie widzę nikogo rozumnego na liście członków 16.09.05, 09:00 Same różowe popłuczyny czerwonego szamba Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Niech Kaczyński zostanie kościelnym u Rydzyka! 16.09.05, 17:14 Niech Kaczyński zostanie kościelnym u Rydzyka! PiS ma w swoich szeregach ZChN największą zakałę Solidarności i stopera reform. To oni blokowali reformy Balcerowicza, rozwalali rządy w imię aborcji i konkordatu. W tej sytuacji niech wygra PO i reformujemy państwo. Feromonem Kaczyńskiego Rydzykowa gnojowica ona ściąga fundamentalistów i nie zachwyca! Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Sepleniący prezydent????? 16.09.05, 09:04 Lepszy sepleniący niż na grobach polskich żołnierzy się przewracający (z przepicia). Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take Re: Religa na czele 16.09.05, 13:55 Najbardzej to Tuskowi zazdroszcze Joanny Brodzik, fajna babka... Odpowiedz Link Zgłoś
ksiundz Joanna Brodzik też popierała Cimokwasa - za męsko 16.09.05, 17:17 ść :))) Niewątpliwie jest znawczynią cech męskości :))) Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany Re: Religa na czele 16.09.05, 17:52 z tego co wiem, Dudek od poczatku deklarowal poparcie dla Tuska. mozesz wskazac jakies zrodlo twojej "rewelacji"? Odpowiedz Link Zgłoś