Dodaj do ulubionych

Guardian dzis komplementuje Kaczora :))

25.10.05, 18:19
nie naleze do zbytnich entuzjastek nowych rzadow, ale to co wypisuje ta
lewicowa szczekaczka i blady strach ktory padl na federastow z KE moze tylko
poprawic humor :))
Obserwuj wątek
    • idiotyzmy-kacze Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:23
      Niemcy, Rosjanie a także wpływowe kręgi nie lubiące Polski również zacierają ręce. Teraz będzie dużo łatwiej doprowadzić do izolacji Polski
      • kot_garfield Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:28
        O?!!! to są tacy co nas nie lubią? nie może to być! bo przeciez postępowa prasa
        zapewnia nas że wszyscy w Europie się lubią a najbardziej lubią nas Niemcy.
        Dlaczegóż to Niemcy mają izolować swego parnera w UE? Przecież my teraz tak
        jakby Niemcy tylko bez pieniędzy. Ja rozumiem że nie wybraliśmy po mysli Pani
        Kanclerzowej ale żeby nas zaraz izolować. To chyba nie po europejsku?
        • idiotyzmy-kacze Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:51
          Naprawdę myślałeś, że nas lubią ? To chyba jesteś ślepy. Jakby nas lubili to nie byłoby okresów przejściowych ani straszenia polskim hydraulikiem.
          • kropekuk On mowi to z IRONIA!!! n/t 25.10.05, 19:00

            • miss.take Re: On mowi to z IRONIA!!! n/t 25.10.05, 20:05
              Ironia, ironia (czyt. IRONIOM) a teraz nie beda nas lubic jeszcze bardziej.
              I nasmiewac sie...

              Prezydent 1,60
              Buhahahaha
    • fryda12 Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:25
      www.guardian.co.uk/eu/story/0,7369,1599957,00.html
      Kaczor nacjonalista, homofobem, konserwatysta i eurosceptykiem jest srednim,
      ale dla eurokomuchow to oczywiscie przegiecie. to dowodzi w jakiej podlej
      kondycji jest ta cala Jewropa :))
      • kropekuk Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:03
        seksualnych i kare smierci: od paru dni nie tylko ja o tym mowie, ze POLSKA
        MUSI OPUSCIC EU przy takich pogladach Prezia. Ale - jak wspominam wyzej -
        Prezio odkreci: juz mowi, ze kare smierci by wprowadzil, gdyby MOGL to zrobic;
        to samo bedzie z mniejszosciami (a Kaczory znow znajda winnego wystawienia
        swego tepego elektoratu rufa do wiatru - i dzieki Bogu).
        • aron2004 Re: Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:07
          tym bardziej że Kaczor jako prezydent POLSKI nie ma już kompetencji do
          decydowania czy będzie parada czy nie
          • aron2004 Re: Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:09
            ale karę śmierci moim zdaniem powinien wprowadzić, nawet jeżeli zabrali by nam
            prawo głosu w UE w co wątpię. Z drugiej strony Niemcy i Francja też przecież
            przekraczają prawo UE w wysokości deficytu budżetowego a nikt im prawa głosu
            nie zabrał.

            Eurokraci też się boją, że gdyby Kaczor wprowadził karę śmierci w Polsce, to
            zaraz zaczęłyby się tego domagać inne narody.
            • kropekuk JUZ powiedzial, ze NIE WPROWADZI. Bo "nie moze" 25.10.05, 19:21
              Poszukaj w jego wczorajszych "mowach tronowych"
              • aron2004 ale będzie próbował 25.10.05, 19:25
                Kaczor zgłosi inicjatywę ustawodawczą pod nazwą "Kara Śmierci", parlament to
                odrzuci a Kaczor będzie miał jak znalazł hasło na następną kampanię "Zrobiłem
                co mogłem by zapewnic Polakom bezpieczeństwo a ci liberałowie z Sejmu bronią
                gwałcicieli i morderców"
                • kropekuk Dla tego tepego elektoratu - by trzymal gebe 25.10.05, 19:28
                  w kubel: Polsce sie to nie oplaca, przestepczosci nie zmniejsza (o czym Kaczor
                  jako prawnik swietnie wie), a Kaczorom - mimo wszystko - zalezy na Polsce,
                  chocby wbrew samobojczym ciagotkom Polakow:)))
              • miss.take Re: JUZ powiedzial, ze NIE WPROWADZI. 25.10.05, 20:07
                kropekuk napisał:

                > Poszukaj w jego wczorajszych "mowach tronowych"

                A o 3 milionach mieszkan mowil cos?
                Przeciez tez nie moze.
        • fryda12 przeciez Kaczor zarzucil juz pomysly o KS dawno 25.10.05, 19:21
          temu, wlasnie ze wzgledu na Eurokolchoz. homofob tez z niego zaden. KE jest nie
          tylko czerwona ale i niedoinformowana :)
          • kropekuk "Dawno" , ale JEGO ELEKTORAT o tym do dzisiaj 25.10.05, 19:33
            - jak tu widac - NIE WIE !!!
    • polonic KE to organ komunistyczny 25.10.05, 18:26
      • kropekuk Ale INNEGO w EU nie ma:)))) To on decyduje... 25.10.05, 18:59

    • fryda12 wszechpolacy o 'homofobie' Kaczorze :) 25.10.05, 18:33
      www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1086
    • kropekuk To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 18:59
      REGULACJI PRAWNYCH UNII: Polska istotnie moze utracic prawo glosu, ale - o ile
      znam Kaczory - zaczna nowa spiewke:Jarek zawsze moze sie pochwalic, ze sam jest
      gejem, a przeciez az tak wysoko zaszedl:)
      www.guardian.co.uk/eu/story/0,,1599957,00.html
      PS: To nie Red "Guardian" - to OPINIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ, ktora gazeta tylko
      podaje do wiadomosci publicznej. A to juz nie sa zarty - nauczcie sie, do
      cholery, angielskiego, nim zacznicie anglojezyczne zrodla komentowac!
      "Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president
      continues to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the
      European Commission warned yesterday..." (tamze)
      • mysz_polna5 Re: To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 19:13
        kropekuk napisał:


        > PS: To nie Red "Guardian" - to OPINIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ, ktora gazeta
        tylko
        > podaje do wiadomosci publicznej. A to juz nie sa zarty - nauczcie sie, do
        > cholery, angielskiego, nim zacznicie anglojezyczne zrodla komentowac!
        > "Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president
        > continues to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the
        > European Commission warned yesterday..." (tamze)

        Byz moze, ze brytyjski "The Guardian" powtarzajac grozbe o odebraniu Polsce
        prawa glosu w UE, nie sieje strachu? Buhahahahahaha!
        "Polska moze stracic prawo glosu w UE, jesli prezydent elekt przeciwstawi sie
        prawom homoseksualistwo i przywroci kare smierci".

        Smieszne jest to, ze sprawa gay'ow jest postawiona jako priorytet, ktory
        ochoczo zostal podchwycony przez te gazetke. My mamy troche powazniejsze
        problemy, prosze panstwa /w tym UE i The Guardianie/!
        • aron2004 Guardian słynie z pisania bzdur 25.10.05, 19:17
          z drugiej strony przecież Guardian to jedna z gazet która wypisuje bzdury
          o "polskich obozach koncentracyjnych"
          • tatonka przeciez Kaczynski zrobil juz ruch 25.10.05, 19:20
            calkiem niezly strategicznie... Ciekawe ze go pap nie rozpowszechnil tak- jak
            sie martwil o rozpowszechnienie tego ´zagrozenia´ Kaczynskim....

            Nie zacytowali jeszcze wypowiedzi Kaczynskiego - Szarona? :)))))
            • kropekuk Wczoraj o tym porownaniu sie do Szarona tu sam 25.10.05, 19:25
              pisalem. Kaczor uczynil tez i inne rozsadne ruchy - zapowiedzial, ze WSI
              pozostanie (bo jego zniesienie to wykopanie z NATO) i ze nie wprowadzi kary
              smierci, choc niby by chcial, bo "nie moze".
              A ze Jarek jest gejem, to najlepszy przyklad, ze PiS gejow nie gnebi - wrecz
              przeciwnie (uslyszycie i ten argument-spokojna glowa).
              Coz, te populistyczne haselka dla tumana byly - szczesliwie - tylko Kacza
              kielbasa wyborcza:)))
        • akserm Re: To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 19:19
          Tepota Polakow jest jednak przyslowiowa nie dziwie sie , ze tu w USA sie z tego
          smieja.
          To tu nie chodzi o geyow jako takich ale ochrone praw czlowieka i mniejszosci,
          w tym kobiet (Turcja dlatego ma problemy z UE).
          Kara smierci to tez problem praw czlowieka.
        • tatonka medialne wojny 25.10.05, 19:22
          zawracanie glowy.
          To tak jak z ta rzekoma wojna amerykansko- europejska....
          Liczy sie ekonomia moi drodzy...
          W UK zrobilo sie glodno to i Guardian bryka...
          • kropekuk To nie sa tylko media, to OSWIADCZENIE EU, 25.10.05, 19:29
            moja ty byla Europejko i stypendystko europejska - sprawdz na portalu Unii.
            • tatonka nie jestem stypendystka europejska 25.10.05, 19:46
              jak zwykle intuicje masz na poziomie wzroku nosorozca...
              Znam natomiast stypendyste- wyborce Tuska.. Nie wiem jak sobie z tym poradzisz,
              bo jest homofobem - z tego co wiem :)))))
              • tatonka Jest jeszcze jedna rzecz z ktora znow mozesz 25.10.05, 19:55
                sobie nie poradzic.
                A mianowicie z tym - ze o ile mi wiadomo stypendysci nie moga miec lat 40 tu- a
                ty wciaz powtarzasz ze tyle mam...
                No i znow wyjdzie ze albo lzesz, albo sie nie znasz, albo i jedno i drugie, a
                tobie to nie przeszkadza - ty biedne zakompleksione niepolactwo....
                • kropekuk Tak samo mlodzi jak...Leszek Miller? :)))) 25.10.05, 19:56

      • fryda12 ale tu chodzi o sam ton w jakim G. 25.10.05, 19:26
        o tym nadaje piszac o "arch(????)-conservative" Kaczorze :)
        • kropekuk To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:31
          moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma prawo
          gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:)))
          • aron2004 Re: To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:35
            kropekuk napisał:

            > moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma prawo
            > gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:)))

            Tak samo jak Kaczor ma prawo głoszenia takich poglądów, które się Guardianowi
            nie podobają.
            • mysz_polna5 Re: To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:41
              aron2004 napisał:

              > kropekuk napisał:
              >
              > > moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma p
              > rawo
              > > gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:)))
              >
              > Tak samo jak Kaczor ma prawo głoszenia takich poglądów, które się Guardianowi
              > nie podobają.


              Guardian, to jest tylko gazetowa papuga. Natomiast obronca homo, jest rowniez
              homo, ale wysoko postawiony w UE.
              Stad naglosnienie sprawy, albo jak to sie mowi: traba, ktora wystapila przed
              orkiestre i zagrzmiala. Yeah!
              • tatonka troche tak jak z tymi wystapieniami w skandynawii 25.10.05, 19:53
                w kwestii czy plec jest istotna cecha czlowieka ;).
                Jak widac nawet najsolidniejsze demokracje podupadaja jak w ich obronie gardluja
                maleszki- kuki....
              • kropekuk Powtarzam : to OFICJALNE OSWIADCZENIE KE 25.10.05, 20:56
                Jest komunikat na portalu EU:))) Gdyby to byly li tylko gdybania Guardiana, to
                naprawde nie byloby sie czym przejmowac - ot, odmienna opinia. Ale tu mowa o
                stanowisku EU. I Austria juz wie, czym sie to moze skonczyc, choc ona akurat w
                Europie bardziej sie liczy nizli Polska, a - co najistotniejsze - jest o wiele
                bogatsza, a wiec sankcje finansowe odczula mniej dotkliwie:)))
            • kropekuk Nie ma prawa: chyba ze Polska WYSTAPI z EU 25.10.05, 19:57
              Podpisane umowy Kaczynskiego nie obowiazuja?
          • fryda12 przeciez mu tego prawa nie zabieram :))) 25.10.05, 20:01
            ale to co robi KE to sie w pale nie miesci. ja wiem ze lud zmanipulowany
            propaganda poparl Anschluss i nie ma prawa narzekac (i, co smutne -
            rzeczywiscie nie narzeka), ale ja mam osobiste prawo powiedziec zeby sie ode
            mnie odstosunkowali :)
        • tatonka Guardian jest gazetka 25.10.05, 19:50
          zajmujaca sie problemami nastolatek i ich milosci do zolnierzy amerykanskich- a
          takze ich rozczarowan..
          Tylko tyle Frydo...
          Moze sobie dlugo i namietnie piszczec.
          • fryda12 to Guardian pisal ze polityka JP II sprawia ze 25.10.05, 19:58
            przez niego w Afryce dziennie ginie iles tam tysiecy dzieci. dlatego tez
            specjalnie sie nie dziwilam :))
            • aron2004 Re: to Guardian pisal ze polityka JP II sprawia z 25.10.05, 20:01
              Guardian i jemu podobno najpierw pisali, że przez JPII i zakaz używania
              prezerwatyw Afryka ma silny przyrost naturalny i co za tym idzie głód.

              Potem pisali, że przez JPII i zakaz używania prezerwatyw Afryka masowo zaraża
              się AIDS i grozi jej wymarcie.

              podobnie pisali też o "polskich obozach koncentracyjnych". Potem tą bzdurę
              powtarzał nawet były przewodniczący PK, Howard. Pewnie się
              naczytał "Guardiana" :-)

              • fryda12 Guardian to taka wykladnia pogladow jewropejskiej 25.10.05, 20:03
                bohemy :)) ale coz sie dziwic Guardianowi, skoro nawet "prawicowy" "Le Figaro"
                pisze ze Kaczor jest za malo europejski :))
                • kropekuk Al Guardian ostatnio wyznaje poglady ekstremy 25.10.05, 21:03
                  ISLAMSKIEJ - slynie z tego od jakis trzech lat:))))
            • kropekuk Nie "ginie", ale UMIERA NA AIDS. Bo zakaz kondomow 25.10.05, 21:02
              Jesli juz krytykujesz, to nie odgrywaj tej enerdowskiej bizonicy, a sama rusz
              glowa - przeciez to potrafisz:)))
              • tatonka maleszka ty i bez zakazu mozesz pasc 25.10.05, 21:11
                kondomy pekaja, a jak cie jakis rozsierdzony homofil- rolnik rosyjski w
                niemieckim BMW napadnie to i kondom nie pomoze...

                Widziales nosorozcu plemiona afrykanskie studiujace encykliki papieskie????
                Idz sie leczyc na twoje malenkie oczka, bo nic ci juz nie pomoze...
          • kropekuk Co ty PIEPRZYSZ? Tobie skleroza juz sie chyba na 25.10.05, 21:00
            mozg rzuca: The Guardian malo, ze jest czerwony od jakis 30 lat, to jeszcze
            ostatnio jest pro-Islamski. I dlatego na Wyspach zowie sie AL GUARDIAN;)
            Nie ma jak wymadrzanie sie 40-letnich doktorantek. I to do tego z NRDowka:)))
            Niewatpliwie jest za co krytykowac Guardiana, ale TRZEBA ROBIC TO Z GLOWA, moja
            ty bizonico z malym mozdzkiem:)))
            • tatonka drogie rhinoce 25.10.05, 21:07
              juz ci mowilam- ze slowo pisane jest dla ciebie za trudne.
              Produkcja lgarstw i naciagactw tak cie meczy ze nawet nie widzisz co napisalam.
              Uwazaj bo w kolejny dolek wpadniesz ty wielka szara maso.
              Wloz okularki....
              Bizony mozdzek maja akurat calkiem spory podobnie jak nosorozce... Ale w
              przypadku dzialan wymagajacych czegos wiecej niz szarza na wlasny cien nie
              sprawdza sie zbytnio..
              Buzka malpeczko....
    • gargamel.z.rm Polish leader's anti-gay stance threatens 25.10.05, 21:11
      Polish leader's anti-gay stance threatens EU voting rights
      Nicholas Watt, European editor
      Tuesday October 25, 2005
      The Guardian
      Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president continues
      to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the European
      Commission warned yesterday.In a shot across the bows of arch-conservative Lech
      Kaczynski, the commission declared that all member states must abide by EU
      rules which protect minorities and block the death penalty.Failure to comply
      could trigger a special process under the Treaty of Nice which deprives errant
      member states of their voting rights in ministerial meetings. "We are going to
      follow the situation very attentively," the principal commission spokesman,
      Jonathan Todd, said yesterday.
    • fryda12 kropek daj linka, bo GW pisze ze G. naklamal :) 25.10.05, 21:12
      • kropekuk Juz jest wyzej, ale powtorze:))) 25.10.05, 21:17
        Oto i on:
        www.guardian.co.uk/eu/story/0,,1599957,00.html
        A ze w GW angielskiego nie znaja i wlasne teksty do angielskich tytulow pisza
        to juz zadna nowina - wg. GW prawdziwe "brytyjskie" jest tylko to, co zafirmuje
        ten dziadowsko-jewropejski Londynski Osrodek d.s Europy Wschodniej, bo pani
        Rapaczynski tam w zarzadzie wlasnym tylkiem zasiada (wiedzialas o tym?).
        • fryda12 ale linka do oswiadczenia komisji :) 25.10.05, 21:21
          GW:
          "Komisja zdecydowanie dementuje informacje obu dzienników (Guardian,
          Independent). - Podczas poniedziałkowej konferencji nie wspomniałem o artykule
          7 traktatu. Celowo. Komisja nigdy nie komentuje pojedynczych wypowiedzi
          polityków państw członkowskich. Reagujemy na formalne działania rządów, i tylko
          wtedy, gdy zostały one potwierdzone przez narodowy parlament - powiedział nam
          wczoraj Friso Roscam Abbing, rzecznik wiceprzewodniczącego Komisji Franco
          Frattiniego."

          o Wandzie pierwsze slysze :)
          • kropekuk Re: ale linka do oswiadczenia komisji :) 25.10.05, 22:32
            Najlepiej sama/sam sie go spytaj:
            Friso Roscam Abbing
            tel: +32 2 296 6746
            Mobile: +32 498 966 746
            Fax: +32 2 296 0625
            E-mail: friso.roscam-abbing@cec.eu.int

            A wzmianka o tym jest gdzies w press - szukam na piechote, bo na to search nie
            dziala
      • tatonka daj spokoj on nawet nie pojal ze ma dac linka 25.10.05, 21:22
        do tego oficjalnego oswiadczenia a nie do Guardiana...
        Trzeba sie bedzie skladac na okulary?????
        • aron2004 Re: daj spokoj on nawet nie pojal ze ma dac linka 25.10.05, 22:16
          to jest zwykłe bicie piany

          ponieważ Kaczyński jako prezydent POLSKI nie ma kompetencji w sprawie parady
          gejów. Od tego jest prezydent Warszawy czy innego miasta w którym geje
          chcieliby paradować.

    • kropekuk Independent tez (lacznie z irlandzka edycja, to 25.10.05, 22:51
      nb. gazeta irlandzkiego wydawcy, bardzo malo pro-gejewska i bardzo malo
      czerwona) - ze wskazaniem NAZWISK POLITYKOW, wypowiadajacych sie w KE na ow
      temat:
      "Poland was given a blunt warning over its human rights obligations yesterday -
      after the election of a president who has sought to curb gay rights and
      campaigned for the restoration of the death penalty.
      /.../Politicians have been alarmed by the statements of the president-elect,
      and are hoping he and his party will be reined in when in office. Martin
      Schultz, leader of the socialist group in the European Parliament, said Mr
      Kaczynski is "on probation", adding: "I hope the president will be a different
      kind of person to the [one we saw as] candidate."

      Chris Davies, leader of the British Liberal Democrat MEPs, said: "People are
      alert. I hope the Polish president will not seek to challenge some of the basic
      principles and values of the EU."
      news.independent.co.uk/europe/article322028.ece
      WSZYSCY mieli halucynacje? A wy? Wy nadal sobie wierzcie Gazetce
      Wybiorczej:))))))))
      Niemniej najlepiej sie Komisji samemu spytac - zaprasza:
      Friso Roscam Abbing
      tel: +32 2 296 6746
      Mobile: +32 498 966 746
      Fax: +32 2 296 0625
      E-mail: friso.roscam-abbing@cec.eu.int
      Mozecie sie tez w tejze Komisji i Polke spytac:
      ewelina.leszczak@cec.eu.int
      Panienka robi za sekretarke Frattiniego:)))
      • mysz_polna5 Re: Independent tez (lacznie z irlandzka edycja, 25.10.05, 23:09
        kropekuk napisał:

        > nb. gazeta irlandzkiego wydawcy, bardzo malo pro-gejewska i bardzo malo
        > czerwona) - ze wskazaniem NAZWISK POLITYKOW, wypowiadajacych sie w KE na ow
        > temat:
        > "Poland was given a blunt warning over its human rights obligations
        yesterday -
        >
        > after the election of a president who has sought to curb gay rights and
        > campaigned for the restoration of the death penalty.
        > /.../Politicians have been alarmed by the statements of the president-elect,
        > and are hoping he and his party will be reined in when in office. Martin
        > Schultz, leader of the socialist group in the European Parliament, said Mr
        > Kaczynski is "on probation", adding: "I hope the president will be a
        different
        > kind of person to the [one we saw as] candidate."
        >
        > Chris Davies, leader of the British Liberal Democrat MEPs, said: "People are
        > alert. I hope the Polish president will not seek to challenge some of the
        basic



        Oooooooooooooooooo, matenko!
        Swiatowi 'Geje' i lokalni tez, siem zjednoczom i nas pouczom, co my powinnim
        robic! Ot zbawcy! ... a paszli w kartoszki!
        Chyba sie posikam z wrazenia :)))))))))))))Big bada bum!/pierwsze zrozumiale
        slowa, jakie wypowiedziala Lilu z kosmosu, wyslana aby uratowac ziemie przed
        zlymi kaczorami ~ 'Wojna swiatow'/ i znowu , przepraszam ~ ale
        musze :)))))))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka