Dodaj do ulubionych

Tusk,grozba dla Polski

02.10.05, 13:36
To co mowil wczoraj to przeciez nic innego jak powrot do
grubej kreski. Stwierdzil ze on to niby Polske chce budowac
a nie dzielic. Chodzi mu o to aby czasem pod zadnym pozorem nie skazywac
starych przestepcow gospodarczych tylko dalej prowadzic taki system
jaki jest obecnie. Glosujsc na niego zrobicie powtorke z rozrywki
jaka mamy juz od 16 lat. Rozkradnie Polske do konca i dokonczy dziela
Kwasniewskiego razem ze stara elita, jego milosc do Uni i USA skaze
was na jeszcze wieksze niewolnictwo i prawdopodobnie wykup ziem
i zasiedlenie "nowymi nacjami".
Powiernictwo Pruskie bedzie napewno szczesliwe z Tuskiem.
Obserwuj wątek
    • komandos7 Re: Tusk,grozba dla Polski 02.10.05, 13:50
      Czy na tym forum wszyscy popieraja Tuska, czy tez znajdzie sie chociaz
      jeden Polak albo niewyprany mozg. Czeka was Sodoma i Gomora.
      • pies_na_czarnych Re: Tusk,grozba dla Polski 02.10.05, 13:58
        komandos7 napisał:

        > Czeka was Sodoma i Gomora.

        Czyli, wesolo bedzie:))
        Nareszcie!
    • antzu Kaczyński chce całkiem rozkraść Polskę, tak jak 02.10.05, 14:08
      rozkrada Warszawę. Gdy dwaj bracia dorwą się do koryta to zagarną nawet ostatni wdowi grosz. Bardzo żądni są szmalu.
      • komandos7 Re: Kaczyński chce całkiem rozkraść Polskę, tak j 02.10.05, 14:19
        Kaczynscy nie maja zamiaru prowadzic rozkradania Polski tak
        jak Kwas i jego elita. Na tym opierali swoja polityke i zalozyli
        PiS.To co mowisz to wroga propaganda. Osobiscie wolal bym Giertycha ale
        skoro nasi wielcy Polacy uznali ze SLD jest lepsze od Ligi, to nic nie
        pozostaje innego jak Kaczynski. Po twoim poscie wnioskuje ze jestes
        za starymi bandytami, co jest groteska, chyba ze jestes czlowiekim
        niezwykje zamoznym a twoje bogactwo powstalo na drodze rabunku i korupcji.
        • pies_na_czarnych Re: Kaczyński chce całkiem rozkraść Polskę, tak j 02.10.05, 14:22
          komandos7 napisał:

          > Kaczynscy nie maja zamiaru prowadzic rozkradania Polski tak
          > jak Kwas i jego elita.

          A ta propaganda o Stoczni Gdanskiej to niby pies. Zaczynaja juz nawet
          przebakiwac o "emeryturach mostkowych".
          • antzu Stoczni Gadańska to PRYWATNA firma 02.10.05, 14:27
            Kaczyńscy chcą przelać miliony złotych wydartcy podatnikom do prywatnej firmy. Ciekawe jaką za to dostaną prowizję - na pewno grubo więcej niż 10%. Skończy się pewnie na 30%
          • komandos7 Re: Kaczyński chce całkiem rozkraść Polskę, tak j 02.10.05, 14:28
            Mowilem glosowac na Giertycha, teraz zostaje jedynie Kaczynski,
            przy takim ukladzie sil. Jesli zostanie Tusk, proponuje zmienic
            nazwe kraju na Zangaro.
            • antzu Re: Kaczyński chce całkiem rozkraść Polskę, tak j 02.10.05, 14:30
              Ja zostanie Kaczyński to nazwę kraju zmienić trzeba będzie na AFEROLAND. Kaczyńscy przewijają się w każdej poważnej aferze w III RP - oczywiście prasa o tym nie pisze na pierwszych stronach gazet, muszą mieć dobre kontakty z esbekami. No ale w końcu robili z nimi interesy już w 1991 roku, mieli czas się poznać.
        • antzu Ja widzę co Kaczyńscy robia w Warszawie - korupcja 02.10.05, 14:26
          rozkradzież publicznych pieniędzy, zadłużenie miasta. Dogadali się nawet z SLD. Kaczyńscy doprowadzą do afer jeszcze większych niż komuchy, z którymi są zresztą w układzie od dawna.
          • komandos7 Re: Ja widzę co Kaczyńscy robia w Warszawie - kor 02.10.05, 14:30
            Zaczynasz byc nudny. Tusk mowi oficjalnie ze politytka panstwa
            bedzie niezmienna i oparta na grubej kresce i masonach.
            Tego Kaczynski nigdy nie powiedzial.
            • antzu Re: Ja widzę co Kaczyńscy robia w Warszawie - kor 02.10.05, 14:33
              Kaczyński mówi coś a robi zupełnie co innego, ty naiwniaku. W Warszawie mówił, że zlikwiduje dawne układy - a zamiast tego sam wszedł w układ z SLD żeby rozkradać wspólnie budżet miasta. Polska solidarna = Polska solidarnie okradana przez PiSowców i SLDowców. Przekonasz się o tym po wyborach. Zresztą już zaczęli się dzielić stołkami i pieniędzmi podatników.
              • komandos7 Re: Ja widzę co Kaczyńscy robia w Warszawie - kor 02.10.05, 14:42
                Nie jestem zaden naiwniak, ale Tusk to juz koniec Polski.
                Glosowanie teraz na Giertycha czy Leppera doprowadzi do chaosu.
                Powtarzam jeszcze raz jesli durny narod wybral(40%) taki rzad to nalezy
                wybrac prezydenta z partii zwycieskiej. Z Tuska najlepiej ucieszy sie Bolek
                i inni, NIE TAK DAWNO prosil Jaruzelskiego aby zaswiadczyl ze on to nie
                Bolek tylko Lech, a Jaruzel nie chcial. Tusk napewno zaswiadczy za Bolka
                i innych.
                • antzu Kaczyński zaświadczy za wszystkich esbeków 02.10.05, 14:56
                  On od dawna robi z nimi interesy - już od początku lat 90-tych. A jeżeli wybierzemy prezydenta z PiSu to już nie będzie nikogo kto powstrzyma grabienie Polski przez Kaczyńskiego i jego kolegów.
                  • komandos7 Re: Kaczyński zaświadczy za wszystkich esbeków 02.10.05, 14:58
                    To kogo do ku... nedzy chcesz, okresl to jasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    • antzu Re: Kaczyński zaświadczy za wszystkich esbeków 02.10.05, 15:12
                      W Iszej turze zagłosuję na mojego kandytata, który i tak nie wejdzie do drugiej tury. W drugiej zagłosuję na Tuska bo tylko on może powstrzymać sitwę PiSu, który chce całkowicie rozkraść Polskę. Nawet emerytom zabiorą domy i mieszkania i ześlą ich do baraków i przytułków. Tak jak w Warszawie. To polityczni oszuści i bandyci.
    • 123i321 mafia dzis zgromadzona glownie w PO 02.10.05, 14:47
      wiec partia swoich kryje.
      • antzu Mafia popiera PiS 02.10.05, 14:59
        To Kaczyński gdy był ministrem sprawiedliwości kazał wypuścić grożnego gangstera z Gdańska. Po prostu - zadzwonił do prokuratury i kazał puścić bandytę. Bandytę zamieszanego w porywanie i torturowanie ludzi oraz handel narkotykami na dużą skalę. Teraz tłumaczy się, że to "pomyłka". buahahahahaha
        Ciekawe, jak grube koperty spowodowały tą "pomyłkę". To pewno była cała walizka
        • komandos7 Re: Mafia popiera PiS 02.10.05, 15:03
          Nie odpowiedziales na pytanie, sprawa prosta, to jest Tusk i stara mafia
          zydo-komunistyczno-sbecka. To sa twoi kandydaci.
          • antzu Re: Mafia popiera PiS 02.10.05, 15:10
            Mafia żydo-komunistyczno-esbecka = PiS. Kaczyńscy brali pieniądze z Art B, a poźniej zapewnili ucieczkę Bagsikowi i Gąsiorowskiemu do Izraela. Art B to firma esbecka jak byś nie wiedział, dlaczego właściciele uciekli akurat do Izraela też się pewnie domyślasz a za tym wszystkim stali Kaczyńscy - przeciwnicy afer w gębie, poplecznicy w czynach.
            • komandos7 Mafia popiera PO, to chyba widac antzu 02.10.05, 15:20
              popiera PO a nie PiS. Nie zaprzeczaj faktom, ktore to sa widoczne
              na niebie i ziemi. Jesli masz problem z PiS TO ZAGLOSUJ NA LEPPERA!!!
              Tez bedzie to dobra decyzja, skoro jak piszesz tak "strasznie nienawidzisz
              mafii i zlodziei" Chyba to jest jasne, no nie!
        • 1normalnyczlowiek antzu nawet jak 100 razy powtórzysz.... 02.10.05, 15:31
          ...swoje konfabulacje, to i tak nikt Ci nie uwierzy. Zmyślasz i wymyślasz
          urojone scenariusze. A sprawa jest prosta. Wszyscy złodzieje a przede wszystkim
          ci z układów postprl-owskich będą rozliczeni. Żadna gospodarka nie udźwignie na
          dłuższą metę konsekwencji ich krętactw. Zagrabione przez nich kwoty przerastają
          nawet Twoją "wyobraźnię".
          • antzu Przejrzyj na oczy - PiS już zaczęło grabić 02.10.05, 16:14
            państwowy majątek. Jeszcze nawet rząd nie powstał a oni już składają obietnice wyprowadzania pieniędzy do prywatnych spółek i to w świetle kamer. Złodziejskie rządy ekipy Kaczyńskiego w Warszawie zamienią się w złodziejskie rządy PiS-u w Polsce. A co do rozliczania - Kaczyński wypuścił gangstera , nie da skrzywdzić również swoich kolegów od krętactw. Rozumiem, że stoisz murem za Kaczyńskim - jesteś pewnie pachołkiem PiSu i ciągniesz do koryta. Chcesz nas okradać z pieniędzy, pasożycie
            • 9111951u Re: Przejrzyj na oczy - PiS już zaczęło grabić 02.10.05, 16:16
              antzu ,
              dlaczego nie bronisz szkodnika Tuska w wątku "Bezpieczna Polska" ze
              szkodnikiem ? czyzbyś nie miał żadnych argumentów ?
    • stary.esbek Tusk,grozba dla Polski socjalistycznej. 02.10.05, 16:17
      Tusk, w przeciwienstwie to szefow wszystkich innych partii w nowym parlamencie
      nie chce socjalizmu. I chwala mu za to.
    • ja.wars Tusk na emeryture za 700 zl 02.10.05, 17:10
      • komandos7 Re: Tusk na emeryture za 700 zl 02.10.05, 17:28
        Obejrzalem jeszcze raz "nocna zmiane". Tusk uczestniczyl w tym nieprawdopodobnym
        zamachu stanu, jak sie usmialem jak rozmawial w pokoju Bolka kogo
        wepchnac na nowego premiera. Uzgodnili szybko ze bedzie to Pawlak, ziemia
        palila im sie pod nogami. Rokita takze popieral zamach. Nie poparli
        Kaczynski,Korwin-Mikke i inni. Oni oczywiscie nie uczetniczyli w tajnym
        posiedzeniu mafii tamtej nocy, nie bylo ich na tasmie filmowej.
        Nalezy ten film dokument ujawnic opini publicznej w "naszej" TVP!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka