prinsik 25.09.05, 20:44 Jesli niestety tak musialo sie stac to trudno, ale trzEba zrobic wszystko zeby napoleonik nie dostal prezydentury. To bylby koszmar dla Polski. TUSK PREZYDENTEM WSZYSTKICH POLAKOW!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
usiruf Wiecej Tuska, mniej Rokity 25.09.05, 21:06 To byla i ciagle jest recepta na wygrana panowie! Odpowiedz Link Zgłoś