fryda12 25.10.05, 18:19 nie naleze do zbytnich entuzjastek nowych rzadow, ale to co wypisuje ta lewicowa szczekaczka i blady strach ktory padl na federastow z KE moze tylko poprawic humor :)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
idiotyzmy-kacze Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:23 Niemcy, Rosjanie a także wpływowe kręgi nie lubiące Polski również zacierają ręce. Teraz będzie dużo łatwiej doprowadzić do izolacji Polski Odpowiedz Link Zgłoś
kot_garfield Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:28 O?!!! to są tacy co nas nie lubią? nie może to być! bo przeciez postępowa prasa zapewnia nas że wszyscy w Europie się lubią a najbardziej lubią nas Niemcy. Dlaczegóż to Niemcy mają izolować swego parnera w UE? Przecież my teraz tak jakby Niemcy tylko bez pieniędzy. Ja rozumiem że nie wybraliśmy po mysli Pani Kanclerzowej ale żeby nas zaraz izolować. To chyba nie po europejsku? Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:51 Naprawdę myślałeś, że nas lubią ? To chyba jesteś ślepy. Jakby nas lubili to nie byłoby okresów przejściowych ani straszenia polskim hydraulikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take Re: On mowi to z IRONIA!!! n/t 25.10.05, 20:05 Ironia, ironia (czyt. IRONIOM) a teraz nie beda nas lubic jeszcze bardziej. I nasmiewac sie... Prezydent 1,60 Buhahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 Re: Guardian dzis komplementuje Kaczora :)) 25.10.05, 18:25 www.guardian.co.uk/eu/story/0,7369,1599957,00.html Kaczor nacjonalista, homofobem, konserwatysta i eurosceptykiem jest srednim, ale dla eurokomuchow to oczywiscie przegiecie. to dowodzi w jakiej podlej kondycji jest ta cala Jewropa :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:03 seksualnych i kare smierci: od paru dni nie tylko ja o tym mowie, ze POLSKA MUSI OPUSCIC EU przy takich pogladach Prezia. Ale - jak wspominam wyzej - Prezio odkreci: juz mowi, ze kare smierci by wprowadzil, gdyby MOGL to zrobic; to samo bedzie z mniejszosciami (a Kaczory znow znajda winnego wystawienia swego tepego elektoratu rufa do wiatru - i dzieki Bogu). Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:07 tym bardziej że Kaczor jako prezydent POLSKI nie ma już kompetencji do decydowania czy będzie parada czy nie Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Nie - KE chodzi tylko o prawa mniejszosci 25.10.05, 19:09 ale karę śmierci moim zdaniem powinien wprowadzić, nawet jeżeli zabrali by nam prawo głosu w UE w co wątpię. Z drugiej strony Niemcy i Francja też przecież przekraczają prawo UE w wysokości deficytu budżetowego a nikt im prawa głosu nie zabrał. Eurokraci też się boją, że gdyby Kaczor wprowadził karę śmierci w Polsce, to zaraz zaczęłyby się tego domagać inne narody. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk JUZ powiedzial, ze NIE WPROWADZI. Bo "nie moze" 25.10.05, 19:21 Poszukaj w jego wczorajszych "mowach tronowych" Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 ale będzie próbował 25.10.05, 19:25 Kaczor zgłosi inicjatywę ustawodawczą pod nazwą "Kara Śmierci", parlament to odrzuci a Kaczor będzie miał jak znalazł hasło na następną kampanię "Zrobiłem co mogłem by zapewnic Polakom bezpieczeństwo a ci liberałowie z Sejmu bronią gwałcicieli i morderców" Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Dla tego tepego elektoratu - by trzymal gebe 25.10.05, 19:28 w kubel: Polsce sie to nie oplaca, przestepczosci nie zmniejsza (o czym Kaczor jako prawnik swietnie wie), a Kaczorom - mimo wszystko - zalezy na Polsce, chocby wbrew samobojczym ciagotkom Polakow:))) Odpowiedz Link Zgłoś
miss.take Re: JUZ powiedzial, ze NIE WPROWADZI. 25.10.05, 20:07 kropekuk napisał: > Poszukaj w jego wczorajszych "mowach tronowych" A o 3 milionach mieszkan mowil cos? Przeciez tez nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 przeciez Kaczor zarzucil juz pomysly o KS dawno 25.10.05, 19:21 temu, wlasnie ze wzgledu na Eurokolchoz. homofob tez z niego zaden. KE jest nie tylko czerwona ale i niedoinformowana :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk "Dawno" , ale JEGO ELEKTORAT o tym do dzisiaj 25.10.05, 19:33 - jak tu widac - NIE WIE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 wszechpolacy o 'homofobie' Kaczorze :) 25.10.05, 18:33 www.wszechpolacy.pl/t.php?id=1086 Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 18:59 REGULACJI PRAWNYCH UNII: Polska istotnie moze utracic prawo glosu, ale - o ile znam Kaczory - zaczna nowa spiewke:Jarek zawsze moze sie pochwalic, ze sam jest gejem, a przeciez az tak wysoko zaszedl:) www.guardian.co.uk/eu/story/0,,1599957,00.html PS: To nie Red "Guardian" - to OPINIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ, ktora gazeta tylko podaje do wiadomosci publicznej. A to juz nie sa zarty - nauczcie sie, do cholery, angielskiego, nim zacznicie anglojezyczne zrodla komentowac! "Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president continues to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the European Commission warned yesterday..." (tamze) Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 19:13 kropekuk napisał: > PS: To nie Red "Guardian" - to OPINIA KOMISJI EUROPEJSKIEJ, ktora gazeta tylko > podaje do wiadomosci publicznej. A to juz nie sa zarty - nauczcie sie, do > cholery, angielskiego, nim zacznicie anglojezyczne zrodla komentowac! > "Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president > continues to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the > European Commission warned yesterday..." (tamze) Byz moze, ze brytyjski "The Guardian" powtarzajac grozbe o odebraniu Polsce prawa glosu w UE, nie sieje strachu? Buhahahahahaha! "Polska moze stracic prawo glosu w UE, jesli prezydent elekt przeciwstawi sie prawom homoseksualistwo i przywroci kare smierci". Smieszne jest to, ze sprawa gay'ow jest postawiona jako priorytet, ktory ochoczo zostal podchwycony przez te gazetke. My mamy troche powazniejsze problemy, prosze panstwa /w tym UE i The Guardianie/! Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Guardian słynie z pisania bzdur 25.10.05, 19:17 z drugiej strony przecież Guardian to jedna z gazet która wypisuje bzdury o "polskich obozach koncentracyjnych" Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka przeciez Kaczynski zrobil juz ruch 25.10.05, 19:20 calkiem niezly strategicznie... Ciekawe ze go pap nie rozpowszechnil tak- jak sie martwil o rozpowszechnienie tego ´zagrozenia´ Kaczynskim.... Nie zacytowali jeszcze wypowiedzi Kaczynskiego - Szarona? :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Wczoraj o tym porownaniu sie do Szarona tu sam 25.10.05, 19:25 pisalem. Kaczor uczynil tez i inne rozsadne ruchy - zapowiedzial, ze WSI pozostanie (bo jego zniesienie to wykopanie z NATO) i ze nie wprowadzi kary smierci, choc niby by chcial, bo "nie moze". A ze Jarek jest gejem, to najlepszy przyklad, ze PiS gejow nie gnebi - wrecz przeciwnie (uslyszycie i ten argument-spokojna glowa). Coz, te populistyczne haselka dla tumana byly - szczesliwie - tylko Kacza kielbasa wyborcza:))) Odpowiedz Link Zgłoś
akserm Re: To nie jest "blady strach" - to KONSTATACJA 25.10.05, 19:19 Tepota Polakow jest jednak przyslowiowa nie dziwie sie , ze tu w USA sie z tego smieja. To tu nie chodzi o geyow jako takich ale ochrone praw czlowieka i mniejszosci, w tym kobiet (Turcja dlatego ma problemy z UE). Kara smierci to tez problem praw czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka medialne wojny 25.10.05, 19:22 zawracanie glowy. To tak jak z ta rzekoma wojna amerykansko- europejska.... Liczy sie ekonomia moi drodzy... W UK zrobilo sie glodno to i Guardian bryka... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk To nie sa tylko media, to OSWIADCZENIE EU, 25.10.05, 19:29 moja ty byla Europejko i stypendystko europejska - sprawdz na portalu Unii. Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka nie jestem stypendystka europejska 25.10.05, 19:46 jak zwykle intuicje masz na poziomie wzroku nosorozca... Znam natomiast stypendyste- wyborce Tuska.. Nie wiem jak sobie z tym poradzisz, bo jest homofobem - z tego co wiem :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka Jest jeszcze jedna rzecz z ktora znow mozesz 25.10.05, 19:55 sobie nie poradzic. A mianowicie z tym - ze o ile mi wiadomo stypendysci nie moga miec lat 40 tu- a ty wciaz powtarzasz ze tyle mam... No i znow wyjdzie ze albo lzesz, albo sie nie znasz, albo i jedno i drugie, a tobie to nie przeszkadza - ty biedne zakompleksione niepolactwo.... Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 ale tu chodzi o sam ton w jakim G. 25.10.05, 19:26 o tym nadaje piszac o "arch(????)-conservative" Kaczorze :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:31 moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma prawo gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:))) Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:35 kropekuk napisał: > moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma prawo > gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:))) Tak samo jak Kaczor ma prawo głoszenia takich poglądów, które się Guardianowi nie podobają. Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: To odpisz mu w podobnym tonie:))) To Zachod, 25.10.05, 19:41 aron2004 napisał: > kropekuk napisał: > > > moja droga, najsolidniejsza demokracja Europy Zachodniej, i Guardian ma p > rawo > > gloszenia nawet takich pogladow, ktore Polactwu sie nie podobaja:))) > > Tak samo jak Kaczor ma prawo głoszenia takich poglądów, które się Guardianowi > nie podobają. Guardian, to jest tylko gazetowa papuga. Natomiast obronca homo, jest rowniez homo, ale wysoko postawiony w UE. Stad naglosnienie sprawy, albo jak to sie mowi: traba, ktora wystapila przed orkiestre i zagrzmiala. Yeah! Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka troche tak jak z tymi wystapieniami w skandynawii 25.10.05, 19:53 w kwestii czy plec jest istotna cecha czlowieka ;). Jak widac nawet najsolidniejsze demokracje podupadaja jak w ich obronie gardluja maleszki- kuki.... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Powtarzam : to OFICJALNE OSWIADCZENIE KE 25.10.05, 20:56 Jest komunikat na portalu EU:))) Gdyby to byly li tylko gdybania Guardiana, to naprawde nie byloby sie czym przejmowac - ot, odmienna opinia. Ale tu mowa o stanowisku EU. I Austria juz wie, czym sie to moze skonczyc, choc ona akurat w Europie bardziej sie liczy nizli Polska, a - co najistotniejsze - jest o wiele bogatsza, a wiec sankcje finansowe odczula mniej dotkliwie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Nie ma prawa: chyba ze Polska WYSTAPI z EU 25.10.05, 19:57 Podpisane umowy Kaczynskiego nie obowiazuja? Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 przeciez mu tego prawa nie zabieram :))) 25.10.05, 20:01 ale to co robi KE to sie w pale nie miesci. ja wiem ze lud zmanipulowany propaganda poparl Anschluss i nie ma prawa narzekac (i, co smutne - rzeczywiscie nie narzeka), ale ja mam osobiste prawo powiedziec zeby sie ode mnie odstosunkowali :) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka Guardian jest gazetka 25.10.05, 19:50 zajmujaca sie problemami nastolatek i ich milosci do zolnierzy amerykanskich- a takze ich rozczarowan.. Tylko tyle Frydo... Moze sobie dlugo i namietnie piszczec. Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 to Guardian pisal ze polityka JP II sprawia ze 25.10.05, 19:58 przez niego w Afryce dziennie ginie iles tam tysiecy dzieci. dlatego tez specjalnie sie nie dziwilam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: to Guardian pisal ze polityka JP II sprawia z 25.10.05, 20:01 Guardian i jemu podobno najpierw pisali, że przez JPII i zakaz używania prezerwatyw Afryka ma silny przyrost naturalny i co za tym idzie głód. Potem pisali, że przez JPII i zakaz używania prezerwatyw Afryka masowo zaraża się AIDS i grozi jej wymarcie. podobnie pisali też o "polskich obozach koncentracyjnych". Potem tą bzdurę powtarzał nawet były przewodniczący PK, Howard. Pewnie się naczytał "Guardiana" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 Guardian to taka wykladnia pogladow jewropejskiej 25.10.05, 20:03 bohemy :)) ale coz sie dziwic Guardianowi, skoro nawet "prawicowy" "Le Figaro" pisze ze Kaczor jest za malo europejski :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Al Guardian ostatnio wyznaje poglady ekstremy 25.10.05, 21:03 ISLAMSKIEJ - slynie z tego od jakis trzech lat:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Nie "ginie", ale UMIERA NA AIDS. Bo zakaz kondomow 25.10.05, 21:02 Jesli juz krytykujesz, to nie odgrywaj tej enerdowskiej bizonicy, a sama rusz glowa - przeciez to potrafisz:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka maleszka ty i bez zakazu mozesz pasc 25.10.05, 21:11 kondomy pekaja, a jak cie jakis rozsierdzony homofil- rolnik rosyjski w niemieckim BMW napadnie to i kondom nie pomoze... Widziales nosorozcu plemiona afrykanskie studiujace encykliki papieskie???? Idz sie leczyc na twoje malenkie oczka, bo nic ci juz nie pomoze... Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Co ty PIEPRZYSZ? Tobie skleroza juz sie chyba na 25.10.05, 21:00 mozg rzuca: The Guardian malo, ze jest czerwony od jakis 30 lat, to jeszcze ostatnio jest pro-Islamski. I dlatego na Wyspach zowie sie AL GUARDIAN;) Nie ma jak wymadrzanie sie 40-letnich doktorantek. I to do tego z NRDowka:))) Niewatpliwie jest za co krytykowac Guardiana, ale TRZEBA ROBIC TO Z GLOWA, moja ty bizonico z malym mozdzkiem:))) Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka drogie rhinoce 25.10.05, 21:07 juz ci mowilam- ze slowo pisane jest dla ciebie za trudne. Produkcja lgarstw i naciagactw tak cie meczy ze nawet nie widzisz co napisalam. Uwazaj bo w kolejny dolek wpadniesz ty wielka szara maso. Wloz okularki.... Bizony mozdzek maja akurat calkiem spory podobnie jak nosorozce... Ale w przypadku dzialan wymagajacych czegos wiecej niz szarza na wlasny cien nie sprawdza sie zbytnio.. Buzka malpeczko.... Odpowiedz Link Zgłoś
gargamel.z.rm Polish leader's anti-gay stance threatens 25.10.05, 21:11 Polish leader's anti-gay stance threatens EU voting rights Nicholas Watt, European editor Tuesday October 25, 2005 The Guardian Poland could lose its EU voting rights if its newly elected president continues to oppose gay rights and seeks to introduce the death penalty, the European Commission warned yesterday.In a shot across the bows of arch-conservative Lech Kaczynski, the commission declared that all member states must abide by EU rules which protect minorities and block the death penalty.Failure to comply could trigger a special process under the Treaty of Nice which deprives errant member states of their voting rights in ministerial meetings. "We are going to follow the situation very attentively," the principal commission spokesman, Jonathan Todd, said yesterday. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Juz jest wyzej, ale powtorze:))) 25.10.05, 21:17 Oto i on: www.guardian.co.uk/eu/story/0,,1599957,00.html A ze w GW angielskiego nie znaja i wlasne teksty do angielskich tytulow pisza to juz zadna nowina - wg. GW prawdziwe "brytyjskie" jest tylko to, co zafirmuje ten dziadowsko-jewropejski Londynski Osrodek d.s Europy Wschodniej, bo pani Rapaczynski tam w zarzadzie wlasnym tylkiem zasiada (wiedzialas o tym?). Odpowiedz Link Zgłoś
fryda12 ale linka do oswiadczenia komisji :) 25.10.05, 21:21 GW: "Komisja zdecydowanie dementuje informacje obu dzienników (Guardian, Independent). - Podczas poniedziałkowej konferencji nie wspomniałem o artykule 7 traktatu. Celowo. Komisja nigdy nie komentuje pojedynczych wypowiedzi polityków państw członkowskich. Reagujemy na formalne działania rządów, i tylko wtedy, gdy zostały one potwierdzone przez narodowy parlament - powiedział nam wczoraj Friso Roscam Abbing, rzecznik wiceprzewodniczącego Komisji Franco Frattiniego." o Wandzie pierwsze slysze :) Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Re: ale linka do oswiadczenia komisji :) 25.10.05, 22:32 Najlepiej sama/sam sie go spytaj: Friso Roscam Abbing tel: +32 2 296 6746 Mobile: +32 498 966 746 Fax: +32 2 296 0625 E-mail: friso.roscam-abbing@cec.eu.int A wzmianka o tym jest gdzies w press - szukam na piechote, bo na to search nie dziala Odpowiedz Link Zgłoś
tatonka daj spokoj on nawet nie pojal ze ma dac linka 25.10.05, 21:22 do tego oficjalnego oswiadczenia a nie do Guardiana... Trzeba sie bedzie skladac na okulary????? Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: daj spokoj on nawet nie pojal ze ma dac linka 25.10.05, 22:16 to jest zwykłe bicie piany ponieważ Kaczyński jako prezydent POLSKI nie ma kompetencji w sprawie parady gejów. Od tego jest prezydent Warszawy czy innego miasta w którym geje chcieliby paradować. Odpowiedz Link Zgłoś
kropekuk Independent tez (lacznie z irlandzka edycja, to 25.10.05, 22:51 nb. gazeta irlandzkiego wydawcy, bardzo malo pro-gejewska i bardzo malo czerwona) - ze wskazaniem NAZWISK POLITYKOW, wypowiadajacych sie w KE na ow temat: "Poland was given a blunt warning over its human rights obligations yesterday - after the election of a president who has sought to curb gay rights and campaigned for the restoration of the death penalty. /.../Politicians have been alarmed by the statements of the president-elect, and are hoping he and his party will be reined in when in office. Martin Schultz, leader of the socialist group in the European Parliament, said Mr Kaczynski is "on probation", adding: "I hope the president will be a different kind of person to the [one we saw as] candidate." Chris Davies, leader of the British Liberal Democrat MEPs, said: "People are alert. I hope the Polish president will not seek to challenge some of the basic principles and values of the EU." news.independent.co.uk/europe/article322028.ece WSZYSCY mieli halucynacje? A wy? Wy nadal sobie wierzcie Gazetce Wybiorczej:)))))))) Niemniej najlepiej sie Komisji samemu spytac - zaprasza: Friso Roscam Abbing tel: +32 2 296 6746 Mobile: +32 498 966 746 Fax: +32 2 296 0625 E-mail: friso.roscam-abbing@cec.eu.int Mozecie sie tez w tejze Komisji i Polke spytac: ewelina.leszczak@cec.eu.int Panienka robi za sekretarke Frattiniego:))) Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Independent tez (lacznie z irlandzka edycja, 25.10.05, 23:09 kropekuk napisał: > nb. gazeta irlandzkiego wydawcy, bardzo malo pro-gejewska i bardzo malo > czerwona) - ze wskazaniem NAZWISK POLITYKOW, wypowiadajacych sie w KE na ow > temat: > "Poland was given a blunt warning over its human rights obligations yesterday - > > after the election of a president who has sought to curb gay rights and > campaigned for the restoration of the death penalty. > /.../Politicians have been alarmed by the statements of the president-elect, > and are hoping he and his party will be reined in when in office. Martin > Schultz, leader of the socialist group in the European Parliament, said Mr > Kaczynski is "on probation", adding: "I hope the president will be a different > kind of person to the [one we saw as] candidate." > > Chris Davies, leader of the British Liberal Democrat MEPs, said: "People are > alert. I hope the Polish president will not seek to challenge some of the basic Oooooooooooooooooo, matenko! Swiatowi 'Geje' i lokalni tez, siem zjednoczom i nas pouczom, co my powinnim robic! Ot zbawcy! ... a paszli w kartoszki! Chyba sie posikam z wrazenia :)))))))))))))Big bada bum!/pierwsze zrozumiale slowa, jakie wypowiedziala Lilu z kosmosu, wyslana aby uratowac ziemie przed zlymi kaczorami ~ 'Wojna swiatow'/ i znowu , przepraszam ~ ale musze :))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś