Dodaj do ulubionych

Donald Tusk

25.09.05, 20:44
Jesli niestety tak musialo sie stac to trudno,

ale trzEba zrobic wszystko zeby napoleonik nie dostal
prezydentury.
To bylby koszmar dla Polski.
TUSK PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKOW!!!!!
Obserwuj wątek
    • usiruf Wiecej Tuska, mniej Rokity 25.09.05, 21:06
      To byla i ciagle jest recepta na wygrana panowie!
    • renata28 Re: Donald Tusk 25.09.05, 21:27
      Tylko TUSK i to w pierwszej turze!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka