komandos7
02.10.05, 13:36
To co mowil wczoraj to przeciez nic innego jak powrot do
grubej kreski. Stwierdzil ze on to niby Polske chce budowac
a nie dzielic. Chodzi mu o to aby czasem pod zadnym pozorem nie skazywac
starych przestepcow gospodarczych tylko dalej prowadzic taki system
jaki jest obecnie. Glosujsc na niego zrobicie powtorke z rozrywki
jaka mamy juz od 16 lat. Rozkradnie Polske do konca i dokonczy dziela
Kwasniewskiego razem ze stara elita, jego milosc do Uni i USA skaze
was na jeszcze wieksze niewolnictwo i prawdopodobnie wykup ziem
i zasiedlenie "nowymi nacjami".
Powiernictwo Pruskie bedzie napewno szczesliwe z Tuskiem.